Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Akurat duetu Marciniak & Werner mi siĂŞ nie przypomina- poza tym nie te gabaryty, trochĂŞ Âśmiesznie wygladaÂłaby Âżyrafa Anita i maÂły kotek PiotruÂś (wybaczcie porĂłwnanie).

Có¿, moje zdanie jest takie a nie inne- nudny potwornie i czesto ogl¹daj¹c go prze³¹czam, bo goœÌ wogóle nie trzyma tempa.
MAKEPOVERTYHISTORY
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Nudnu jak flaki z olejem ...
A jeÂśli chodzi o jego wzrost to ma ok. 155 cm (widziaÂłem go podczas festiwalu nauki w Warszawie):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Not o Âładnie wyglÂądaÂłby w duecie z ÂŻyrafÂą AnitÂą- Flip i Flap. Spokojnie, ego duetu raczej nie zobaczymy, obrazek nie wyglÂądaÂłby zbyt dobrze:)
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

baryla pisze:niczym sie nie roznilo od zapowiedzi finaÂłu jakiegos reality show
PoniekÂąd to jest finaÂł reality-show. Wydarzenia, zwiÂązane z papieÂżem wyglÂądajÂą jak program tego typu. Codzienne relacje co siĂŞ dzieje z papieÂżem przez caÂły potyfikat, papieÂż to, papieÂż tamto. To byÂł wielki czÂłowiek i naleÂży mu poÂświĂŞciĂŚ bardzo duÂżo czasu, jednak to wszystko jest tak zorganizowane w kaÂżdej telewizji, Âże przypomina to niestety reality-show... :( ChociaÂż moÂże to dobrze, bo z drugiej strony to jak inaczej moÂżna to zrobiĂŚ. Jak teraz moim zdaniem jest bardzo OK, co nie zmienia faktu, Âże przypomina to finaÂł reality-show...

JeÂśli chodzi o kamery to faktycznie Pochanke czĂŞsto czyta nie do tej co trzeba i zabawnie to wyglÂąda i w Âśrodku zapowiedzi ma nagÂłe ocknienie i odwraca siĂŞtam gdzie trzeba. Nieziemski widok. :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Iskr± jest sposób przekazywania przez niego informacji. Jego g³os, akcentowanie, komentarze, spekulacje w³asne. Nudny Piotrek Nigdy. I nie stêka, a powoduje zwrócenie uwagi widza na dany fakt tym jak o czym¶ mówi wskazuje na zastanowienie widza. O wiele nudniejszy Porada czy Ryman. Wybacz ale zarzut kamery do której mówi jest nie na miejscu. Czê¶ciej zdarza siê to Pochanke i to w g³ownym wydaniu FAKTÓW.
Wiele brakuje innym dziennikarzom. Piotro jest specyficzny i to co robi i jak stanowi o jego gwiazdorstwie.
WÂłaÂśnie, przede wszystkim gÂłos ma najlepszy - stonowany, silny, a jednoczeÂśnie cichy, dynamiczny i zawsze potrafi go odpowiednio dostosowaĂŚ. Brawo!
Z tymi kamerami to i w Faktach, i w TVN24, i ostatnio w Wydarzeniach majÂą problem. Tylko w WiadomoÂściach nie, bo tam jedna, poczciwa, kamerka stoi...

CeniĂŞ TwĂłj humor :D
A jeÂśli chodzi o jego [Marcinika] wzrost to ma ok. 155 cm


JeÂśli to jest tylko informacja do naszej wiadomoÂści - to ok, ale jĂŞsli to docinka - to wiedz, Âże wzrost, wyglÂąd nie sÂą najwaÂżniejsze, nikt nie jest idealny.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

http://tvn.pl/,,165,program.html

Emisja TVN24 czasowo wstrzymana. NadajÂą program TVN24 do odwoÂłania. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Uwa¿am, ¿e w tym w³aœnie momencie najlepiej spisuje siê Polsat. Lis dobrze to wszystko zorganizowa³, zaœ TVN transmitujê tê maszê na B³oniach. Có¿, ich wybór, ale ja wolê jakieœ komentarze, zdjecia z Rzymu przed pogrzebem ;( - to jest o wiele ciekawsze, a msze mog¹ sobie transmitowaÌ potem, po tym wszystkim.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Lis on location zawsze byÂł bardzo dobry. A juÂż w relacjach na Âżywo bezkonkurencyjny. Przed chwilÂą kamery pokazywaÂły jakichÂś kompletnie nieznanych ksiĂŞci i prezydentĂłw, a Lisek caÂły czas mĂłwiÂł skÂąd sÂą i jak siĂŞ nazywajÂą.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Najlepsz¹ transmisje pogrzebu wed³ug mnie maj¹ teraz TVP i Wydarzenia, w TVN24 coœ koleœ za cicho gada i u mnie maj¹ opóŸnienia w nadawaniu "na ¿ywo" ;)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Z jednej strony dobrze ¿e Lis omawia kto siedzi itd.a z drugiej mo¿na by sie zamkn¹Ì na czas uroczystoœci bo wystarczaj¹co du¿o by³o gadane i bêdzie. Widz Polsatu gdy chcia³by zadumy i skupienia to musi prze³¹czyc siê na TVN.
Kubs pisze: Spokojnie, ego duetu raczej nie zobaczymy, obrazek nie wyglÂądaÂłby zbyt dobrze:)
Nie zawsze wyglÂąd...........Kubsie. Ich komentarze i atmosfera przez nich stworzona byÂłyby najstosowniejsze.


Poza tym jest coÂś jak sterowanie wysokoÂściÂą fotela :lol:
.

mikasur pisze:
Iskr± jest sposób przekazywania przez niego informacji. Jego g³os, akcentowanie, komentarze, spekulacje w³asne. Nudny Piotrek Nigdy. I nie stêka, a powoduje zwrócenie uwagi widza na dany fakt tym jak o czym¶ mówi wskazuje na zastanowienie widza. O wiele nudniejszy Porada czy Ryman. Wybacz ale zarzut kamery do której mówi jest nie na miejscu. Czê¶ciej zdarza siê to Pochanke i to w g³ownym wydaniu FAKTÓW.
Wiele brakuje innym dziennikarzom. Piotro jest specyficzny i to co robi i jak stanowi o jego gwiazdorstwie.
WÂłaÂśnie, przede wszystkim gÂłos ma najlepszy - stonowany, silny, a jednoczeÂśnie cichy, dynamiczny i zawsze potrafi go odpowiednio dostosowaĂŚ. Brawo!
dokÂładnie. Ale co niektĂłrzy patrzÂą na wzrost ktĂłry jak widaĂŚ nie przeszkadza talentom, patrz: Anita, Piotro.
Ostatnio zmieniony piątek 08 kwie 2005, 10:45 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A jak Lis t³umaczy to kazanie? Bo w TVN24 jakiœ obcy g³os, wiêc wygl¹da na to jakby mieli jakiegoœ t³umacza, który by na ¿ywo t³umaczy³ z w³oskiego. Natomiast w Polsacie Lis sam t³umaczy ca³¹ mszê. Ale on chyba nie zna a¿ tak dobrze w³oskiego? Wiêc mediom wczeœniej rozdano tekst kazania? A jeœli tak, to czemu w TVN24 nie czyta tego prezenter tylko jakiœ inny g³os?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Na TVP najszybciej t³umacz¹ i najlepszy lektor jest, zaœ na Polsacie to Lis tak byle jak i to nie on chyba t³umaczy. A TVN24 to siê u mnie spóŸnia i te¿ maj¹ dziadowego lektora. ;P
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Na TVN/TVN24 ceremoniê pogrzebow¹ t³umacz¹, jak w zdecydowanej wiêkszoœci telewizji, ksiê¿a. Ks. dyrektor radia Plus - Sowa oraz jeszcze jeden, ktorego godnoœÌ w tej chwili w³aœnie mi umknê³a.
Teksty pogrzebu, podobnie jak podczas pilegrzymek PapieÂża juÂż wczeÂśniej byÂły znane mediom. Nikt tego nie tÂłumaczy 'na Âżywo'.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

OglÂądaÂłem tylko TVP. Ja mieszkam przed placem na ktĂłrym w 99 roku byÂł papieÂż i dziÂś byÂła tam transmisja uroczystoÂści. Wybrano TVP. W sumie gÂłosniej byÂło za oknem niÂż u mnie w domu.

TVP ma zawsze lepsze tÂłumaczenie. DziÂś teÂż byÂło dobrze, a moim zdaniem najlepsza byÂła jednak lektorka ktĂłra tÂłumaczyÂła koinferencje prasowÂą wtedy kiedy TVN emitowaÂł "Rozmowy w toku". Bardzo Âładnie mĂłwiÂła, nie jÂąkaÂła siĂŞ i tÂłumaczyÂła to tak jakby wszystko miaÂła na kartce, a konferencja byÂła na Âżywo i odpowiadano na pytania dziennikarzy.

Wielki plus dla TVP.

I dopiesze jeszcze, ze nie podobaÂł mi sie komentarz Lisa.

P.S. Teraz za oknem retransmisja pielgrzymki z 1999 roku.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A ja wybra³em Polsat-z wielu przyczyn...G³ówn¹ spraw¹ która mnie przyci¹g³a to to,¿e Lis w wiêkszoœci komentowa³...
NagraÂłem sobie wÂłaÂśnie ten pogrzeb na pÂłytĂŞ CD na pamiÂątkĂŞ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości