[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

To chyba nie ma się czego obawiać, będzie dobrze. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby będą w finale.
Zapowiada się, że chociaż jeden z zespołów się tam znajdzie, jestem ciekawy jak wypadnie duet z gwiazdą i jak to będzie wyglądać.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Producenci chyba zapomnieli o wspólnych występach, szkoda bo dodawało to swego rodzaju pozytywny klimat i oryginalność XF na tle innych muzycznych show.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Nie ma aktualnie czasu na takie występy, dziś masz łącznie 12 występów, program i tak będzie najpewniej do 22.30.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Edycja zespołów właśnie się skończyła :D co mnie bardzo cieszę, według mnie na finał zasługują: Artem, Ania i Marta, kolejność nie jest przypadkowa :D
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: X FACTOR

Post autor: spy_dg »

Cieszę się, że Kuba nareszcie przegrał przed finałem. Zawsze jego drużyny docierały do końca.
Czytam właśnie komentarze na temat zachowania Kazadi, mnie osobiście wydaje mi się to normalne, a nie sztuczne i na pokaz jak pisze wiele osób. To naprawdę były wielkie emocje i sam byłem ciekawy jak to się rozwiążę. Ewa dała doskonałe uzasadnienie swojego wyboru, dokładnie pomyślałem o tym samym - cieszę się, że Kuba przeszedł dalej. Jurorzy dziś nie słodzili tak bardzo i uważam to za plus, chociaż miałem nie raz zupełnie inne zdanie odnośnie występów. W dogrywce postawiłbym Bijan bo nie mogę jej znieść, mam nadzieję, że odleci przed finałem.
W finale widzę Anię, Kube i Artema :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

To był najlepszy live 4. edycji. Zdecydowanie.
1. Dlaczego przez cały czas koncertów, piosenki po polsku śpiewa się tylko w ćwierćfinale? Wszyscy zaśpiewali je FANTASTYCZNIE.
2. Ania Tacikowska każdym występem potwierdza, że jest najlepsza. Wykorzystuje potencjał sceny, świateł, scenografii, ekranów, przy czym nie wygląda to tandetnie. To ona powinna wygrać ten sezon, a za nią Marta Bijan - ma mega potencjał, choć go w live shows KOMPLETNIE nie pokazuje. Reszta jest mi obojętna :D
3. Scenografie dzisiejsze, jak i większość grafik - szacunek. I światło świetne dziś.
4. Patrycja mega emocjonalna. I o to chodzi - to program rozrywkowy/reality. Tak to ma wyglądać.
5. Jury dziś fantastyczne, z wyjątkiem kilku wypowiedzi Kuby. Ale do tego przywykłem.
6. Brawa dla Tatiany - nagrała świetną płytę, z charakterem, iście czarno-białą , i trzyma się tej stylistyki. I dobrze.
7. Swietnie że odpadły zespoły. Dla mnie to zmora tej edycji. Wyrzucenie TÓGI i POP IT UP... niezrozumiałe. Ale o tym mówiłem.
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Szkoda, że nie było wspólnego występu. Gdyby Tatiana zaśpiewała tydzień temu (gdzie nie było żadnego dodatkowego występu oprócz występów uczestników) to dziś byłby czas na występ grupowy. Mam nadzieje ze chociaż w finale taki zobaczymy. Ciekawe kiedy zostaną podane gwiazdy na finał.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Zapewne jakoś w tym tygodniu :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Myślę, że szału z gośćmi na finał nie będzie, także nie ma się co podniecać ;0
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

http://muzyka.interia.pl/pop/news/oglad ... 2017649,50

Ciągle mega słabo :( 1,84 to wynik bardzo zły jak na ponurą pogodę za oknem w sb ;/

The Voice - 1,8 mln
MBTM - 2,15 MLN
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

SevenUP pisze:Myślę, że szału z gośćmi na finał nie będzie, także nie ma się co podniecać ;0
Drogi kolego, czy kiedykolwiek w historii polskiego XF było czym się podniecać? xd Zawsze odnoszę wrażenie, że stać ich na zaproszenie lepszych gwiazd...
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Myślę, że w 2. edycji było ok. Melua i McDonald to w Polsce rozpoznawalne nazwiska, Amy nawet jest bardzo popularna.
Ogólnie uważam, że lepiej by było gdyby postawili na polskie gwiazdy typu Brodka, Chylińska, Rojek, Grzeszczak, aniżeli ściągali jakieś dawno zapomniane gwiazdki jednej piosenki typu Tikaram... Oczywiście podałem tylko przykłady, żeby było wiadomo o co chodzi, w Polsce serio jest kogo zaprosić, myśle że nawet Nosowska by przyszła, tylko ekipa produkcyjna za wszelką cenę chce kogoś z zagranicy, a nie ma za bardzo na to kasy. Myśle że jakby zaprosili choćby Ellie Goulding czy kogoś w tym stylu, to by z pewnością nie zbankrutowali, a jaki choćby sam prestiż dużo wyższy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Tylko zaproszenie, to jeszcze połowa drogi, bo zaproszenie można przyjąć, bądź odrzucić. A jak już gdzieś powiedziałem - pieniądze to nie wszystko.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: X FACTOR

Post autor: hothead »

orientuje sie ktos gdzie moge obejrzec 1 edycje programu?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

hothead pisze:orientuje sie ktos gdzie moge obejrzec 1 edycje programu?
player.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości