Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: Polecam

Post autor: Aleksandra »

W "Zadrze" jest jeszcze mój list ))-: Myœla³am, ze zabijê Beate Kozak za to, zê go tam umieœci³a. Jest przegl¹d feministycznych blogów, wywiad z Magdalen¹ Œrod¹, parê dobrych artyku³ów jak zawsze. "Matka Polka" te¿ œwietna. I "Pocztówka" S³awki(na która te¿ jestem wkurzona). JAk zwykle super.
Pozdrawiam
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Polecam

Post autor: anialek »

zadra pisze:
Aleksandra pisze:Polecam wszystkim nowÂą "ZadrĂŞ", ktĂłra ukaÂże siĂŞ w Empikach za ok. tydzieĂą. Jest tam wywiad z KaziÂą. Tematem jest rzekome obrabianie tyÂłka "Zadrze" przez KaziĂŞ.
powiedz co jeszcze bedzie w tej Zadrze, bo ja sie juÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ! :-)
Chyba wszyscy jesteÂśmy ciekawi :?:
Teraz coÂś z innej beczki:Aleksandra jak komentowaĂŚ notki na Twoim blogu,bo jak ja chciaÂłam coÂś Ci napisaĂŚ,to nic sie nie ukazaÂło :?: :cry:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 lip 2005, 10:31 przez anialek, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: Polecam

Post autor: Aleksandra »

Ja ciekawa nie jestem, bo juÂż jÂą czytaÂłam (znaczy siĂŞ , "ZadrĂŞ" nowÂą)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Polecam

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Ja ciekawa nie jestem, bo juÂż jÂą czytaÂłam (znaczy siĂŞ , "ZadrĂŞ" nowÂą)
A ja jestem,bo nie czytaÂłam,ale Twojego blogaska i owszem czytam z przyjemnoÂściÂą :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

I co?

Post autor: Aleksandra »

Jestem tylko jednego ciekawa: czy wy w ogóle czytaliœcie ksi¹¿ki Kazi, jej artyku³y, czy tylko lubicie j¹ za teleturniej? Bo moim zdaniem sympatia do Kazi tylko za to, ze fajnie wypada w teleturnieju, jest bez sensu. Pozdr.
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ja np. przeczyta³am "Milczenie Owieczek" bo ta pierwsza analiza to nie moja broszka. Uwa¿am i¿ Szczuka ma jakiœ dar rzeczowej i niezwykle logicznej wyk³adni racji. Umie przekonaÌ innych do swych pogl¹dów i robi to tak jakby od niechcenia. Ceniê j¹ równie¿ za niezwyk³¹ otwartoœÌ.
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: I co?

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Jestem tylko jednego ciekawa: czy wy w ogóle czytaliœcie ksi¹¿ki Kazi, jej artyku³y, czy tylko lubicie j¹ za teleturniej? Bo moim zdaniem sympatia do Kazi tylko za to, ze fajnie wypada w teleturnieju, jest bez sensu. Pozdr.
Ja czyta³am ksi¹¿ki i artyku³y,jej styl pisania barzo lubiê :!:A ceniê Kaziê najbardziej za to,¿e nie owija w bawe³nê i ostro broni swoich pogl¹dów :!: :D Wali prawdê prosto z mostu,a ja to lubiê :!: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Âżale

Post autor: zadra »

W najnowszym "Pressie" dziennikarz Polsatu Jakub Sobieniowski, wyjawia: ""Wysokich ObcasĂłw" siĂŞ bojĂŞ, zwÂłaszcza gdy w jednym numerze mieÂści siĂŞ felieton Kingi Dunin i "DzieĂą z Âżycia Kazimiery Szczuki". Wtedy juÂż nikt nie moÂże mieĂŚ wÂątpliwoÂści, Âże to pierwsza linia frontu na wojnie pÂłci. "

I sÂłusznie, Âże siĂŞ boi, bo to poziom do ktĂłrego nie tylko nie moÂże aspirowaĂŚ :!: JuÂż mnie mĂŞczÂą te seksitowskie palanty na kaÂżdym kroku, w kaÂżdej telewizji, gazecie, radiu :twisted:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Mail

Post autor: Aleksandra »

WÂłaÂśnie dostaÂłam wiad. od Kazi. Nie planuje na razie Âżadnych spotkaĂą, ale jeÂśli cos bĂŞdzie, to wam opowiem
pozdrawiam
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Aleksandra,Ty masz wtyki-pozazdroÂściĂŚ :!: :D
A co do Twojego pytania o twórczoœÌ literack¹ p.Kazi to owszem znam i ceniê,podoba mi siê Jej otwartoœÌ pogl¹dów i œwie¿y umys³.I jeszcze to ca³kowite oddanie siê "walce" o prawa kobiet,zaanga¿owanie-takim ludziom siê wierzy.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Mail

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:WÂłaÂśnie dostaÂłam wiad. od Kazi. Nie planuje na razie Âżadnych spotkaĂą, ale jeÂśli cos bĂŞdzie, to wam opowiem
pozdrawiam
MoÂże kiedyÂś Kazia zawita do Olsztyna,jak coÂś bĂŞdziesz wiedzieĂŚ to daj znaĂŚ.A moÂże to gÂłupie co teraz napiszĂŞ,ale wiesz jak zdobyĂŚ zdjĂŞcie z autografem Kazi :?: :wink:
Ps:Nie wiem jak skomentowaĂŚ Ci notki na blogu,napisaÂłam i sie nie wydrukowaÂło :?:Co tam wpisaĂŚ,w tym haÂśle :?:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

czytaÂłam gdzieÂś ostatnio, Âże w Jeleniej GĂłrze(bodajÂże, gÂłowy nie dam) urzÂądzili casting do NO - miÂło wiedzieĂŚ Âże najprawdopodobniej jesieniÂą bĂŞdÂą nowe odcinki. Nietypowo wÂłaÂśnie zdecydowali siĂŞ na nabĂłr w jednym mieÂście(nie za poÂśrednictwem sms'Ăłw), gdyÂż z tego miasta zgÂłaszaÂło siĂŞ najmniej chĂŞtnych.
NiezÂły sposĂłb :)

PS - Olu, pozdrĂłw od nas wszystkich KaziĂŞ skoro masz z niÂą kontakt - Âżyczymy miÂłego wypoczynku(jeÂśli planuje takowy).
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Blog

Post autor: Aleksandra »

Hej :)
Co do mojego bloga, to nie trzeba wpisywac has³a. Znowu mam dó³ egzystencjalny. Znowu. Wiem, zê to dziwnie brzmi, ¿e ja mam obsesje na punkcie Kazi, w³aœciwie maj¹c z ni¹ kontakt. Ale tak jest. No có¿
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: Blog

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:Hej :)
Co do mojego bloga, to nie trzeba wpisywac has³a. Znowu mam dó³ egzystencjalny. Znowu. Wiem, zê to dziwnie brzmi, ¿e ja mam obsesje na punkcie Kazi, w³aœciwie maj¹c z ni¹ kontakt. Ale tak jest. No có¿
Ja nie mam z KaziÂą kontaktu,a szkoda,a obsesjĂŞ czasem i owszem :wink:
Ja teÂż zaÂłapaÂłam dziÂś doÂła,kurcze co siĂŞ dzieje :?: :cry:
Ps:PozdrĂłw serdecznie naszÂą KaziuniĂŞ :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

A czytaÂłyscie/liÂście juÂż wywiad z KaziÂą z "Zadry"? fajny, bo ostry! :D Beata ostro atakuje, kazia ostro sie broni, Âżadnego klepania po plecahc i przytakiwania sobie. MiÂła odmiana :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości