TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jednak zasada "nie p³acisz, nie ogl¹dasz" te¿ ma swoje wady. Tym samym pozbawiamy jednak wiêkszoœÌ widzów dobrych programów - teatru, polskich filmów dokumentalnych etc. Rozumiem, ¿e nie wszyscy musz¹ mieÌ takie same wymagania i potrafi¹ zadowoliÌ siê Ciao Darwin, ale kiedyœ zapragn¹ czegoœ innego. Jednka wówczas nie znajd¹ ju¿ takiego programu, lub zamiast transmisji wa¿nej uroczystoœci obejrz¹ telenowelê.
W Wielkiej Brytanii funkcjonuje o wiele wiĂŞksza liczba stacji telewizyjnych. Wiele z nich nadaje podobne programy tematyczne (np BBC World lub Sky News), jednak tam abonament pÂłaci 90% wÂłaÂścicieli odbiornikĂłw radiwoych i telewizyjnych.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Abonament powinien iœÌ na ka¿dy program, spe³niaj¹cy misjê, nawet jeœli nie jest on nadawany w TVP. Przy czym te pieni¹dze z abonamentu powinny otrzymywaÌ programy misyjne w ogólnodostêpnych telewizjach, czyli w TVP1, TVP2, TVP3, TVN, Polsat, TV4 i w TV Puls. Dajmy na to Fakty, czy Wydarzenia powinny otrzymywaÌ wpywy z abonamentów, ale np. serwis informacyjny TVN24 ju¿ nie, bo nie ka¿dy mo¿e go obejrzeÌ.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja do przerywania programow przez tvp juz sie przyzwyczailem: nowa przerywana pozycja bedzie "Miasto marzeĂą" ...
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Myslisz siĂŞ Marcinie. Ja przez chyba 6 lat nie miaÂłem Polsatu - powĂłd nie mam kablĂłwki na Ăłwczesnej Wizjii TV go nie byÂło a z naziemnej siĂŞ nie daÂło oglÂądaĂŚ. To samo z TVPusl - nie kaÂżdy moze go oglÂądac. Abonament powinien wzamcniaĂŚ finansowo tylko stacje dostĂŞpne dla kaÂżdego przez antenĂŞ naziemnÂą bez kÂłopotĂłw (Polsat i TVN odpadajÂą) czyli: TVP1, TVP2 i oÂśrodki regionalne. U mnie moÂżna oglÂądaĂŚ jedynie TVP1 TVP2 i... TVP3 Lublin :D (powinienem mieĂŚ dostĂŞp do Kielcekiej trĂłjki ale nie mam ...


Co do Wieczorynki: Lippy and Messy to nie jest WieczorynkÂą!! Wieczorynka teraz nadawana jest o 19.05, wiĂŞc mogli spokojnie przerwaĂŚ reklamami

:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: tvp.pl (wejdÂź w repertuar i siĂŞ dowiesz)
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

U mnie sprawa wyglÂąda prosto i krĂłtko... Za biltey mzk nie pÂłacĂŞ... i pÂłaciĂŚ nie bĂŞdĂŞ.
Za abonament narazie pÂłaci moja mama ale jak przyjdzie co do czego ja go opÂłacaĂŚ nie bĂŞdĂŞ...

Poprostu dlatego ¿e TVP nie wype³nia swojej misji pomimo ¿e ma na to pieni¹dze. Nasze abonamenty s¹ trwonione na gwiazdorskie kontrkatky g³ównie dla bandy debili... i pozerów którzy myœl¹ ze s¹ asami - Kammel...
Oraz dla ich nieudolnych umoczonychw ukÂładziki szefĂłw... Niestety w prywatnych jest to samo ale oni misji nie obiecujÂą i tu nie ma konforu niepÂłacenia.
Co do Wieczorynki: Lippy and Messy to nie jest WieczorynkÂą
Masz racjê to program dla dzieci upoœledzonych umys³owo...program ten do spó³ki z teletubisiami mo¿e wyrz¹dziÌ dziecku krzywde...Nie ma to jak stara dobra "Ulica Sezamkowa" ;)
Android <3
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do Wieczorynki: Lippy and Messy to nie jest WieczorynkÂą :!: Wieczorynka teraz nadawana jest o 19.05, wiĂŞc mogli spokojnie przerwaĂŚ reklamami
Nie jest?
Tak czy owak, to beznadziejne "Lippy i Messy" leci o 19:00, a dla wielu dzieci i rodzicĂłw jest to poczÂątek nadawania "Wieczorynki" i naprawdĂŞ to, Âże kurs jĂŞzyka angielskiego nie naleÂży do pasma nie jest usprawiedliwieniem dla TVP.

19:00 jest dla znacznej iloÂści dzieci 'godzinÂą ÂświĂŞtÂą' i w tym czasie nie powinno byĂŚ Âżadnych reklam.

Tym sposobem 'co jest wieczorynk¹, a co nie' TVP po prostu znalaz³a sprytn¹ mo¿liwoœÌ na obejœcie 'zakazu' no i mo¿e w ten sposob sprzedawaÌ czas reklamowy ile wlezie. A widomo, ¿e bajki du¿o widzów ogl¹da. Za 30 sekund reklam po "Lippy" mo¿na zrobiÌ ponad 20 tysiêcy z³otych, wiêc jak tu nie skorzystac z takiej okazji?

Ciekawe czy i kiedy dojdzie do sytuacji, gdy jeden z piÂątkowych odcinkĂłw "Krecika" bĂŞdzie w cyklu "Wieczorynka", a drugi nie. PomiĂŞdzy nimi oczywiÂście kilka minut reklam.

PS: I nieprawdÂą jest, Âże teraz dobranocki lecÂą o 19:05. W dni bez "Lippy i Messy" wszystko 'po staremu'.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Z tego co wiem obecnie puszczajÂą Krecika i miĂŞdzy danymi odcinakmi nie ma Âżadnych reklam.
2) To moze w przyszÂłoÂści bĂŞdÂą ogÂłaszali komunikaty - Prosze paĂąstwa za tydzieĂą Teatru TV nie bedzie, za dwa spektakl wyemituje Polsat, a za trzy moÂże TVN. OczywiÂście jeÂżeli znajdziemy na odszkodowanie dla stacji za utracone reklamy. Produkcja wiekszoÂści programĂłw dotyczÂących sztuki, czy np historii jest bardzo droga. PomysÂł z dawaniem pieniedzy dla np WydarzeĂą oraz FaktĂłw jest nietrafiony. ZresztÂą nadawca publiczny nie powinnien zawsze ukÂładac tak samo szpigla jak komercyjny - czasami waÂżniejsze sÂą inne informacje dla stacji publicznych i prywatnych.
Abonament powinnien byĂŚ tylko dla nadawcĂłw publicznych. Ale ci powinni dostawaĂŚ pieniÂądze za zrealizowanie misji. MaÂło tego z abonamentu utrzymywana jest takÂże NOSPR - jeÂżelieiweice co to jest.
3) Przypominam rĂłwnieÂż Âże TVN24 jest kanaÂłem pÂłatnym!!!! Podobnie TVN Meteo, TVN Turbo oraz TVN Style. ÂŻaden z tych programĂłw nie jest nadawany w systemie free z satelity. MaÂło tego ITI pobiera od operatorĂłw platform i sieci kablowych pieniÂądze od kaÂżdego gniazdka. (Min z tego powodu TVN STyle nie ma w UPC.)

PS odbiegamy od temtu - proponujĂŞ dalszÂą dyskusjĂŞ w dziale Telewizja
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Co do "Krecika" to nigdzie nie napisaÂłem, Âże pomiĂŞdzy dwoma odcinkami sÂą reklamy, tylko ciekawi mnie czy i ewentualnie kiedy do takiej sytuacji dojdzie...
PS odbiegamy od temtu - proponujĂŞ dalszÂą dyskusjĂŞ w dziale Telewizja
Tak.
Co prawda w wiĂŞkszoÂści postĂłw tutaj wspomniano o reklamach, ale rozmowĂŞ zdominowaÂła TVP, abonament etc.
O tym mozna pisaĂŚ w topicu o mediach publicznych.

A tutaj niech siĂŞ wypowie ten, kto ma jeszcze jakieÂś uwagi dotyczÂące reklam w TVN :)
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:3) Przypominam rĂłwnieÂż Âże TVN24 jest kanaÂłem pÂłatnym!!!! Podobnie TVN Meteo, TVN Turbo oraz TVN Style. ÂŻaden z tych programĂłw nie jest nadawany w systemie free z satelity.
W stosunku do TVN Style siĂŞ mylisz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcinie byĂŚ moÂże jeszcze trwa promocja i moÂżna odbieraĂŚ ten kanaÂł bezpÂłatnie, ale juÂż niedÂługo na pewno bĂŞdzie pÂłatny.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

I LOVE TVN ??

Post autor: michal641 »

A ja lubie TVN poniewaÂż uwaÂżam, Âże ma najciekawsze pozycje, programy, serwisy informacyjne, filmy w polskiej telewizji.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ja wprawdzie oglÂądam tylko TVN-y no i czasem TVP
polsatu nie oglÂądam w ogĂłle bo to jest dosÂłownie wstyd oglÂądaĂŚ.
Nie rozumiem takich ludzi co porĂłwnujÂą TVN i polsat bo tu nie ma co porĂłwnywaĂŚ.
TVN we wszystkim jest lepszy, tak jak czytam w postach wyÂżej ma najlepszej jakoÂści programy, zawsze ciekawe i w ogĂłle super :wink:
Studio FaktĂłw i TVN24 jest najnowoczeÂśniejszym studiem w Europie Âśrodkowo-wschodniej i to podkreÂśla klasĂŞ TVN i jednoczeÂśnie dumĂŞ dla Polski :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja TVN nie znoszĂŞ ale interesujĂŞ siĂŞ tivi ogolnie wiĂŞc czasem coÂś napiszĂŞ ;)
Android <3
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Nie bĂŞdĂŞ zakÂładaÂł nowego wÂątku wiĂŞc dam info w tym - moÂżliwe jest teÂż zdobycie staÂżu w TVP oto link: http://ww5.tvp.pl/ViewPage.php?Cat=3580 ... /18/179591
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Chyba, Âże ktoÂś czuje siĂŞ na siÂłach- TVP ma do obsadzenia pewne, bardzo interesujÂące i zapewne intratne stanowisko: http://ww5.tvp.pl/3580,20050407194003.strona
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości