[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiecie w Polsce MTV jest popularne a chyba juÂż w kaÂżdym innym kraju rozdanie byÂło wiĂŞc nasza kolej:)
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jesteœ tego pewien? Nawet TVN Meteo ma wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ od MTV. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ale MTV ma spor¹ ogl¹dalnoœÌ w odpowiedniej grupie wiekowej:)
Wróciłem!!
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

czy moze mi ktos powiedziec w ktorym wieÂżowcu w centrum W-wy miesci sie studio DDTVN?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

galantos pisze:czy moze mi ktos powiedziec w ktorym wieÂżowcu w centrum W-wy miesci sie studio DDTVN?
Wczesniej gdzies to jest napisane przejzyj ten temat, a znajdziesz. :wink: :)
harvard
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 13 lis 2005, 10:30

Tapety z programu "DzieĂą dobry TVN"

Post autor: harvard »

witam
szukam tej papetki ktora mozemy podziwiadz w tle podczas przedstawiania faktow w trakcie programu dzien dobry tvn. szukam w necie ale sa tylko te malo atrakcyjne. pomozcie
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i w³asnie skoùczy³ siê sobotni odcinek DDTVN o na³ogach :D Program po prostu rewelacja - ciekawy tematy, bombowe reporta¿e i materia³y, znowu interesuj¹cy i wa¿ni goœcie m.in. Minister Zdrowia. Co do rozmów - podoba³o mi siê jak Kinga z Markiem Nowickim próbowali zmusiÌ Marcina Mellera do z³o¿enia deklaracji, ¿e spróbuje rzuciÌ palenie, potem do³¹czy³ siê Marcin Wrona :lol: , który próbowa³ namówiÌ Marcina M. aby razem z³o¿yli deklaracjê, ¿e przestaj¹ paliÌ. Jednak Marcin Meller nie da³ siê namówiÌ.
Program jest coraz lepszy, nie ma juÂż problemu z serwisami(zostaÂło to ekstra dopracowane :D ) no i Kinga z Marcinem sÂą po prostu juÂż super zgrani.
No i ta wpadka Marcina na koniec kiedy powiedziaÂł, Âże zaprasza na przyszÂły tydzieĂą w imieniu MoÂłek i Janiaka - na co Kinga go szybko "przywoÂłaÂła do porzÂądku".
Jutro wedÂług zapowiedzi teÂż moÂże byĂŚ ciekawie :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czy ogladal ktos dzis "Dzien Dobry TVN" ?? jak tak to prosze aby napisal co dzis bylo bo niestety jak zwykle zaspalem i nie obejrzalem. :mur:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Coraz czĂŞÂściej zaczynajÂą reklamowaĂŚ ten program od poczÂątku mogli tak zrobiĂŚ
a swoj¹ drog¹ niektórych seriali wcale niereklamuj¹ i ciekawa jaka jest ogl¹dalnoœÌ np: "Ageùci NCIS" - bardzo fajny serial polecam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Coraz czĂŞÂściej zaczynajÂą reklamowaĂŚ ten program od poczÂątku mogli tak zrobiĂŚ
No ale tez malo go reklamuja. Ja ostatnio reklame DDTVN gdzies z 2 tygodnie temu. :? I powinni ten program reklamowac w porze najwiekszej ogladalnosci najlepiej przez w lub po "Tancu z gwiazdami". :] Moze przez taka reklama wynik ogladalnosci "Dzien Dobry TVN" by sie poprawil. :roll:
nie no znow zdublowalem :mur: prosze o skasowanie tego 2 posta
Ostatnio zmieniony czwartek 01 gru 2005, 16:00 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:Coraz czĂŞÂściej zaczynajÂą reklamowaĂŚ ten program od poczÂątku mogli tak zrobiĂŚ
No ale tez malo go reklamuja. Ja ostatnio reklame DDTVN gdzies z 2 tygodnie temu. :? I powinni ten program reklamowac w porze najwiekszej ogladalnosci najlepiej przez w lub po "Tancu z gwiazdami". :] Moze przez taka reklama wynik ogladalnosci "Dzien Dobry TVN" by sie poprawil. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wielu ludzi ju¿ to pisa³o, wiêc ja te¿ to napiszê - powodem niskiej ogl¹dalnoœci, czyli te¿ udzia³ów w rynku s¹ z³e dni emisji - ten program móg³by mieÌ wziêcie, gdyby emitowano go od poniedzia³ku do pi¹tku o np. 8:00. Wtedy mog³oby byÌ lepiej...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:Wielu ludzi ju¿ to pisa³o, wiêc ja te¿ to napiszê - powodem niskiej ogl¹dalnoœci, czyli te¿ udzia³ów w rynku s¹ z³e dni emisji - ten program móg³by mieÌ wziêcie, gdyby emitowano go od poniedzia³ku do pi¹tku o np. 8:00. Wtedy mog³oby byÌ lepiej...
Moze masz racje. :P Ludzie w sobote i niedziel chca sie wyspac i nie ogladaja porannych programow. :roll: a tak od poniedzialku do piatku to by moze bylaby wieksza wystarczylo by rozpoczac wczesniej program nie wiem moze o 7:00? :roll: TVN moglby o tym pomyslec. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zapowiedziano przecieÂż, Âże jeÂśli proram siĂŞ spodoba i przyjmie, osiÂągnie pozytynwe wyniki ogladalnoÂści, to bedzie teÂż nadawany od poniedziaÂłku do piÂątku. :D

JeÂśli siĂŞ tak stanie, to koneiczna bĂŞdzie 3 para prezenterĂłw. :P TypujĂŞ MartynĂŞ WojciechowskÂą i Andrzeja SoÂłtysika. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Zapowiedziano przecieÂż, Âże jeÂśli proram siĂŞ spodoba i przyjmie, osiÂągnie pozytynwe wyniki ogladalnoÂści, to bedzie teÂż nadawany od poniedziaÂłku do piÂątku. :D
No tak ale kiedy to bedzie hmmm..... :roll:
Marcin pisze:JeÂśli siĂŞ tak stanie, to koneiczna bĂŞdzie 3 para prezenterĂłw. :P TypujĂŞ MartynĂŞ WojciechowskÂą i Andrzeja SoÂłtysika. :D
A ja mysle ze jakby tak sie stalo to by byly potrzebne 4 pary. :roll: Pan Miszczak powiedzial na konferencji prasowej nt jesiennej ramowki TVN ze Meller i Rusin to nie pierwsze powroty (jakos tak) i moze ktos z kolejnych powrotow poprowadzilby ten program w tygodniu. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości