TVP Info

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Na "Szkło kontaktowe" odpowiadać będą: Rafał Ziemkiewicz, Łukasz Warzecha, Wiktor Świetlik, Marcin Wolski, Waldemar Ogiński i Krzysztof Skiba. Premiera programu "W tyle wizji" dziś o 21.50.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-s ... O-00021221

Powinni jeszcze zatrudnić profesjonalistę ze 'Szkła", żeby im doradzał, bo na razie kiepsko - pisząc oględnie.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP Info

Post autor: Maciek_POZ »

Nie wiedziałem, że ze Skiby taki konserwatysta, że się łagodnie wyrażę - dość dziwnie wygląda to w zestawieniu z pierwszą trójką. Co do programu to nie ma znaczenia, jaki jest, ważne że jest, że pokazali że potrafią :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: TVP Info

Post autor: prze_kw »

Camilo pisze:Z zaniepokojeniem obserwuję jak Marek Czyż - prowadząc programy, które mu jeszcze zostały - staje się cieniem samego siebie. Coraz mniej wnikliwy, coraz bardziej wycofany. Nie wiem, czy kontrakt na autorski program jest tym, co utrzymuje go przy życiu w TVP, ale dobrze wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.
Czyż wraca do TVP3 Katowice - będzie miał tam własny program publicystyczny "Czyżby?" a także... poprowadzi "Aktualności".
Liczą się tylko Fakty.
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

Ciekawe, pewnie w "Forum" całkiem zastąpi go Klarenbach. Kanał regionalny to jednak dużo mniejsza antena, niż TVP Info. Może ma nadzieję, że przeczeka w regionach czas "bana" w Poranku. Ciekawe też, do kiedy zostanie "Bez Retuszu".
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVP Info

Post autor: Maciek_POZ »

I tak miał fuxa, że mu wymówienia nie wręczyli i pozwolili mu pójść do lokalnego oddziału, czyli tak de facto umożliwić mu degradację na własną prośbę. Tak jak napisał przedmówca może to nie być głupie na dłuższą metę, bo układy polityczne się zmieniają, obecna władza też kiedyś przeminie (i podejrzewam, że nastąpi to z hukiem, tak jak z hukiem wprowadzają swoje "reformy").
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVP Info

Post autor: lukaszbialas »

WM podają, że dalej ma prowadzić Forum i Bez retuszu.
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

No na razie będzie prowadził, ale nigdy nic nie wiadomo. Ale ciągłe jeżdżenie między Warszawą i Katowicami takie przyjemne nie jest.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVP Info

Post autor: michal_borkowski »

Pociągiem EIC 2, 5 godziny. ps. Jeśli już mowa o WM, to do dyskusji włączył się nawet szef oddziału katowickiego TVP, Tomasz Szymborski, który zaprzeczył jakoby za Czyżem miał przyjść także Maciej Wąsowicz, do niedawna - prezenter m.in "Minęła 20".
To tylko moje skromne zdanie
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

Wąsowicz pracuje w Radiu Piekary.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

Kilka dni temu w "Dziś wieczorem" Marian Kowalski (Narodowcy RP) wystąpił jako ekspert m.in. od - uwaga - antysemityzmu w Polsce! Ja rozumiem, że odkąd Kowalski odszedł z Ruchu Narodowego, to już PiS-owi w odbieraniu elektoratu tak nie przeszkadza. Poza tym ma ładne garnitury, więc pewnie Marzena Paczuska myśli, że pewnie się zna na temacie. Nie, nie zna się. Ja rozumiem, że teraz jak się krytykuje dobra zmianę w TVP, to trzeba też dla równowagi przypomnieć co było przed dobrą zmianą - inaczej nie będzie sprawiedliwie. Były wydania "Dziś wieczorem", gdzie sadzano Kazimierę Szczukę z Tomaszem Terlikowskim i urządzano telewizyjne show o Hallowen, ale jak widać teraz stosuje się prawie takie same praktyki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Za kilka dni Panorama Dnia przekształcona ma zostać w Panoramę Info, a z anteny wyleciał właśnie program "Konfrontacje". - Cud, że tak długo się utrzymał pośród propagandy PiS. Widzom dziękuję. Ulga. - podsumował na Twitterze gospodarz, Przemysław Szubartowicz.
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

Też w sumie jestem zdziwiony, że ten program tak długo został w ramówce po nadejściu tzw. "dobrej zmiany". Przecież Szubartowicz nie tak dawno skończył też współpracę z Programem Pierwszym Polskiego Radia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: TVP Info

Post autor: Dijon »

lukaszbialas pisze:WM podają, że dalej ma prowadzić Forum i Bez retuszu.
No i tak jak wcześniej przewidywałem, Czyż przestaje prowadzić Forum. Nie wiadomo jeszcze co z programem "Bez retuszu": http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... w-tvp-info
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVP Info

Post autor: Camilo »

Satyra na poziomie publicystyki.
https://youtu.be/d3dKD2g5SK0
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość