TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Fusiak pisze:

Bo w³¹czy³em tv o 11:30 - akurat by³ skrót informacji i czyta³ go jakiœ facet, którego z g³osu nie zna³em, wiêc sobie pomyœla³em, ¿e to pewnie ten nowy. No ale czekam - 11:30 to w koùcu œrodek dnia, myœla³em, ¿e bêdzie serwis, ale siê okaza³o, ¿e to by³ tylko skrót. O.K. potem by³a 2. czeœÌ magazynu Ca³y ten œwiat, wiêc "rozumiem", ¿e nie by³o serwisu. Ale specjalnie poczeka³em do 12., ¿eby zobaczyÌ tego Górlickiego, bo mia³em wyjœÌ na chwilê. Ale o 12. te¿ by³ skrót :shock: No to przecie¿ samo po³udnie jest! Zawsze o tej porze by³ serwis, czemu teraz nie ma? No, ale dobra. Wróci³em, w³¹czam tv o 13:30 i co? Znowu skrót, bo akurat by³


Racja. To jest tragiczne. Pamiêtam jeszcze autopromocje TVN24 z pocz¹tków istnienia stacji i m.in wypowiedŸ Marciniaka: "Co pó³ godziny serwis informacyjny, a co piêtnaœcie minut jego skrót". A co teraz mamy? - serwis co 3 godziny, do tego taki co maksymalnie trwa 6 minut, w porywach do 10-ciu.
Nie twierdzê, ze w ka¿dej godzinie musz¹ byÌ 2 serwisy. Zdecydowanie wystarczy³by jeden porz¹dny o pe³nej godzinie, szczególnie w takich charakterystycznych jak 12, 15, 18. O wpó³ do wystarczy ten skrót. Jednak czasem nawet i go brakuje. Kilkakrotnie o pe³nej godzinie 17.00 lub 18.00 nie by³o nawet skrótu :roll:
Mam nadziejĂŞ, Âże testowanie nowych prowadzÂących prognozuje zwiĂŞkszenie liczby serwisĂłw. W przeciwnym razie moÂże byĂŚ kiepsko...

Aha, pytanie - ileÂż moÂże trwaĂŚ obrĂłcenie tego stoÂłu w studiu. Czy ktoÂś sie moÂże orientuje ? :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

arti pisze: Mam nadziejĂŞ, Âże testowanie nowych prowadzÂących prognozuje zwiĂŞkszenie liczby serwisĂłw. W przeciwnym razie moÂże byĂŚ kiepsko..
nie wiem czemu, ale codziennie a szczegĂłlnie teraz, widzÂąc co usz nowÂą twarz w serwisach ( albo znana twarz w nowej roli-prezentera serwisĂłw)
i cieszy mnie to, bo przychodzi mi namyÂśl Âże od wrzeÂśnia TVN24 stanie siĂŞ PRAWDZIWÂĄ CAÂŁODOBOWÂĄ TELEWIZJÂĄ INFORMACYJNÂĄ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Fusiak pisze:To borĂłcenie stoÂłu trwa mniej wiĂŞcej 60 minut. Widocznie go nie naoliwili i teraz ciĂŞÂżko chodzi.
JeÂżeli tak, to niech sobie dadzÂą spokĂłj z tym "super nowoczesnym" studiem :evil:

Fusiak pisze:I wtedy te serwisy zaczynaÂły siĂŞ tym takim drugim logo tvn24 (jak czasem jest przed Faktami, albo kiedys byÂło)
Pewnie chodzi Ci o ten g³ówny d¿ingiel TVN24. Mnie sie on bardzo podoba. Coœ w sobie ma :D.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja ogl¹da³em...i serwisy pe³ne tzn kilku inotwe ok 5-7 by³y o 14, 15-3minutowy...potem widzia³em serwis {17.30} z ³aczeniem z Przystankiem Woodstock i tam rozmowa Joanny Komolki z Owsiakiem. Te serwisy widzia³em, serwisy, nie skróty serwisów :!: W serwisie o 17.30 by³o te¿ ³¹czenie przez telefon z Jackiem Pa³asiùskim z Rzymu, a zaraz potem z Wiktorem Baterem z Moskwy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

TVN24 powoli nie ma juÂż nic wspĂłlnego z informacjami. Zgadzam siĂŞ, Âże te skrĂłty i serwisy 2-4 min. co parĂŞ godzin praktycznie, to kpina :!: ;/ :evil: :devil:

Fusiak, wspania³¹ przygodê mia³eœ z tymi serwisami w TVN24 i fajnie opowiadasz o stole - œmia³am siê jak szalona.
Ja miaÂłam podobnÂą przygodĂŞ. Wczoraj chciaÂłm sie dowiedzieĂŚ coÂś o zaÂłodze tego rosyjskiego batyskafu. Przez trzy godziny czatowaÂłam i nic nie udaÂło mi sie dowiedzieĂŚ. Gdyby nie pasek informacyjny nie wiedziaÂłabym kompletnie nic. :x
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A dziÂś w TVN24 serwisy sÂą nawet dÂługie. Prowadzi je JacoĂą i moim zdaniem radzi sobie bardzo dobrze.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

racja... moim zdaniem teÂż sobie dobrze radzi... :) a co do serwisĂłw to mas racjĂŞ...sÂą dÂłuÂższe
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

maÂło informacji w tvn24

Post autor: salladyn »

Niezapominajmy ¿e trwa w³aœnie sezon ogórkowy i nie ma a¿ tak wa¿nych spraw,a przypominanie jednej w serwisie informacyjnym co pó³ godziny by³oby mêcz¹ce.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Od jakiegoœ czasu w tvn24 o 23 jest nadawany doœc d³ugi (ok.12min) serwis informacyjny. Np. dzisiaj serwis prowadzi³ Krzsztof Górlicki, wczoraj równie¿,tak wiêc mo¿e tvn24 szykuje siê do nadawania serwisów przez ca³¹ dobê, albo s¹ to po prostu praktyki dla nowych prezenterów...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zamchy w egipcie

Post autor: salladyn »

Egipt:Na lotnisku wybuchÂł mikrobus uÂżywany przez miĂŞdzynarodowe siÂły na Synaju.SÂą zabici i ranni.Nie wiadomo na razie czy byÂł to atak terrorystyczny.

Wbrew wczeÂśniejszym informacjom miĂŞdzynarodowe siÂły informujÂą teraz Âże pojazd zniszczyÂł siĂŞ ale nie ma rannych.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

sorry, czytaÂłm tego posta 3razy. ByÂło o tym na antenie, jakiÂś specjalny program? Po co to napisaÂłeÂś?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

a ja napiszĂŞ coÂś innego w tym temacie:

nie uwa¿acie, ¿e dwie prognozy pogody obok siebie (17.57 i 18.03) to za krótki odstêp wokó³ siebie, w ogóle w TVN24 wiêcej jest pogody od informacji.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Zgadzam siĂŞ.
Ogl¹daj¹c TVN24 mo¿na odnieœÌ wra¿enie, ¿e wrzucaj¹ to prognozê pogody kiedy popadnie...
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂże pogoda ma wypeÂłniĂŚ wolne miejsca podczas wakacji
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Co z tego
Âże wrzucajÂą to prognozĂŞ pogody kiedy popadnie...
, skoro i tak trudno na niÂą trafiĂŚ! Ja przynajmniej mam straszne problemy :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości