TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

Jesienią w ramówce wieczornej TVP1 pojawi się magazyn "Świat się kręci". Tym samym miejsce po Wieczorynce i nieudanych serialach się zapełni, a po "Teleexpresie" zobaczymy tylko "Klan" i "Jaką to melodię". Mimo to nie wróżę wielkiego sukcesu temu programowi. Najlepszym rozwiązaniem dla TVP byłby chyba powrót "Plebanii", która miałby na pewno większą oglądalność niż wszystkie tegoroczne eksperymenty wraz z nieudanym docu-soap.
Można chyba jednak wykluczyć możliwość pojawienia się "Dania Dnia" w TVP1 (No chyba, że około 16:30, ale to raczej mało prawdopodobne). W Polsacie też nie widziałbym miejsca dla tego serialu. Pozostaje jedynie TVP2, ale kilka razy próbowali z polskimi serialami po godzinie 19 i sukcesu nie było. Pozostaje więc nadzieja, że serial rzeczywiście pojawi się w TVN
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: matik »

Adrian ;P pisze:Można chyba jednak wykluczyć możliwość pojawienia się "Dania Dnia" w TVP1 (No chyba, że około 16:30, ale to raczej mało prawdopodobne). W Polsacie też nie widziałbym miejsca dla tego serialu.
A o 19:30?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

"Kiepscy" o 19:30 mają chyba zbyt dobrą oglądalność żeby ich ścigać. Wydaje mi się, że te odcinki o 19:30 mają nawet większą widownię od premierowych środowych. Więc po co wydawać kasę na coś nowego, jak stare się sprawdza? Próbowali z "Linią życia" o 19:30 i szału nie było. Dlatego nie sądzę, aby Polsat zakupił "Danie Dnia"
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: lukaszbialas »

Oto nowe ramówki:
-TVP1
http://media2.pl/media/105212-Nowe-prog ... -TVP1.html
-TVP2
http://media2.pl/media/105211-The-Voice ... -TVP2.html
TVP Seriale:
http://media2.pl/media/105207-Serialowe ... riale.html
-TVP Kultura
http://media2.pl/media/105210-Jesien-w- ... styka.html
-TVP Historia:
http://media2.pl/media/105209-Jesien-w- ... riale.html
-TVP Rozrywka:
http://media2.pl/media/105206-Jesien-w- ... ienia.html
-TVP Sport:
http://media2.pl/media/105204-Jesien-w- ... rskie.html
Nie ma jeszcze ramówki TVP Info, na którą czekam z ciekawością. Wiadomo już natomiast, że do TVP Info wrócą programy:
7 dni – świat Andrzeja Turskiego i Plus Minus Tadeusza Mosza. Nie wiadomo kto poprowadzi program Świat się kręci w TVP1, ma on mieć jednego głównego gospodarza, macie jakieś typy?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:Nie ma jeszcze ramówki TVP Info, na którą czekam z ciekawością.
Jest w programie dla prasy. Podobnie dla TVP Regionalna.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: lukaszbialas »

Agata Młynarska po 7 latach pracy w Polsacie wraca do TVP. Poprowadzi nowy program TVP1 ''Świat się kręci":
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ag ... ram-w-tvp1
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

NOWA TVP

Post autor: thedolar »

MOJA PROPOZYCJA ZMIAN W TVP (część 1.)
TVP 1 część propozycji ramówki zostaje, pozostała część to dostosowanie do nowej idei kanału, która brzmi: ,,Blisko Ciebie, blisko Twoich spraw".
Więcej spraw dotyczących człowieka i jego problemów.
TVP 2- kanał stricte rozrywkowy z elementami kultury (więcej: wkrótce).

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
6:00 KAWA CZY HERBATA?
Zamiast obecnej formy wprowadziłbym infotainment (więcej publicystyki, spraw społecznych). Jeden prowadzący a studio typowo amerykańskie (coś na wzór porannego programu ABC).
8:00 LINK
8:15 ŚWIAT LUDZKICH SRAW
9:15 ŚWIAT SIĘ KRĘCI
10:15 SITCOM (zagraniczny)
10:45 SITCOM (zagraniczny)
11:15 KLAN
11:45 JAKA TO MELODIA
12:45 NOWY TELETURNIEJ
13:30
PN BLONDYNKA
WT OJCIEC MATEUSZ
ŚR SERIAL WOJENNY (PT)
CZ KOMISARZ ALEX
PT PASMO: ALLE SERIALE!
14:30 MODA NA SUKCES
15:00 MODA NA SUKCES
15:30 SITCOM (zagraniczny)
Nie inwestowałbym w to pasmo- szkoda pieniędzy. Lepiej wykorzystać pieniądze w prime- time.
16:00 ŚWIAT LUDZKICH SPRAW
Talk-show prowadzony przez Małgorzatę Ohme. Studio przypominające gabinet psychologa. Ludzie przedstawiają swoją niesamowitą historię (swój problem, swoje obsesje, swoje natręctwa, swoje zainteresowania).
17:00 TELEEXPRESS
Proponuję tylko pokazać początek programu i jeden materiał (zlepek), pożegnać widzów i zaprosić na ciąg dalszy do TVP INFO (bo niby po co pokazywać TEX w TVP 1 skoro w naziemnej jest TVP INFO).
Cel: świetna reklama TVP INFO.
17:05 JAKA TO MELODIA?
17:55 KLAN
18:30 ŚWIAT SIĘ KRĘCI!
19:30 WIADOMOŚCI
19:55 SPORT
20:05 POGODA
20:15 LINK
Magazyn interwencyjny produkowany przez TVP INFO dla TVP 1.
20:30 NOWY TELETURNIEJ
Żadna stacja nie ma o tej porze takiej oferty (a według mnie i statysty dotyczących zagranicznych stacji teleturniej o tej porze się bardzo dobrze sprawdza).
21:15
PN MAGAZYN EXPRESS REPORTER
Przeniesienie programu z TVP 2 do TVP 1.
WT SPRAWA DLA REPORTERA
Temu programu przydałaby się totalna rewolucja począwszy od studia, które jest w opłakanym stanie i skończywszy na dynamice i jakości produkowanych materiałów ,,z terenu”.
ŚR POLITYKA OBOK MNIE
Jakie są konsekwencje wydarzeń politycznych dla zwykłego ‘Kowalskiego’?
Prowadzący: Piotr Kraśko
CZ OJCIEC MATEUSZ
22:15
PN ALLE SERIALE!
Przypomnienie starych seriali.
WT TAK BYŁO, TAK JEST
Program Elżbiety Jaworowicz.
ŚR AMERYKAŃSKI/ BRYTYJSKI SERIAL
CZ SENSACYJNE SERIALE POLSKIE PRODUKCJI
23:15 STUDIO FILMOWE
Przedstawienie filmu, który będzie emitowany o 23:30. Recenzje, rozmowa z gośćmi.
Prowadzący: Agata Konarska/ Paulina Chylewska
23:30 FILM
---

PIĄTEK
20:30 SERIAL WOJENNY (polski lub zagraniczny)
21:30 STUDIO FILMOWE
21:45 FILM

SOBOTA
6:00 MAGAZYN EXPRESS REPORTER
7:00 POLITYKA OBOK MNIE
8:00 OKRASA ŁAMIE PRZEPISY
8:30 POZIOM 2.0
9:30 STUDIO FILMOWE
9:45 FILM PRZYGODOWY
11:45 KLAN (MARATON)
14:00 DOKUMENT W JEDYNCE
15:00 SĄSIAD NA WIDELCU
16:00 MÓJ NOWY SKLEP
17:00 TELEEXPRESS
17:05 JAKA TO MELODIA?
18:00 JAK TO DZIAŁA?
18:30 KOMISARZ ALEX
19:30 WIADOMOŚCI
19:50 SPORT
20:00 POGODA
20:10 LINK
20:30 KOMISARZ ALEX
21:30 SĄSIAD NA WIDELCU
22:30 STUDIO FILMOWE
22:45 FILM
---

NIEDZIELA
6:00 SPRAWA DLA REPORTERA
7:00 TAK BYŁO, TAK JEST
8:00 MAKŁOWICZ W PODRÓŻY
(przeniesiony)
8:30 ZIARNO
9:30 STUDIO FILMOWE
9:45 FILM FAMILIJNY
11:45 STUDIO FILMOWE
12:00 FILM FAMILIJNY
14:00 BLONDYNKA
15:00 STUDIO FILMOWE
15:15 FILM
17:00 TELEEXPRESS
17:05 JAKA TO MELODIA?
18:00 JAK TO DZIAŁA?
18:30 OJCIEC MATEUSZ
19:30 WIADOMOŚCI
19:50 SPORT
20:00 POGODA
20:10 LINK
20:30 BLONDYNKA
21:30 MÓJ NOWY SKLEP
22:30 STUDIO FILMOWE
22:45 FILM
--- 
KOMENTUJCIE, WYTYKAJCIE BŁĘDY, RECENZUJCIE

TVP 2- rozrywka i kultura jednocześnie.

PONIEDZIAŁEK- CZWARTEK
6:00 TELEZAKUPY
7:30 CO JUTRO NA OBIAD?
8:00 PYTANIE NA ŚNIADANIE
11:00 WSZYSTKO PRZED NAMI
11:30 KLINIKA
12:30 SZKOŁA
13:30 JEDEN Z DZIESIĘCIU
14:15 M JAK MIŁOŚĆ
15:00 BARWY SZCZĘŚCIA
15:30 SERIAL OBYCZAJOWY (zagraniczny)
16:00 SZKOŁA
Serial paradokumentalny.
17:00 CO JUTRO NA OBIAD?
Magazyn kulinarny.
17:30 WSZYSTKO PRZED NAMI
(kontynuacja serialu znanego z anteny TVP 1)
18:00 KLINIKA
Talk- show z udziałem publiczności na wzór https://www.youtube.com/watch?v=LUxyt4ahCRM.
19:00 PANORAMA
Główny serwis informacyjny TVP 2.
19:15 JEDEN Z DZIESIĘCIU
20:00 BARWY SZCZĘŚCIA
20:40 M JAK MIŁOŚĆ
21:25
PN NOWY SERIAL COTYGODNIOWY
WT POSTAW NA MILION
ŚR CZAS HONORU
CZ GŁĘBOKA WODA
22:25 FILM
---

PIĄTEK
20:00 RODZINKA.PL
21:00 WIECZORNE COŚ!
Show na żywo: rozmowy z gwiazdami, występy, ciekawe cykle.
Prowadzący: Marzena Rogalska, Michał Figurski, Urszula Chincz.
22:25 ROZMOWY POSZCZEGÓLNE (premiera)
23:25 FILM

SOBOTA
6:00 M JAK MIŁOŚĆ- MARATON
8:00 PYTANIE NA ŚNIADANIE
11:00 BARWY SZCZĘŚCIA- MARATON
13:00 CZAS HONORU
14:00 FAMILIADA
15:00 NOWY SERIAL COTYGODNIOWY
16:00 WSZYSTKO PRZED NAMI- MARATON
18:00 RODZINKA.PL
19:00 ŻYCIE OD KUCHNI (powtórka)
20:00 THE VOICE
22:-- KOCHAM TO CO LUBIĘ! (premiera)
23:25 FILM

NIEDZIELA
6:00 FILM FABULARNY
8:00 PYTANIE NA ŚNIADANIE
11:00 KULTURA, GŁUPCZE! (premiera)
12:00 THE VOICE
14:00 FAMILIADA
14:45 WIECZORNE COŚ!
16:00 NA DOBRE I NA ZŁE
17:00 GŁĘBOKA WODA
18:00 KOCHAM TO CO LUBIĘ! (powtórka)
19:00 POSTAW NA MILION (powtórka)
20:00 ŻYCIE OD KUCHNI (premiera)
21:00 NA DOBRE I NA ZŁE (premiera)
22:00 WSZYSTKO O KULTURZE (premiera)
23:00 KOCHAM KINO
23:25 FILM
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: NOWA TVP

Post autor: matik »

thedolar pisze: KAWA CZY HERBATA?
Zamiast obecnej formy wprowadziłbym infotainment (więcej publicystyki, spraw społecznych). Jeden prowadzący a studio typowo amerykańskie (coś na wzór porannego programu ABC).
To się zdecyduj. Albo infotainment albo sprawy poważne.
thedolar pisze:17:00 TELEEXPRESS
Proponuję tylko pokazać początek programu i jeden materiał (zlepek), pożegnać widzów i zaprosić na ciąg dalszy do TVP INFO (bo niby po co pokazywać TEX w TVP 1 skoro w naziemnej jest TVP INFO).
Może dlatego, że jest to najchętniej oglądany program w Polsce o tej porze? Chcesz zniszczyć coś co dobrze funkcjonuje. Po co mamy o 19:30 Wiadomości skoro jest TVP Info?
thedolar pisze:SPRAWA DLA REPORTERA
Temu programu przydałaby się totalna rewolucja począwszy od studia, które jest w opłakanym stanie i skończywszy na dynamice i jakości produkowanych materiałów ,,z terenu”.
Jak dla mnie jest to najlepszy program interwencyjny w Polsce. Nie widzę sensu zmian. Nawet z czwartku na wtorek.
thedolar pisze: POLITYKA OBOK MNIE
Jakie są konsekwencje wydarzeń politycznych dla zwykłego ‘Kowalskiego’?
Od czego mamy stacje informacyjne w Polsce i programy typu Fakty czy Wiadomości?
thedolar pisze:ALLE SERIALE!
Przypomnienie starych seriali.
Ja rozumiem, że Polacy lubią powtórki, ale bez przesady.
thedolar pisze:STUDIO FILMOWE
Przedstawienie filmu, który będzie emitowany o 23:30. Recenzje, rozmowa z gośćmi.
To nie kanał filmowy, gdzie może jakiś sens by coś takiego jeszcze miało. Jeżeli mam ochotę na film, to film, a nie jakieś rozmowy czy recenzje. To ja mam sobie wyrobić zdanie o filmie, a nie wysłuchać czyjegoś i potulnie obejrzeć film. Zresztą filmy o tak późnej porze to już się mijają z celem, zwłaszcza w dni powszednie.
thedolar pisze:PANORAMA
Główny serwis informacyjny TVP 2.
Panoramę w obecnej formie wypadałoby już zlikwidować, bo to marnotrawienie pieniędzy, a Ty jeszcze chcesz ją przenieść na 19, kiedy to Fakty są w TVN....

Jeśli chciałeś osłabić TVP do poziomu TV Puls lub TV4 to z dużym prawdopodobieństwem by Ci się udało, bo poprzenosiłeś lub zlikwidowałeś to co najlepiej sobie radzi w tych stacjach, ale tu powyżej odniosłem się tylko do najbardziej absurdalnych jak dla mnie zmian.
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: thedolar »

matik pisze:
thedolar pisze:17:00 TELEEXPRESS
Proponuję tylko pokazać początek programu i jeden materiał (zlepek), pożegnać widzów i zaprosić na ciąg dalszy do TVP INFO (bo niby po co pokazywać TEX w TVP 1 skoro w naziemnej jest TVP INFO).
Może dlatego, że jest to najchętniej oglądany program w Polsce o tej porze? Chcesz zniszczyć coś co dobrze funkcjonuje. Po co mamy o 19:30 Wiadomości skoro jest TVP Info?
Pewnie! Mamy stacje informacyjną, ale wszystkie programy puszczajmy w TVP 1. To po co robić kanały tematyczne, skoro każdy serwis w Jedynce by miał większą oglądalność niż w TVP INFO? Wszystko dajmy do Jedynki...
matik pisze:
thedolar pisze: PANORAMA
Główny serwis informacyjny TVP 2.
Panoramę w obecnej formie wypadałoby już zlikwidować, bo to marnotrawienie pieniędzy, a Ty jeszcze chcesz ją przenieść na 19, kiedy to Fakty są w TVN....
Oczywiście po co się ścierać, lepiej puścić powtórki seriali, albo wyprodukować kolejny bezsensowny, tani serial. Chodzi o to, żeby nie było redakcji Panoramy tylko TVP INFO produkowałoby ''nową'' PANORAMĘ (coś na wzór Expressu w TTV).
matik pisze:
thedolar pisze:ALLE SERIALE!
Przypomnienie starych seriali.
Ja rozumiem, że Polacy lubią powtórki, ale bez przesady.
Co proponujesz w to miejsce?
matik pisze:
thedolar pisze:STUDIO FILMOWE
Przedstawienie filmu, który będzie emitowany o 23:30. Recenzje, rozmowa z gośćmi.
To nie kanał filmowy, gdzie może jakiś sens by coś takiego jeszcze miało. Jeżeli mam ochotę na film, to film, a nie jakieś rozmowy czy recenzje. To ja mam sobie wyrobić zdanie o filmie, a nie wysłuchać czyjegoś i potulnie obejrzeć film. Zresztą filmy o tak późnej porze to już się mijają z celem, zwłaszcza w dni powszednie.
Uważam, że fajny urozmaiceniem by była krótka zapowiedź. Skoro nie film o TAK PÓŹNEJ (jak to ująłeś) porze, to co?

TVP stoi i ruszyć nie może. Nie chodzi o to, aby walczyć z komercją, ale edukować, pomagać ludziom, być blisko nich.
Ostatnio zmieniony piątek 16 sie 2013, 17:41 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawa cytowania
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: matik »

thedolar pisze:Pewnie! Mamy stacje informacyjną, ale wszystkie programy puszczajmy w TVP 1. To po co robić kanały tematyczne, skoro każdy serwis w Jedynce by miał większą oglądalność niż w TVP INFO? Wszystko dajmy do Jedynki...
Po co likwidować jeden z najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce, który jako jedyny w tym czasie ma dobrą oglądalność w porównaniu do innych audycji? Tylko dlatego, że jest TVP Info?
thedolar pisze:Oczywiście po co się ścierać, lepiej puścić powtórki seriali, albo wyprodukować kolejny bezsensowny, tani serial. Chodzi o to, żeby nie było redakcji Panoramy tylko TVP INFO produkowałoby ''nową'' PANORAMĘ (coś na wzór Expressu w TTV).
"Jeden z dziesięciu" sobie dobrze radzi o tej porze.
thedolar pisze:Co proponujesz w to miejsce?
Byleby nie powtórki.
thedolar pisze:Uważam, że fajny urozmaiceniem by była krótka zapowiedź. Skoro nie film o TAK PÓŹNEJ (jak to ująłeś) porze, to co?
Coś krótszego. Film zazwyczaj trwa ok. 90 minut. Chyba nie uważasz, że człowiek pracujący od 6 czy 8 rano będzie do 1 w nocy siedział przed telewizorem i oglądał filmy. Owszem, znajdą się takie osoby, ale łatwiej utrzymać widza przy czymś krótszym, co skończy się wcześniej.

I na przyszłość proszę o dokładniejsze cytowanie, bo przypisujesz mi również słowa, których nie wypowiedziałem.
thedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: środa 23 sty 2013, 08:01

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: thedolar »

Wprowadziłem kilka zmian, wziąłem pod uwagę zdanie użytkownika 'matik'.
Z kwestią nowego studia dla Sprawy dla reportera będę się upierał. Dodatkowo Sprawa dla reportera będzie w czwartek o 21:00, a Ojciec Mateusz w piątki (można by było Ojca Mateusza dać na pasmo 22:00 ale ja by się obawiał, że oglądalność może spaść.
Znikło Studio filmowe, za to pojawiły się nowe pasma filmowe (22:00).
Kawa czy herbata- więcej kontaktu z widzem.
Znikło reality- show w niedziele o 21:10. Za to pojawi się aż godzinę wcześniej pasmo filmowe (21:10). W owym paśmie pojawią się megahity.
Link przeniesiony do porannego pasma. Powód? Brak miejsca w primetime. Wydaję mi się, że w daytime będzie czymś fajnym, świeżym.
Program 'Jak to działa?', który jest skierowany do dzieci, trafi do porannego pasma w sobotę.
Zniknie Poziom 2.0 a pojawi się program 'Zwierzęta świata'.
Również pasmo serialowe ,,Alle seriale" przeniosłem na 13:30 a pasmo polskich, sensacyjnych seriali (powtórek) zastąpiłem nowy pasmem filmowym.

Najsilniejsze pozycje ramówki pozostaną na swoich miejscach tj.: Jaka to melodia?, Klan, Komisarz Alex, Blondynka, Teleexpress, Wiadomości. Pozostała część ramówki będzie dostosowana do hasła ,,Blisko Ciebie, blisko Twoich spraw".

Dla mnie to nowe reality-show (Sąsiad na widelcu) to bezsens. Z opisu wnioskuję, że program nie odniesie sukcesu... Czas pokaże. A Wy co myślicie o tym programie?
Po głębszym przeanalizowaniu wypowiedzi użytkownika 'matik' doszedłem do wniosku, że Polityka obok nas nie ma sensu. Co można byłoby zaproponować w to miejsce?
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
6:00 KAWA CZY HERBATA?
Do obecnej formy dodałbym więcej kontaktu z widzami dzięki Facebookowi, Twitterowi i innymi portalami społecznymi. Jeden prowadzący a studio typowo amerykańskie (coś na wzór porannego programu ABC).
8:00 LINK (premiera)
Magazyn produkowany przez Agencje Informacyjną TVP.
8:15 ŚWIAT SIĘ KRĘCI!
9:00 ŚWIAT LUDZKICH SPRAW
10:00 MODA NA SUKCES
10:30 MODA NA SUKCE
11:00 KLAN
11:30 NOWY TELETURNIEJ
12:15 JAKA TO MELODIA?
13:00 TELEZAKUPY
13:30 ALLE SERIALE!
Stare seriale AF TVP.
14:30 SITCOM (zagraniczny)
15:00 MODA NA SUKCES
15:30 MODA NA SUKCES
16:00 ŚWIAT LUDZKICH SPRAW
Talk-show prowadzony przez Małgorzatę Ohme. Studio przypominające gabinet psychologa. Ludzie przedstawiają swoją niesamowitą historię (swój problem, swoje obsesje, swoje natręctwa, swoje zainteresowania).
17:00 TELEEXPRESS
Magazyn produkowany przez Agencje Informacji TVP (połączone zespoły WIADOMOŚCI, TELEEXPRESSU, PANORAMY, TVP INFO)
17:15 JAKA TO MELODIA?
18:00 KLAN
18:45 ŚWIAT SIĘ KRĘCI!
19:30 WIADOMOŚCI
19:55 SPORT
20:05 POGODA
20:15 NOWY TELETURNIEJ
Żadna stacja nie ma o tej porze takiej oferty (a według mnie i statysty dotyczących zagranicznych stacji teleturniej o tej porze się bardzo dobrze sprawdza).
21:00
PN MAGAZYN EXPRESS REPORTER
Przeniesienie programu z TVP 2 do TVP 1.
WT PO PROSTU
Program Tomasza Sekielskiego.
ŚR POLITYKA OBOK MNIE
Jakie są konsekwencje wydarzeń politycznych dla zwykłego ‘Kowalskiego’?
Komentarze, dyskusja, reportaże.
Prowadzący: Piotr Kraśko
CZ SPRAWA DLA REPORTERA
Temu programu przydałaby się totalna rewolucja począwszy od studia, które jest w opłakanym stanie i skończywszy na dynamice i jakości produkowanych materiałów ,,z terenu”.
PT OJCIEC MATEUSZ
22:00
PN PASMO FILMOWE: SENSACYJNA JEDYNKA (sensacyjny film)
WT PASMO FILMOWE: ZWARIOWANA JEDYNKA (komediowy film)
ŚR PASMO FILMOWE: WYPRODUKOWANO W POLSCE (polski film)
CZ TAK BYŁO, TAK JEST
PT PASMO FILMOWE: ŚLADAMI HISTORII (film wojenny/ historyczny)
---


SOBOTA
6:00 MAGAZYN EXPRESS REPORTER
7:00 POLITYKA OBOK MNIE
8:00 OKRASA ŁAMIE PRZEPISY
8:30 JAK TO DZIAŁA?
9:00 ZWIERZĘTA ŚWIATA- NAJMŁODSI W ZOO
9:30 FILM
11:30 KLAN (MARATON)
14:00 DOKUMENT W JEDYNCE
15:00 FILM
17:00 TELEEXPRESS
17:15 SĄSIAD NA WIDELCU
18:30 KOMISARZ ALEX
19:30 WIADOMOŚCI
19:50 SPORT
20:00 POGODA
20:10 KOMISARZ ALEX
21:10 SĄSIAD NA WIDELCU
22:30 PASMO FILMOWE: ZAKOCHANA JEDYNKA
---

NIEDZIELA
6:00 SPRAWA DLA REPORTERA
7:00 TAK BYŁO, TAK JEST
8:00 MAKŁOWICZ W PODRÓŻY
(przeniesiony z TVP 2)
8:30 ZIARNO
9:30 FILM FAMILIJNY
11:30 FILM FAMILIJNY
14:00 BLONDYNKA
15:00 FILM
17:00 TELEEXPRESS
17:15 JAKA TO MELODIA?
18:00 JAK DZIAŁA GIEŁDA?
18:30 OJCIEC MATEUSZ
19:30 WIADOMOŚCI
19:50 SPORT
20:00 POGODA
20:10 BLONDYNKA
21:10 PASMO FILMOWE: HIT NA NIEDZIELE
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Adrian ;P »

Wrzesień 2013 w TVP

TVP1

Premiery: Joanna (2010), Traitor (2008), Frost/Nixon (2008), To skomplikowane (2009), Ostatnia piosenka (2010), Nie bój się ciemności (2010), Cela 211 (2009), Góra czarownic (2009), Śluby panieńskie (2010)

U Pana Boga za miedzią (2009), Kramarz (1990), Patrząc pod słońce (1971), Jutro idziemy do kina (2007), Liberator (1992), Cold Creek Manor (2003), Podróż na wschód (1993), Ostatni dom po lewej (2009), Święty interes (2010), Opowieść na dobranoc (2008), Drzewo Jezuego (1993), Lot 93 (2006), Duchy Goi (2006), Siódme piekło (1991), Życzenie śmierci 5 (1994), Teściowie (2003), Człowiek w ogniu (2004), Bo oszalałem dla niej (1980), Wyrok na Franciszka Kłosa (2000), Sześć dni, siedem nocy (1998), Uwikłany (2000), Armelle (1990), Powrót do przyszłości (1985), W cieniu nienawiści (1985), Starsza pani musi zniknąć (2003), Jarhead - żołnierz piechoty morskiej (2005), Zawrócony (1994), Gry uliczne (1996), Zabójcza rozgrywka (2008), Pociąg strachu (2002), Powrót do przyszłości 2 (1989), Legenda Zorro (2005), Cynga (1991), Tak, tak (1991), Cała ona (1999), Spis cudzołożnic (1994)

TVP2

Premiery: Koniec wakacji (2004), Skóra, w której żyję (2011), Ziemia żywych trupów (2005), Wygrany (2011), Wielkie kino (2007), Oczy szeroko otwarte (2010), Żyleta (2010), Drugi brzeg (1997), Hawaje, Oslo (2004),

Wielkie wakacje (1967), Młode wilki 1/2 (1995), Kogel-Mogel (1988), Straszny film (2000), Przyjaciele (2006), Zerwany (2003), Galimatias, czyli Kogel-Mogel 2 (1989), Psychopata (1995), Detonator - Flashpoint (1997), Ogród rozkoszy ziemskich (2003), Ślubne wojny (2009), Przegrani (1999), Doborowa jednostka (1964), Bez pamięci (2001), Gruby i chudszy (1996), Angielska robota (2007), Zobaczyć Kansas City (1998), Panowanie dbajcie o żony (1978), Za ścianą (1971)

Kilka premier wartych uwagi, powiedziałbym, że jak na TVP to jest nawet nieźle.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: Lord_info »

W jesiennej ramówce TVP1 zabraknie "Kawy czy Herbaty"
http://media2.pl/media/105349-Kawa-czy- ... -Info.html

Mimo, że wiadomość powtórzona jest z innego wątku, uważam, że nie stoi nic na przeszkodzie, by tu została. /matik/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: r_r16 »

Tak sobie oglądam stare jingle TVP1 na YouTube i dochodzę do jednego wniosku - ich oprawa graficzna od kilkunastu conajmniej lat opiera się na jednym motywie - liście. :P
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP - sprawy bieżące

Post autor: lukaszbialas »

Rok temu transmisje z konferencji prasowej TVP można było zobaczyć w internecie. Wiecie czy w tym roku też jest taka możliwość, możecie podać linka? Ja wiem tylko, że konferencja na się odbyć dzisiaj.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości