X-Factor - edycje zagraniczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Nayma pisze:http://www.youtube.com/watch?v=z1WQqtym ... MwOVJeEaBA
Jak widać nawet w castingach w pokoju będzie możliwość skorzystania z podkładu. Według mnie niepotrzebnie.
Jeśli to ma pomóc uczestniczce wczuć się w klimat utworu - to osobiście jestem jak najbardziej za pokładem na castingach w pokoju. To tylko pokazuje, że muzyka cały czas żyje - i przez te 5 lat (czyli przez okres nieobecności castingach jurorskich w pokojach) - dość mocno ewaluowała. Niektóre utwory ciężko śpiewać jest niektórym uczestnikom bez podkładu muzycznego - jak właśnie ten zaprezentowany w filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=B7d6deae ... MwOVJeEaBA - a to drugi sneak-peek jutrzejszego odcinka programu. Jak widać - jurorzy to decyzji byli nieco na siebie wściekli i ponownie zaprosili uczestnika do pokoju.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

http://www.itv.com/news/2013-08-31/shar ... -x-factor/ - serwis ITV o dzisiejszej premierze 10 edycji "The X Factor".
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: musicomaniakk »

Będzie można gdzieś w Polsce oglądnąć premiere?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Tak - na Filmon.com - o czym koledzy już tutaj wielokrotnie wspominali.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Kto dzisiaj ogląda? :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Dziś spróbuję z ciekawości jeszcze obejrzeć - także nowy show, który lecieć będzie przed "The X Factor", czyli "Stepping Out". Ale jutrzejsze castingi na arenie raczej już na żywo nie obejrzę.

http://xfactor.itv.com/2013/photos/insi ... 300081.htm - to uczestnicy, którzy wystąpią dziś w trakcie tych wieczornych 80 minut.

I na koniec o musicalu, który związany będzie z "The X Factor", a jego twórcą jest m. in. Simon Cowell pt. "I Can’t Sing!", którego premiera w marcu przyszłego roku: http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... -sing.html
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Wstęp mnie zawiódł. Ale muszę przyznać, że nie mogli zrobić nic lepszego, niż wprowadzić etap z castingami w pokojach. Bardzo mi się to podoba.

Moi faworyci z dzisiejszego odcinka:
Sam - powitajmy pierwszą finalistkę
Oprócz tego dziewczyny z duetu, które przeszły dalej jako solistki, Hannah i Justin Bieber Tribute :D
Ostatnio zmieniony niedziela 01 wrz 2013, 06:05 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Ja jednak mam inne zdanie. Wstęp jednak był świetny. Z realizacją było już trochę gorzej - czasem było używanie jednej i tej samej muzyki przez kilka minut przy kilku występach. Nie za bardzo podobało mi się także zbyt białe tło za uczestnikami podczas wywiadów - zbyt mocno rzucało się w oczy.

Czy zmiany wprowadzone w tym roku w formacie chociaż zatrzymają odpływ widowni od programu? Nie wiem. Powrót castingach do pokojów to bardziej powrót do tradycji, niż wniesienie czegoś innowacyjnego (dlatego logicznym pomysłem, są castingi na arenie następnego dnia), jednak trzeba przyznać, że dzięki temu, iż nie ma na razie widowni - jurorzy się trochę rozluźnili - stali się bardziej spontaniczni, naturalni i bardziej rozumieją uczestników, co jest dużym plusem. Całe szczęście kryteria oceny nie uległy zmianie. Ci, co powinni dostać 4xYES - dostali, czy co zasługiwali na 4xNO - także zostali ocenieni sprawiedliwie. Jak na razie jest dwóch-trzech faworytów do finału (nie będę pisał kto) - zobaczymy co się stanie jutro i w kolejnych tygodniach.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wczorajszy odcinek obejrzało średnio 8,8 mln widzów. Razem z widzami ITV +1 - wyniosła ona 9,3 mln widzów. Szczyt wyniósł 10,3 mln widzów.
źr: tellymix.co.uk

A to o dzisiejszych castingach na arenie:
http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... tions.html
http://tellymix.co.uk/reality-tv/the-x- ... tions.html
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Lepiej niż rok temu, ale i tak słabo. 2 lata temu premierę oglądało 12 milionów widzów. Zobaczymy jak to pójdzie dalej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

Wynik jest ogólnie bardzo dobry jak na ten okres.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

Nie powiedziałabym, że bardzo dobry, skoro 8 seria zaczynała się jeszcze wcześniej i zgromadziła prawie 3 miliony widzów więcej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Trzeciak »

OK, ale dwa lata temu, to było dwa lata temu. Zauważ, że w międzyczasie doszedł pewien programu (nie będę mówił który), który swoją formułą mógł niektórych zniechęcić do "X Factora". Dziś powinna być większa - bo castingi na arenie są jednak bardziej emocjonujące od tych w pokojach.
Pjotreeek
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:44

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Pjotreeek »

Nayma pisze:Nie powiedziałabym, że bardzo dobry, skoro 8 seria zaczynała się jeszcze wcześniej i zgromadziła prawie 3 miliony widzów więcej.
Wczorajszy wynik jest naprawdę świetny jak na aktualny okres XF UK. Wzrost o 11% przy ogólnym kryzysie programu wygląda obiecująco.
Nie ma co porównywać startu 8 serii do aktualnego. W 2011r były świetne nastroje po udanej 7 serii, plus całkowicie nowy panel co sprawiło, że ludzie byli ciekawi jak to będzie wyglądało.

Dzisiaj nie spodziewam się jakiegoś skoku oglądalności, myślę że będzie oglądalność podobna do wczorajszej, chociaż dzisiaj jest niedziela co może sprawić, że widzów przybędzie.

SUPER WPROWADZENIE SEZONU :) Naprawdę wyciągają wnioski - zaskoczyło mnie że nie poświęcili tych kilku minut na opisanie jurorów (jak to miało miejsce przez ostatnie lata) Nawet nad Sharon się nie rozgadywali (co mnie zdziwiło, pozytywnie) Od razu wzięli się do rzeczy by pokazać jak najwięcej castingów - pozytywne zaskoczenie.
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: X-Factor - edycje zagraniczne

Post autor: Nayma »

A mnie braku wprowadzenia jurorów zabrakło i to bardzo. Zawiało polską biedą na chwilę, a nie tego oczekiwałabym po brytyjskim XF.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości