[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Re: ?

Post autor: Anonymus »

zadra pisze:czy to znaczy, Âże programu "Moja krew" juz nie bedzie?
to nawet fajnie
no ja te¿ nie przepadam za tym programem, ogl¹da³em wszystkie odcinki ale tylko tak, ¿eby czas zlecia³ bo wiadoma sprawa na innych kana³¹ch nic nie leci lepszego.
W ogó³e w prog. "Moja krew" by³y trochê trudne konkurencje :? , mogli wymyœleÌ coœ lepszego
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Uwaga, uwaga!

Trzecia edycja "NajsÂłabszego ogniwa" najprawdopodobniej bĂŞdzie w TVN, choĂŚ ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadÂła - twierdzi pani Iwona StaĂączyk z International TVN

:D :D
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Uwaga, uwaga!

Trzecia edycja "NajsÂłabszego ogniwa" najprawdopodobniej bĂŞdzie w TVN, choĂŚ ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadÂła - twierdzi pani Iwona StaĂączyk z International TVN

:D :D
By³oby piêknie :wink: ChoÌ wg mnie, 3 sezon powinno siê jakoœ odœwie¿yÌ. Mo¿e publicznoœÌ do studia by daÌ? By³oby ciekawie. Pozatym "Najs³absze ogniwo" ma wiernych widzów (naszczêœcie) :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ma ma ...jedyna inteligentna propozycja TVN na któr¹ warto zwróciÌ uwage i czegoœ siê dowiedzieÌ. Dziwne ¿e w Polsce tak ma³¹popularnoœci¹ sieprogram cieszy. W RTL niem. chyba z 4 edycje by³y. I program by³ hitem TV. No ale jak w tym czasie leci M jak M.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Powiem Ci czemu (przynajmniej moim zdaniem). Bo to ju¿ siê powoli robi nudne. Wci¹¿ te same odzywki: "wybieramy najs³absze ogniwo", "kto dzia³a na niekorzyœÌ grupy, kto... kto... kto..", nowe coraz dziwniejsze z³oœliwoœci i przemówienia Kazi, ale wymyœlane ju¿ naprawdê na si³ê, gadka lektora - ktoœ, kto j¹ przygotowuje to ju¿ zupe³nie nie sili siê na oryginalnoœÌ (w koùcu - czy grupa [ITI] to doceni? :P). I mo¿na takie przyk³ady mno¿yÌ.

Nie wiem, czy to naprawdĂŞ umowa licencyjna wymaga, aby tak naprawdĂŞ odtwĂłrczo trzymaĂŚ siĂŞ formatu?

KaÂżdy program kiedyÂś siĂŞ nudzi - chyba, Âże w miarĂŞ upÂływu czasu autorzy dodajÂą mu jakiegoÂś "powiewu ÂświeÂżoÂści". ;) Tu chyba tego zabrakÂło.

BTW: Czy mi siê zdaje, czy Kazia ju¿ pothafi w miahê ³adnie wymówiÌ jak¿e ciê¿k¹ spó³g³oskê ehhRRR? :P
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

ja otrzymalem odpowiedz od redakcji teleturnieju ze teleturniej napewno bedze emitowany, a kolejny sezon bedziemy mogli ogldac juz od marca ...to sa pewne dane:), ja sie ciesze
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

ogniwo

Post autor: zadra »

Myszak pisze:ja otrzymalem odpowiedz od redakcji teleturnieju ze teleturniej napewno bedze emitowany, a kolejny sezon bedziemy mogli ogldac juz od marca ...to sa pewne dane:), ja sie ciesze
swietna wiadomoœÌ! :D oczekujê na 3 sezon! uwazam, ¿e choc ka¿da formu³a sie kiedys koùczy to akurat nie mamy z czymœ takim do czynienia w przypadku "Najs³abszego ogniwa"!
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

Masz racje w kazdym odcinku poza "sucha" teleturniejowa formula mozemy zostac zaskoczeni komentzem prowadzacej i chyba za to ja kochamy, albo nie nawidzimy w zaleznosci od naszego stosunku do prowadzacej nie mozemy jej jednak odmowic tego ze napewno jest jedna z najbardziej wyraznych postaci telewizyjnych, ktore pojawily sie w w ostatnim casie. Jesli chodzi zas o nowy sezon to w dzisijszym powtorkowym odcinku zauwazylem ze podczas emisji przez ekran"lecial" napis ze przyjmuja zgloszenia bo od marca sa nowe odcinki, w ten sposob obecnosc teleturnieju" NAJSLABSZE OGNIWO" na antenie tvn w nowym sezonie zostala oficialnie potwierdzona. Casting, chyba jeden z pierwszych w tej edycji odbedzie sie juz 22 stycznia w siedzibie na ulicy powsinskiej, udaja sie tam moje kolezanki, dzis otrzymaly telefon z zaproszeniem, nowoscia w poruwnaniu do poprzednich castingow jest fakt ze teraz asystentka pyta sie czy juz dana opsoba byla uczestnikiem i prosi o dokladne dane i telefon, podczas gdy w poprzednich sezonach zapraszajac na casting jedynie informowala o terminie i miejscu, dowodzi to jedynie tego ze teraz starnnie dbaja o to zeby nie zglaszali sie uczesticy, ktorzy juz byli w teleturnieju, a castingi do tej pory raczej otwarte przemienily sie w zamkniete, imienne. mysle ze przemawia to na korzysc, zobaczymy jednak jakich w ten sposob udalo im sie wyselekcjonowac zawodnikow juz od marca. biorac pod uwage ze z sezonu pierwsezgo na drugi nastapila dosyc duza i pozytywan zmiana kazimiery sczuki, mozemy sie spodziewac ze teraz bedzie jescze lepiej
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

a co byscie powiedzieli na zmiane prowadzacej z kazimiery na krystyne czubowne i zmiana wizualna studia tzn wlaczenie publicznosci tak jak to mialo miejsce w Wielkiej Brytani. Bo uwazam ze czubowna z wygladu przypomina anne z brytyjskiej wersji rowniez z twarzy jest wredna. A jakie jest wasze zdanie?
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

ciesze sie ze bedzie 3 edycja :) , napewno bedzie jeszcze 4 i 5... ale oczywiscie z Kazia, zadnych zmian prowadzacej :!:
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

ja mysle, ze zadna zmiana prowadzacej nie wchodziw gre, kazia jest swietna w swojej roli, a sami wiecie ile czasu potrzebowala aby w pelni sie zasymilowacz nowymi t5rudnymi warunkami i, ze tak naprawde dopiero od drugiej edycji sie rozkrecila. Wprowadzenie nowej prowadzacej nie ma wiec najmnijszego sensu, zwlaszca ze i tak nikt by kazi godnie nie zastapil
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a pamietacie jak wszyscy krzyczeli na nia w marcu, ze taka idiotka?
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

marcin_k pisze:a co byscie powiedzieli na zmiane prowadzacej z kazimiery na krystyne czubowne...
Lepsza byÂłaby Doda. MÂłoda, Âładna, inteligentna i wygadana. :D Napewno przyciÂągnĂŞÂłaby nowych widzĂłw. Jak myÂślicie zmieniÂą prowadzÂącÂą? Kazia ma swĂłj program na TVN24, powtarzany na TVN.
Myszak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 29 gru 2004, 09:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Myszak »

Ja sam jak ruszalo najslbsze ogniwo mialem ja za idiotke i strasznie jej nie lubilem, mysl;e ze od kwietnia zaczynalem inaczej patrzec na jej osobe i od tego momentu szanuje ja za wszystko co robi i bardzo jÂą lubie. Jesli chodzi natomiast o zastapienie kazi to nie ma nawet takiej mozliwosci zeby ktos godnie ja zaspapil, zgodze sie z tym ze jesliby program poprowadzila nie daj bog doda, to ogladalnosc nap[ewno bylaby wyzsza, podobnie jakby prowadzil urbanski czy mandaryna, ale nie o to w tym wszystkim chyba chodzi, mimo nie duzej ogldalnosci program stal sie kameralny i chyba taki klimat wokl niego mi odpowida, szczuka wypracowala swoj styl prowadzenia, specyficzny jezyk, z mnostwem srodkow stylistycznych...i mam nadzije ze nikt jej nie zniemi, zreszta co ja mowie, nie ma przeciez takiej mozliwosci nawet :D :D :D
Re-----aktywacja-----Aktywuje sie na nowo....
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Pewna osoba z tego forum dawno nie zabieraÂła tu gÂłosu. Dobrze Âże chociaÂż w NO znaÂła jedynie sÂłusznÂą odpowiedÂź. :D

Zobacz zdjĂŞcie

EDIT mod:
Ze wzglêdu na du¿¹ szerokoœÌ tego zdjêcia, podajê link do niego,
bo kiedy byÂło ono wklejone do tematu, to strona siĂŞ strasznie rozjeÂżdÂżaÂła (-:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości