[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ArO zapomniaÂłeÂś tylko o wielkim krzyÂżu wiszÂącym na szyji siostry Beaty. Mam nadziejĂŞ, Âże pragnienia bardzo powaÂżnych userĂłw tego forum zostaÂły zaspokojone. Teraz lekkie informacjie bĂŞdÂą przekazywane w bardzo powaÂżny sposĂłb.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: teleexpres

Post autor: salladyn »

doktorfaustus1 pisze: Przepraszam, ale na jakiej podstawie zaliczyÂłeÂś BeatĂŞ ChmielowskÂą Olech, MaÂłgorzatĂŞ WyszyĂąskÂą czy AdriannĂŞ Niecko do grupy "rozrywkowych prezenterĂłw"? A moÂże telegraficzny skrĂłt informacji z kraju i ze Âświata uzupeÂłniony michaÂłkami z regionĂłw oraz tematami lekkimi, Âłatwymi i przyjemnymi naleÂży przekazywaĂŚ ubranym w zakonny habit, z minÂą cierpiĂŞtnika i od czasu do czasu chÂłostaĂŚ siĂŞ po plecach przed kamerÂą?
Dobrze wiesz Âże uÂżyÂłem pewnego skrĂłtu myÂślowego.MiaÂłem oczywiÂście na myÂśli wczeÂśniej Tomasza Kamela a dziÂś Macieja OrÂłoÂśa.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Taaa...dawno pisaÂłem, Âże jak moÂże taki czoÂłowy program informacyjny o takiej widowni byĂŚ prowadzony przez showmana od Randki w ciemno, Wykrywacz Kamstw, czy festiwlai muzycznych. Czy tak samo OrÂłoÂś, no ale on to prowadziÂł juz dawno.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Widocznie widowni programu nie przeszkadzaj¹ tacy prezenterzy jak Or³oœ czy Kamell :arrow: program wci¹¿ cieszy siê du¿¹ popularnoœci¹. Przy okazji zwracam uwagê na fakt, ¿e Kamell i tak by³ lepszy (tj bardziej naturalny i wyluzowany) od pewnego a-uto-mata z Wiertniczej....

PS Salladyn mam waÂżniejsze sprawy na gÂłowie, niÂż domyÂślanie siĂŞ o co Ci chodziÂło. ProszĂŞ, posÂługuj siĂŞ bardziej precyzyjnymi wypowiedziami.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To zupeÂłnie tak jak Fakty prowadziliby Piotr Szwedes, Olivier Janiak, Kazimiera Szczuka i moÂże do tego na deser jeszcze Hubert UrbaĂąski. :?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcin chyba wci¹¿ nie zauwa¿y³eœ czym Teleexpress ró¿ni siê od innych programó informacyjnych. Rozuemiem, ¿e w Faktach na antenie dziennikarze te¿ mówi¹ do siebie "czeœÌ" a w œrodku programu jest krótki przerywnik muzyczny. Ale moze wreszcie w³¹cz o 17.00 na TVP1, zobacz, a dopiero potem zabieraj g³os.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Po raz kolejny powtarzam, Âże doskonale wiem, Âże Teleexpress nie jest zwykÂłym programem informacyjnym, jest trochĂŞ bardziej na luzie, ale zgadzam siĂŞ z opiniÂą tobiego, Âże to jeszcze nie jest powĂłd, Âżeby Teleexpress prowadziÂł prezenter programĂłw rozrywkowych. No ale na szczĂŞÂście Kammela juÂż nie ma. Jego pojawienie siĂŞ byÂło bardzo nieudanym pomysÂłem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na jakiej podstawie twierdzisz, Âże jego udziaÂłw programie byÂł chybionym pomysÂłem? NieÂśmiaÂło zauwaÂżam, Âże bez kÂłopotu odnalazÂł siĂŞ w nowej roli i np szÂło mu o wiele lepiej niÂż Au-toma-towi Kajdanowi Kajdanowiczowi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy ja gdzieÂś powiedziaÂłem, Âże Âźle prowadziÂł Teleexpress?

UwaÂżam, Âże w dziedzinie programĂłw informacyjych nie miaÂł ÂŻADNEGO doÂświadczenia, wiĂŞc jeÂśli juÂż chce siĂŞ zajmowaĂŚ informacjÂą to niech najlepiej zacznie od bycia reporterem. A jeszcze lepiej byÂłoby gdyby prowadziÂł nadal programy rozrywkowe. Dlaczego? A no dlatego, Âże siĂŞ z nimi kojarzy, a nie z prorgamem informacyjnym.

Nie chciaÂłbym, Âżeby Magda MoÂłek, czy Monika Richarsdon prowadziÂły Teleexpress, nawet gdyby sobie w tej roli poradziÂły. Widz kojarzy takÂą osobĂŞ aktualnie z rozrywkÂą, nie z informacjÂą i lepiej tak rewolucyjnych zmian nie przeprowadzaĂŚ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Polecam ma³¹ podró¿ w czasie - Magda Mo³ek pracowa³a w serwisie informacyjnym RTL7, potem by³a g³ówn¹ twarz¹ prawicowych i zak³amanych Wydarzeù TV PULS. trudno mówiÌ aby mia³a wóczas jakiekolwiek doœwiadczenie w newsach. Ba - prowadzi³a oba programy nie maj¹c ukoùczonych studiów :arrow: tytu³ magistra zdoby³a chyba dopiero po przejsciu do TVP.
Owszem - Kamell nie miaÂł doÂświadczenia w newsach, ale co z tego skoro poradziÂł sobie bardzo dobrze???
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, masz racjĂŞ z MagdÂą MoÂłek.

Nie mniej jednak aktualnie kojarzy siĂŞ bardziej z rozrywkÂą, niÂż z informacjÂą i lepiej tego nie mieszaĂŚ. Takie jest moje zdanie, koniec kropka.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcin pisze:Tak, masz racjĂŞ z MagdÂą MoÂłek.
Cieszê sie, ¿e równie¿ uwarzasz Wydarzenia TV PULS za prawicowe oraz zak³amane. Zreszt¹ ich g³ównym autorem by³ Boguœ Ryman Rymanowski. :twisted: :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŹle mnie zrozumiaÂłeÂś. ChodziÂło mi o to, Âże przypomniaÂłeÂś mi, Âże Magda MoÂłek prowadziÂła programy informacyjne o czym zapomniaÂłem, mĂłwiÂąc, Âże podobnie jak Richardson nie ma nic wspĂłlnego z newsami.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Teleexpres

Post autor: salladyn »

doktorfaustus1 pisze:Przy okazji zwracam uwagĂŞ na fakt, Âże Kamell i tak byÂł lepszy (tj bardziej naturalny i wyluzowany) od pewnego a-uto-mata z Wiertniczej.....
Ty chyba kpisz mówi¹c ¿e Tomasz Kamell prowadzi³ dobrze TELEEXPRES :shock: .Tomasz Kamell jest zakochany w sobie,ze wzajemnoœci¹ i na dodatek nie widzi ¿adnych rywali na horyzoncie.Na antenie wielokrotnie dawa³ temu upust.I jak nienawidzê Grzegorza Kajdanowicza to i tak miêdzy nim a Kamellem istnieje przepaœÌ(intelektualna równie¿).Myœle ¿e gdyby mieli na przyk³ad podczas przes³uchania wymyœliÌ jakieœ tortury które mia³ybymnie sk³oniÌ do gadania to mogliby na przemian puszczaÌ kurier z Telexpresem prowadzonym przez Kamella.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Salladyn gratulujĂŞ poraÂżajÂących i jakÂże licznych argumentĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości