Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

O Faust bardzo mi podpadÂłeÂś jak moÂżesz siĂŞ nie zgadzaĂŚ z moderatorem. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jak dzieciaki w przedszkolu :lol: :lol: :lol:
Co za parodia :lol: :lol: :lol:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

£ukasz pisze: nie zmieniajcie ju¿ tak tych tematów na zmianê bo wy³¹czê mo¿liwoœÌ edycji posta przez u¿ytkownika. :D
Jak wy³aczysz to bêdziesz mia³ wiêcej roboty :? i moderztorzy, bo nawet ja w prawie co 2. poœcie poprawiam póŸniej b³êdy, które nie zauwa¿y³em wczeœniej, no ale cóz jeszcze sie tak nie sta³o i oby...

A wracaj¹c do tematu to Lis po prostu przyj¹³ pracê w polsacie no bo sami mu zaproponowali, lepsze to jak bezrobocie...
i to jeszcze na jakim stanowisku pracĂŞ... chciaÂłbym, Âżeby jego kiedyÂś z polsatu teÂż wywalili... pewnie kiedys znowu i tam wykrĂŞci kota ogonem ciekawe gdzie by szukaÂł schronienia :lol:
Prowadzi jak an razie program Co z tÂą PolskÂą i kasĂŞ zbija, no ale ja go i tak nie oglÂądam wiĂŞc nie mĂłj problem
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:: Ufff, aÂż mĂłwiĂŚ nie mogĂŞ, tak mnie zirytowaÂł. PoprawiaĂŚ mĂłj styl!
Wystarczy, ÂżebyÂś tylko mĂłgÂł pisaĂŚ, bo mĂłwienie siĂŞ na Forum nie liczy. :wink: :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dopiero teraz zauwaÂżyÂłam ten temat :)
Wydarzenia z 18.30 na 18.45. Podobno owa zmiana podyktowana jest prĂłbÂą zdobycia wiĂŞkszej widowni.
no có¿ respect dla takiej decyzji Leesa... widaÌ poprzednia próba w fucktach niczego go nie nauczy³a...
Natomiast studio WydarzeĂą wyglÂąda jak stare studio FaktĂłw utrzymane w kolorystyce domku Barbie.
dokÂładnie nie wysilili siĂŞ na nic oryginalnego... jak napisali w press kolorystyka teleturnieju... Disco co siĂŞ bÂłysko... brakuje tylko stroboskopu...
Ogromnym niewypa³em okaza³a siê prowadz¹ca. W niezbyt kulturalny sposób pozbyli siê Gawryluk a pracê zaproponowano H. Smoktunoiwcz. Có¿ ta pani potrafi zwróciÌ uwagê tylko swoimi w³osami. Na nic innego jej nie staÌ. Ostatnio ma jak¹œ niewyraŸn¹ minê. Mo¿e spodziewa siê eksmisji z fotela anchorwomen
1.SposĂłb poÂżegnania siĂŞ z Gawryluk byÂł wrĂŞcz chamski i pokazaÂł ze Leesowi bardziej niÂż na obiektywiÂźmie i profesjonaliÂźmie serwisu zaleÂży na ochranianiu tyÂłka i nie obgadywaniu za plecami...
2.Smoktunowicz to zenska wersja A*tomata i przyciÂąga uwage tylko zmianÂą fryzury... owszem jest Âładna ale Kutyna teÂż... a Iwona dodatkowo nie ma iamge'u buldoga szykujÂącego siĂŞ do ataku...Ponad to Smoktunowicz jest bardzo niechlujna...
Faustus a od kiedy to ona wogĂłle moze byĂŚ porĂłwnana do Anchorwoman ?????
O programie Co z tÂą PolskÂą pisaĂŚ nie bĂŞdĂŞ - szkoda czasu. Powiem tylko tyle, Âże oprawa muzyczna siĂŞ im udaÂła
Mnie siĂŞ ten program podoba.. ale wiem ze zbiera niezbyt pochlebne recenzje... Jednak Lees z krytyki wyciÂąga wnioski... Jedyne co mnie draÂżni to te jego powitania z widowniÂą... i ciÂągÂłe zapinanie i rozpinanie marynarki...
A tak na prawde to Lis znaczy juz niewiele. Kolejne bledne decyzje, slabe programy. Jak bylo w Polsacie tak i jest. Jakos Kolenda nie odeszla z TVN, a GĂłrecki z Polsatu tak. JakoÂś Gawryluk w Polsacie nie zostala...
100 % racji... akcje Leesa id¹ w dó³... i on sam o tym wie... niestetty TVN skutecznie go usun¹³ z ¿ycia medialnego... mo¿e byÌ synonimem œwietnie zapowiadaj¹cej siê ale zmarnowanej kariery...
[/quote]
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

"Co z ta PolskÂą" jest moim zdaniem bardzo nietrafionym programem. Nie ma w nim dynamiki, goÂście sa tak adorowani, jak by to byÂło spotkanie przy kawie, a nie program publicystyczny. Brak Lisowi pazura. Te wszystkie pytania juÂż byÂły. Zdecydowanie lepiej wypada dla mnie "Debata' w TVP, i pomyÂśleĂŚ, Âże pochwalĂŞ program publicystyczny tejÂże :D . Ale tam przynajmniej coÂś siĂŞ dzieje.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze: Jedyne co mnie draÂżni to te jego powitania z widowniÂą... i ciÂągÂłe zapinanie i rozpinanie marynarki...
WÂłaÂśnie - garnitury Tomka Lisa. Zapewne sÂą drogie, szyte na miare etc, ale do tej pory wisiaÂły na nim jak jakiÂś worek. Dopiero od kilku tygodni nosi lepsze - tj z lepszym krojem, bardziej dopasowane do jego sylwetki. Moim zdaniem garnitur powinnien sprawiaĂŚ wraÂżenie lekko przyciasnego, a Lis do tej pory nosiÂł za luÂźne.

PS oczywiœcie, ze wolê Durczoka, ale obu programów nie mo¿ùaporównywaÌ - maj¹ inn¹ formu³ê i cele.
Ostatnio zmieniony sobota 01 sty 2005, 18:51 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

lisek

Post autor: zadra »

Program Lisa jest beznadziejny. Debata teÂż, moze odrobinĂŞ lepsza.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zgadza siê, program Lisa jest beznadziejny! Studio wygl¹da jak to z "Wybacz mi", Lis jest stronniczy, ca³oœÌ bywa nudna, grafika jest denna, a plusów siê nie dopatrujê.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja, co pisaÂłem juÂż w innym temacie, jestem pod wraÂżeniem programu Tomasza Lisa. OczywiÂście niewykluczonym jest, Âże widziaÂłem tylko te "dobre" odcinki, bo w czwartki zwykle nie mam na to czas - bo tutaj jest, jak jest, po prostu... :wink:
Tak czy owak i mi, i mojej rodzinie podoba³o siê ostatnie "Co z t¹ Polsk¹?", w którym Tomasz Lis goœci³ m.in. Otyliê Jêdrzejczak, Jana Rokitê i Micha³a ¯ebrowskiego. Mi³o by³o popatrzeÌ, bo Lis jest naprawdê bardzo dobrym dziennikarzem i niech przy tym zostanie. Piszê tak, bo trudno mi oceniÌ jego szefowanie Polsatem - i tak na serio to nikt z nas nie mo¿e. My po prostu nie znamy prawdy, no i nie mamy pewnoœci, czy dan¹ decyzjê podj¹³ Lis czy, na przyk³ad, dyrektor Solorz.
Zostanê jednak przy dziennikarstwie, a to wychodzi Lisowi bardzo dobrze. Tak¿e jego ksi¹¿ki, a szczególnie "Nie tylko FAKTY", warte s¹ przeczytania, mo¿naby wiêc rzec, ¿e Tomasz Lis jest wielofunkcyjny. :wink: I to jest z pewnoœci¹ sukces Polsatu, i¿ go zatrudnili, pora¿ka zaœ TVN, ¿e siê go pozby³a.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Programy Lisa to pora¿ka. Œwietnie prowadzi³ Fakty stworzy³ bardzo dobry zespó³ ale jako publicysta wypada marnie. Daleko mu do Durczoka o Monisi nie wspominaj¹c.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Trochê chyba ¿artujesz, Kubu. Jak mo¿esz porównywaÌ Tomasza Lisa do Moniki Olejnik? Ich programy s¹, niby, tego samego gatunku, ale s¹ jednak skrajnie ró¿ne, ³¹czy je tylko dopasowanie "talk-show".
To tak, jakby porównaÌ Ibisza do Szczuki. To zupe³nie ró¿ni ludzie, odmienne dyscypliny! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaĂŚku! AleÂż moÂżna, a nawet naleÂży porĂłwnywaĂŚ Lisa z MonikÂą Olejnik. OczywiÂście ten pierwszy chce robiĂŚ sho, z kolei Monika przeprowadzaĂŚ zwykÂłe wywiady (oczywiÂście z pazurem). Ale oboje koncentrujÂą sie przede wszystkim na polityce, politykach etc.

PS pomys³ z przeniesieniem Wydarzeù mo¿e byÌ niebezpieczny - Lis jest cwany i wie co robi. Podobno kupê kasy zainwestowali w nowe reklamy programu. A moze maj¹ jakieœ badania, z któych wynika i¿ czêœÌ widzów Wydarzeù to tak¿e widzowie Faktów? Mo¿e bêd¹ chcieli zatzrymac ich przy sobie a przy okazji powaliczyÌ z TVN? Taka walka by³aby intersuj¹ca. Zreszt¹ ju¿ teraz zapowiada siê, ¿e jest na "œmierÌ i ¿ycie" :D :lol: Na razie dla Wydarzeù. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze: ZresztÂą juÂż teraz zapowiada siĂŞ, Âże jest na "ÂśmierĂŚ i Âżycie" :D :lol: Na razie dla WydarzeĂą. :D
I oby siĂŞ tu nic nie zmieniÂło... ;)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

doktorfaustus1 pisze:PS pomys³ z przeniesieniem Wydarzeù mo¿e byÌ niebezpieczny - Lis jest cwany i wie co robi. Podobno kupê kasy zainwestowali w nowe reklamy programu. A moze maj¹ jakieœ badania, z któych wynika i¿ czêœÌ widzów Wydarzeù to tak¿e widzowie Faktów? Mo¿e bêd¹ chcieli zatzrymac ich przy sobie a przy okazji powaliczyÌ z TVN? Taka walka by³aby intersuj¹ca. Zreszt¹ ju¿ teraz zapowiada siê, ¿e jest na "œmierÌ i ¿ycie" :D :lol: Na razie dla Wydarzeù. :D
PomysÂł nie jest najlepszy, a POLSAT znĂłw mĂłwi o kapanii reklamowej. PrzecieÂżw paÂździerniku teÂż byÂła kampania: HankĂŞ i Tomka Lisa moÂżna byÂło zobaczyĂŚ i w prasie, usÂłyszeĂŚ w radiu, zobaczyĂŚ w Polsacie, na bilboardach. Skoro twarz Lisa widzĂłw nie przciÂągnĂŞÂła (hasÂło :Kto stoi za "Wydarzeniami" - na plakatach widniaÂł Lis i Smoktunowicz), to sama Smoktunowicz, ktĂłra nie wyglÂąda teraz najlepiej widzĂłw nie przyciÂągnie :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tym bardziej ze nic nowego sobÂą nie prezentujÂą. To wszytsko byÂło w TVN i Lis tylko to teraz firmuje logo PolKiczu.
Zjazdy kamery, studio, zapowiedÂż przez pokazanie studia przed programem.............To wszystko juÂż byÂło Mr Leesie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości