Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michos pisze:KiedyÂś nie miaÂła Âżadnych pomyÂłek i przejĂŞzyczeĂą i mĂłwiÂła zawsze piĂŞknie i profesjonalnie
DokÂładnie, w przewaÂżajÂącej mierze to ten komfort psychiczny sprawiÂł,
Âże zawsze siadaÂłem przed telewizorem jak do uczty intelektualnej,
spokojny o to, Âże nie bĂŞdĂŞ musiaÂł siĂŞ czerwieniĂŚ ze wstydu ''za'' lub ''z''
prezenterkÂą :!: ByÂłem pewien Anity, pewien tego, Âże nie ''palnie'' Âżadnej gafy, Âże nie bĂŞdzie siĂŞ jÂąkaÂła, przejĂŞzyczaÂła, namyÂślaÂła co powiedzieĂŚ...
Teraz trochĂŞ tej pewnoÂści ze mnie uszÂło i towarzyszy mi (zwÂłaszcza po
wtorkowych faktach bĂŞdzie mocniej towarzyszyÂł) lekki stresik.
Co najgorsze, nigdy tego dyskomfortu nie lubiÂłem, szybko zniechĂŞcaÂłem siĂŞ do ludzi, ktĂłrych nie byÂłem pewien, ktĂłrzy wprawiali mnie w zaÂżenowanie...

''Do jasnej cholery'' (cytat z Anity :lol: ) Anita musi siĂŞ pozbieraĂŚ :!:
Musi rozbudziĂŚ w sobie ten samokrytycyzm, ktĂłry tak jÂą mobilizowaÂł do wytĂŞÂżonej pracy nad samÂą sobÂą :!: PrzecieÂż nie moÂże zachowywaĂŚ siĂŞ jakby dopiero zaczynaÂła pracĂŞ w telewizji :!: Debiut - jakÂże udany - ma juÂż dawno za sobÂą.
PokazaÂła, Âże jest profesjonalistkÂą w kaÂżdym calu, Âże efektywna praca przed kamerami jest dla niej rzeczÂą tak normalnÂą i prostÂą w wykonaniu jak pÂływanie dla ryby :!:
Poradzi³a sobie kiedyœ, mimo braku doœwiadczenia, ze stresem, z presj¹ prowadz¹c opiniotwórcze programy, g³ówne Fakty, a teraz pl¹cze siê jak ryba w sieci w popo³udniowych i Porankach z niezbyt wysok¹ ogl¹dalnoœci¹ :?:
Co siĂŞ ''do jasnej cholery dzieje'' :?: :!: Nie rozumiem :?: :!:

PS Nie pytajcie dlaczego tak siĂŞ tej ryby uczepiÂłem :?: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A dzisiaj w Faktach byÂło o "nielegalnych automatach". OczywiÂście bez skojarzeĂą Drodzy Forumowicze.
OglÂądajÂąc to pomyslaÂłem sobie jaki to tvn na czasie jest :!: :lol: tylko, Âże widzi inne auto*maty niÂż powinien :!: Niech widzi swoje wewnĂŞtrzne struktury a nie tylko skupia siĂŞ na innych :!:
DokÂładnie, w przewaÂżajÂącej mierze to ten komfort psychiczny sprawiÂł,
Âże zawsze siadaÂłem przed telewizorem jak do uczty intelektualnej,
spokojny o to, Âże nie bĂŞdĂŞ musiaÂł siĂŞ czerwieniĂŚ ze wstydu ''za'' lub ''z''
prezenterkÂą ByÂłem pewien Anity, pewien tego, Âże nie ''palnie'' Âżadnej gafy, Âże nie bĂŞdzie siĂŞ jÂąkaÂła, przejĂŞzyczaÂła, namyÂślaÂła co powiedzieĂŚ...
Tak byÂło do 5 wrzeÂśnia :!: :cry: Ja rĂłwnieÂż Anitki byÂłem zawsze pewien i nigdy mnie ona nie zawodizÂła :!: Do czasu :!: :cry:
Wtedy ogl¹da³o siê profesjonalistkê w ka¿dym calu i mia³o siê pewnoœÌ, ¿e ona nic nie schrzani i wszytko bêdzie super :!: ale to siê zmieni³o i teraz mam tylko obawy :!: Trochê to czasami wygl¹da jakby Anitka dopiero zaczyna³a swoj¹ przygodê przed kamer¹ :cry: Przecie¿ tak nie jest :!:
Teraz trochĂŞ tej pewnoÂści ze mnie uszÂło i towarzyszy mi (zwÂłaszcza po
wtorkowych faktach bĂŞdzie mocniej towarzyszyÂł) lekki stresik.
Lekki stresik to to juÂż nie jest :!: bo ja juÂż nie stawiam na to kiedy Anitka siĂŞ pomyli i czy to zrobi ale ile razy :!: :?: Nawet oglÂądajÂąc nieuwaÂżnie kaÂżdy zwrĂłci uwagĂŞ, Âże z niÂą jest wyraÂźnie ncoÂś nie tak :!: :cry: Jeszzce jak jest to osoba ktĂłra Âśledzi jej kariere i postĂŞpy przez dÂłuÂższy czas :!:
Wtorkowe fakty to byÂł tylko jedne przykÂład z wielu. W poniedziaÂłek ta akcja z zegarkiem nie byÂła potrzebna ale co mnie zdziwiÂło w poranbku to powtarzaÂła i kilka razy patrzyÂła siĂŞ na zegarek i mĂłwiÂła Âże zapraszam na serwis o tej i o tej godzinie :!: TeÂż trochĂŞ to wytrÂącaÂło jÂą z pÂłynnoÂści i wprowadzaÂło niepotrzebny chaos :!:
Co najgorsze, nigdy tego dyskomfortu nie lubiÂłem, szybko zniechĂŞcaÂłem siĂŞ do ludzi, ktĂłrych nie byÂłem pewien, ktĂłrzy wprawiali mnie w zaÂżenowanie...
Ale Anitce daj szanse majÂąc na wzglĂŞdzie to co byÂło :!:
''Do jasnej cholery'' (cytat z Anity ) Anita musi siĂŞ pozbieraĂŚ
BezwglĂŞdnie musi to uczyniĂŚ i to jak najszybciej :!:
Musi rozbudziĂŚ w sobie ten samokrytycyzm, ktĂłry tak jÂą mobilizowaÂł do wytĂŞÂżonej pracy nad samÂą sobÂą PrzecieÂż nie moÂże zachowywaĂŚ siĂŞ jakby dopiero zaczynaÂła pracĂŞ w telewizji Debiut - jakÂże udany - ma juÂż dawno za sobÂą.
PokazaÂła, Âże jest profesjonalistkÂą w kaÂżdym calu, Âże efektywna praca przed kamerami jest dla niej rzeczÂą tak normalnÂą i prostÂą w wykonaniu jak pÂływanie dla ryby
Poradzi³a sobie kiedyœ, mimo braku doœwiadczenia, ze stresem, z presj¹ prowadz¹c opiniotwórcze programy, g³ówne Fakty, a teraz pl¹cze siê jak ryba w sieci w popo³udniowych i Porankach z niezbyt wysok¹ ogl¹dalnoœci¹
Coœ czuje, ¿e w³¹œine tego samokrytycyzmu jej brak :!:
TeÂż mnie to wkurza, Âże to w koncu juz doÂświadoczona dziennikarkÂą i z kamerÂą ma duÂże obycie :!:
Cholera co tu dalej pisaÌ :?: No có¿ prawda jest bolesna i trudno polemizowaÌ z faktami :!: :cry:
Co siĂŞ ''do jasnej cholery dzieje'' Nie rozumiem
Wydawa³o mi siê, ¿e wiêkszoœÌ rzeczy ju¿ zrozumia³em ale teraz dochodzê do wniosku ¿e widzê same znaki zapytaia i wzajemnie siê wykluczaj¹ce twierdzenia :!: NIc tu nie jest proste i kto wie mo¿e w którymœ z naszych postów odkryliœmy pe³n¹ prawdê tylko nie wiemy w którym :?:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anitce trzeba daÌ szansê z szacunku dla tego co robi³a wczeœniej.Ona na pewno nas nie zawiedzie.Ale i my musimy patrzeÌ aby w jakimœ momencie nie zwiesÌ jej i nie zacz¹Ì siê od niej z powodu tych pomy³ek odwracaÌ.Wczoraj czyta³am wywiad z Ziemcem,który mówi³ ¿e nieraz jak pracowa³ w tvn 24 wychodzi³ o œwicie a wraca³ w nocy,a przecie¿ nie by³ ca³y czas na wizji.Czyli ze oni poza wizj¹ tez du¿o pracuj¹ i to pewnie w³asnie robi te¿ Anitka :).Pewnie przemêczeniei stress jest powodem tego co teraz siê z ni¹ dzieje ale ja wierzê ¿e to jest przejsciowe i ona da radê :)...To przecie¿ nasza Anitka :)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nigdy nie przesaÂłem w NiÂą wierzyĂŚ, tylko
jakoÂś trudno mi tak do koĂąca upatywaĂŚ 100%-owej przyczyny aktualnego
stanu Anity w stresie i przemĂŞczeniu.
WczeÂśniej zdarzaÂło siĂŞ, Âże pracowaÂła wiĂŞcej i dÂłuÂżej, a efekty byÂły
zachwycajÂące, do niczego nie moÂżna byÂło siĂŞ doczepiĂŚ :!:
PrzykÂład:
3 wrzeœnia 2004 roku, dramat w Osetii, Anita mia³a dy¿ur w Poranku w TVN24 od 6-tej, wsta³a najprawdopodobniej o 3.30, dy¿ur przeci¹gn¹³ siê
prawie do 14-stej, poprowadziÂła specjalne wydanie faktĂłw w tvn.
NastĂŞpnego dnia nie byÂło po niej widaĂŚ oznak zmĂŞczenia.
Co wiêcej, poprowadzi³a rewelacyjnie jedne ze swoich najlepszych g³ównych wydaù Faktów!
NastĂŞpnego dnia byÂło podobnie, szkoda tylko, Âże to byÂły ostanie
g³ówne fakty z Anit¹ :sad:
Praca na peÂłnych obrotach, w dodatku na wizji, kiedyÂś to byÂło jej
inspiracjÂą do dziaÂłania, prezentowania siĂŞ w jak najlepszym Âświetle.
I co teraz :?: Zamiast impetu, oglÂądamy, juÂż nawet nie wegetacjĂŞ,
ale wzmagajÂące siĂŞ zatracanie, podupadanie :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Praca na peÂłnych obrotach, w dodatku na wizji, kiedyÂś to byÂło jej
inspiracjÂą do dziaÂłania, prezentowania siĂŞ w jak najlepszym Âświetle.
No wlaÂśnie Black ale ona juÂż tej motywacji nie ma :? WiĂŞc uwaÂża Âże nie ma po co pracowaĂŚ.A fani nie sÂą motywacjÂą bo powinni byĂŚ zawsze :)Ja wierzĂŞ w AnitkĂŞ zaufaÂłam jej i narazie mojego zaufania nie zawiodÂła.
Ja to co innego : energiczny, wysportowany, taktowny, ok. 177 cm wzrostu (w kapeluszu )
UchodzĂŞ za wspaniaÂłego przyjaciela, rozmĂłwcĂŞ, sÂłuchacza, doradcĂŞ, koch... o tych rzeczach nie wypada pisaĂŚ
Wiem o czym piszesz :) Jak zobaczyÂłam Ziemca z ÂżonÂą pomyslaÂłam to samo co on w niej widzi.PrzecieÂż moze mieĂŚ mnie,ÂładnÂą,nie wysportowanÂą inteligentnÂą szczerÂą,wyszczekanÂą i wogĂłle... :) w dodatku zainteresowanÂą pracÂą w mediach.No ale co tam bĂŞdĂŞ siĂŞ o tym rozpisywaĂŚ :) Moze to i lepiej,gdzieÂś tam w Californi czeka Max :)

Tylkoz koleji jako Âżona Krzycha mogÂła bym wykorzystaĂŚ swĂłj ulubiony nepotyzm by uzyskaĂŚ prace w WaramoÂściach :)
Android <3
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

BJ`62 chcia³ abym umieœci³ filmik z poranku z Anit¹. Nie wiem dlaczego michos uwa¿a ¿e Ÿle wypad³a. Jedyne co mnie dziwi³o to to ¿e gdy kamera jest d³u¿ej skierowana na ni¹ (mo¿na to zobaczyÌ na tym filmiku) nie wie co ze sob¹ zrobiÌ. Patrzy chwilê w kamerê póŸniej wzrok jej ucieka,patrzy w kartê. Doszed³em do wniosku ¿e gdyby mi ktoœ skierowa³ w oczy tak¹ lampe na kamerze jaka jest widoczna na zdjêciu poni¿ej...

Obrazek

...miaÂłbym sÂłuchaĂŚ co mĂłwi rozmĂłwca,myÂśleĂŚ co odpowiedzieĂŚ itd., to mĂłgÂłbym zapomnieĂŚ jak siĂŞ nazywam. WiĂŞc myÂślĂŞ Âże Anicie trzeba czasu aby siĂŞ oswoiÂła z takÂą kamerÂą. Porada natomiast wystĂŞpowaÂł kiedyÂś jako dziecko w telewizji bodajrze w Tik-Taku (moÂże ktoÂś pamiĂŞta) wiĂŞc moÂżna powiedzieĂŚ Âże w telewizji jest od zawsze.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki Grzesioo :!:

Skoro Porada ma takie doÂświadczenie...
Ale problem w tym, Âże Anita przed wrzeÂśniem 2004 roku teÂż prezentowaÂła siĂŞ tak, jakby kiedyÂś wystĂŞpowaÂła w TIK-TAKU :lol: :sad:
Mo¿e jednak w przypadku Poranków potrzebuje ''zaprzyjaŸniÌ siê'' z t¹ ''z³¹'' kamer¹ i ogóln¹ bieganin¹... Mam tak¹ nadziejê.
Ostatnio zmieniony piątek 04 lut 2005, 15:03 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

teÂż mam takÂą nadziejĂŞ :)
Anitka wcale na tym filmiku Âźle nie wyglÂąda fakt Âże mogÂła by nie patrzec ale Âże patrzy teÂż nic zÂłego sie nie dzieje ;)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

BJ`62 chcia³ abym umieœci³ filmik z poranku z Anit¹. Nie wiem dlaczego michos uwa¿a ¿e Ÿle wypad³a. Jedyne co mnie dziwi³o to to ¿e gdy kamera jest d³u¿ej skierowana na ni¹ (mo¿na to zobaczyÌ na tym filmiku) nie wie co ze sob¹ zrobiÌ. Patrzy chwilê w kamerê póŸniej wzrok jej ucieka,patrzy w kartê. Doszed³em do wniosku ¿e gdyby mi ktoœ skierowa³ w oczy tak¹ lampe na kamerze jaka jest widoczna na zdjêciu poni¿ej...
Akurat umieœcia³eœ fragment który mi siê najbardziej nie podoba³ :!: Jeszcze dobi³a mnie treœÌ jak¹ Anitka czyta³a z kartki. :!: Ku.wa maÌ ¿eby taka dziennikarka czyta³a u smrodzie, tucznikach i œwiniach to po prostu jest ¿a³osne i ¿enuj¹ce :!: NIe wiem po co by³ jeszcze ten tekst ale wdzêcznym bym by³ Anittce jakby nastêpnym razem nie czyta³a o takich pierdu³ach :!:
Tak i mo,ze ktoÂś mi powie, Âże z dziennikarki ktĂłra czyta o Âśwniach wyroÂśnie dziennikarka publicystyczna :!: :?:
No wlaÂśnie Black ale ona juÂż tej motywacji nie ma WiĂŞc uwaÂża Âże nie ma po co pracowaĂŚ.A fani nie sÂą motywacjÂą bo powinni byĂŚ zawsze :)Ja wierzĂŞ w AnitkĂŞ zaufaÂłam jej i narazie mojego zaufania nie zawiodÂła.
MotywacjĂŞ straciÂła 5 wrzeÂśnia :!: :cry: PamiĂŞtam jeszcze ten poranek zaraz po prowadzeniu przez niÂą ostatnich faktĂłw o 19 :cry: PamiĂŞtam jak wtedy podczas serwsisĂłw rozmawiaÂłem z blackiem na gg i mĂłwiÂłem mu Âże coÂś z nia nie tak :!: :cry: BYÂła wtedy bardzo smutna, przygnĂŞbiona i mozna byÂło zauwaÂżyĂŚ ogĂłlne zniechĂŞcenie pracÂą :cry:
...miaÂłbym sÂłuchaĂŚ co mĂłwi rozmĂłwca,myÂśleĂŚ co odpowiedzieĂŚ itd., to mĂłgÂłbym zapomnieĂŚ jak siĂŞ nazywam. WiĂŞc myÂślĂŞ Âże Anicie trzeba czasu aby siĂŞ oswoiÂła z takÂą kamerÂą. Porada natomiast wystĂŞpowaÂł kiedyÂś jako dziecko w telewizji bodajrze w Tik-Taku (moÂże ktoÂś pamiĂŞta) wiĂŞc moÂżna powiedzieĂŚ Âże w telewizji jest od zawsze.
Ale ona sie z niÂą nigdy nie oswoi jak bĂŞdzie prowadziÂła tylko 1 poranek :!: NIe ma szans na to :!: A porada prowadzi aÂż 4 poranki :!:
Dla Anitki wystêp przed kamer¹ to ostatnio jest okazja a nie codziennoœÌ :!: :cry:
Ale problem w tym, Âże Anita przed wrzeÂśniem 2004 roku teÂż prezentowaÂła siĂŞ tak, jakby kiedyÂś wystĂŞpowaÂła w TIK-TAKU
DokÂładnie black :!: Teraz to zachowuje siĂŞ jak praktykantka, poczÂątkujÂąca dziennikarka a nie zaprawione w bojach "zwierzĂŞ telewizyjne" :!:
Przyczyny mog¹ tkwiÌ g³êbiej i ja nie by³bym optymist¹ co do tego ¿e obraz Anitki zmieni siê :!: :cry: Czekam, czekam a tu jest coraz gorzej :cry:
Mo¿e jednak w przypadku Poranków potrzebuje ''zaprzyjaŸniÌ siê'' z t¹ ''z³¹'' kamer¹ i ogóln¹ bieganin¹... Mam tak¹ nadziejê.
A moÂże przyczyna siedzi teÂż w tym jak ona siĂŞ do tego poranku przygotowuje i jakÂą ma wiedzĂŞ jak wystĂŞpuje przed kamerÂą :!: :?: :cry:

Aha a te kartki odnosiÂły siĂŞ teÂż do innych sutuacji a nie tylko tej jednej :!:
Anitce trzeba daÌ szansê z szacunku dla tego co robi³a wczeœniej.Ona na pewno nas nie zawiedzie.Ale i my musimy patrzeÌ aby w jakimœ momencie nie zwiesÌ jej i nie zacz¹Ì siê od niej z powodu tych pomy³ek odwracaÌ.
Ja caÂły czas mam nadzieje, ze Anitka siĂŞ w koĂącu odrodzi i przynajmiej w jakiejÂś czĂŞÂści powrĂłci stara Anitka ale z dnia na dzieĂą ta nadzieja maleje :cry:
Bez wzglĂŞdu na wszysko ja siĂŞ od niej nigdy nie odwrĂłcĂŞ :!: Na mnie moÂże zawsze liczyĂŚ :!:
Wczoraj czytaÂłam wywiad z Ziemcem,ktĂłry mĂłwiÂł Âże nieraz jak pracowaÂł w tvn 24 wychodziÂł o Âświcie a wracaÂł w nocy,a przecieÂż nie byÂł caÂły czas na wizji.Czyli ze oni poza wizjÂą tez duÂżo pracujÂą i to pewnie wÂłasnie robi teÂż Anitka .
Tylko, Âże w przyapadku ziemca byÂło to widoczne na wizji a my nic nie widzimy co Anitka robi :!: Poza tym nie zapominajmy, Âże dla nich to jednak Âżadna dziennikarka :!: :cry: :cry:
Jestem cierpliwy do czasu ale nie zniosĂŞ tego jak taka sytuacja bĂŞdzie siĂŞ dÂłuÂżyÂła od wrzeÂśnia czy jeszzce dÂłuÂżej :!: :cry: Po prostu takiej sytuacji nie moÂżna wyjaÂśniĂŚ i zaakceptowaĂŚ :!:
I jeszcze przypomnĂŞ, Âże Anitka wystĂŞpuje na wizji a nie osobÂą niewidzialnÂą przygotowujÂącÂą program :!:
Pewnie przemĂŞczeniei stress jest powodem tego co teraz siĂŞ z niÂą dzieje ale ja wierzĂŞ Âże to jest przejsciowe i ona da radĂŞ ...To przecieÂż nasza Anitka
Tak to "nasza Anitka" ale ludzie czasami potafia siĂŞ zmieniĂŚ pod wpÂływem czynnikĂłw zewznĂŞtrzych i nie widzieĂŚ tego co robiÂą Âźle :!: :cry:
To zawsze pozostawia jakiÂś Âślad w nas, w naszej psychice :!: Jest tylko pytanie czy ten Âślad jest ciĂŞÂżki czy lekki :?: i czy potrafimy z tym dalej normalnie ÂżyĂŚ :?:
Nigdy nie przesaÂłem w NiÂą wierzyĂŚ, tylko
jakoÂś trudno mi tak do koĂąca upatywaĂŚ 100%-owej przyczyny aktualnego
stanu Anity w stresie i przemĂŞczeniu.
Ja tez w to nie wierzĂŞ bo jak czÂłowiek caÂły czas jest zmĂŞczony praca to oznacza to Âże ta praca nie przynosi mu juÂż Âżadnej satysfakcji a jest tylko czymÂś co musimy robiĂŚ :!: :cry: KtoÂś wiecznie przemnĂŞczony to czÂłowiek niezadowolony i zniechĂŞcony do dlaszej pracy :!: :cry:
A stres towarzyszy wszytkim ktĂłrzy pracujÂą w mediach :!: i ktos kto tam pracuje jest przyzwyczajony do ciÂągÂłego wysiÂłku i radzenia sobie ze stresem. :!: Stres to jest adrenalina a to moÂże daĂŚ nam porzÂądnego kopa.
Poza tym nie zapominajmy, Âże Anitka ma teraz o wiele mniej stresujÂąca robotĂŞ bo jest na wizji i nie musi nigdzie pĂŞdziĂŚ czy siĂŞ spieszyĂŚ :!: :cry:
Nie pracuje tak jak wiêkszoœÌ ci¹gle, nieprzerwanie tylko od czasu do czasu :!:
WczeÂśniej zdarzaÂło siĂŞ, Âże pracowaÂła wiĂŞcej i dÂłuÂżej, a efekty byÂły
zachwycajÂące, do niczego nie moÂżna byÂło siĂŞ doczepiĂŚ
PrzykÂład:
3 wrzeœnia 2004 roku, dramat w Osetii, Anita mia³a dy¿ur w Poranku w TVN24 od 6-tej, wsta³a najprawdopodobniej o 3.30, dy¿ur przeci¹gn¹³ siê
prawie do 14-stej, poprowadziÂła specjalne wydanie faktĂłw w tvn.
NastĂŞpnego dnia nie byÂło po niej widaĂŚ oznak zmĂŞczenia.
Co wiêcej, poprowadzi³a rewelacyjnie jedne ze swoich najlepszych g³ównych wydaù Faktów!
NastĂŞpnego dnia byÂło podobnie, szkoda tylko, Âże to byÂły ostanie
g³ówne fakty z Anit¹
Dok³adnie black :!: to t³umaczy nam wszyskto i pokazuje, ¿e stres i zmêczenie to nie g³ówna przyczyna :!:
KiedyÂś pracowaÂła wiĂŞcej i efekty tego widzieliÂśmy prawie codziennie :!:
I co teraz Zamiast impetu, oglÂądamy, juÂż nawet nie wegetacjĂŞ,
ale wzmagajÂące siĂŞ zatracanie, podupadanie
Tak teraz wÂłaÂśnie z tym mamy do czynienia :cry: :cry: :cry:
Tylko aby nie upaÂśc caÂłkowicie :!: :?: :cry:
Anitka wcale na tym filmiku Âźle nie wyglÂąda fakt Âże mogÂła by nie patrzec ale Âże patrzy teÂż nic zÂłego sie nie dzieje
Ale wyglÂąda to bardzo nieprofesjonalnie :!: :!: :!: :cry:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:Akurat umieœcia³eœ fragment który mi siê najbardziej nie podoba³ :!: Jeszcze dobi³a mnie treœÌ jak¹ Anitka czyta³a z kartki. :!: Ku.wa maÌ ¿eby taka dziennikarka czyta³a u smrodzie, tucznikach i œwiniach to po prostu jest ¿a³osne i ¿enuj¹ce :!: NIe wiem po co by³ jeszcze ten tekst ale wdzêcznym bym by³ Anittce jakby nastêpnym razem nie czyta³a o takich pierdu³ach :!: Tak i mo,ze ktoœ mi powie, ¿e z dziennikarki która czyta o œwniach wyroœnie dziennikarka publicystyczna :!: :?:
A co Ty chcesz od tego, co czytaÂła? To normalny news, taki sam jak kaÂżdy inny. To, Âże Anita ma byĂŚ dzienniarkÂą publicystycznÂą oznacza, Âże w Poranku nie moÂże byĂŚ Âżadnych innych informacji, wykraczajÂących poza ramy publicystyki? Chyba absurd, prawda?

Akurat sprawa smrodu z zak³adów miêsnych jest bardzo ciekawa. U mnie w mieœcie jest taki zak³ad miêsny (daleko ode mnie), który eksportuje m.in. konie do w³och, a tak¿e gotowe wyroby. W niektóre dni jak jest dobry wiatr, to jest z niego taki smród, ¿e nawet przeje¿d¿aj¹c samochodem po obwodnicy miejskiej nie da siê wytrzymaÌ. A ta obwodnica znajduje siê pó³ kilometra od zak³adu. I tak od wielu lat - nikt nic z tym nie móg³ zrobiÌ. Mi to nieabrdzo w sumiem przeszkadza, ale ludziom codziennie przeje¿d¿aj¹cym przez t¹ czêœÌ miasta jak najbardziej. W dodatku to jest obwodnica, a zak³ad le¿y na skrzy¿owaniu trzech wa¿nych krajowych dróg. I jakoœ mi³o mi siê zrobi³o gdy Anita to czyta³a, ¿e wreszcie ktoœ zrobi z tym porz¹dek. Mo¿e Ciebie sprawa nie dotyczy i nie wiesz o co chodzi, ale wielu ludzi na pewno tak. I to jest jak najbardziej istotny news, który trzeba przedstawiÌ. To nie XIX-wieczna Polska, ¿e damie nie wypada³o mówiÌ o takich rzeczach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A co Ty chcesz od tego, co czytaÂła? To normalny news, taki sam jak kaÂżdy inny. To, Âże Anita ma byĂŚ dzienniarkÂą publicystycznÂą oznacza, Âże w Poranku nie moÂże byĂŚ Âżadnych innych informacji, wykraczajÂących poza ramy publicystyki? Chyba absurd, prawda?
NIe zrozumieliÂśmy siĂŞ :!: Jest maÂło prtawdopodobne, Âże osoba mĂłwiÂąca o takich pierduÂłach zostanie w przyszÂłoÂści powaÂżnÂą dziennikarkÂą publicystycznÂą :!:
MoÂże Ciebie sprawa nie dotyczy i nie wiesz o co chodzi, ale wielu ludzi na pewno tak. I to jest jak najbardziej istotny news, ktĂłry trzeba przedstawiĂŚ. To nie XIX-wieczna Polska, Âże damie nie wypadaÂło mĂłwiĂŚ o takich rzeczach.
Z wieloma to juÂż nie przesadzaj :!: To tak samo jakby mĂłiĂŚ, ze wiele dzieci moze dotyczyĂŚ sprawa bomby Âśmierdziuchowej o ktĂłrej Anitka kiedyÂś mĂłwiÂła :!: No vbo przecieÂż czasopismo "kaczor donald" ma duÂży nakÂład :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michos pisze:NIe zrozumieliÂśmy siĂŞ :!: Jest maÂło prtawdopodobne, Âże osoba mĂłwiÂąca o takich pierduÂłach zostanie w przyszÂłoÂści powaÂżnÂą dziennikarkÂą publicystycznÂą :!:
Ale je¿eli teraz jej zadaniem jest prowadzenie "Poranka" to ma to robiÌ normalnie, a nie segregowaÌ informacje wg tych, które wypada mówiÌ polityczenej dziennikarce. Jak prowadzi³a g³ówne Fakty to te¿ mog³a nie mówiÌ o wyprawie na biegun, czy turystach w Sopocie, bo to pierdo³y, a jak bêdzie to mówiÌ, to nie zostanie dziennikark¹ publicystyczn¹? No czy nie s¹dziesz, ¿e to co wymyœli³es jest g³upie? Czy od urodzenie nie mo¿e mówiÌ o niczym innym tylko o polityce, jeœli kiedyœ chce byÌ tak¹ dziennikark¹? News o kontroli w zak³adach miêsnych jest takim samym newsem jak wszystkie inne i nie ma powodu dla którego mia³aby o tym nie mówiÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Michos i tak wie lepiej. :? Czyli Twoim zdaniem jak np. prowadzi popoÂłudniowe Fakty to powinna mĂłwiĂŚ tylko o polityce, a jak jest coÂś innego to powinna zapowiadaĂŚ to sprzÂątaczka, a moÂże pan Heniu z ochrony? :? Ona ma przedstawiaĂŚ wszystkie informacje, a nie tylko te ktĂłre jej pasujÂą. :? To dziennikarka.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale jeÂżeli teraz jej zadaniem jest prowadzenie "Poranka" to ma to robiĂŚ normalnie, a nie segregowaĂŚ informacje wg tych, ktĂłre wypada mĂłwiĂŚ polityczenej dziennikarce.
Dobra ale jest wile isttotnijeszych newsĂłw niÂż jakieÂś pieprzone tuczniki :!:
Dla mnie to nie jest Âżadna segregacja tylko dobieranie tematĂłw na poziomie :!: NaprawdĂŞ jest wiele bardziej interesuÂących i majÂących wiĂŞkszÂą wagĂŞ znaczeniowÂą newsĂłw ktĂłre mogÂłaby podaĂŚ :!:
Jak prowadzi³a g³ówne Fakty to te¿ mog³a nie mówiÌ o wyprawie na biegun, czy turystach w Sopocie, bo to pierdo³y, a jak bêdzie to mówiÌ, to nie zostanie dziennikark¹ publicystyczn¹? No czy nie s¹dziesz, ¿e to co wymyœli³es jest g³upie?
Tylko, Âże w faktach w wiĂŞkszoÂści mĂłwiÂła o rzeczach powaznych a teraz w poranku caÂły czas mĂłwi o jakiÂś nieistotnych bzdetach :!: Poza tym Sopot i wyprawa na biegun to nie sÂą pierduÂły :!: Jednak tym byÂła zainteresowana caÂła Polska a tuczniki maÂło kogo dotyczÂą :!:
Z zasady powaÂżny dziennkarz mĂłwi o rzeczach waÂżnych dla Polski i ktĂłrymi caÂła Polska Âżyje :!:
Aby zostaĂŚ powaÂżna dziennikarkÂą publicystyczÂą trzeba z tym ciÂągle mieĂŚ do czynienia :!: czyli prowadziĂŚ rozmowy na waÂżne i trudne tematy :!:
MaÂła jest szansa, Âże raptem stanie siĂŞ gwiazdÂą publicystyki jak wczeÂśniej miaÂła maÂło wspĂłlnego z tym rodzajem dziennikarstwa :!:
Czy od urodzenie nie moÂże mĂłwiĂŚ o niczym innym tylko o polityce, jeÂśli kiedyÂś chce byĂŚ takÂą dziennikarkÂą?
Ale nie moÂże mĂłwiĂŚ o tym praktycznie przez caÂły czas :!:
News o kontroli w zakÂładach miĂŞsnych jest takim samym newsem jak wszystkie inne i nie ma powodu dla ktĂłrego miaÂłaby o tym nie mĂłwiĂŚ.
To jest dopiero bzdura :!: :!: :!:
1.Trudno nazwaĂŚ to newsem jak byÂło to kilka zdaĂą przeczytanych z kartki :!: Ja raczej nazwaÂłbym to krĂłtkÂą informacjÂą :!:
2.Selekcja i wa¿noœÌ newsów jest jednym z najwa¿niejszych kryteriów jakimi kieruje siê dziennikarz :!:
3.Powtzram jeszzce raz, ¿e to nie jest jakaœ wa¿na czy istotna informacja aby o niej mówiÌ :!: Wystarczy trochê pomyœleÌ i pokombinowaÌ aby znaleŸÌ coœ ciekawszego :!:
4.Nie jestem czÂłowkeikiem bezkrytycznym ktĂłry przyjmuje wszystko co tvn24 do niego mĂłwi :!:
5.Jestem widzem tvn24 i mam prawo wyraÂżaĂŚ swojÂą krytykĂŞ i mĂłwiĂŚ co mi sie nie podoba w przekazywanych informacjach :!:
6.WiekszoœÌ wid¿ów tvn24 to s¹ ludzie z wy¿szym wykszta³ceniem którym nie przeszkadza du¿ iloœÌ powa¿nych teamatów w programie tvn24 czyli polityki :!:
7.O wszystkim mozna powiedzie w odpowiedni sposĂłb aby widza zaciekawiĂŚ tym co siĂŞ mĂłwi :!: Przeczytanie z kartki kilka maÂło istotnych zdaĂą to nie jest wielka sztuka :!:
8.Wszytkie tego typu tematy to jest tzw.zapychanie dziury :!:
Michos i tak wie lepiej. Czyli Twoim zdaniem jak np. prowadzi popoÂłudniowe Fakty to powinna mĂłwiĂŚ tylko o polityce, a jak jest coÂś innego to powinna zapowiadaĂŚ to sprzÂątaczka, a moÂże pan Heniu z ochrony? Ona ma przedstawiaĂŚ wszystkie informacje, a nie tylko te ktĂłre jej pasujÂą. To dziennikarka.
Chodzi mi oto, Âże jest wile bardziej interesujÂących i waÂżnych teamtĂłw :!:
A o wszytkim nie da siĂŞ powiedzieĂŚ a Âświnki i tuczniki mozna sobie odpuÂściĂŚ :!:
A o polityce w poranku niestety mĂłwi siĂŞ coraz mniej :!: :cry:
Nie wiem co by im szkodziÂło aby zaprosiĂŚ kogoÂś do studia :!: :?:
Czy nie moÂżna by zaprosiĂŚ kogoÂś aby porozmawiaĂŚ na tematy kulrutalne :!: :?: NIe rozumiem dlaczego formuÂła tego poranka musi byĂŚ tak sztywna, sztampowa :!: :?:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Anita jest spox. LubiĂŞ jÂą bardzo! :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości