[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

ja jednak prosiÂłbym ciebie o prawidÂłowe pisanie mojego nicka...
A jakich fragmentĂłw nie puszczajÂą? po pierwsze wszystkich przekleĂąstw ktĂłre lecÂą podczas krĂŞcenia, nie tylko z ust Szymona ale teÂż goÂści i osob z rozmow w tloku, nie pokazuja tez wielu materialow ktore sa puszczane na nagraniu, a nie mieszcza sie juz czasowo to TV, nie pokazuja dostawiania krzesla dla drugiego goscia, dolewania wody do kubkĂłw, ekipy, osoby ktora ma rozruszac publiczosc, i podnosi rece jak nalezy klaskaĂŚ. OgĂłlnie program juz w TV jest idealny, a tak na prawde to kazda scena jest dopracowywana tam kilka razy. No i nie widac kartek z rolami dla aktorĂłw z RozmĂłw w tÂłoku, bo sÂą one w razie jak ktos zapomnial by tekstu. Np. scenografia do koĂąca nie widaĂŚ jest wnoszona dopiero na krecenie tej czesci, a tak normalnie jej nie ma. Nie wiemy teÂż w TV Âże lwy szymona sÂą ze styropianu...
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

szymoncz pisze:Jakie forum, bo mnie to tez interesuje...
Mniej wiĂŞcej takie :D
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Lwy Szymona ze styropianu ?? To jak z nich w takim razie moÂże lecieĂŚ ogieĂą?? A weÂś Peciu podaj jeszcze jakieÂś zabawne sytuacje z rozmĂłw w tÂłoku ;)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Co Wy widziecie w tym takiego fajnego ?? Wsystko to wyglÂąda jak jedno wielki g... - kolorowe ÂświateÂłka, lwy (ze styropianu :)), stroje Majewskiego - BEZNADZIEJA. JuÂż bardziej wolĂŞ oglÂądaĂŚ talk show Kuby WojewĂłdzkiego - bardziej skromny, a i rozmowy inteligentniejsze...
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Drogi podmark w programie takim jak SMS nie chodzi o "inteligentne" - jak to nazwa³eœ - rozmowy tu chodzi o dobr¹ zabawe ¿arciki i wyg³upiaj¹cego siê progwadz¹cego - nie wiem co Ci nie pasuj no ale có¿ nie wszystkim musi siê podobaÌ ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

a propo lwów w jednym z wywiadów Szymon powiedzia³, ¿e zianiem kieruje osoba w re¿yserce, kóra niezawsze widzi to zianie i kiedyœ któryœ z goœci przechodzi³ ko³o ³wa i nagle on zacz¹³ ziaÌ. "I od tej pory ka¿emy goœci¹ omijaÌ lwy zdaleka"
kaczucha86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 17:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kaczucha86 »

najciekawsze jest to Âże np. jak ja byÂła na nagraniu, to zaczynali krĂŞciĂŚ praktycznie od koĂąca...
Na poczÂątku byÂł normalnie wstĂŞp... a potem "Rozmowy w tÂłoku", a na pozniej juz rozmowa z goscmi i "Konca nie widaĂŚ" :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Dzisiaj goœÌmi bêd¹ Sebastian Karpiel - Bu³ecka i Kazia Szczuka...
Dared00

Post autor: Dared00 »

KoleÂś, gratulacje, masz tempo nie ma co... :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

A dzisiaj w dzienniku "Nowy DzieĂą" pojawiÂła siĂŞ caÂła strona z bohaterami rozmĂłw w tÂłoku i moÂżna sobie trochĂŞ o ich pracy poczytaĂŚ. Polecam, niestety nie mam skanĂłw tej gazety :?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Daredevil pisze:KoleÂś, gratulacje, masz tempo nie ma co... :D
Ja zrobiÂłem tylko takie maÂłe resume (jeÂżeli wiesz co to jest :)) tego co wczeÂśniej napisaliÂście na forum - jeszcze w Âżadnym poÂście nie padÂły nazwiska obojga bohatera dzisiejszego odcinka...
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Czy mĂłgÂłby ktoÂś sksreowaĂŚ ten Nowy DzieĂą?Ja niestety nie mam takich moÂżliwoÂści, bo mieszkam w Niemczech...

I jeszcze dorzucam moje pytanka do Pecia:

1.) Czy hala w ktĂłrej nagrywane sÂą rozmowy, jest taka duÂża jak w TV?
2.) Ile osĂłb ma wstĂŞp na nagranie?
3.) Czy mÂłodzieÂż moÂże wchodziĂŚ na nagranie bez opiekuna?
4.) Czy wstĂŞp coÂś kosztuje?
5.) Masz jakieÂś zdjĂŞcia z nagrania?
6.) W jaki sposĂłb Szymon Majewski jedzie po goÂści tym "siedzeniem"?
7.) Szymon Majewski przeklina?!!Nie wyobrazam sobie tego %-)
8.) Ile czasu tak naprawde trwa nagrywanie "RozmĂłw w tÂłoku"??
9.) Czy widziaÂłeÂś jakiegoÂś aktora rozmĂłwek bez makijuaÂżu?
10.) Np. podczas rozmĂłw w tÂłoku sÂłychaĂŚ "PolitykĂłw"??Czy jest jakieÂś nagÂłoÂśnienie?


I to byÂło by na tyle, czekam na odpowiedzi
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

szymoncz pisze:
1.) Czy hala w ktĂłrej nagrywane sÂą rozmowy, jest taka duÂża jak w TV?
2.) Ile osĂłb ma wstĂŞp na nagranie?
3.) Czy mÂłodzieÂż moÂże wchodziĂŚ na nagranie bez opiekuna?
4.) Czy wstĂŞp coÂś kosztuje?
5.) Masz jakieÂś zdjĂŞcia z nagrania?
6.) W jaki sposĂłb Szymon Majewski jedzie po goÂści tym "siedzeniem"?
7.) Szymon Majewski przeklina?!!Nie wyobrazam sobie tego %-)
8.) Ile czasu tak naprawde trwa nagrywanie "RozmĂłw w tÂłoku"??
9.) Czy widziaÂłeÂś jakiegoÂś aktora rozmĂłwek bez makijuaÂżu?
10.) Np. podczas rozmĂłw w tÂłoku sÂłychaĂŚ "PolitykĂłw"??Czy jest jakieÂś nagÂłoÂśnienie?
1. Wszystko nagrywane jest w jednej hali, i rozmowy w tloku, i konca nie widac i gadanie z goscmi.
2. StatyÂści pÂłatni ok. 200 osĂłb + do. 15 osĂłb z SMS'Ăłw bezpÂłatni.
3. Teoretycznie nie moÂże, chociaÂż to nie jest raczej sprawdzane, choĂŚ czasem sprawdzajÂą.
4. Wstêp jest oczywiœcie bezp³atny, osobom z SMS'ów nie plac¹ pieniêdzy, natomiast statyœÌi s¹ op³acani.
5. Na nagraniu nie moÂżna robiĂŚ zdjĂŞĂŚ.
6. Platforma Szymona jest sterowana z wozu transmisyjnego.
7. OczywiÂście Âże przeklina...
8. Rozmowy w t³oku: ro¿nie jak nie trzeba powtarzaÌ ca³oœci to ok. 20min. jak trzeba powtarzac ca³oœÌ to nawet do 1h. ale zwykle 30min. i powtarzanie niektórych zdaù.
9. Nie, aktorzy od razu wchodzÂą ucharakteryzowani, natomiast moÂżna usÂłyszeĂŚ ich normalny gÂłos.
10. Nag³oœnienie oczywiœcie jest, statyœci na publicznoœÌi musz¹ wiedzieÌ z czego siê smiaj¹, i klaszcz¹.

Ogolnie smieszne rzeczy w rozmowach w tÂłoku to np.: Odpadnie charatkeryzacja aktora (Oleksy i jego podbrĂłdki), czasami aktorom myli siĂŞ juÂż kogo parodiujÂą dlatego np. Janda czasem mowi jak Szczuka i ChyliĂąska, Lepper czasem jak Cimoszewicz, KwaÂśniewska jak Olejnik, Senyszyn, itp.
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Co???? Tylko 15 osĂłb z smsĂłw???

I jeszcze ostatnie pytanie: Czy nagroda z KoĂąca nie widaĂŚ rzeczywiÂście lÂądujĂŞ
do rÂąk zwyciĂŞzcy z publicznoÂści?
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

szymoncz pisze:Co???? Tylko 15 osĂłb z smsĂłw???

I jeszcze ostatnie pytanie: Czy nagroda z KoĂąca nie widaĂŚ rzeczywiÂście lÂądujĂŞ
do rÂąk zwyciĂŞzcy z publicznoÂści?
Nie ma duÂżo chĂŞtnnych osĂłb z SMS, ale na pewno jak byloby wiecej to zmiesciliby sie.
A nagroda, je¿eli jest taka ze da siê j¹ zabraÌ, to tak, np. jak byla nagroda Nobla to od razu osoba j¹ dosta³a, ale karnet na dwie dziury w zebach, ju¿ pó¿niej. Nie wiem np. czy Pani która wygra³a paœnik zabra³a go. Dzisiaj natomiast nagrod¹ bêdzie 300z³otych w 1groszówkach(waga: 40kg).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości