Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz kajdanowicz-prowadzÂący w tvn24

Post autor: salladyn »

No to nareszcie bĂŞdÂą 2 tygodnie odautomatyzowania FaktĂłw :twisted:
Mam nadziejĂŞ Âże moÂże teraz Marciniak znowu zacznie siĂŞ pojawiaĂŚ. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No i mamy powrĂłt Automata :?
Fakty z nim jak zwykle na ma³o ciekawym poziomie za to trafi³ mu siê na koùcu doœÌ zabawny komentarz !!! :twisted:
Mówi³ o transferach wewn¹trz partii i zespo³ów muzycznych, o ironio (trudne s³owo) coœ o tym wiemy prawda panie Kajdanowicz ? Czyz to nie hipokryzja ? (jeszcze trudniejsze s³owo) :twisted:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OglÂądajÂąc Fakty pomyÂślaÂłem sobie dokÂładnie to samo. :lol: A ogĂłlnie dzisiejszy program nawet nie byÂł chyba taki zÂły. :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

kamuii pisze:
Mówi³ o transferach wewn¹trz partii i zespo³ów muzycznych, o ironio (trudne s³owo) coœ o tym wiemy prawda panie Kajdanowicz ? Czyz to nie hipokryzja ? (jeszcze trudniejsze s³owo) :twisted:
Kopytko :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:
kamuii pisze:
Mówi³ o transferach wewn¹trz partii i zespo³ów muzycznych, o ironio (trudne s³owo) coœ o tym wiemy prawda panie Kajdanowicz ? Czyz to nie hipokryzja ? (jeszcze trudniejsze s³owo) :twisted:
Kopytko :wink:
hehe :lol: :lol: :lol:
dziÂś nawet byÂło fajnie ale te jego ruchy :? :? ehhh...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mozna by zapytac :D
" o co tyle krzyku ??? " :D
o a*tomata :D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz Kajdanowicz tvn24

Post autor: salladyn »

O co tyle krzyku :?:
Nie wiem. :lol:
W razie czego to ten bukiet warzyw se weÂź Kajdanowicz :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bukiet warzyw z kopytkami :D

Justyna to imiĂŞ ÂżeĂąskie kaÂżdej przystoi kobiecie
Grzegorz to imie mĂŞskie
a w Faktach co weekend o 19.00 darmowy A*tomat
Android <3
tomick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 13 sie 2005, 20:41

Post autor: tomick »

Eh... co z Was za ludzie? Kajdanowicz wcale nie jest z³y. ChoÌ przyznam... ma od czasu- do czasu wpadki. Ale takie same ma i Werner, Pochanke czy Rymanowski. Je¿eli wam siê nie podoba to proszê bardzo... wyjœÌ z domku i roz³adowaÌ energiê, albo prze³¹czyÌ kana³. Osoby które drwi¹ z cz³owieka s¹ gorsze ni¿ szympansy- chodŸ nie... one jednak potrafi¹ zrozumieÌ pewne zachowania. Ca³a ta nagonka jest ¿a³osna. To jest niby forum o charakterze popularyzacji TVNu? Ciekawe...

Tak P.S. je¿eli wam siê nie podoba jakieœ gibanie, którego nie ma, to czemu nie bluzgacie na œ.p. Marcina Paw³owskiego, który równie¿ zmienia³ pozycjê w jakiej siedzia³ pod czas Faktów. Po prostu wam nie odpowiada, ¿e cz³owiek se wypracowa³ miejsce w g³ównym wydaniu faktów. Jakby by³ kto inny to równie¿ by³y by g³osu krytyki tylko, ¿e z innej strony "sali" od innych pseudo-fanów. Ja nie mam swoich faworytów do serwisów informacyjnych. Ka¿d¹ osobê ceniê za coœ innego. Nie krzyczê, ¿e xxx montuj¹ na krzeœle godzinê przed programem, czy ¿e yyy powinni ju¿ usadziÌ bo za du¿o go jest na ekranie. Albo, ¿e HHH nie ma przez tydzieù, dwa. Opanujcie siê troszkê... w¹tpie aby Ci, którzych lubicie w danych programach chcieli by mieÌ takich fanów, co bluzgaj¹ na inne osoby z tego samego teamu.[/url]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz Kajdanowicz tvn24

Post autor: salladyn »

To nie sÂą pojedyĂącze wpadki tylko regularne tortury intelektualne.Kiwanie siĂŞ na krzeÂśle i uÂśmiechy(nie twierdze Âże celowe) przy materiaÂłach ktĂłre nienapawajÂą optymizmem nie sÂą przejawem profesjonalizmu.Uwierz mi.Jest za to rewelacyjnym reporterem szczegĂłlnie jeÂśli chodzi o tematykĂŞ UE.

Co do Marcina PawÂłowskiego.Grzegorz Kajdanowicz sam nawet wie Âże nie jest tak dobry jak on.To nie jest forum na ktĂłrym wszelkie zdrowe gÂłosy krytyki sÂą tÂłamszone przez moderatorĂłw.To nie jest reÂżim.A te gÂłosy krytyki sÂą Âżyczliwe.N.p. na Grassie nikt nie zostawiaÂł na tym forum suchej niktki,podobnie na Annie JĂŞdrzejowskiej.Oboje siĂŞ poprawili.Nie twierdzĂŞ Âże to nasza zasÂługa ale krytykujemy po to Âżeby zmobilozowaĂŚ ich do poprawy.

A tak poza tym to ja nie mam takiego tupetu by w swoim pierwszym poÂście krytykowaĂŚ 3/5 forum,nazywajÂąc ich szympansami.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: grzegorz Kajdanowicz tvn24

Post autor: pawell »

salladyn pisze:To nie sÂą pojedyĂącze wpadki tylko regularne tortury intelektualne.Kiwanie siĂŞ na krzeÂśle i uÂśmiechy(nie twierdze Âże celowe) przy materiaÂłach ktĂłre nienapawajÂą optymizmem nie sÂą przejawem profesjonalizmu.Uwierz mi.Jest za to rewelacyjnym reporterem szczegĂłlnie jeÂśli chodzi o tematykĂŞ UE.
tak kajdan jest bardzo dobrym reporterem jego materiaÂły sÂą bardzo faje ale prezenterem jest sÂłabym a szzcegĂłlnie nie lubie tego jego kiwania sie na tym krzeÂśle :x
tomick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 13 sie 2005, 20:41

Post autor: tomick »

tak kajdan jest bardzo dobrym reporterem jego materiaÂły sÂą bardzo faje ale prezenterem jest sÂłabym a szzcegĂłlnie nie lubie tego jego kiwania sie na tym krzeÂśle
no wÂłaÂśnie jakie kiwanie? specjalnie oglÂądaÂłem fakty specjalnie po to aby zobaczyĂŚ to jego kiwanie. Albo ostatnio tego nie ma, albo chyba ktoÂś sobie coÂś wmĂłwiÂł.
To nie sÂą pojedyĂącze wpadki tylko regularne tortury intelektualne.Kiwanie siĂŞ na krzeÂśle i uÂśmiechy(nie twierdze Âże celowe) przy materiaÂłach ktĂłre nienapawajÂą optymizmem nie sÂą przejawem profesjonalizmu.
Daj jakiÂś przykÂład. Bo naprawdĂŞ nie widziaÂłem kiwania siĂŞ na krzeÂśle... jedynie co to czĂŞsto unosi gÂłowĂŞ jeÂżeli patrzy w kamerĂŞ tak troszkĂŞ "na byka". Ale that's all.
Co do Marcina PawÂłowskiego.Grzegorz Kajdanowicz sam nawet wie Âże nie jest tak dobry jak on.
Ale mi nie chodzi o mertytorykĂŞ, tylko o zachowanie pod czas programu. RĂłwnieÂż czĂŞsto zmieniaÂł pozycjĂŞ w jakiej przekazywaÂł danÂą informacjĂŞ.
A tak poza tym to ja nie mam takiego tupetu by w swoim pierwszym poÂście krytykowaĂŚ 3/5 forum,nazywajÂąc ich szympansami.
Bo 3/5 forum widocznie przekroczy³o granicê, której ja nie mam zamiaru akcepotowaÌ takich tekstów. Od dawna czytam strony o TVNie bo g³oœno o tym mówiê, ¿e to moja ulubiona stacja. Czytam równie¿ wasze forum, ale to co na niego piszecie to naprawdê zchodzi ju¿ poni¿ej poziomu cz³owieczeùstwa, bo (nie ka¿da) wiêkszoœÌ wypowiedzi nie krytykuje a obra¿a.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Tomick, nie przesadzaj. Mamy prawo wyraziĂŚ swoje zdanie. Nawet jak nie lubie Kajdana to mam ku temu powody. Strasznie mnie denerwuje jego kiwanie gÂłowÂą, jak prowadzi Fakty czy ma reportaÂż. I nie mam zamiaru zmieniÂąc kanaÂłu bo chce sie dowiedziec co sie dzieje na Âświecie. Nie ogladam FaktĂłw tylko ze wzgledu na prowadzÂących...:P. ZresztÂą, co do Kajdana to fakt ze reportaze ma fajne, ale w roli prowadzÂącego sie nie sprawdza i moge powiedziec to otwarcie. Trudno, nie musze wszystkich lubiĂŚ. ...a tak wogĂłle to jak mamy prawo mĂłwiĂŚ ze np. Styska badÂź Ryman czy marciniak sÂą wporzadku to dlaczego nie mozemy powiedziec, ze ktos nam nie odpowiada. To dziaÂła na tej samej zasadzie... Po to jest forum, zeby na nim rozmawiÂąc, wymieniac sie pogladami. Jak tego nie rozumiesz to mi przykro... I wcalnie nie uwazam sie za ( jak to powiedziaÂłes ) szympansa..
....w świecie Faktów....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

grzegorz kajdanowicz

Post autor: salladyn »

No to chyba ogl¹da³eœ inny program :shock: .Dzisiaj równie¿ kiwa³ siê za sto³em przezenterskim.Ale to mo¿na jeszcze znieœÌ.Natmoiast to jego ogrmne zadowolenie z siebie w³aœciwe samozachwyt jest niedozniesienia.Marcin Paw³owski natomiast byc mo¿e sie kiwa³ (choÌ ja tego nie widzia³em) ale za to by³ fantastycznym prowadz¹cym.By³ moim ulubionym prowadz¹cym.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Osoby ktĂłre drwiÂą z czÂłowieka sÂą gorsze niÂż szympansy- chodÂź nie... one jednak potrafiÂą zrozumieĂŚ pewne zachowania
1. Nie kpiĂŞ z Kajdanowicza jako z czÂłowieka bo nic do niego prywatnie nie mam!!! KpiĂŞ z niego jako z prezentera bo jest ÂżaÂłosnym prezenterem oupsss przepraszam prowadzÂącym ????
o charakterze popularyzacji TVNu? Ciekawe...
2.Tak na szczêscie s¹ tu te¿ osoby, które nie lubia TVN (w³asciwie jak ka¿dej tivi :D) dziêki czemu nie tworzy siê tu towarzystwo wzajemnej adoracji jeœli takowej potrzebujesz w³¹cz sobie pewn¹ toruùsk¹ rozg³osniê !!!!. Z reszt¹ jak widzisz i fani tvn nie lubi¹ Kajdanowicza. Czemu siê nie dziwiê bo lezy im na sercu dobro faktów.
Tak P.S. jeÂżeli wam siĂŞ nie podoba jakieÂś gibanie, ktĂłrego nie ma, to czemu nie bluzgacie na Âś.p. Marcina PawÂłowskiego,
3.Pewnie w³asnie dlatego ze ró¿nimy siê od szympansów. Albo moze dlatego ¿e Marcin Paw³owski by³ œwietnym dziennikarzem i nie zgrywa³ siê na kowboja.
To nie sÂą pojedyĂącze wpadki tylko regularne tortury intelektualne.
Slladyn :brawo:
nic dodaĂŚ nic ujÂąc...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mastrokan, Wojciech 35 xxx i 24 gości