TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP Info

Post autor: epsztajnek »

Nie mam czasu szukać w sieci, może komuś z was obiło się o uszy ( lub o oczy ) czy przypadkiem TVP nie zrezygnowała od nowego roku z porannej retransmisji TVP INFO na TVP1 ?
Dziś już po długim weekendzie, a tu d.... , znowu mi się nagrało z rana TVP1
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

Nie zrezygnowała, a tylko skróciła. Od dziś TVP Info w TVP1 jest nadawane tylko przez niecałą godzinę (tj. od 6:55 do 7:40). O 6:00 Jedynka natomiast nadaje powtórkę programu "Świat się kręci".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: TVP Info

Post autor: epsztajnek »

Wielkie dzięki za informacje.
Taką zmianę mogą sobie [..........] w [..........]
O 6:50 ustawiam nagrywanie TVN24 ( a o 7:00 dzwoni budzik :)) )
Trzeba będzie zostawiać włączony dekoder cyfrowy na noc ( jakoś nie chce mi się zamawiać dekodera z nagrywarką )
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Pierwszy raz oglądam nową wersję "Z dnia na dzień" w TVP INFO i próbuję się przekonać do jego nowej wersji tzw. godzinowej, z pojawiającymi się po prawej stronie ekranu cyferkami: 14. 20, 17. 00... Podoba Wam się to podsumowanie dnia?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Nie widziałem tego jeszcze w wykonaniu TVP, ale samo rozwiązanie żywcem ściągnięte z Polsat News. Tam kiedyś mieli identyczny program, nazywał się bodajże "Co do minuty". Pomysł fajny, bo lekko nietuzinkowy, mam tylko wątpliwości, czy skupianie się na godzinie, za bardzo nie odwraca uwagi od meritum.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Program "Woronicza 17" w najbliższą niedzielę zmieni studio i po raz kolejny również prowadzącego - zostanie nim Krzysztof Ziemiec. /Press
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVP Info

Post autor: Greg Haus »

Do tej pory program "Woronicza 17" był podobny do 'Kawy na ławę". Od dziś można powiedzieć, że to identyczny program. Ten sam czas, ta sama formuła, ci sami goście i jeszcze od teraz studio niemal identyczne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Jak już nie przeszkadza im to, że kopia zawsze będzie gorsza od oryginału, to niech chociaż obniżą ten kadr na całe studio albo niech zamówią normalny catering za 150-200 zł, bo ten prawie pusty stół przy "politycznym śniadaniu" trochę kuje w oczy.
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: TVP Info

Post autor: ketjow »

haha racja, rzeczywiście niemal że kopia w 100%. Żałosne
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

Choć fakt, że to i tak wygląda lepiej, jak jeszcze tydzień temu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVP Info

Post autor: Greg Haus »

A teraz niespodzianka - to nie greenbox za prowadzącym ale.. płachta z namalowaną Warszawą. Studio zaraz po emisji programu zaczęto rozbierać, za tydzień znowu 'zbudują' = TVP :lol:

Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

To akurat nic nadzwyczajnego, bowiem w tym studiu (Studio 5) jest realizowanych kilka programów. Jeśli się nie mylę - tam nagrywana też jest "Jaka to melodia?".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Wczoraj przypadkiem przeczytałem przy nazwisku Dominiki Wielowieyskiej - "Puenta" TVP INFO, z tego co donosiły WM (wygooglowałem), program nadawany jest od końca grudnia 2014 r. w soboty o 14. 55, ale jakoś dotąd nie wpadł mi w "oko". Ktoś miał okazję go oglądać, jakieś oceny, capsy?:-)
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP Info

Post autor: Trzeciak »

Program jest emitowany dokładnie od 3 stycznia tego roku - wtedy pojawiło się pierwsze wydanie tego programu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

W TVP Info pojawił się spot promujący program "Woronicza 17". Udział w nim biorą m.in. Tadeusz Cymański, Kazimiera Szczuka i Marek Sawicki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość