[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

W 4 odcinku LIVE piosenka polska i zagraniczna. Barwinki prawdopodobnie zaśpiewają "Starlight" Muse i "Byłaś serca biciem: Zauchy
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeju, ten Zaucha jest w każdej edycji, ile można. Zamiast odświeżyć bardziej nowoczesne ale jeszcze na poziomie zespoły typu Varius Manx, ONA, Bajm, Hey, Dżem czy wokalistów typu Rodowicz, Górniak, Jantar, Bartosiewicz, to pewnie znów utoniemy w żałobie w stylu Perfectu i Ciechowskiego (nie żebym coś miał do tych muzyków, bardzo ich zresztą cenię, ale ileż można).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Chcieliście coś innego od Niemena? Chcieliście coś nowszego? Proszę: Bartosiewicz, Brodka. http://muzyka.onet.pl/newsy/x-factor-zn ... bote/lfqp2
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Warto dodać, że dziś o 18:00 w Radiu Esce premiera najnowszego singla Agaty Dziarmargowskiej pt. "Mogę wszystko, nic nie muszę". Także dziś premiera najnowszego teledysku "Hatbreakers".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Hitem wakacji na pewno. A czy dalej? Pożyjemy, zobaczymy. ;)
Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: X FACTOR

Post autor: Inarius »

Mnie ta piosenka wcale nie zachwyciła. Typowy pop dla 13-latek.. Bardzo watpię ze ktoś powyżej gimnazjum zainteresuje sie tym utworem, ale to juz sprawa autorki jaki wyznaczyła sobie target.. Bardzo przypomina "twórczość" Kwiatkowskiego i Saszan.. Generalnie to tekst z bardzo małym przesłaniem albo nawet bez niego.. Nic specjalnego, z tym hitem to bym sie tak nie rozpędzał.. Pozyjemy - zobaczymy :) Zawiodłem sie bo w programie zapowiadała sie bardzo dobrze.. Mnie to nie porywa..

P.S. Nie, nie jestem hejterem, po prostu wyrażam swoją opinie na temat tej piosenki, wiec bez nagonki. Nie mówię ze innym sie nie moze podobać. Moje subiektywne odczucia..
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Podkład muzyczny w tym przypadku robi 80%, także... ;) Ale ma prawo się komuś podobać. Sam spodziewałem się jakiegoś mocniejszego kawałka z jej tak chwalonym skillem rapu, ale w końcu ma ona... 16 lat? Może za 5 lat coś z tego konkretniejszego będzie. Tego jej życzę.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Piosenka jest całkiem ok. Może momentami troszkę infantylna i zbędny jest wg mnie fragment z tym "tak, tak, tak, tak...". Ale generalnie refren to najmocniejszy element tej piosenki, wpada w ucho, zapada w pamięć i pewnie przez jakiś czas piosenka będzie obecna w największych polskich rozgłośniach. Osobiście też liczyłem na coś więcej, ale trzeba pamiętać, że tutaj chodziło o to, by szybko wypuścić singiel póki jeszcze o Agacie jest głośno i ludzie o niej pamiętają. Myślę, że jej kolejne piosenki będą lepsze. Zresztą, nie sądzę, by tak duża wytwórnia jak Warner wypuściła jakąś słabą płytę.

Tak przy okazji: Interia nie zostawiła na Agacie suchej nitki, a i znaleźli też doskonałą okazję by dodatkowo zmasakrować Grzegorza i Maję Hyży oraz Klaudię Gawor :? http://muzyka.interia.pl/pop/news/debiu ... 2016977,50
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Młoda dziewczyna, pozazdroscić tempa rozwoju. Oby tak dalej, a muzycznie jeśli będzie dobra - wyrobi się ;) Poza tym wiecie, że utwór wyjdzie w wersji anglojęzycznej, i będzie promowany w Europie? Wielki sukces, Warner musiało uwierzyć w tą dziewczynę. Oby takich ludzi więcej.
a propos muzyki - jutro w XF wystąpi Tatiana z jedną z jej piosenek z "Blizny". Obstawiam tytułową kompozycję.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Inarius pisze:Mnie ta piosenka wcale nie zachwyciła. Typowy pop dla 13-latek.. Bardzo watpię ze ktoś powyżej gimnazjum zainteresuje sie tym utworem, ale to juz sprawa autorki jaki wyznaczyła sobie target.. Bardzo przypomina "twórczość" Kwiatkowskiego i Saszan.. Generalnie to tekst z bardzo małym przesłaniem albo nawet bez niego.. Nic specjalnego, z tym hitem to bym sie tak nie rozpędzał.. Pozyjemy - zobaczymy :) Zawiodłem sie bo w programie zapowiadała sie bardzo dobrze.. Mnie to nie porywa..
Szczerze, po dość aroganckim wykonaniu "Can't You Remember to Forget You" z "Domów Jurorskich" spodziewałem się czegoś gorszego, ale tyła mi nie rwie. Jak to by określił Adam Sztaba - to takie "letnie" - czyli nie budzące u mnie żadnych emocji. Taki tekst o wszystkim, czyli o niczym, podkład w podobnym tonie był już wielokrotnie i to w lepszym wydaniu. Taki typowo eskowy poziom. Może w UK zrobiłaby świetną promocję, ale w Polsce, gdzie rynek muzyczny rządzi się swymi prawami może sobie zrobić więcej antyreklamy, niż promocji. Życzę jej jak najlepiej, ale boję się, że jej kariera zmarnuje się jak m. in. Candy Girl.

P. S.: Nazwanie przeboju Hyżego "gniotem" jest dla mnie dużą przesadą. A porównanie Dziarmagowskiej do Majki jeżowskiej to coś uwłaczającego ze strony Interii wobec artystki, której tworzy naprawdę niezłe piosenki dla dzieci i ma kilkadziesiąt lat bogatej pracy muzycznej za sobą.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Trzeciak pisze:
Inarius pisze:Mnie ta piosenka wcale nie zachwyciła. Typowy pop dla 13-latek.. Bardzo watpię ze ktoś powyżej gimnazjum zainteresuje sie tym utworem, ale to juz sprawa autorki jaki wyznaczyła sobie target.. Bardzo przypomina "twórczość" Kwiatkowskiego i Saszan.. Generalnie to tekst z bardzo małym przesłaniem albo nawet bez niego.. Nic specjalnego, z tym hitem to bym sie tak nie rozpędzał.. Pozyjemy - zobaczymy :) Zawiodłem sie bo w programie zapowiadała sie bardzo dobrze.. Mnie to nie porywa..
Szczerze, po dość aroganckim wykonaniu "Can't You Remember to Forget You" z "Domów Jurorskich" spodziewałem się czegoś gorszego, ale tyła mi nie rwie. Jak to by określił Adam Sztaba - to takie "letnie" - czyli nie budzące u mnie żadnych emocji. Taki tekst o wszystkim, czyli o niczym, podkład w podobnym tonie był już wielokrotnie i to w lepszym wydaniu. Taki typowo eskowy poziom. Może w UK zrobiłaby świetną promocję, ale w Polsce, gdzie rynek muzyczny rządzi się swymi prawami może sobie zrobić więcej antyreklamy, niż promocji. Życzę jej jak najlepiej, ale boję się, że jej kariera zmarnuje się jak m. in. Candy Girl.

P. S.: Nazwanie przeboju Hyżego "gniotem" jest dla mnie dużą przesadą. A porównanie Dziarmagowskiej do Majki jeżowskiej to coś uwłaczającego ze strony Interii wobec artystki, której tworzy naprawdę niezłe piosenki dla dzieci i ma kilkadziesiąt lat bogatej pracy muzycznej za sobą.
Dokładnie, co do Agaty szału nie ma, piosenka Grzegorza jak na polski pop jest dobra, a porównanie oczywiście z końca kręgosłupa.

Co do XF to na filmikach z prób widać, że dziś poziom będzie wysoki ;)
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Piosenka Agaty bardziej dla młodszych nastolatków, za pierwszym razem stwierdziłem, że słaba. Ale potem jakoś wpadła w ucho.
Jeśli naprawdę będzie anglojęzyczna wersja to mam nadzieję, że zabrzmi ona jeszcze lepiej :)

Właśnie pomyślałem o finale - mam nadzieję, że będzie on odpowiednio wydłużony i zobaczmy naprawdę fajne gwiazdy. Według mnie najlepszy finał to finał 2 edycji, w 3 te gwiazdy mnie nie zachwyciły...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Finał potrwa do 22:15, podobnie jak dzisiejszy odcinek. Za tydzień z kolei do 21:50.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

22:15 to odpowiednia godzina ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości