[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

bambi pisze:(...) na pewno juz nie strace mojego cennego czasu na takie gÂłupoty :wink:
A ja ju¿ nigdy nie stracê mojego czasu (nie wiem, co prawda, czy jest a¿ tak "cenny", jak Twój) na czytanie Twoich, przekolorowanych postów. Naprawdê nie warto. Bo jedyne, co nasuwa siê na myœl po lekturze Twoich wywodów, to nieoryginalnoœÌ, nienaturalna aprobata innych, czy chocia¿by wszechobecne przechwa³ki. I nieco dziwi, ¿e próbujesz siê doszukaÌ w wypowiedziach Huberta Urbaùskiego w³aœnie tego, czym sama na tym Forum emanuujesz. :neutral:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

bambi pisze:moze to byÂła rĂłwniez wina urbaĂąskiego i jego komentarzy :?: :?: chyba za dÂługo przebywaÂł na wyspie w goracym sÂłoĂącu mĂłzg mu sie zlasowaÂł i zdziczaÂł co on sobie qrwa mysli ze jest taki cool?
Dobrze siĂŞ czujesz? WeÂź telefon i wykrĂŞĂŚ 999 albo 112 z komĂłrkowego. :evil2: chyba Tobie zlasowaÂł siĂŞ mĂłzg. Jestem zaÂżenowany TwojÂą wypowiedziÂą. jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz nic!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

a mi sie chce smiac jak was czytam biedne zazenowane chÂłopcyki :lol: :lol: naprawde poprawiaja mi humor twoje posty drogi MaĂŚku wprawdzie szare ale za to oryginalne i wychwalajace niedoszÂłego magistra aczkolwiek sympatycznego pomimo jego wad :)
to zadziwiajace ze kazdy kto sie wypowie inaczej nie daj boÂże negatywnie choc tylko i wyÂłacznie subiektywnie na temat urbaĂąskiego zaraz ma sie leczyc :?: dla odmiany troche bÂłekitu
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To juÂż nawet nie o leczenie chodzi... KrytykowaĂŚ jak najbardziej moÂżesz, ale chodzi o to, by robiĂŚ to uwarunkowujÂąc przy tym swoje stanowiska. A takie cytaty, jak ten: "chyba za dÂługo przebywaÂł na wyspie w goracym sÂłoĂącu mĂłzg mu sie zlasowaÂł i zdziczaÂł co on sobie qrwa mysli ze jest taki cool?" po prostu jakoÂś mi nie odpowiadajÂą. TrochĂŞ to nie na poziomie, czyÂż nie? Ale rozumiem, Âże to miaÂł byĂŚ taki "Âżarcik". :devil2:

WrĂłcmy do samego "TaĂąca z gwiazdami". Co sÂądzicie ooficjalnej stronie programu?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

taniec z pseudo-gwiazdami

Post autor: zadra »

Maciek pisze:W taki sposĂłb sobie nie porozmawiamy. :neutral:
amen!
poczytaj jeszcze wypowiedz Fusiaka, niech da ci do myslenia!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Maciek pisze:To juÂż nawet nie o leczenie chodzi... KrytykowaĂŚ jak najbardziej moÂżesz, ale chodzi o to, by robiĂŚ to uwarunkowujÂąc przy tym swoje stanowiska. A takie cytaty, jak ten: "chyba za dÂługo przebywaÂł na wyspie w goracym sÂłoĂącu mĂłzg mu sie zlasowaÂł i zdziczaÂł co on sobie qrwa mysli ze jest taki cool?" po prostu jakoÂś mi nie odpowiadajÂą. TrochĂŞ to nie na poziomie, czyÂż nie? Ale rozumiem, Âże to miaÂł byĂŚ taki "Âżarcik". :devil2:

WrĂłcmy do samego "TaĂąca z gwiazdami". Co sÂądzicie ooficjalnej stronie programu?
to ludzka rzecz zdziczec na dzikiej wyspie :D :D
a ta strona taka sobie jak i sam program zreszta, brakuje tam forum zeby sie powyÂżywac na kiepskich prowadzÂących :wink:
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

Fajna strona ale no wÂłasnie brakuje forum ;/
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Fusiak pisze:Sam program rĂłwnieÂż bardzo marny i nudny, zupeÂłnie niewciÂągajÂący i beznadziejnie prowadzony. Chyba nie ma co siĂŞ spieraĂŚ odnosnie jego zadziwiajÂącego podobienstwa do Drogi do gwiazd.
Chyba moÂżna siĂŞ spieraĂŚ. :neutral: Ale na ten temat rĂłwnieÂż siĂŞ wypowiadaÂłem.
Fusiak pisze: Za to kolega Maciek (ktĂłry zresztÂą nie lubi mnie od poczÂątku)...
Sk¹d wiesz? Zapyta³eœ o to wró¿kê, czy mo¿e ja tak napisa³em?
Fusiak pisze:No, tu sprawa jest bardziej zastanawiajÂąca. Mam wraÂżenie, Âże od momentu zaÂłozenia tego tematu bardzo zaangaÂżowaÂł siĂŞ w zawracanie kijem WisÂły, czyli udowadnianie Âświatku wyjÂątkowoÂści, oryginalnosci i doskonaÂłoÂści tego, jakÂże miernego, programu.
I tu jest rzecz ciekawa. Bo teraz to nie ja - zgodnie z TwojÂą teoriÂą - wmawiam coÂś ludziom, lecz Ty. PozwĂłl kaÂżdemu zachowaĂŚ swojÂą wÂłasnÂą opiniÂą, nie atakuj. Nie narzucaj. Co jak co, ale wyroczniÂą to Ty z pewnoÂściÂą nie jesteÂś - nie kaÂżdy wiĂŞc musi mieĂŚ takie same poglÂądy, jak Ty.
Fusiak pisze:Bardzo ÂśmieszÂą mnie odpowiedzi typu Chyba jesteÂś chory albo Lecz siĂŞ! na sÂłowa ludzi, ktĂłrzy chcÂą wyraziĂŚ prawdziwÂą (czytaj krytycznÂą) opiniĂŞ na temat tego, pozal siĂŞ BoÂże, programiku.
Dawno nie czytaÂłem niczego rĂłwnie tendencyjnego. I nawet nie zamierzam siĂŞ tÂłumaczyĂŚ, bo znowu prĂłbujesz coÂś wmĂłwiĂŚ, uÂżywajÂąc wyjĂŞtych z kontekstu i nieobrazowych argumentĂłw.
Fusiak pisze:Na poczÂątku twierdziÂłeÂś, drogi Moderatorze, Âże nie moÂżna go oceniaĂŚ, jeÂśli siĂŞ nie widziaÂło Âżadnego odcinka (chociaÂż osobiÂście uwaÂżam, Âże nie trzeba byÂło oglÂądaĂŚ, bo z gĂłry moÂżna byÂło przewidzieĂŚ co to bĂŞdzie). Teraz obejrzeliÂśmy pierwszy odcinek, ale i tak nie moÂżemy krytykowaĂŚ, bo JaÂśnie Panu siĂŞ to nie podoba.
Tak, a gdzie tak napisaÂłem? Bo mi siĂŞ wydaje, Âże staram siĂŞ rozmawiaĂŚ merytorycznie, i - wybacz - w myÂśl tej zasady nie odpowiadam na posty typu "chyba siĂŞ UrbaĂąskiemu mĂłzg przegrzaÂł", bo to kompromitujÂące. I jeszcze jedno - po Twoich "wnioskach" widaĂŚ - co jest przykre - Âże wcale moich postĂłw nie czytasz, patrzysz na nie jakoÂś dziwnie - z gĂłry, przesÂądzasz o ich zawartoÂści. To bardzo niesprawiedliwe.
Fusiak pisze:PomyÂśl jednak, Âże nie wszyscy muszÂą byĂŚ zachwyceni, szczegĂłlnie, Âże program naprawdĂŞ nie zachwyca i szczerze mĂłwiÂąc widziaÂłem duÂżo inncyh - lepszych.
ZnĂłw to samo - jest opinia, ale nie ma argumentĂłw. Takie teksty moÂżna wypisywaĂŚ na poziomie podstawĂłwki, ale nie wĂłwczas, gdy chce siĂŞ przeprowadziĂŚ ciekawÂą (i obiektywnÂą) dyskusjĂŞ.
A ju¿ na marginesie, to skoro, drogi Fusiaku, chcesz mnie zaatakowaÌ, pokazaÌ moj¹ niekompetencjê, nieuprzejmoœÌ itp., to za³ó¿ do tego odpowiedni temat, a nie dr¹¿ go w nieskoùczonoœÌ w tym o "Taùcu z gwiazdami"! :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

I kto tu niczego nie zrozumiaÂł? Czy i gdzie niby napisaÂłem, Âże to nie sÂą moje sÂłowa? :suchy:
Proponujê wiêc - zgodnie z tym, do czego najwyraŸniej d¹¿ysz - zakoùczyÌ tê dyskusjê.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

modetator, ktĂłry sam wymaga moderacji

Post autor: zadra »

Maciek pisze:PozwĂłl kaÂżdemu zachowaĂŚ swojÂą wÂłasnÂą opiniÂą, nie atakuj. Nie narzucaj. Co jak co, ale wyroczniÂą to Ty z pewnoÂściÂą nie jesteÂś - nie kaÂżdy wiĂŞc musi mieĂŚ takie same poglÂądy, jak Ty.
proponujĂŞ zastosowac to do siebie!!!!

Ciekawe, Âże osoba, ktĂłra ponoc chce prowadziĂŚ dyskusjĂŞ, merytorycznÂą debatĂŞ itp, sama do tej pory nie wytÂłumaczyÂła sie ze swoich tekstĂłw w rodzaju "lecz siĂŞ" w stosunku do osĂłb, ktĂłre oÂśmieliÂły sie zaprezentowaĂŚ inne zdanie
slaffek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 14 kwie 2005, 16:37

Post autor: slaffek1 »

Boze Galiniak dal 10 dla Ani i Witak no nie rpzezyje tego po Beacie to mozna blyo ise spodziewac bo widac ze sie nie zna i po nim sciaga ale Galiniak :| toc to bylo cienkie
Brawo Agnieszka ciezkei figury widac duzo pracy wlozone
Korcz tez niezle przeicez takka mloda nie ejst
Iwona jak zawsze ostraaa :)
Cora zlepiej tancza z progrmau na program to widac fajnie :D :D :D
:D :D :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O ile po pierwszym odcinku Taùca z gwiazdami mia³em kilka 'ale', wrêcz by³em zawiedzony programem, tak po wczorajszym odcinku, mimo, ¿e ogl¹da³em tlko ostatnie 40 minut by³em zachwycony. Wczoraj spisali siê znakomicie. I prezenterzy byli jacyœ "lepsi", ni¿ ostatnio (choÌ Hubert naprawdê mó³by sobie darowaÌ te teksty, ¿e ka¿da para jest jego ulubion¹). I pary bardzo fajnie wczoraj taùczy³y i podoba³o mi siê. I odlecia³a ta para, która mi siê nie podoba³a. (Teraz pewnie Korcz odleci). I atmosfera by³a bardziej rozrywkowa i napiêcie pod koniec programu. To jest show. A ju¿ myœla³em, ¿e mamy drug¹ Drogê do gwiazd. :D Nie, to co innego. :D Zdecydowanie. :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Tak, masz racje - wczorajszy odcinek byl genialny. A na poczatku gdy Hubert pokazywal zakonczenie figury... parsknalem smiechem :wink:, co mi sie nie zdarzylo od dlugiego czasu. (Ostatnio na American Pie Wesele, ale moze to nie jest dobry przykÂład :evil2: ) No i podobal mi sie komentarz MoÂłek do "ulubionych par" - robili z tego jakis fajny dowcip - szkoda ze zapomnieli o nim juz w polowie programu i znow pojawily sie "ulubione pary" ;/ . No i jury bylo wczoraj mniej zachwycone 8) Ogolnie to czekam na nastepny odcinek :lol:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Program faktycznie okazaÂł siĂŞ spox :wink: Bardzo mi sie podobajÂą te wystĂŞpy taneczne gwiazd. CoÂś wspaniaÂłego. A prowadzacy teÂż mnie zaskoczyli (szczegĂłlnie wczoraj) - ten ich "taniec na poczÂątku, ciekawe wypowiedzi. NaprawdĂŞ fajnie :D PodsumowujÂąc, TVNowi udaÂło siĂŞ stworzyĂŚ coÂś ciekawego.

P.S.
Bardzo podobaÂła mi siĂŞ sukienka MoÂłek. :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mi siĂŞ najbardziej podobaÂło to:

Magda MoÂłek (do Huberta):
- Chyba zauwaÂżyÂłeÂś, Âże kogoÂś w studiu jeszcze brakuje...
Hubert:
- MichaÂła WiÂśniewskiego?
:devil2:
(Magdzie MoÂłek chodziÂło oczywiÂście o pary taneczne). :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości