Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

RadoœÌ i skandal

W proteÂście przeciwko Wiktorowi dla Solorza-ÂŻaka Owsiak oddaje swoje statuetki
Wiktory nagrodzeni odbierali z satysfakcj¹ i wzruszeniem, dziêkuj¹c za wyró¿nienia. Dumnie prezentowali otrzymane statuetki.

Dzieù po uroczystoœci wrêczaj¹cy Super Wiktora Annie Dymnej Jerzy Owsiak, laureat Wiktorów z poprzednich lat, zrzeka siê wyró¿nieù. Swoj¹ decyzjê uzasadnia w "Liœcie otwartym do organizatora Józefa Wêgrzyna, pomys³odawcy Wiktorów, dziennikarza".

To skandal!

W liœcie Owsiak przyznaje, ¿e da³ siê namówiÌ do wrêczenia Wiktora, poniewa¿ otrzymywa³a go z jego r¹k osoba, któr¹ nader ceni i szanuje. Zaœ specjalne wyró¿nienie dla Solorza-¯aka jest wed³ug Owsiaka skandalem.

Zygmunt Solorz-ÂŻak nie byÂł wczoraj dostĂŞpny. W jego imieniu wypowiedziaÂła siĂŞ Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Polsatu.

Atak Owsiaka uznaje za niezrozumiaÂły. - Uzasadnienie do kategorii "Specjalnego Super Wiktora" byÂło jasno sprecyzowane. Prezes Solorz-ÂŻak dostaÂł go za stworzenie pierwszej telewizji komercyjnej w Polsce. Czy to nieprawda? - pyta Wyszomirska.

Adresat listu Owsiaka, JĂłzef WĂŞgrzyn, prezes Media Corporation, potwierdza: - Nikt tu nie mĂłwiÂł o biznesmenie, ale o czÂłowieku, ktĂłry powoÂłaÂł do Âżycia prywatnÂą telewizjĂŞ - mĂłwi. - Wszystko odbywaÂło siĂŞ zgodnie z regulaminem, w ktĂłrym powiedziane jest, Âże organizatorzy mogÂą zwiĂŞkszyĂŚ liczbĂŞ statuetek Super WiktorĂłw, a takÂże przyznaĂŚ je jako nagrody honorowe bÂądÂź specjalne.

- Ubolewam, ¿e dosz³o do incydentu, który dotyka pana Zygmunta Solorza-¯aka, który w niczym nie zawini³. Jako entuzjastê osi¹gniêÌ pana Jerzego Owsiaka martwi mnie, ¿e z tak¹ si³¹ chce podwa¿aÌ osi¹gniêcia osoby wyró¿nionej - podkreœla Wêgrzyn.

Bal przed aferÂą

Tu¿ po rozdaniu Wiktorów laureaci czcili sukcesy na przyjêciu w Hotelu Victoria. Piotr Ba³troczyk (osobowoœÌ tv) odmówi³ rozmów z mediami, by - z pomoc¹ whisky - uczciÌ sukces. Wiktorem zaopiekowa³ siê barman. Swoj¹ radoœÌ Ba³troczyk dzieli³ z ¿on¹, laureatem Kamilem Durczokiem (podwójnie uhonorowany) i jego ¿on¹ Mariann¹, ubran¹ w czarn¹ stylow¹ sukniê. Jak zwykle w takich razach przewa¿a³y czernie. Strojem znów zafrapowa³a Maryla Rodowicz, której towarzyszy³ 17-letni Jêdrek, najm³odszy syn.

Z listu otwartego do organizatora JĂłzefa WĂŞgrzyna, pomysÂłodawcy WiktorĂłw, dziennikarza

(...) W tym roku kategoria "Specjalnego Super Wiktora" jest dla mnie absolutnym przelaniem kropli ko³tuùstwa, nonszalancji i dyskredytowania wszystkich wczeœniej wrêczonych Wiktorów. Je¿eli ju¿ s¹ one przyznawane samym sobie, poniewa¿ pan Zygmunt Solorz-¯ak, w³aœciciel telewizji Polsat, odbierany jest tylko i wy³¹cznie jako biznesmen, a Wiktory nie temu mia³y s³u¿yÌ, to ta kategoria i ten werdykt, podejrzewam - Paùski, jest po prostu skandalem. Dlatego osobiœcie zrzekam siê wszystkich przyznanych Wiktorów i proszê mi podaÌ adres, na który mogê wys³aÌ ten ca³y stworzony przez Pana z³om. (...)

Z wyrazami szacunku
Jerzy Owsiak
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ja popieram owsiaka ten solorz nigdy nie powinien dostaĂŚ wiktora
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A teraz moÂże wyjaÂśnij dlaczego ?? Ja siĂŞ spotkaÂłem raczej z krytykÂą Owsiaka niÂż tego, Âże Solorz dostaÂł Wiktora.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Po pierwsze: Polsat nie byl pierwsza komercyjna polska stacja tv
Po drugie: Biznesmen dostaje nagrody w konkursach biznesowych a nie "kulturalnych" (no chyba ze sam przygotowal ciekawy program)
Po trzecie: Nagroda dla Polsatu? Za co?
Po czwarte: Nagradza sie wybitne osiagniecia. Czy era gsm powinna dostac nagrode za to ze byla 1 operatorem komorek?
Po piÂąte: Teoretycznie taka nagrode powinna dostac TVP - wszak to pierwsza stacja telewizyjna w Polsce :lol:
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ja sie zgadzam z barylÂą :) Za co POLSAT?? Dosyc ze nudny i w ogĂłle nie ma na co patrzec to jeszcze nie jest pierwsza stacja telewizyjnÂą.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

OczywiÂście, Âże Polsat jest pierwszÂą prywatnÂą stacjÂą telewizyjnÂą ktĂłra dostaÂła od KRRiTV zgodĂŞ na emisjĂŞ programu i na tej podstawie Polsat jest pierwszÂą prywatnÂą stacjÂą dziaÂłajÂącÂą legalnie w Polsce.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

a ja sie zgadzam z aniabem a ten aro to sie strasznie wymÂądrza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzieki. PotraktujĂŞ to jako komplement. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

a traktuj sobie to jak chcesz :lol: :lol:
george_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 kwie 2005, 18:57

POLSAT PIERWSZY

Post autor: george_89 »

Ej no rozumiem ze nie lubicie POLSATU, ale to nie znaczy, ze mozecie pisac takie pierdoly. POLSAT[ (niewazne czy Wam sie to podoba czy tez nie) JEST PIERWSZA KOMERCYJNA STACJA TELEWIZYJNA W POLSCE !

http://www.polsat.com.pl/telewizja
nie zapominajmy o obiektywiźmie
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

i co mnie to obchodzi ze polsat byÂł pierwsza komercyjna stacjÂą telewizyjna solorz i tak nie powinien dostac wiktora za tÂą marna stacjĂŞ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a mnie nie obchodzi za co dostaÂł Wiktora Solorz... dla mnei Owsiak zachowaÂł sie po kretyĂąsku.... kaÂżdy normalny czÂłowiek wie ze Witkory nie majÂą nic wspĂłlnego ze sprawiedliwym wyborem sÂą juÂż wczesniej kupowane i uzgadniane... i o tym Owsiak powinien wiedzieĂŚ...!!!

Marcin Ty chyba zartujesz Âże ten pajac Wiktora dostaÂł ???

Kubs- zrzek³ sie bo twierdzi³ tak jak ja ze to ko³tuùstwo i ¿enada i ze s¹ ustawiane... no có¿ okaza³o siê ze sam jest ko³tunem i kabotynem

Miaksur- co to za zapytanie OrÂłosia ???

ArO - nie przejmuj sie za jakiÂś czas bĂŞdzie Sopot gala bedzie rĂłwnie tragiczna... ale w tedy bĂŞdzie o tym news zachwalajÂący na stronie i wszyscy powiedza ale byÂło sooper :?
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kamuii pisze:a mnie nie obchodzi za co dostaÂł Wiktora Solorz... dla mnei Owsiak zachowaÂł sie po kretyĂąsku.... kaÂżdy normalny czÂłowiek wie ze Witkory nie majÂą nic wspĂłlnego ze sprawiedliwym wyborem sÂą juÂż wczesniej kupowane i uzgadniane... i o tym Owsiak powinien wiedzieĂŚ...!!!
wÂłaÂśnie! wÂłaÂśnie! dokÂładnie tak!
mnie tez wydaje, Âże reakcja Owsiaka idiotyczna, zupeÂłnie jakby do tej pory Wiktory dostawali ludzie formatu Osieckiej czy Przybory.
No, zejdzmy na ziemiĂŞ! :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:Marcin Ty chyba zartujesz Âże ten pajac Wiktora dostaÂł ???
Niestety nie. :evil: A i jeszcze jedno - pajac to jest stanowczo za maÂło powiedziane. :evil:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Nie zartujcie, Âże nie zauwaÂżyliÂście, Âże Owsiak zrobiÂł PRowskie zagranie. Ostatnio cicho o nim, wiec wykorzystaÂł okazjĂŞ :]
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości