Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: e900 »

TommyC pisze: środa 10 lis 2021, 15:43 Trzeba też wziąć pod uwagę jeden czynnik. Może szanowny Gabor tak lubi. W tym wypadku pełna wycofka. Wszyscy szczęśliwi, a nasze zdanie jest trzynastorzędne.
Jak miałbym być szczery to ja w ogóle bym nie bral pod uwagę zdania ludzi z jakiegoś forum :-D skoro nosi taką fryzurę to oznacza, że się w niej dobrze czuje i to wystarczy.
Mirek pisze: środa 10 lis 2021, 15:47 Parę dobrych lat prawdopodobnie już będzie ;)
Te dwa lata to w przybliżeniu podałem:-D
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Ekstra. Pełna zgoda. Natomiast po to jest to forum, żeby swoje zdanie wyrazić. Ja lubiłem u p. Joanny długość do brody, to miało jakiś sens, było jednocześnie edgy i klasyczne. Obecnie to naprawdę źłe wygląda obiektywnie. Ja bym szedł w jedną z dwóch opcji:

a) długie włosy, ale z gradacją
b) króciuteńko, tak bardzo króciuteńko, że wielu byłoby w szoku. Na górze trochę potrzepania, boki i tył mniej lub bardziej na zero.

Obie te wersje pasowałyby p. Joannie jak złoto.
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

No i oczywiście pierwsza z wersji jest bezpieczniejsza, więc chyba tę bym zalecał. Wszystko zależy od jej mindsetu. Obecną fryzurę uważam za najsłabszą w historii.
Sebek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 267
Rejestracja: niedziela 07 lut 2021, 18:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Sebek »

Ja wolę panią Asię w krótkich włosach oraz w długich;)
@TommyC Czy ty twierdzisz że pani Asia ma perukę?
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: e900 »

TommyC pisze: środa 10 lis 2021, 16:07 Ekstra. Pełna zgoda. Natomiast po to jest to forum, żeby swoje zdanie wyrazić.
To prawda,forum jest właśnie po to, wolę czytać posty o fryzurach niz komentarze typu "foka" "brzoskwinka" lub moj faworyt na komentarzach YT "ciekawe jakie majtki miala". Co do reszty wypowiedzi oraz sugestiach na temat fryzur to muszę powiedzieć,ze widac,ze sie na tym znasz. Ja z fryzur rozróżniam tylko krótką, średnią i długą :-D a te gradację,mindsety czy inne edgy to dla mnie czarna magia:-D pamiętam kiedyś pani Joanna była ścięta jeszcze krócej niż teraz.
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

Nie no, stulejarstwo to zostawmy. Poniżej pewnego poziomu nie warto schodzić, pewnych komentarzy nie powinno tu być. Natomiast o stylizacjach prezenterek chętnie. Po to też tu jestem, szczególnie, że to śliczne kobiety. Dziś przekazałem swoją uwagę p. Joannie na insta, odpisała, że lubi proste cięcia. I ok. Ciekaw jestem, czy w końcu coś zmieni. Będę tu zaglądał, bo oglądać TV nie zawsze mam czas.
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: e900 »

TommyC pisze: środa 10 lis 2021, 21:10 Nie no, stulejarstwo to zostawmy. Poniżej pewnego poziomu nie warto schodzić, pewnych komentarzy nie powinno tu być. Natomiast o stylizacjach prezenterek chętnie. Po to też tu jestem, szczególnie, że to śliczne kobiety. Dziś przekazałem swoją uwagę p. Joannie na insta, odpisała, że lubi proste cięcia. I ok. Ciekaw jestem, czy w końcu coś zmieni. Będę tu zaglądał, bo oglądać TV nie zawsze mam czas.
Stulejarstwo to jedno,ale komentarze na niektórych instagramach czy nawet pod filmikami to już objawy jakiegoś chorego zboczenia.Sam zdecydowałem się sprawdzać komentarze bo część z nich jest niesmaczna i się nie nadaje aby to upublicznić. A co do włosów to jak zmieni to zawsze będziesz mógł nazwać się stylistą gwiazd :D
Awatar użytkownika
wioletka233
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 296
Rejestracja: sobota 04 kwie 2020, 18:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wioletka233 »

Drodzy uzytkownicy patrzę tu na forum u pani Joanny i tyle wpisow piszecie o włosach dobrze rób co chcecie ja to się nie wstracam ale możecie pisać na tym forum przecież to dla każdego jest to forum a tak poza tym pani Joanna pewnie tu rozgląda dobrej nocy ci zycze
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Joanna Kryńska

Post autor: e900 »

09.11.2021
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
10.11.2021
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wideo
09.11.2021
https://youtu.be/YpTmHvHlRXQ
10.11.2021
https://youtu.be/NRXGjrlaVwg
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 31145
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

11/11/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sebek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 267
Rejestracja: niedziela 07 lut 2021, 18:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Sebek »

Dobrze że pani Joanna prowadziła dziś jako serwisantka;)
killah

Re: Joanna Kryńska

Post autor: killah »

Sebek pisze: czwartek 11 lis 2021, 10:45 Dobrze że pani Joanna prowadziła dziś jako serwisantka;)
Tylko mogla we wczorajszej stylizacji zostac..
Mirek
Bywalec
Bywalec
Posty: 569
Rejestracja: sobota 22 sie 2020, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Mirek »

killah pisze: czwartek 11 lis 2021, 10:57
Sebek pisze: czwartek 11 lis 2021, 10:45 Dobrze że pani Joanna prowadziła dziś jako serwisantka;)
Tylko mogla we wczorajszej stylizacji zostac..
Zgadzam się, mogło być lepiej...
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

wioletka233 pisze: środa 10 lis 2021, 21:28 Drodzy uzytkownicy patrzę tu na forum u pani Joanny i tyle wpisow piszecie o włosach dobrze rób co chcecie ja to się nie wstracam ale możecie pisać na tym forum przecież to dla każdego jest to forum a tak poza tym pani Joanna pewnie tu rozgląda dobrej nocy ci zycze
Ale to przecież kulturalne rozmowy o wizerunku prezenterek. Zawsze z szacunkiem. Coś w tym złego?
Awatar użytkownika
wioletka233
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 296
Rejestracja: sobota 04 kwie 2020, 18:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wioletka233 »

TommyC pisze: czwartek 11 lis 2021, 17:21
wioletka233 pisze: środa 10 lis 2021, 21:28 Drodzy uzytkownicy patrzę tu na forum u pani Joanny i tyle wpisow piszecie o włosach dobrze rób co chcecie ja to się nie wstracam ale możecie pisać na tym forum przecież to dla każdego jest to forum a tak poza tym pani Joanna pewnie tu rozgląda dobrej nocy ci zycze
Ale to przecież kulturalne rozmowy o wizerunku prezenterek. Zawsze z szacunkiem. Coś w tym złego?
Okej nie ma sprawy możesz wszystko pisać tak jak chciałeś po to jest forum żebyście dyskutowali ze sobą w pisaniu na forum aby inni mogli odpowiedzieć w wątku wiec już nie mam w tym złego
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości