Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂświeÂżo zakochani zmieniajÂą fryzurĂŞ
Black a co ten ;) tam robi ??/ czyÂżbyÂś chciaÂł Âżeby siĂŞ w kimÂś poza Toba zakochaÂła :D:D ???
fav
FAVE :D:D
tak przynajmniej mi siĂŞ zdaje...

No nic nie jest Ÿle bo mog³a siê zawsze krócej obci¹Ì jest w sumie ³¹dnie ale w d³ugich w³osach wygl¹da³a œlczinie ;) teraz wygl¹da zwyczajnie...

Moze poprostu chciala coÂś zmienic
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

kamuii pisze:Moze poprostu chciala coÂś zmienic
Niestety na gorsze ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Black Jack '62 pisze:Obrazek
Obrazek
That's my fav hair-style :spoko:
Anita wyglÂąda sÂłodko w tych dwu fryzurach :P
mnie najbardziej w tych :arrow:
Obrazek
Obrazek

edited
Obrazek
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nareszcie :D coÂś dÂłuÂższego o tym programie ....!!!
dowiadujemy siĂŞ miedzy innymi Âże zmienia siĂŞ prowadzÂąca :evil2:

Gazeta.pl > TV > ÂŚwiat telewizji




Fot. Piotr BernaÂś / AG


Dama Pik

ÂŁukasz Adamski 04-11-2005

Nowy obiecujÂący program TVN 24 o wpÂływowych kobietach polityki, biznesu i kultury

W pierwszej "Damie Pik" Aneta Werner, prezenterka "Faktów", przedstawia Juliê Tymoszenko - przywódczyniê ukraiùskiej rewolucji i by³¹ premier.

SkÂładajÂący siĂŞ z piĂŞciominutowych odcinkĂłw program o Âżyciu publicznym i prywatnym sÂłynnych kobiet, bĂŞdzie miaÂł premierĂŞ w sobotĂŞ o 11:55. W kolejne soboty nastĂŞpne czĂŞÂści, a w ostatniÂą sobotĂŞ miesiÂąca o 15:35 - peÂłna 25-minutowa wersja. Po Julii Tymoszenko zapowiadane sÂą m.in. Dagmar Havlova, Âżona byÂłego prezydenta Czech i Erika Steinbach, przewodniczÂąca Niemieckiego ZwiÂązku WypĂŞdzonych.

W pierwszej "Damie Pik" Werner zastanawia siĂŞ, czy Tymoszenko to bezwzglĂŞdna populistka o niejasnej przeszÂłoÂści, czy teÂż uczciwa, choĂŚ twarda kobieta, ktĂłra zwalcza ukraiĂąskie patologie. Odpowiedzi nie poznajemy, ale gÂłowiÂą siĂŞ nad tym rĂłwnieÂż powaÂżni politolodzy.

W programie o Tymoszenko mówi¹ jej bliscy wspó³pracownicy (tak¿e mniej oficjalni, np. modystka) i ukraiùscy komentatorzy polityczni. S¹ tak¿e rozmowy ze zwyk³ymi Kijowianami, i wreszcie o sobie opowiada sama pani premier (program nakrêcano w maju, we wrzeœniu zosta³a zdymisjonowana).

- O czym marzy Pani w wolnych chwilach? - pyta Werner. - Moim najwiĂŞkszym marzeniem jest Ukraina - odpowiada Tymoszenko ze szklÂącymi siĂŞ oczami. - A dlaczego tak trudno PaniÂą namĂłwiĂŚ na wywiad? - dopytuje siĂŞ prezenterka "FaktĂłw". - Bo w pracy na rzecz Ukrainy liczy siĂŞ kaÂżda minuta. - odpowiada pani premier.

ChoÌ raczej nie ufam politykom, którzy opowiadaj¹, ¿e ca³y swój czas i energiê poœwiêcaj¹ dobru ojczyzny i którzy, niczym Mickiewiczowski Konrad, "za milijony kochaj¹ i cierpi¹ katusze" (Werner chyba te¿ nie do koùca temu dowierza), to przyznajê: wywodz¹ca siê z postkomunistycznej nomenklatury Tymoszenko nie jest ³atwa do zaszufladkowania. Przecie¿ to ona - i program to pokazuje - rok temu w czasie rewolucji zagrzewa³a marzn¹cych na Majdanie Neza³e¿nosti ludzi, by walczyli o wolnoœÌ i demokracjê. To ona kilka lat temu, jako wicepremier w rz¹dzie Wiktora Juszczenki, by³a postrachem oligarchów, od których ¿¹da³a uczciwego p³acenia podatków. Potem trafi³a nawet na miesi¹c do aresztu, oskar¿ona o przekrêty finansowe. Czy s³usznie, nie wiemy (program nie wspomina dlaczego znalaz³a siê za kratkami). Wspó³czucie siê jednak w nas budzi, gdy widzimy, jak¹ wychudzon¹ sylwetkê i ziemist¹ twarz mia³a po wyjœciu za aresztu. Ale potem myœlê: ta piêknoœÌ jest bardzo pró¿na. Przecie¿ ka¿dy z jej ogromnej kolekcji strojów, któr¹ w programie tak¿e ogl¹damy, kosztuje kilkaset dolarów.

"Damê Pik" œledzi siê zatem ciekawie. Szkoda, ¿e program nie ustrzeg³ siê b³êdów - m.in. z³e t³umaczenia z ukraiùskiego (np. "umowy" jako umowy, a nie warunki), brak nazwisk wypowiadaj¹cych siê analityków i dziennikarzy. Nie rozumiem te¿, dlaczego tytu³ - zaczerpniêty przecie¿ z opowiadania Puszkina o tajemniczej hrabinie - brzmi "Dama Pik", a nie "Dama Pikowa". Mam te¿ mêski zarzut. Z nielicznych krótkich ujêÌ, które znalaz³y siê w programie wywnioskowa³em, ¿e Jewhenia Tymoszenko, córka Julii, jest jeszcze ³adniejsza ni¿ matka. To czemu by³o jej tak ma³o?

Sobota: TVN 24 11:55


ÂŁukasz Adamski
Android <3
Awatar użytkownika
Sylwinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 29 cze 2005, 19:52
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sylwinka »

Anita w prostych, krĂłtkich wÂłosach...JakoÂś w Faktach najlepiej z tÂą fryzurÂą nie wyglÂądaÂła, ale czasem z tym fryzem prezentowaÂła siĂŞ caÂłkiem nieÂźle :arrow:
Obrazek
I krĂłtki z loczkami (moim zdaniem najlepsze)
Obrazek
W poniedziałek, o godz.21:45 w telewizji TVN wystapi oficjalnie Ossama bin Laden w programie "Wybacz mi". Czy Busch junior przyjmie kwiaty? Juz wkrotce na TVN...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

OglÂądaÂłem dzisiaj fragment "Damy Pik" i musze powiedzieĂŚ, Âże zapowiada siĂŞ bardzo fajnie. Tylko szkoda, Âże tak rzadko:(
Ostatnio zmieniony sobota 05 lis 2005, 21:31 przez Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróciłem!!
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Chyba to by³a najlepsza d³ugoœÌ :arrow:
Obrazek

Ps: MoÂże reinkarnacja tego dziaÂłu :arrow: Anita Werner - i jej fryzury : )
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mia³o byÌ o 11.55, by³o ju¿ o 11.50, wiêc gdybym nie w³¹czy³ telewizora, 5 minut przed zapowiadanym terminem, przegapi³bym po³owê zajawki :twisted: Ale chyba bym a¿ tak bardzo nie ¿a³owa³, bo myœlê, ¿e ca³oœÌ dopiero jest w stanie zasyciÌ, takie pokrojone fragmenty tylko nasilaj¹ apetyt i w pewnym sensie rozdra¿niaj¹ :/
''Dama Pik" zasÂługuje na to, by Grzegorz Miecugow, koĂączÂąc swĂłj program, zareklamowaÂł, zaprosiÂł i zachĂŞciÂł do oglÂądania. Szkoda, Âże nie byÂło tak jak przy okazji poprzedniej emisji odcinka z Tymoszenko, kiedy to byÂła scecjalna zapowiedÂź i Anita z Miecugowem w studio :/
A ten recenzent, niejaki £ukasz Adamski z Gazety, œmie pisaÌ o b³êdach programu, a sam myli imiê Anity - wyj¹tkowo dra¿ni¹ mnie tacy impertynenci :twisted: Poza tym u mnie by³y nazwiska: i asystentki, i politologa.
Po cholerĂŞ oni to tak pociĂŞli :?: Lepiej by co sobotĂŞ puszczali przez miesiÂąc ten sam odcinek :evil2:


PS Tak tak Kamuii i ''fave'' i jeszcze ''styles'' :wink: zjadam literki :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobra, skoĂączcie juÂż dysputĂŞ na temat tego, w ktĂłrej fryzurze Anita lepiej, a w ktĂłrej gorzej wyglÂąda, bo ona i tak bedzie sie czesaÂła tak jak jej siĂŞ to bĂŞdzie podobaÂło :D
Ja przychylam siĂŞ oczywiÂście do opinii Blacka na temat nowej-starej fryzury Anity, wyglÂąda w niej dobrze, Âładnie :D I teÂż mam nadziejĂŞ, Âże lekka zmiana wizerunku Anity, to zasÂługa jakiegoÂś stylisty, w rĂŞce ktĂłrego oddano AnitĂŞ podczas (tak upragnionej przez nas) sesji zdjĂŞciowej do jednego z duÂżych krajowych magazynĂłw :smile:
Marcin pisze:Teraz Anita przypomina mi nieco AnnĂŞ KalczyĂąskÂą, bynajmniej pod wzglĂŞdem fryzury :D
Bo na pewno nie pod wzglĂŞdem miĂŞdzy innymi wzrostu :wink:

Co do artyku³u z Faktu, to z Anity robi¹ nie tylko zapiek³¹ feministkê, ale wnioskujê po tytule ,,Anita i jej kobiety'' jak¹œ lesbê :twisted: Przynajmniej ja mam takie osobiste wra¿enie :wink: Trochê mnie ten tytu³ poirytowa³ :?
Ale nie tak bardzo jak dzisiejszy piĂŞciominutowy urywek ,,Damy Pik''. WyszÂło z tego takie nie wiadomo co :? ÂŻeby zobaczyĂŚ jaki dobry program zrobiÂła Anita!
A ten recenzent, niejaki £ukasz Adamski z Gazety, œmie pisaÌ o b³êdach programu, a sam myli imiê Anity - wyj¹tkowo dra¿ni¹ mnie tacy impertynenci Poza tym u mnie by³y nazwiska: i asystentki, i politologa.
PrzecieÂż juÂż na pierwszy rzut oka widaĂŚ, Âże facet ma problemy ze wzrokiem, Anita to nie Aneta :evil2: ChoĂŚ juÂż kiedyÂś z takÂą pomyÂłkÂą mieliÂśmy do czynienia :wink: A co do nazwisk, nie pamiĂŞtam jak byÂło wtedy, to jak byk byÂło napisane kto mĂłwi kwestiĂŞ. ChociaÂż, wiĂŞksze jest logo programu ,,Dama Pik'' przy nazwisku, wiĂŞc trochĂŞ mnie ÂśmieszyÂło, kiedy pojawiÂł siĂŞ politolog, a pierwszÂą rzeczÂą, ktĂłra rzucaÂła siĂŞ w oczy nie byÂło jego nazwisko, tylko logo ,,Damy Pik'' wÂłaÂśnie :lol:
Z tego co zd¹¿y³am wy³apaÌ, to Anita doda³a trochê nowego tekstu, momentami go zmieni³a, bo jak powszechnie wiadomo, Tymoszenko nie jest ju¿ premierem Ukrainy.
PodsumowujÂąc, tak jak przypuszczaliÂśmy, emisja piĂŞciominutowych urywkĂłw nie ma wiĂŞkszego sensu :?

Reklama bardzo udana, Anita wyglÂąda w niej bardzo dostojnie i piĂŞknie :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

PrzecieÂż to miaÂło byĂŚ 26 go ;(;( ????????
:cry:.... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE bĂŞdzie jakaÂś powtĂłrka ?

:mur:


[edit]
Sorry ale jestem zÂła i rozÂżalona wiĂŞc musze siĂŞ wyÂżyĂŚ
Z nielicznych krĂłtkich ujĂŞĂŚ, ktĂłre znalazÂły siĂŞ w programie wywnioskowaÂłem, Âże Jewhenia Tymoszenko, cĂłrka Julii, jest jeszcze Âładniejsza niÂż matka. To czemu byÂło jej tak maÂło?
MoÂże dlatego debilu Âże cĂłrka Tymoszenko jest nikim w Âświecie polityki i nie o niej byÂł program...
Mo¿e tez dlatego debilu ¿e w odró¿nieniu od Ciebie Aneta Werner wie która jest która...

Szlag mnie trafia jak czytam wypowiedzi tego typu imbecyli którzy myœl¹ ¿e sa asami bo pisz¹ do gazety... to nie tvn style jak chce poogl¹daÌ ³adne laski to niech sobie w³¹czy albo red light !!!
I to jest wÂłasnie to spychanie programu Anity do roli programu dla kur domowych lubiÂących telenowele... to nie ta stacja odjemij sobie 2 cyferki i bedziesz miaÂł odpowiedniÂą... analfabeto !!!
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:brawo: Kamuii :brawo: tak trzymaĂŚ :D
kamuii pisze:PrzecieÂż to miaÂło byĂŚ 26 go ;( :( :?: :?: :?:
Kamuii, nie ma co :mur: To by³ po prostu fragmet odcinka DP, który trwa³ trochê ponad 5 minut. 26 bêdzie ca³oœÌ :D Jak tego nie obejrzysz, to bêdziesz mog³a :mur: Teraz mogê Ci powiedzieÌ, ¿e zbyt wiele nie straci³aœ.
kamuii pisze:czyÂżbyÂś chciaÂł Âżeby siĂŞ w kimÂś poza Toba zakochaÂła :D :D :?:
Skoro jeszcze siĂŞ we mnie nie zakochaÂła ( :wink: ), to juÂż siĂŞ chyba nie zakocha ;( :lol: WiĂŞc pozostaje mi trzymaĂŚ kciuki, Âże znajdzie tego jedynego... :D Wiesz... dla mnie liczy siĂŞ tylko szczĂŞÂście Anity :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black :D co za dojrzaÂła postawa :D
moze da sie Ciebie jeszcze wyleczyĂŚ :evil2: !!!!

Hehe a tak powaÂżnie to oglÂądnĂŞÂłam sobie DamĂŞ Pik :) i musze powiedzieĂŚ ze wywiad zapowiada siĂŞ Ciekawie, reportaÂż natomiast mniej... Anita troche monotonnie go czyta.
A przepraszam gdzie pan ignorant widziaÂł tam cĂłrkĂŞ Tymoszenko ??? bo ja jej tam nie widziaÂłam :?
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Warning :!: :!: :!: :!:

Od poniedziau do piÂątku ZostaĂŚ Miss o 18.45 na polsat2 :!: :!:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sszkoda ze ANita nie wystêpuje w czo³ówce w tedy mozna by j¹ by³o zobaczyÌ :lol: czy ona tam ma wogóle jakieœ kwestie mówione :evil2: ???
Android <3
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

kamuii pisze: czy ona tam ma wogĂłle jakieÂś kwestie mĂłwione :evil2: ???
TrochĂŞ kwestii mowionych ma :) ale niezbyt duÂżo :(
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiaj w "Poranku" wyglÂądaÂła Âświetnie, ta nowa fryzura siĂŞ dobrze prezentowaÂła.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 41 gości