[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak. Smoktunowicz prezentuje tragiczny poziom. Te pomyÂłki, mdÂłe komentarze... :x MateriaÂły dziennikarskie sÂą zazwyczaj lepsze, ale tez Âżadna rewelacja, takie przecietne. WiĂŞc trudno tu mĂłwiĂŚ o sukcesie po roku od zmiany.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...) Ale to i tak nie znaczy ze ich serwis jest dobry bo moim zdaniem to nadal najgorszy program informacyjny w Polsce (oczywiscie z tych wiekszych stacji) i tak jeszcze przez jakis czas zostanie.
ProwadzÂąca rzeczywiÂście jest delikatnie mĂłwiÂąc jest Âśrednia...bardzo Âśrednia... . Ale materiaÂły przygotowywane przez dziennikarzy-reporterĂłw Polsatu (notabene byÂłych dziennikarzy TVN) sÂą napewno zdecydowanie lepsze od tych np. z Panoramy z TVP o 18:30. Dlatego napewno nie jest to najgorszy serwis informacyjny w kraju pod wzglĂŞdem zawartoÂści i merytoryki sÂą gorsze. A i nie warto siĂŞ uprzedzaĂŚ do wszystkiego co tylko pochodzi z Polsatu :D :lol:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:ProwadzÂąca rzeczywiÂście jest delikatnie mĂłwiÂąc jest Âśrednia...bardzo Âśrednia... . Ale materiaÂły przygotowywane przez dziennikarzy-reporterĂłw Polsatu (notabene byÂłych dziennikarzy TVN) sÂą napewno zdecydowanie lepsze od tych np. z Panoramy z TVP o 18:30. Dlatego napewno nie jest to najgorszy serwis informacyjny w kraju pod wzglĂŞdem zawartoÂści i merytoryki sÂą gorsze.
ale mi chodzilo o serwisy 4 najwiekszych stacji w polsce tzn TVN, TVP1, TVP2 i Polsat :? :? :?
TVN_FAN pisze:A i nie warto siĂŞ uprzedzaĂŚ do wszystkiego co tylko pochodzi z Polsatu :D :lol:
ja nie wiem ty poraz kolejny wiesz lepiej odemnie ?? ?? :? nie uprzedzilem sie do wszystkigo co jest w polszmacie maja tam 2 programy ktore mi sie podobaja sa to "Grasz czy nie grasz" i "Gra w ciemno" a ty mi tu piszesz ze ja sie juz uprzedzilem do polsatu :x :x no ale to nie 1 i pewnie nie ostatni raz :x
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wydarzenia chyba lepiej relacjonuj¹ kampaniê prezydenck¹ od Faktów, nie mówi¹c ju¿ o Wiadomoœciach TVP. Codziennie s¹ dwa materia³y i dwa wejœcia na ¿ywo. Tomasz Macha³a pilnuje Lecha Kaczyùskiego i codziennie w swoim materiale mówi o tym, gdzie by³ prezydent stolicy, a Jakub Sobieniowski pod¹¿a za Donaldem Tuskiem. Zreszt¹ o czymœ podobnym pisa³ Tomasz Lis w swojej ksi¹¿ce. I rzeczywiœcie widaÌ, ¿e Lis wci¹¿ ma gigantyczny wp³yw (pewnie najwiêkszy) na kszta³t ka¿dego wydania Wydarzeù. I nawet zapowiedzi Hanki takie Lisie, bardzo Lisie, jakby od podstaw pisane przez Lisa, bez ingerencji Hanki.

Nom i genialne komentarze Lisa w Wydarzeniach. Ostatnio Lis bardzo ciekawie mĂłwiÂł o polityce PiSu na wsi. O tym, Âże za utrzymanie rolniczych przywilejĂłw (praktycznie nie pÂłacenie skÂładki zdrowotnej, KRUS) zapÂłacÂą wyborcy z miast. Lis zastanawiaÂł siĂŞ, czy wyborcy z miast nie zrozumiejÂą o co w tym chodzi i kto za to zapÂłaci, czy teÂż zagÂłosujÂą na Tuska, ktĂłry bogatym farmerom kaÂże pÂłaciĂŚ takie same podatki jak ludziom w mieÂście...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie ogladalem dzis calych "Wydarzen", ale trafilem na moment kiedy wspominali ludzi mediow (chyba) i byl wsrod nich Marcin Pawlowski. Bardzo ladny, dluzszy niz w "Faktach" fragment o nim. :(
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mi teÂż byÂło bardzo przykro jak przypomniaÂł mi siĂŞ Âś.p. Marcin :( :( :( To pewnie Lis tak pokierowaÂł, oni siĂŞ chyba bardzo lubili...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Lis kieruje WYDARZENIAMI nie od dzi¶ i to ¿adne przypuszczenia, bo tak jest. Podk³ada g³os w reklamie WYDARZEÑ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

PawÂłowski i Lis bardzo siĂŞ lubili. Ale pamietam, Âże jak umar Marcin to w Wyadzreniach tylko o tym wspomnieli, myslaÂłem, Âże Lis kaÂże zrobic materiaÂł a w Polsacie byÂło chyba o ludziam mediĂłw, ktĂłrzy odeszli a w TVn byli o wszystkich waÂżnych postaciach, moze dlatego byÂło mniej miejsca.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i znowu Lis postanowil "wziasc" dziennikarza z TVN do "Wydarzen":
Robert Gusta karierê dziennikarza rozpocz¹³ ju¿ w szkole œredniej wspó³pracuj¹c z lokalnym radiem w Piotrkowie Trybunalskim. 0d 1996 roku zwi¹zany z radiem RMF FM w Trójmieœcie. Przez szeœÌ lat jako reporter zajmowa³ siê tematami spo³ecznymi. Prze³omowym etapem w karierze dziennikarza by³ moment, w którym podj¹³ wspó³pracê w 2003r. z Radiem Zet w Warszawie. Problemy, jakie porusza³ najczêœciej w swoich reporta¿ach zwi¹zane by³y miêdzy innymi z ekonomi¹ i wojskiem. W Radiu Zet zajmowa³ siê te¿ relacjami z Sejmu. W kwietniu tego roku postanowi³ spróbowaÌ pracy reportera telewizyjnego. Zacz¹³ od programu "UWAGA" w stacji TVN. Zagadnienia, które podejmowa³ najczêœciej zwi¹zane by³y z korupcj¹ w Polsce.
Caly artykol na>>> http://wirtualnemedia.pl/document.php?id=421329
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:Po ponad roku od pierwszego wydania "WydarzeĂą", program informacyjny Polsatu miaÂł wiĂŞcej widzĂłw niÂż "Fakty" TVN-u. 16 listopada udziaÂł "WydarzeĂą" w rynku wyniĂłsÂł 27,9 proc, podczas gdy "FaktĂłw" - 27,7 proc.

Jak wynika z danych firmy monitoruj¹cej rynek telewizyjny AGB Nielsen Media, ogl¹dalnoœÌ obu programów w tym czasie wynios³a odpowiednio 11,1 i 11,4 proc. W grupie docelowej widzów w wieku 16-49 lat, do której przede wszystkim kieruje swój program Polsat, przewaga "Wydarzeù" by³a jeszcze wiêksza. "Fakty" osi¹gnê³y w niej 26,8 proc. udzia³u, o 2,7 punktu procentowego mniej ni¿ program informacyjny Polsatu.
No kurcze ogolne wyniki polszmatu w dol, ale "Wydarzenia" w gore. :? Naszczescie to nie jest jakas oglamna roznica tylko 0,2. :> Ale juz wieksza w grupie docelowej 16 - 49 lat tu "Wydarzenia" wyprzedzaja "Fakty" o prawie 3 % (2,7 %). :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Ja s¹dzê, ¿e s³usznie "W" maj¹ lepsz¹ ogladalnoœÌ. S¹ coraz czêœciej lepsze od "F". Mam tu na myœli jakoœÌ materia³ów i ich tematykê. Gdy "F" nie prowadzi Pochanke to jest ¿enada (najczêœciej).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Wydarzenia ogladam tylko wtedy kiedy jest Hanna Smoktunowicz moim zdaniem trzyma poziom tego programu
Niezrzeszony
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

poziom tam trzyma tylko Kutyna
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Gratuluje pieknego rymu :D
Niezrzeszony
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jak dla mnie Smoktunowicz jest okropna! Ma mdÂłe komentarze i w ogĂłle. Fakt, kutyna jest lepsza.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości