Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

zadra pisze:
anialek pisze:Aleksandro daj znaĂŚ,w ktĂłrym"Newsweeku",bĂŞdzie ten artykuÂł :D :!: Ciekawe o czym to bĂŞdziecie tak dyskutowaĂŚ,wiadomo,Âże o Kazi,ale w jakim kontekÂście :?: :wink:
ja rozumiem, ze o niej i jej fanach i fankach :D
To ja teÂż mogĂŞ udzielic wywiadu jak trzeba :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

WiĂŞc jest to artykuÂł o "osobach w bardzo duÂżym stopniu zainteresowanymi ludzmi ze Âświata telewizji i filmu. DÂługo nie wiedziaÂłam czy siĂŞ zgodziĂŚ. Nie wiem, w ktĂłrym numerze bĂŞdzie, bo jeszcze nie spotkaÂłam siĂŞ z D.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:WiĂŞc jest to artykuÂł o "osobach w bardzo duÂżym stopniu zainteresowanymi ludzmi ze Âświata telewizji i filmu. DÂługo nie wiedziaÂłam czy siĂŞ zgodziĂŚ. Nie wiem, w ktĂłrym numerze bĂŞdzie, bo jeszcze nie spotkaÂłam siĂŞ z D.
A to mamy jasnoœÌ,ja siê oczywiœcie filmem interesujê siê jak najbardzej francuskim,a telewizj¹ i wszystkim co z ni¹ zwi¹zane nie bardzo no oprócz Kazi :D :wink:Ona tez z telewizji jest :!: :D
Ostatnio zmieniony wtorek 26 lip 2005, 11:23 przez anialek, łącznie zmieniany 1 raz.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:WiĂŞc jest to artykuÂł o "osobach w bardzo duÂżym stopniu zainteresowanymi ludzmi ze Âświata telewizji i filmu. DÂługo nie wiedziaÂłam czy siĂŞ zgodziĂŚ. Nie wiem, w ktĂłrym numerze bĂŞdzie, bo jeszcze nie spotkaÂłam siĂŞ z D.
hm. no wÂłasnie wydawaÂło mi sie dziwne, Âże caly artykuÂł o fanach kazi. teraz wszystko jasne!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Re: Polecam

Post autor: bambi »

Aleksandra pisze:W "Zadrze" jest jeszcze mój list ))-: Myœla³am, ze zabijê Beate Kozak za to, zê go tam umieœci³a. Jest przegl¹d feministycznych blogów, wywiad z Magdalen¹ Œrod¹, parê dobrych artyku³ów jak zawsze. "Matka Polka" te¿ œwietna. I "Pocztówka" S³awki(na która te¿ jestem wkurzona). JAk zwykle super.
Pozdrawiam
to ty jestes olka? mÂłode dziecko z ciebie :) akurat na to forum :) a co do tego wywiadu z kazia to caÂłkiem ok, nie ma o co sie wkurzac, Kazia umie sie bronic 8) a Newsweeka tez czytam co tydzien tak wiec zobaczymy :lol:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Re: parodia NO w Âświecie wg. Kiepskich :D

Post autor: bambi »

ÂŁukasz pisze:
Fusiak pisze:P.S. Czy to prawda, Âże niektĂłrzy majÂą dostep tylko do wersji "mini" tego forum? Na przykÂład tylko do 4 wÂątkĂłw, albo inni tylko do jednego? :lol: Bo takie mam wraÂżenie Obrazek
O tym byÂło juÂż tutaj: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 8561#28561

Dobrze, Âże sÂą. Dobrze, Âże sÂą tam, gdzie sÂą, jeÂśli innych pasji nie majÂą i nie majÂą nic do powiedzenia w innych tematach. ÂŻyjÂą we wÂłasnym Âświecie... Ale nie schodÂźmy z tematu. EwentualnÂą odpowiedÂź proszĂŞ juÂż w tamtym topicu napisaĂŚ.
ÂŁukaszku i Fusiaczku a w jakim swiecie wy zyjecie? niewÂłasnym ?? troche dziwne podejscie,ale prawde mĂłwisz chÂłopczyku ze bez nas byÂłoby nuuuuuuuuuudno,ale lubie was i tak :lol: :lol: i szanuje
a zaraz moderator Maciek fan Hubcia UrbaĂąskiego napisze "nie wolno pisac dwĂłch postĂłw pod rzad " :) dlatego troche rĂłzu dla was
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: parodia NO w Âświecie wg. Kiepskich :D

Post autor: anialek »

bambi pisze:
O tym byÂło juÂż tutaj: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 8561#28561

ÂŁukaszku i Fusiaczku a w jakim swiecie wy zyjecie? niewÂłasnym ?? troche dziwne podejscie,ale prawde mĂłwisz chÂłopczyku ze bez nas byÂłoby nuuuuuuuuuudno,ale lubie was i tak :lol: :lol: i szanuje
a zaraz moderator Maciek fan Hubcia UrbaĂąskiego napisze "nie wolno pisac dwĂłch postĂłw pod rzad " :) dlatego troche rĂłzu dla was
Dawno CiĂŞ z nami nie byÂło.jak miÂło,Âże wrĂłciÂłaÂś :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Bambi - niezÂła aparatka z Ciebie; patykiem w oko i to tak bez ceregieli. gratulujĂŞ odwagi 8)
...and a Happy New Year!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Say_No_To_Compromise pisze:Bambi - niezÂła aparatka z Ciebie; patykiem w oko i to tak bez ceregieli. gratulujĂŞ odwagi 8)
to nie Âżadna odwaga tylko wqrviona bambi (jakby rzekÂła moja siostra przez gg lub forum kazdy jest odwaÂżny) :evil: ale lepiej wrĂłcmy do "topicu" :lol: :lol: :lol:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

W nowej "Pani" jest spory artykuÂł o wspĂłlczesnych.. wiedzmach :shock: A tam opis Szczuki, MasÂłowskiej i Madonny + zdjecia 8)

Nie wiem czy polecac, ale informujĂŞ :wink:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

zadra pisze:W nowej "Pani" jest spory artykuÂł o wspĂłlczesnych.. wiedzmach :shock: A tam opis Szczuki, MasÂłowskiej i Madonny + zdjecia 8)

Nie wiem czy polecac, ale informujĂŞ :wink:

A¿ muszê lukn¹Ì i poczytaÌ owy artykulik :wink: Zobaczê co te¿ tam wypisuj¹ :wink: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hmm ja nawet nie widziaÂłem tego artykuÂłu w dzisiejszym fakcie choĂŚ jest na 2 stronie :?
(usunce ten mĂłj 2 post pod tym bo nie wiem jak to sie staÂło ale zrobiÂły sie 2 posty :lol: :lol: )
Ostatnio zmieniony wtorek 02 sie 2005, 11:30 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Podoba mi sie jej program "Wydanie drugie poprawione" jest zrobiony ciekawiej i bardziej zrozumiale niÂż inne programy o tej tematyce.
Wróciłem!!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kowal pisze:Podoba mi sie jej program "Wydanie drugie poprawione" jest zrobiony ciekawiej i bardziej zrozumiale niÂż inne programy o tej tematyce.
Moja przyjació³ka przekona³a siê do Kazi,w³aœnie dziêki temu programowi i by³a bardzo zdziwiona,¿e Kazia jest tak sympatyczna i fajna :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości