Gadżety TVN

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

gadzety

Post autor: michal641 »

Jak ktoÂś chce jeszcze gadzety to na allegro jest nowa oferta:


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=47618052
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Ta p³yta Fakty XXI wieku to by³a w Gazecie Wyborczej niedawno, jeœli nikt by siê nie czepn¹³ to móg³bym wgraÌ to na jakiœ serwer i daÌ wam linka 8)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Fusiak pisze:
Templar pisze:Ta p³yta Fakty XXI wieku to by³a w Gazecie Wyborczej niedawno, jeœli nikt by siê nie czepn¹³ to móg³bym wgraÌ to na jakiœ serwer i daÌ wam linka 8)
Za plyte dziekuje, bo ja mam. Ale jak znajdziesz serwer na ktory da sie wrzucic ponad 350MB i sciagac pozniej z niego bez ograniczen (limitow transferu), byl bym wdzieczny za linka.
No ja tez mam dwie te plyty. Jeda z GW a drugÂą z TVN-u
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Kubek

Post autor: michal641 »

Obrazek
Kubek portalu Gazeta.pl ma szklany, matowy brzuszek, urocze przeÂźroczyste ucho, a na denku dziewiĂŞĂŚ, radosnych, czerwonych kropek. Jest wyjÂątkowym kubkiem. JeÂśli chcesz go mieĂŚ, bierz udziaÂł w naszych konkursach.

Kubek portalu Gazeta.pl redPorKubek portalu Gazeta.pl ma szklany, matowy brzuszek, urocze przeÂźroczyste ucho, a na denku dziewiĂŞĂŚ, radosnych, czerwonych kropek. Jest wyjÂątkowym kubkiem. JeÂśli chcesz go mieĂŚ, bierz udziaÂł w naszych konkursach.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ludzie sÂą naprawdĂŞ zdesperowani: zobaczcie, ile pieniĂŞdzy sÂą w stanie zapÂłaciĂŚ za smycz TVN.
Jest coÂś jeszcze, choĂŚ w maÂłym stopniu, zwiÂązanego z stacjÂą Grupy ITI: zobaczcie sami. :cool2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

nie dziwiĂŞ siĂŞ,
gdyby mi nie przysÂłali smyczy z TVN-u teÂż bym pewnie braÂł udziaÂł w tej licytacji...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
Dominik Kazanecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 19:49
Lokalizacja: TCZEW Woj. Pomorskie

Post autor: Dominik Kazanecki »

Ja teÂż bym teÂż licytowaÂł fajne majÂą gadÂżety ale co zrobiĂŚ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

A tak dla zainteresowanych:
Mam do sprzedania nowy kalendarz organizer International TVN
Szczegó³owy opis w aukcji TUTAJ
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja zalicytuje na koĂącu aukcji :D
btw sk¹d go wytzrasn¹³eœ ?
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Fusiak pisze:Jakbym miaÂł konto w jakimÂś banku internetowym
Tu wystarczy tylko posiadac konto na Allegro, Âżeby kupiĂŚ, a przelew pieniĂŞdzy przecieÂż moÂżna nadaĂŚ z poczty, niekoniecznie musi siĂŞ mieĂŚ konto bankowe z dostĂŞpem do internetu.
Fusiak pisze: i zaufanie do instytucji jak¹ jest Allegro, to mo¿e bym sobie wzi¹³ udzia³ w tej aukcji
JeÂżeli chodzi Ci o to, Âże baÂł byÂś siĂŞ kupiĂŚ na aukcji i w dodatku mojej to nie masz siĂŞ czego obawiaĂŚ - gwarantujĂŞ 100% pewnoÂści, szybko - sprawnie - sympatycznie
kamuii pisze:a ja zalicytuje na koĂącu aukcji
No to cieszĂŞ, siĂŞ, Âże jesteÂś zainteresowana aukcjÂą, w takim razie zapraszam do licytacji...
kamuii pisze:btw sk¹d go wytzrasn¹³eœ ?
:lol: :lol: :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Templar pisze:trzeba chodziĂŚ na jakieÂś impry gdzie TVN ma swoje namioty i tam dajÂą zazwyczaj.

Ja dzisiaj by³em na imprezie z okazji roku od wejscia do UE w Kielcach i stan¹³em sobie ko³o stoiska TVP3 i w taki oto sposób zarobi³em kilka gad¿etów, pocz¹wszy od folderow i ulotek po przez balony po beznadziejn¹ czapke z daszkiem TVP3 (zielono bia³¹ - ochyda :x )
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Rusza letnia kampania promocyjna TVN Turbo. Wielka, amerykaĂąska ciĂŞÂżarĂłwka - TurboTruck - w ciÂągu trzech miesiĂŞcy odwiedzi najwiĂŞksze polskie miasta i najpopularniejsze imprezy. EskortowaĂŚ jÂą bĂŞdÂą samochody i motocykle z piĂŞknymi TurboGirls. TurboTruck rusza w trasĂŞ juÂż 1 maja. Po raz pierwszy pojawiÂła siĂŞ na warszawskim lotnisku Bemowo
No wÂłaÂśnie wczoraj TVN Turbo byÂł patronatem medialnym tej imprezy w Warszawie-Bemowo. W konkursach moÂżna bylo wygraĂŚ gadÂżety TVN Turbo m.in. naklejki [ktĂłre dostaÂłem od kuzyna bo tam byÂł wczoraj], koszulki z ich logiem.

Najwiêcej gad¿etów to mo¿na w³aœnie na takich imprezach zgarn¹Ì. :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TeÂż mam taki organizer nawed dwa:):):) I chyb a z tego samego ÂźrĂłdÂła co ty:)
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak wszyscy siĂŞ chwalÂą, to ja teÂż sobie pozwolĂŞ pokazaĂŚ najnowszÂą zdobycz. :D

http://www.tvn.tivi.pl/news/155_5525.JPG
http://www.tvn.tivi.pl/news/155_5526.JPG
http://www.tvn.tivi.pl/news/155_5527.JPG
http://www.tvn.tivi.pl/news/155_5528.JPG

DostaÂłem jÂą dzisiaj i jeszcze nie zdÂąrzyÂłem wyprasowaĂŚ. Tzn. nie chciaÂło mi siĂŞ. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

smycz z eremefu

Post autor: michal641 »

A ja dostalem dziÂś smycz z RMFu, dwa breloki, dwie naklejki, i plyte RMF - moja i Twoja muzyka a takze meila od TVP, ze gadzety TVP przyÂśl mi w przszlym tygodniu...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości