Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

To trzeba po Fakta do kiosku podskoczyĂŚ :D DziĂŞki piĂŞkne za info :D
pawell pisze:Jutro w dodatku do "Faktu" - "Fakt TV" bedzie artykol o nowym programie Anity Werner - "Dama Pik" byc moze bedzie rowniez z nia wywiad...:roll: nie wiem :smile:Ale na 100% bedzie cos o Anicie :wink:
No dobra, ale skÂąd Ty o tym wiedziaÂłeÂś z takim wyprzedzeniem :?: :!:
Jakby siê komuœ samochód zepsu³ to niech przeczyta tê ksi¹¿kê.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70039310
MoÂże teraz maÂło uÂżyteczne, ale zobaczcie
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70544473
A to mnie osobiÂście trochĂŞ ÂździwiÂło
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69441194
To na pewno interesuj¹ce ksi¹¿ki taty Anity dla pasjonatów starych samochodów prl-owskich, do których ja siê niestety nie zaliczam. Ale ka¿dy potencjalny kandydat na ziêcia pana Jerzego powinien zapoznaÌ siê z lektur¹ :D :wink: No... chyba, ¿e chodzi o dziadka Anity, ale to co, lektura i tak mo¿e byÌ baaardzo przydatna :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:To trzeba po Fakta do kiosku podskoczyĂŚ :D DziĂŞki piĂŞkne za info :D
pawell pisze:Jutro w dodatku do "Faktu" - "Fakt TV" bedzie artykol o nowym programie Anity Werner - "Dama Pik" byc moze bedzie rowniez z nia wywiad...:roll: nie wiem :smile:Ale na 100% bedzie cos o Anicie :wink:
No dobra, ale skÂąd Ty o tym wiedziaÂłeÂś z takim wyprzedzeniem :?: :!:
W "Fakcie" byla reklama no i na niej byla 1 strona "Fakt TV" i tam pisalo "Dama Pik nowy program Anity Werner" :wink:

Jeszcze chyba sie w tym "fakcie" pomylili bo na dole napisane jest:
"Dama Pik, sobota 11.55, TVN, 5 min."
Zapomnieli napisac 24 po TVN bo chyba tego programu nie bedzie w TVN. Jeszcze po czasie trwania programu 5 minut :lol: mozna domyslec sie ze to bedzie pilotaz tego programu. :roll:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak niezwykle dÂługi ten artkuÂł :evil2:
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 03 lis 2005, 13:07 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:Tak niezwykle dÂługi ten artkuÂł :evil2:
Tak :evil2:
Ale chociaz mozemy sie dowiedziec skad wzial sie pomysl na program itp. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak ktoœ chce lepsza rozdzielczoœÌ to dajcie znaÌ ;) ale poprosze w watku nie na PW bo coœ siê chrzani
Android <3
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Kamuii, pisa³aœ, ¿ebym siê nie mêczy³a z tym artyku³em, ale to nie mêka, a czysta przyjemnoœÌ tak przeanalizowaÌ ten artyku³
Damy pik zmieniajÂą Âświat. WpÂływowe i tajemnicze. To twarde przedstawicielki niby sÂłabszej pÂłci. Anita Werner pokaÂże, jak z bliska wyglÂąda ich Âżycie, nie tylko zawodowe.

Pomys³ na program "Dama Pik" pojawi³ siê podczas pewnej towarzyskiej rozmowy w gronie wspó³pracowników.
Pierwszym goÂściem programu zostaÂła byÂła premier Ukrainy Julia Tymoszenko.
- Kidy jÂą zobaczyÂłam, przekonaÂłam siĂŞ, Âże wyglÂąda krucho i delikatnie - wspomina Anita. - Ale juÂż po chwili rozmowy przekonaÂłam siĂŞ, Âże nie bez powodu nazywana jest ÂŻelaznÂą JuliÂą. Czaruje kobiecoÂściÂą, ale pod tym pÂłaszzczykiem kryje siĂŞ prawdziwy terminator. MoÂżna jÂą pochwaliĂŚ, albo potĂŞpiaĂŚ, ale trzeba przyznaĂŚ, Âże nie kaÂżdy mĂŞÂżczyzna podniĂłsÂłby siĂŞ i walczyÂł po takich przejÂściach, jakie jÂą spodkaÂły.
Anita przyznaje, Âże tworzenie nowego programu to dla niej wyzwanie. Od poczÂątku do koĂąca uczestniczy we wszystkich etapach jego powstawania.
- Wychodzenie ze studia i obserwowanie ludzi jest pasjonujÂące - mĂłwi Anita, a pytana o najwiĂŞkszy problem, z ktĂłrym musi siĂŞ zmagaĂŚ podczas realizacji programu, odpowiada
- Czas! Kobiety, które s¹ moimi goœÌmi s¹ bardzo zapracowane i rozumiem, jak trudno wygospodarowaÌ im dla nas wolne chwile. Mimo to chêtnie zgadzaj¹ siê na rozmowê.
Oprócz wywiadu Anity z Dam¹ Pik, w programie s¹ wypowiedzi osób, które j¹ znaj¹, komentarze politologów i reporta¿e z miejsc, w których goœÌ spêdza czas. Julia Tymoszenko pokaza³a prywatne pomieszczenie na zapleczu biura.
- Deska do prasowania i zwykÂła leÂżanka - okazaÂło siĂŞ, Âże to jedyne sprzĂŞty, potrzebne premierowi po wyczerpujÂącym dniu - mĂłwi dziennikarka.
Jeszcze wiĂŞksze wraÂżenie zrobiÂła na Anicie wizyta w celi, w ktĂłrej niegdyÂś odsiadywaÂła wyrok Julia. Dlaczego?
- To juÂż zobaczycie w programie - zachĂŞca Anita.
Dama Pik TVN, 5 min.
:shock: Cud jakiœ, czy tylko b³¹d
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sylwinka ale po co Ty ten artykó³ przepisywa³aœ :D skoro u góry skan jest :lol: ????

Nie to nie jest b³¹d to prawda... 5 minutowe reportarze i 1/2 h wywiad
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo Âładny scan Kamuii wykonaÂłaÂś, dziĂŞki :smile:
Kiedy wzi¹³em Fakt do rêki, to pomyœla³em, ¿e jaka jest taka jest, ale jest promocja - dobrze, ¿e choÌ taka, za³o¿my, ¿e 2 osoby wiêcej obejrz¹ ''Dampê pik'' o 11.55 w tvn :evil2:
No i wynika z artyku³u, ¿e Anita bierze udzia³ ca³¹ sob¹ w realizacji poszczególnych odcinków i to pewnie dlatego dziœw faktach zamiast Anity zobaczymy Patrycjê :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Dama Pik TVN, 5 min.
Cud jakiœ, czy tylko b³¹d
Tak chyba b³¹d, bo ten sam Fakt TV o tym w programie na sobocie w TVN nie wspomina mo¿e w TVN 24

A Black juÂż od kilku tygodni jestem fanem Twojego podpisu, nie wiem co w nim jest, ale okropnie mi siĂŞ podoba:
My litle Superstar, oh baby that's what you are... ohh honey - you break my heart...
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WÂłaÂśnie w TVN24 skoĂączyÂła siĂŞ reklama nowego prgramu p.Werner o ktĂłrym dziÂś tak wiele napisaÂł "Fakt TV" :wink:
No i szokiem jest to, ¿e dali tê reklamê po programie gdzie by³a ta z³a Pochanke. Dziwne, ¿e tez jej m¹¿ pozwoli³ na to...Przecie¿ to skandal !! :wink:
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ooo :zdziwko: to nawet tvn24 nie ÂżaÂłuje czasu antenowego na reklamĂŞ ''Damy Pik'' :evil2: i to w godzinie ''najwiĂŞkszej'' oglÂądalnoÂści :wink:
WiĂŞc trzeba zapolowaĂŚ na tĂŞ reklamĂŞ, ale pĂłki co mĂłgÂłbyÂś jÂą po trosze streÂściĂŚ :?:

A czy dziÂś Anita przygotowuje fakty na swoim stanowisku :?: Jeszcze nie miaÂłem okazji tego sprawdziĂŚ :roll:
Ostatnio zmieniony wtorek 21 mar 2006, 13:59 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe to mamy nadziejĂŞ na Fakty :D

Black dosta³eœ PW z filmikiem ??? btw przeczyœÌ sobie PW bo tam jeszcze 1 czeka w kolejce :evil2:
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

To jest fragment refrenu utworu ''Superstar'', ktĂłra pochodzi z pÂłyty Sheryl Crow
ChciaÂłem nawet napisac, czy to nie z jakiejÂś piosenki, ale nie byÂłem pewny. Ale sÂłuchajÂąc piosenki tylko czasami wsÂłuchujĂŞ siĂŞ w tekst.

UWAGA BLKACK
WÂłaÂśnie przed chwila widzialem reklamĂłwke DAMY PIK, wiĂŞc streszczam.
Zaczyna sie od urywkĂłw programĂłw. Podczas tego Anita mĂłwi o nich(sile, niezaleÂżne kobiety itp.) na koniec widzimy Anite:D, ktĂłra zaprasza na program przez kilka sekund mowiac kiedy on jest(ostatnia sobota kaÂżdego...)
Jak jeszcze raz zobacze to dam dluzsze streszczenie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A ja mam ju¿ chyba zwidy wzrokowe, bo raz wydaje mi siê, ¿e widzê Anitê na jej stanowisku, a póŸniej wydaje mi siê, ¿e to nie ona :roll: fryzura mi nie pasuje... no chyba, ¿e Anita œciê³a loki :D

PS Kamuii dostaÂłem filmik :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

fryzura mi nie pasuje... no chyba, Âże Anita ÂściĂŞÂła loki
NIEEE Black nawet tak nie mĂłw... bo znowu by wyglÂądaÂła jak... :?[/quote]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości