[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Z tego materiału nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Iwański powiedział to, co już my dobrze wiemy.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W najnowszym felietonie Kuba W. napisał, że Ziółko był w X Factorze. Dobrze wiedzieć, bo ja nic takiego sobie nie przypominam. Zatem była na castingu i nawet go w tv nie puścili, hehe :D
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Płyta Dawida Podsiadło "Comfort and happiness" sprzedała się jak do tej pory w 90 tys. egzemplarzy zatem jest potrójna platyna. Brawo Dawid, szczególnie że kolejne 30 tys. rozeszło się od połowy października, zatem 100 tys. pęknie raczej na pewno, jedyne pytanie czy będzie 4 razy platyna alno diament? ;)
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Do Castingów Jurorskich pozostało naprawdę niewiele czasu, ciągle brak ostatecznych info co do udziału Farny. Robi się zabawnie...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

myślę , ze farna już podpisała kontrakt ;) jest teraz na zimowiskach , a pracownik produkcji na instagramie napisał , ż cieszy się , że on już zna nową jurorkę X FACTOR'a ;)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A możesz podrzucić linka?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

niestety już wypadł z moich aktualności na insta , a nie pamietam jego nick'a :(
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Też myślę, że już to załatwili. Zapewne chodziło o dogadanie wszystkich terminów. W końcu Ewa wydała właśnie nową płytę i będzie miała ograniczony czas, ale w końcu to tylko 6 sobotnich wieczorów, więc myślę, że da się to wszystko pogodzić.
tomalapt pisze:Do Castingów Jurorskich pozostało naprawdę niewiele czasu, ciągle brak ostatecznych info co do udziału Farny. Robi się zabawnie...
Myślę, ze i tak program jest w niezłej sytuacji, bo np Simon Cowell kiedyś mówił, że nieraz zdarzało się, że na kilka godzin przed rozpoczęciem nagrań castingów nie mieli jeszcze podpisanego kontraktu z żadnym z jurorów :rozglada:
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Wielka Brytania to jednak nieco inna rzeczywistość. W Polsce taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Jeżeli faktycznie Ewa podpisała już kontrakt i będzie jurorką w 4 sezonie to nie wyobrażam sobie innego podziału jak:

Dziewczyny 16-24 - Ewa lub Czesław
Chłopacy 16-24 - Czesław lub Ewa
25+ - Tatiana
Zespoły - Kuba

Nie wyobrażam sobie tego, żeby Kuba dostał, którąś z młodszych grup albo starszą, bo młodszych miał już dwa razy, a starszych raz i po prostu jakoś mi się wydaje, że na każdego powinna przyjść kolei mimo, że w edycjach zagranicznych bywa różnie. Kuba chyba celowo umawia się na omijanie tej kategorii i zawsze ich krytykuje najbardziej. :/ irytuje mnie to.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Wcale nie krytykuje ich najbardziej. Dobrze pamiętam jego słowa z 2. edycji "Nie ma mojej zgody na dyskusje, które toczą się w ostatnim tygodniu w tym kraju, który zespół dziś odpadnie".

Kuba faktycznie powinien dostać w tym roku zespoły, które od 3 edycji "szczęśliwie" go omijają. Poza tym ciekawie by było zobaczyć, jak Kuba sobie z zespołami poradzi. Zaznaczmy, że najlepiej dotychczas z tą kategorią poradził sobie Czesław, który jako pierwszy i jedyny do tej pory dotarł z zespołami do finału.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Też byłbym za takim podziałem:
Ewa - Dziewczyny
Czesław - Chłopaki
Tatiana - 25+
Kuba - Grupy

Ewa z pewnością dostałaby jakąś mocną kategorię i myślę, że dziewczyny bardziej by jej przypasowały niż chłopaki. Poza tym ciekawie byłoby zobaczyć jak Czesław poradzi sobie z chłopakami. Ale obawiam się, że będą chcieli też przydzielić mocną kategorię Kubie, żeby wykreować między nim a Ewą element rywalizacji, więc bardziej prawdopodobny wydaje mi się niestety taki podział:
Ewa - Dziewczyny
Czesław - Grupy
Tatiana - 25+
Kuba - Chłopaki
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze: Kuba faktycznie powinien dostać w tym roku zespoły, które od 3 edycji "szczęśliwie" go omijają. Poza tym ciekawie by było zobaczyć, jak Kuba sobie z zespołami poradzi. Zaznaczmy, że najlepiej dotychczas z tą kategorią poradził sobie Czesław, który jako pierwszy i jedyny do tej pory dotarł z zespołami do finału.
Trochę też to było dzięki szczęściu, bo Kuba wybrał The Chance odrzucając Lisowską z pewnością uwzględniając fakt, że miała zbyt nadwyrężone gardło mając polipy. Gdyby nie to - Lisowska byłaby w finale. Zresztą jej i tak się to opłaciło, bo mało jest osób interesujących się muzyką, które nie wie kto to jest Ewelina Lisowska. Szkoda tylko, że Czesław bardziej oponował The Chance (które zostało stworzone z solistek podczas "Bootcampu") niż Soul City, którzy byli bardziej zapamiętywalni.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

A tak w temacie Ewy: http://www.eska.pl/cinema/news/32628/ew ... czenie_ewy
Co prawda umowy jeszcze nie podpisała, ale właśnie potwierdziła swój udział w programie :D
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Obrazek

Orientuje się ktoś czy we wcześniejszych regulaminach był powyższy punkt? Bo wcześniej tego nie widziałem i początkowo wygląda mi na to, że dogrywka będzie w inny dzień :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość