[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Akurat się nie zgodzę. Przez to, że był Kozyra w jury (z całym szacunkiem do niego) - było dwóch speców do muzyki, co potem już na dzień dobry faworyzowało w pewien sposób wokalistów. Akurat Egurrola pasuje świetnie do tego formatu. To jeden z najlepszych ekspertów od tańca, a i w innych dziedzinach sztuki potrafi powiedzieć coś konstruktywnego.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Ciekawe czy te zmiany w Brytyjskim formacie zostaną wprowadzone również w Polskiej edycji i czy czekają nas jakieś zmiany w kolejnej edycji. TVN znowu ma w swojej ramówce program który jest w Księdze rekordów Guinnessa .Pobił tym samym TzG , który nie dawno był tak reklamowany przez Polsat jako rekordzista. TvN mógłby tak poszczypać Polsat i również tak zapowiadać nową edycje.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Oby. Z regulaminu wynika, że jurorów będzie trzech.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Oby wprowadziki jakieś zmiany, ale akurat uważam że jurora 4. nie powinno być.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

A to dlaczego? Moim zdaniem jednak czwarty juror by się przydał temu programowi - choćby ze względu na odświeżenie formuły. Egurrola - owszem - wniósł wiele do programu, ale dla mnie jeszcze to za mało.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Ja szczerze licze że nie poszerzą tego składu , bo w tym programie 3 jurorów wystarcza. Jury w tym programie odgrywa bardzo ważną role i mi się wydaje że gdyby było ich 4 to by byli zbyt poważni. Co widać po X factor , ale tam akurat tak musi być.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Ale jury jednak musi być trochę poważne, bo to jednak talent-show, a nie program kabaretowy. Mnie często brakuje tego, jak odpadają całkiem dobrzy uczestnicy (mówię o tych, co jeszcze na zasługują np. na finał), i nikt ich nie broni.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Ale tyle ile powagi Ma nasze "Mam talentowe" Jury wystarczy :) ja bym nie zmieniał panelu jurorskiego jedynie to zmieniłbym ten stół który mi się nie podoba, mogli by go zmienić. A tak to jeszcze powinni odświeżyć oprawę i scenografie i może wprowadzić coś od siebie , jeśli mogą oczywiście , bo boje się że licencja na to za bardzo nie pozwala
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Po czwartym jurorze i zespołach wokalno-instrumentalnych w "X Factorze" wszystko można dogadać.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Diana John wystąpi w tym roku na Opolskich debiutach w repertuarze Czesława Niemena.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Mam talent

Post autor: alik79 »

Niedługo ruszają castingi do Mam Talent ! z jurorami o ile TVN co roku odświeża format X Factora to z Mam talent nie robi nic. Powinni wprowadzić nową scenografię i grafikę odcinków castingowych i live oraz zasadę brzęczka wszystko takie jak w Britains Got talent.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

"Pięknie" się Marta Podulka wczoraj zaprezentowała na Top Trendach... :hmm:
Liczą się tylko Fakty.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Mam talent

Post autor: TheXF »

czerk pisze:"Pięknie" się Marta Podulka wczoraj zaprezentowała na Top Trendach... :hmm:
To znaczy? Wtopa jakaś podczas występu?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Mam talent

Post autor: prze_kw »

90 % jej występu to jeden wielki fałsz.

(Dla mnie) najlepszy głos wszystkich edycji "Mam Talent!", Kasia Popowska, faworytka wielu, która niezrozumiałą decyzją nie weszła do programów na żywo, nagrała właśnie teledysk do 1 singla: https://www.youtube.com/watch?v=VfP44Xn5Cn4#t=104
Liczą się tylko Fakty.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

czerk pisze:90 % jej występu to jeden wielki fałsz.

(Dla mnie) najlepszy głos wszystkich edycji "Mam Talent!", Kasia Popowska, faworytka wielu, która niezrozumiałą decyzją nie weszła do programów na żywo, nagrała właśnie teledysk do 1 singla: https://www.youtube.com/watch?v=VfP44Xn5Cn4#t=104
Dla mnie super :D Fajna piosenka, taka lekka :) Melodia przypomina trochę "Lucky" Colbie Caillat i Jasona Mraza.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości