[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Najlepsza dziewczyna wyleciała, jakaś masakra :o
Liczą się tylko Fakty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

To byłoby straszne , jeśli przez czas antenowy nie starcza czasu na deadlock :( to po co wgl o tym mówią ? :(
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

Inarius pisze:DODATKOWO WSŁUCHAJCIE SIĘ PODCZAS OGŁASZANIA WYNIKÓW W KOŃCÓWKĘ WYPOWIEDZI EWY! SŁYCHAĆ TAM JAK TATIANA MÓWI COŚ DO CZESŁAWA I MI SIĘ OSOBIŚCIE WYDAJE (JAK I KILKU OSOBOM ZE STRONY PROGRAMU), ŻE MÓWI MU, ŻE NIE MAJĄ JUŻ NA TO CZASU.
Chciała raczej rozwinąć wypowiedź Ewy lub to skomentować (po początkowych słowach jakie wypowiedziała tak wnioskuję). Do Czesława nawet się nie odwróciła. I skoro tydzień temu mogli program przedłużyć o 5 minut niż było to planowane to i teraz by to zrobili, jeżeli byłaby taka potrzeba.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

czerk pisze:Najlepsza dziewczyna wyleciała, jakaś masakra :o
skoro była najlepsza to spokojnie powinna przejść w głosowaniu widzów a widocznie nie była :P
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Otóż w głosowaniu widzów była trzecia od końca - więc w sytuacji pat, przeszłaby dalej. Zresztą od kiedy głosowanie sms jest wyznacznikiem, czy ktoś jest faktycznie dobry? Dla mnie Daria była najlepszą uczestniczką IV edycji, tyle.
Liczą się tylko Fakty.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Barwinki i Hatbreakers to w kółko to samo, tak poważnie to chyba nikt nie wymieniłby wszystkich piosenek, które śpiewali. Wszystko na jedno kopyto... Nie rozumiem kopletnie decyzji jury, które przez cały odcinek było fatalne, jedynie Ewy jest w miarę ogarnięta.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Widzę że zabieg, o którym za chwilę napiszę TVNowi się udał. Nikt o tym nie wspomniał, wiec wychodzę z założenia, że nikt się nie zorientował. Otóż występ specjalny Ewy został nagrany wczoraj o 19:30, a potem wpleciony do odcinka na żywo.

Kolejny odcinek z masakryczna decyzja widzów! Daria i Hatbreakers w dogrywce?! Odpaść z programu powinna Trzynasta w Samo Południe lub Marta Bijan.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dziś mam więcej czasu, żeby coś napisać. Przede wszystkim wreszcie dźwięk jest na swoim miejscu, a scena ożyła. Bardzo różnorodne kolorowe scenografie i dłuższy program- za to brawo dla produkcji.
Jury- walili takie głupoty i bzdety, że słuchać się tego nie dało. Daria- świetnie, ale srututu, Magda- świetnie, ale srututu. Ale CGB- super, super. :D24 Pogięło ich, czy co? Chyba wiadomo, że 18-latka nie żyła w latach 80., dla mnie to jest oczywiste, dla jury nie?
Marta Bijan nie wypadła najlepiej, ale już 2 raz miała przyspieszony podkład, nie mam pojęcia niby dlaczego. Zespoły były katastrofalne i wszystkie powinny być nominowane. Decyzja widzów- no cóż, masakra.
Decyzja jurorów- Daria jesteś lepsza, no ale zespół ma instrumenty, więc głosujemy na zespół... Bo sami sobie zrobili aranż... Może Daria też sama powinna sobie robić aranż? Jedyna Ewa tam jeszcze się trzyma w tym jury i jest bardzo autentyczna, Kuba już powinien sobie odpuścić jurorowanie. Przypomina mi to ubiegły rok i Girls on fire- jesteście lepsze, ale maja ma więcej fanów na FB, więc głosuj na nią? O co tam kurde chodzi.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Właśnie widać było takie opóźnienie czy też zacięcie - więc to raczej był playback. Ale druga piosenka była już jakby normalna, no i słychać było tą chrypkę w jej głosie. Też nie zauważyłem, żeby ktoś na to narzekał...

Odcinek znowu rewelacyjny. Wygląda to naprawdę dobrze.
Jeśli chodzi o występy to zdecydowanie słusznie, że odpadł Jurzyk, kompletna klapa. Nie rozumiałem niektórych wyborów Czesława, a on był jednym z nich.
Jakoś od początku za bardzo mi się nie podobał.
Zespoły tak średnio, nic za bardzo mnie nie zachwyciło. Jestem zdziwiony, że trzymają się, aż tak dobrze. Jedynie "Trzynasta w samo południe" mnie urzekli od początku, to jedyny zespół, który wspieram ale ich wykony nie zawsze są świetne.
Najlepszy występ jak dla mnie to Jakub Jonkisz, który ma naprawdę świetny głos i jeśli dobrze pójdzie to po programie na pewno o nim usłyszymy.
Od zeszłego tygodnia kibicuje Ani Tacikowskiej, jej występy są dla mnie świetne i jakoś do mnie docierają.
Marta Bijan mnie nie zachwyca i jakoś odtrąca, coś jest w tej dziewczynie nie tak, ma na pewno wspaniały potencjał ale taka szara myszka niby z niej i ja jakoś tego nie kupuję. Ale zapewne przejdzie do półfinałów.
I jeszcze w sprawie Artema - lubię kolesia, ma w sobie jakąś charyzmę, coś takiego, że jest naprawdę sympatyczny. Głos ma, jego poprzedni występ mi się podobał, ten nawet też. Tylko czy to nie było kupowanie głosów przez tragedie? Może i mnie zagryziecie, to było wzruszające - muszę przyznać, ale jednak nie lubię czegoś takiego. Oczywiście, że ta sytuacja dotyczy bezpośrednio jego i mógł ją ukazać w taki sposób i przekazać to co czuje - tylko na ile był to jego wybór, a na ile Czesława i kogoś z produkcji? Wiadome było, że po takim występie będzie bezpieczny. Szczególnie, że jury się w sumie nie wypowiedziało

Jeśli chodzi o dogrywkę to postawiłbym tam dwa zespoły. Barwiniki będą bezpieczni przez dłuższy czas bo mają mnóstwo fanów, którzy na nich głosują. Ale do mnie to nie za bardzo trafia. Hatbreakers powinni odpaść, nie zachwycają jako tako... Szkoda mi Darii. Pewnie gdyby był Deadlock to by się zachowała.

Jestem ciekawy jak to będzie wyglądało za tydzień. I jaka będzie tematyka. Jak widać, nie można być w tej edycji niczego pewnym. Szczerze to wybory widzów i jurorów mnie zaskakują. Według mnie najlepsza edycja. I chyba będę to podtrzymywał bo w sumie się nie zawiodłem.
Czy za tydzień też odpadają dwie osoby? Czy już tylko jedna?
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Daria by została, gdyby był deadlock.
Za tydzień również odpadną dwie osoby. Moim zdaniem w dogrywce zobaczymy zarówno Hatbreakers i 13 + Artema.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

@spy_dg - jaki playback?! Ewa śpiewała na żywo z tym ze cały występ - od momentu wejścia po reklamach do końca drugiego utworu - został nagrany przed wejściem na antenę o godzinie 19:30.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Byłeś, czy strzelasz?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Byłem.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

To w 100% nie było tego widać po niczym ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Mam wrażenie że ta edycja służy wyłącznie temu, żeby wmówić widzom, że w Polsce (a przede wszystkim w XF) są rewelacyjne występy. Niestety nie - dla mnie 13 i Brawinki to najsłabsze ogniwa tej edycji, nieco cieplej odbieram Hatbreakers - lubię taką 'alternatywę'. Obawiam się że kolejni dobrzy wykonawcy będą musieli pożegnać się z programem na rzecz miernych podopiecznych Wojewódzkiego, który wczoraj w swych komentarzach przechodził sam siebie.

BTW - Nie wiem, kto wymyślił te obrazki z Ukrainy za Artemem, ale na mnie taka manipulacja emocjami działa jak płachta na byka.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości