Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Mysle ze szykuje nam sie niebawem calkiem ciekawa konfrontacja, przed chwila przeszukiwalem zasoby internetu odnosnie jakis nowych, ciekawych wiadomosci o kazi i trafilem na forum programu kuba wojewodzki i tam jest poproostu zatrezwnienie prosb o to azeby zaprosil kazie do programu, jest ona najczesciej wymieniana osoba, takze napewno wojewodzki czyni juz starania o zaproszenie kazi, ale biedaczek sie rozczaruje bo nie ma najmnijszej szansy w rozmowie, zabraknie mu slow po 3 minutach rozmowy, a ja chce to zobaczyc :D :D :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Kazia tam sie nie pojawi no chyba ze chce skoĂączyĂŚ jak Lis.

No chyba Âże Walter poprosi WjewĂłdzkiego i mu jeszcze zapÂłaci. Tak w ramach wychwalania wÂłasnego towaru u konkurencji.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

towaru? jak mozesz tak mĂłwic o Kazi :?
ale konfrontacja z wojewĂłdzkim byÂłaby zaÂłosna (dla kubusia)skoro kazia potrafi zgasic profesorĂłw tak Âże nie wiedza co ze soba zrobic (nie moge tej sceny zapomniec jak w tym nieszczesnym programie pospieszalskiego atakowali ja ten historyj i prof. filozosfii) cĂłz zrobi biedny maÂły kubus, al;e oczywiscie byÂłoby sie z czego posmiac :D :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

tobi pisze:Kazia tam sie nie pojawi no chyba ze chce skoĂączyĂŚ jak Lis.

No chyba Âże Walter poprosi WjewĂłdzkiego i mu jeszcze zapÂłaci. Tak w ramach wychwalania wÂłasnego towaru u konkurencji.

Mysle ze to jescez wojewodzki bedzie musial sypnac kasa, zeby kazia przyszla i to dosyc gruba bo forum doslownie peka tam od prosb azeby zaprosil kazie, jest wiec ona teraz najbardziej porzadanym gosciem i chyba wszyscy zdaja sobie sprawe ze peogram w ktorym bedzie konfrontcja tych dwoch osob napewno zgromadzi ogromna widownie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Wojewódzki na poczatek zaprosi Kasie bujakiewicz i anie przybylska zeby dowiedziec sie o szczegó³ach ich lesbijskiego :? zwi¹zku, jego kreca puste laski im bardziej puste tym lepiej :? niech ma
ale wracajac do kazi i tego ataku na prawice (czy ksiedza? wszystko jedno) to znalazÂłam tez dowĂłd jak prawica atakuje
http://prawy.pl/czytaj.php?id=2626&dz=felietony
jestem zqaÂżenowana :oops:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

BoÂże czytam to i sam nie wierze ze ona poprostu nie trzasnela tego dziennikarzyny w twarz, za ta ostatnia odzywke powinien dostac i blagac o luitosc.To juz jest chyba jakis skrajny odlam prawicy mam nadzije ze cala prawica nie ma podobnych zdan, a przynajmniej nie wyraza ich w takich formach, a swoja droga kazia calkiem niezle wybrnela z tego wywiadu. podobala mi sie jej odpowiedz na pierwsez pytanie, chyba zatkalo tego dzinnikarza, nie przewidzial takiej odpowiedzi jak sobie w domu pisal pytania, pwnie dlugo nad nimi myslal zeby byly jak najbardziej kontrowersyjne, tak kontrowersja przeciez dobrze sie sprzedaje, jak cala prawica zreszta
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

z ciekawoœci przeczyta³am i musze powiedzieÌ i¿ zgadzam siê z tym dziennikarzem bardzo ³adnie jej wytkn¹³ te kretyùskie slogany...

Jestem dziewczynÂą i wieÂż mi ze kaÂżda normalna laska uznaÂła by koszulkĂŞ z napisem "obciÂągnij mi" za rĂłwnie ochydnÂą co "mam okres" prawie kaÂżda dziewczyna ma i co z tego ?
znaczy ze na kolejne spotkanie mam przyjœÌ z napisem "mam kupê w odbycie" ??? Te¿ normalna czynnoœÌ któr¹ ka¿dy ma... a ochydne , nie ?
Android <3
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

jasne jestes dziewczyna :? normalna :? ja tez jestem dziewczyna i to normalna i zapewniam cie ze jest rĂłznica miedzy napisem "mam okres" czy "usuneÂłam ciaÂże" a "obciagnij mi" albo tym twoim "mam kupe w odbycie" :? to znaczy przynajmniej ja widze ta rĂłznicĂŞ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie wiem co ma symbolizowac ta buÂźka... ale jestem jak najbarzdiej normalna ;)
I nie wyszÂła bym nigdzie zarĂłwno w bluzce "obciÂągnij mi" jak i "mam okres"... To intymne sprawy i raczej jest to niesmaczne...
moze jeszcze "mam pochwicĂŞ , grzybicĂŞ... itp" Sorry bardzo ale to tez normalne fizjologiczne sprawy... :?
Android <3
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ten dziennikarz - przepraszam, za okreÂślenie. Ten dziennikarzyna byÂł poprostu beszczelny :!: :evil: Co pytanie prowokacja, niektĂłre pytania caÂłkowicie niepotrzebne i wrĂŞcz ... bez komentarza. DziwiĂŞ siĂŞ, Âże w artykule nie ma jeszcze w nawiasie napisu: "Kazimiera Szczuka podchodzi do mnie i uderza w twarz" :twisted:
Ale Kazia dobrze zrobiÂła :!: :twisted: Ten pyta o ciotkĂŞ rewolucji, ta ignoruje i siĂŞ Âżegna. To jest to :!: :twisted: :wink:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Oczywoiscie kumi wyrazasz sie w swoim iminiu, nie potrfisz sie w czuc w swiadomosc kobiety, ktora walczy o swoje idealy, ja w jej idealu srednio potrfie sie w czuc, ale szanuje to ze ma jakis i o nie walczy...zupelnie mi to odpowida, a ten dziennikrz i jego pytania czy pogldy w najmniejszym stopniu

Ps. Kumii jestem ciekaw jak radyklanie zminilyby sie twoje pogldy, gdyby anita werner pokazala sie publicznie w koszulce z napisem np. Mam okres...daje sobie poucinac wszystko co posiadam...ze rzyklasnelabys temu wybrykowi, ale w moim przekonaniu wszystko co jest zwizane nie z anita werner jest dla ciebie na nie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I tu siĂŞ zdziwisz po pierwsze sÂądzĂŞ ze Anita by siĂŞ w takiej bluzce nie pokazaÂła a po drugie gdyby coÂś takiego miaÂło miejsce,rĂłwnieÂż uznaÂła bym ze jest ÂżaÂłosna i prostacka... nie jestem wobec niej bez krytyczna i na pewno nie aprobowaÂła bym takiego zachowania.
A na dowĂłd tego mogĂŞ Ci powiedzieĂŚ ze jak zapewne wiesz Anita nie jest u mnie na 1 miejscu to miejsce okupuje juÂż od dawna danka Holecka i kiedy niewÂłaÂściwie siĂŞ zachowaÂła (BiesÂłan) od razu to skrytykowaÂłam...

Ponadto ja Âświetnie rozumiem Âże ona walczy o swoje ideaÂły i tego nie potĂŞpiam a wrĂŞcz szanujĂŞ, chce byĂŚ feministkÂą niech bĂŞdzie ale nie musi siĂŞ przy tym odznaczaĂŚ zachowaniem rodem z rynsztoka... (zauwaÂż Âże nie przyczepiÂłam siĂŞ do zadnej jej wypowiedzi, to jej zdanie i ma do tego prawo)
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

No dobrze, nie widzialem tej reakcji na bieslan wiec nie wypowiadam sie, nie zgodze sie jedank na nazywanie jej zachowania rodem z rynsztoka, to jest manifestecja tych pogldow i tez mam prawo wybierac jak chce je manifestowac :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

kamuii pisze:Nie wiem co ma symbolizowac ta buÂźka... ale jestem jak najbarzdiej normalna ;)
I nie wyszÂła bym nigdzie zarĂłwno w bluzce "obciÂągnij mi" jak i "mam okres"... To intymne sprawy i raczej jest to niesmaczne...
moze jeszcze "mam pochwicĂŞ , grzybicĂŞ... itp" Sorry bardzo ale to tez normalne fizjologiczne sprawy... :?
tak tylko ze jedne slogany sa bardziej niesmaczne a niektĂłre mniej :?: nikt nie kaze ci tych koszulek nosic ja tez nie czuje takiej potrzeby ale nie krytykuje tego kto nosi, to byÂł fajny pomysÂł nawet :wink:
nie chwaliÂłabym tak tego "bÂłyskotliwego" dziennikarza bo on osmieszyÂł tylko siebie :evil: zwlaszcza za pytanie z kim pani sypia, ja bym go osobiscie zbutowaÂła :twisted: powinien nosic koszulke "jestem debilem"
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

t-shirt dla wolnoÂści

Post autor: zadra »

kamuii pisze:Jestem dziewczynÂą i wieÂż mi ze kaÂżda normalna laska uznaÂła by koszulkĂŞ z napisem "obciÂągnij mi" za rĂłwnie ochydnÂą co "mam okres" prawie kaÂżda dziewczyna ma i co z tego ?
znaczy ze na kolejne spotkanie mam przyjœÌ z napisem "mam kupê w odbycie" ??? Te¿ normalna czynnoœÌ któr¹ ka¿dy ma... a ochydne , nie ?
1. RadzĂŞ nie pisaĂŚ za wszystkie "normalne" dziewczyny! pisz za siebie - tak jest zawsze bezpieczniej!

2. Wypowiedzi takich osĂłb jak Ty najlepiej pokazujÂą jak taka akcja z koszulkami jest potrzebna! jeÂśli dla Ciebie stwierdzenie "Mam okres" jest porĂłwnywalne z "ObciÂągnij mi" czy "Mam grzybicĂŞ" to jesteÂś idealnym wytworem tej kultury w ktĂłrej Âżyjemy, gdzie zwyczajne doÂświadczenie wielu kobiet - menstuacja jest zrĂłwnywane z chorobÂą jakÂą jest grzybica! WÂłaÂśnie o to chodzi, Âże okres to normlana sprawa i najwyÂższy czas, zeby tÂą sferĂŞ odtabiuzowaĂŚ!

3. Moze Ty nosisz "kupĂŞ w obycie". Ja jak jest taka potrzeba to idĂŞ do toalety i sie zalatwiam. Ale jeÂśli Ty lubisz sobie jeszcze ponosiĂŚ "swoje skarby" - to ok! Ja Cie zakceptujĂŞ takze z tym! :D

4. A calkiem powaÂżnie - moze powinnaÂś sie zastanowiĂŚ dlaczego zwyczajne hasÂło "mam okres" jest dla Ciebie obrzydliwe!?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości