Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale przyznam Âże jako prowadzÂącuy i reporter jest dobry. PatrzÂąc na jego przedziaÂłek przypomina mi siĂŞ Lis.
Zreszto w stand-upach porusza siĂŞ jak Lis.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

on siĂŞ porusza jak cwaniaczek z western'Ăłw... jakiÂś Wyatt Earp czy coÂś... :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi tam podobaÂł siĂŞ dziÂś Kajdanowicz. Wyrasta z Automata.

Pomimo wpadki sÂłownej i dostania nie chlubnej nagrody lubie go i tyle.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fakty z Kajdanowiczem (czytaj: automatem) sÂą BEZNADZIEJNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tego po prostu nie idzie oglÂądaĂŚ!!!! Kajdanowicz jest sztywny, jego komenty bezsensowne, sposĂłb bycia jako prezntera tragiczny! Masakra! MoÂże jako reporter jest spox, ale jako preznter... :evil: LitoÂści!!!!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Sztywny byÂł ale nie jest.
I prowadzeniem powoli -niektĂłrzy mnie tu zlinczujÂą- ale przypomina Lisa.
ChoĂŚ komentarze owszem, zarowno jak i zapowiedzi nigdy i nikt nie do rĂłwna Lisa.


Jako reporter teÂż dobry. Na poziomie zaraz za Sekielskim Sianeckim Nowickim i KunicÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Grzegorz wydaje mi siĂŞ Âże coraz bardziej siĂŞ rozkrĂŞca zobaczymy za rok (o lie nie zrezygnyjÂą z jego "usÂług" :D) :)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A moim zdaniem wczorajsze Fakty Kajdanowicz poprowadziÂł zupeÂłnie dobrze. KiedyÂś byÂł naprawdĂŞ beznadziejny, ale teraz jest okej i ja nie mogĂŞ puki co mu nic zarzuciĂŚ. Aktualnie moim zdaniem prowadzi Fakty lepiej, niÂż Wysocka, Ziemiec i Adamczyk razem wziĂŞci WiadomoÂści.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ta jasne, a ja jestem biskupem. :lol: Krzysztof Ziemiec to jeden z najlepszych prezenterĂłw - mĂłwiÂłem to juÂż za czasĂłw jego pracy w TVN24. Natomiast Kajdanowicz jest zapowietrzony i sprawia wraÂżenie jakby miaÂł koÂłek w du..ie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Krzysztof Ziemiec ostatnio czytaÂł tak szybko, Âże prawie nic nie zrozumiaÂłem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jeszcze nigdy nie przeszkadza³o mi tempo, w jakim Krzysztof Ziemiec przedstawia³ Wiadomoœci. Natomiast Kajdanowicz ma potworny szczêkoœcisk, jest sztuczny i wyj¹tkowo nienaturalny. Nawet uœmiechn¹Ì siê po ludzku nie potrafi. Wiem, ¿e on chcia³by dobrze, ale zazwyczaj wychodzi Ÿle, powiedzia³bym nawet, ¿e tragicznie. Swoim wymuszonym uœmiechem móg³by dzieci straszyÌ... On tylko stara sie sprawiaÌ dobre wra¿enie profesionalizmu. Na nic innego go ju¿ nie staÌ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

I prowadzeniem powoli -niektĂłrzy mnie tu zlinczujÂą- ale przypomina Lisa.
Tobi teraz to pojechaÂłeÂś Lisowi po caÂłoÂści...
Nie ma potrzeby dowartoœciowywaÌ prezentera co po³kn¹³ kij od szczotki...

A*tomat jest jak sama nazwa wskazuje a*tomatyczny i sztuczny.Jest moze w miarĂŞ dobrym reporterem ale jako prowadzÂący siĂŞ nie sprawdza. Tak samo jak Wysocka.

On siĂŞ sztucznie kreuje na Lisa ten przedziaÂłek itp... masakra.
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:On siĂŞ sztucznie kreuje na Lisa ten przedziaÂłek itp... masakra.
Chyba trochĂŞ przesadzasz, Aniu. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

czemu ? typowy przedziaÂłeczek jak Lis chodzi mi o to ze teÂż wyraÂźnie zaznaczony i na Âżelu... sam Kajdanowicz wygladaem trochĂŞ moze Lisa przypominac...

Nie wiem dla mnie on tam jest poraÂżkÂą w stylu Wysockiej i na pewno nie zmieniĂŞ zdania chyba ze czĂŞsciej pokaÂże siĂŞ z takiej strony jak w Fucktach XXI wieku :)
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

doktorfaustus1" napiasaÂł/a: "Kajdanowicz jest zapowietrzony i sprawia wraÂżenie jakby miaÂł koÂłek w du..ie."
Zgadzam siĂŞ w peÂłnej rozciÂągÂłosci!!!!:D

EDIT szym:
Na przysz³oœÌ pisz wiêcej, bo wypowiedzi typu "Tak jest!", "Zgadzam siê z Tob¹" i inne nic nie wnosz¹ce do tematu bêda po prostu wylatywaÌ.
ÂŻebys nie byÂła niemile rozczarowana.




doktorfaustus1: "Kajdanowicz ma potworny szczêkoœcisk, jest sztuczny i wyj¹tkowo nienaturalny. Nawet uœmiechn¹Ì siê po ludzku nie potrafi. Wiem, ¿e on chcia³by dobrze, ale zazwyczaj wychodzi Ÿle, powiedzia³bym nawet, ¿e tragicznie." - i znowu siê zgdzam!!!!! Wspania³e s³owa, oddaj¹ to, co sama bym powiedzia³a. Gratulacje!

Szym cd:
KaÂżdÂą wypowiedÂź DF bĂŞdziesz teraz w osobnych postach popieraÂła?! :evil:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Nie Adminie, to tylko taki jedyny przypadek. I nie mĂłw, Âże gdy pisze, Âże siĂŞ z kim zgadza, to nic nie wnosi do sprawy. Wnosi i to duÂżo - oznacza, Âże ludzi sÂądzÂących tak jak dana osoba jest wiĂŞcej. Co? Mam moÂże przepisywaĂŚ tej osoby zdania, wprowadzajÂąc drobne korekty i mĂłwic, ze to moje sÂłowa?? PomyÂśl troche, na przyszÂłoÂśc. :lol:

EDIT szym:
Po pierwsze to nie admin tylko modeartor pisaÂł,
po drugie to poczytaj regulamin,
po trzecie to radĂŞ o myÂśleniu wezmĂŞ sobie do serca.
I koniec tej dyskusji. Jak coÂś chcesz mi jeszcze zakomunikowaĂŚ to napisz przez "PW".
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości