[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Źle mogłoby byc tylko wtedy , gdyby wywaliła 3 najlepsze dziewczyny ze swojej grupy : 2 ostatnich z bootcamp'u i starszej blondynki ;)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

musicomaniakk pisze:
SevenUP pisze:I tak Cześka raczej nie przebije ;)
Nie znam Twoich faworytów, ale dobrze nie będzie...
Moim zdaniem każdy wybór pomijający Portugalczyka będzie ok, tak samo jak każdy u Czesława pomijający Aleksandra. Choć chyba najbardziej z tych dwóch grup kibicuję Małgosi i Kubie Jonkiszowi.
marcine_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 04 kwie 2014, 12:30

Re: X FACTOR

Post autor: marcine_ »

A mi się wydaję, że najbardziej kontrowersyjny wybór podejmie Farna, bo mam przeczucie, że wywali Dziarmagowska, która moim zdaniem z grupy dziewczyn jest najlepsza, bo ma po prostu ten "faktor x", którego z tej pozostałej 4, którą podajecie, żadna z dziewczyn nie ma. Mam nadzieję, że się mylę. Zobaczymy jak będzie wyglądać bootcamp dziewczyn i zespołów i domy jurorskie.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Moim zdaniem Bijan, Bal, Zawiałow i Dziarmagowska mają X Factor i dlatego tam najgorzej będzie wybrać ;)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

SevenUP pisze:Moim zdaniem Bijan, Bal, Zawiałow i Dziarmagowska mają X Factor i dlatego tam najgorzej będzie wybrać ;)
Z tych 4 wybierałbym między Bijan i Bal. Bijan mimo wokalu wydaje się taka bez wyrazu :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Hehe a ja między Zawiałow i Dziarmagowską. Jak dla mnie ta Agata to trochę przerost formy nad treścią, za dużo i makijażu i różnych ozdób, takiego szpanu.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Nigdy takiej osoby w programie dalej nie było, dlatego (między innymi) chciałbym, żeby znalazła się w top12. Mnie ujmuje tym, że śpiewa i rapuje. Trochę przypomina Cher Lloyd z 7 edycji X Factor UK :)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Do mnie Dziarmagowska nie przemawia. Są lepsze dziewczyny. Mimo, że znam wyniki Ewy to moim zdaniem wybrała dobrze. :P
Zaś Czesław i Tatiana mnie negatywnie zaskoczyli, trochę zdziwiłam się, że Tatiana po raz kolejny do live'ów przepuszcza słabe osoby, może nie wszystkie, ale zawsze był ktoś w jej grupie kto był tam chyba z przypadku, mam na myśli Bajkę zamiast Klaudii i The Voices zamiast Kasi i Ewy, teraz też rozczaruje... :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A moim zdaniem Tatiana była zawsze najsprawiedliwsza, może teraz zmienie ten pogląd ;)
PS. musicomaniakk- napisałem PW do Ciebie ;)
marcine_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 04 kwie 2014, 12:30

Re: X FACTOR

Post autor: marcine_ »

Moim zdaniem finałowa trójka w grupie Ewy, powinna wyglądać tak: Agata, Bijan i Zawiałow. A strzelam, że będzie wyglądać tak : Bijan, Zawiałow i Bal. Dla mnie Bal i Spychalska to miłe dziewczyny, mające dobre głosy ale nic poza tym. Takie Klaudie Gawor. Nie widzę ich jako zwyciężczynie x factora, robiące kariery po programie. Zawiałow jest okey ale jej głos jakoś mnie nie przekonuję bardzo. Nie mam takiego "WOW co za głos." Marta Bijan śpiewa ciekawie ale jest trochę irytująca w zachowaniu. To są moje odczucia, zobaczymy co będzie bo bootcampie i domach jurorskich, może zmienię zdanie. Jednak w chwili obecnej, jedyną moją faworytką jest Agata.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Moim zdaniem to one wszystkie lepiej niż Gawor śpiewają. Bal ma świetny mocny głos i jest do tego mocno zwariowana, Marta ma fajną barwę i mnóstwo emocji, dobrze opowiada piosenki, Daria na castingu mnie nie zachwyciła, ale What now w DDTVN było rewelacyjne i od wtedy jej kibicuję, jest bardzo charakterystyczna. Agata za to bardzo wyrazista, śpiewa i rapuje. Beata prezentuje się najsłabiej. Trzeba też pamiętać, że Bal i Bijan są świeże i wcześniej nie były w żadnym programie i to im może pomóc.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Ja (mimo, że oceniłem wcześniej odcinek na realizacyjnie genialny i dalej tak uważam) mam jednak kilka uwag - brakowało mi ujęć, które były w poprzednich edycjach, tzn.podjazd autobusami pod miejsce bootcampu, ujęcia z hotelu, jak uczestnicy ćwiczą pomiędzy 1., a 2. dniem. Co do scenografii - widownia. Jest praktycznie identyczna, jak w programach live, szczególnie, że te półkoliste pasy nad nią są wzięte bezpośrednio z live'ów i od nich właśnie różni je tylko brak ekranów z "X", a zamiast tego są reflektory, jednak mniej ogarnięty widz, mógłby zostać zmylony, co do tego, jaki etap ogląda.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

TzG - 3.7 mln
Twoja twarz brzmi znajomo - 3.3 mln
MBTM - 2,7 mln
The Voice - 2,6 mln
X Factor - 2.5 mln
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Nie rozumiem polskiej widowni . brak słów .. , XF był najlepszy ale Polacy wolą jakieś wiejski formaty typu MBTM . Mi się wydaje że X factor jest bardzo robiony , ale po prostu nie jest to program dla polskiej widowni , bo my polacy kochamy disco polo i różne podobne szaleństwa , a muzyka alternatywna w polsce się nie sprzedaje . Dowodem tego jest sukces POLO TV i sylwestrów polsatu no i oczywiście MBTM , który przecież w Angli spadł z anteny .Ciesze się że TVN nie rezygnuje z poważnych rzeczy i bardzo dobrze , tylko szkoda że nie trafia do szerokiego widza
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

X Factor wiosną 2015 roku powinien być w niedziele i tyle ode mnie!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość