[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie, nie.

Para, majÂąca 1 miejsce w jury dostaje 4 punkty, majÂąca drugie miejsce w jury 3 punkty, 3 miejsce w jury otrzymuje 2 punkty, a ta ktĂłra w jury jest ostatnia (WesoÂłowski) dostaje 1 punkt.

I to samo wÂśrĂłd widzĂłw. Para, ktĂłra od widzĂłw dostanie najwiĂŞcej gÂłosĂłw, dostaje 4 punkty, ta ktĂłra wÂśrĂłd widzĂł jest druga otrzyma 3 punkty itd.

WiĂŞc i wÂśrĂłd jury i wÂśrĂłd widzĂłw do zdobycia jest od 1 do 4 punktĂł, a potem sÂą one sumowane.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ja to miaÂłem nadziejĂŞ Âże WesoÂłowski po tych wszystkich poraÂżkach choĂŚ raz siĂŞ postara i zataĂączy lepiej... ale coÂż... nadzieja matkÂą gÂłupich - jak tandeta to na caÂłej linii :/

OgĂłlnie wczorajszy program obfitowaÂł w humor wszelkiej maÂści - szczegĂłlnie Âśmieszne byÂło miĂŞcho K. Cichopek i komentarze po wystĂŞpie wyÂżej wspomnianego K. WesoÂłowskiego.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nawet sobie jeden z nich zapisaÂłem:

"Twoje zdolnoÂści taneczne sÂą odwrotnie proporcjonalne do twoich zdolnoÂści aktorskich". :D :D :D

W poprzednim odcinku Pavlovic powiedziaÂła natomiast, Âże jest dopiero przy tanecznym alfabecie... I jest na literce "d".

:lol: :D

No a wielka szkoda, ze Rylik odpadÂła, WesoÂłowski to jedno wielkie nieporozumienie. :/
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Albo GaliĂąski daje mu 5 punktĂłw i mĂłwi Âże jest jego faworytem :lol: I jeszcze te sÂłynne juÂż odgÂłosy (szczegĂłlnie PavloviĂŚ) jak przychodzi czas na komentowanie taĂąca w wykonaniu WesoÂłowskiego.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Na WesoÂłowskiego ludzie wysyÂłajÂą SMSy, bo Edyta HerbuÂś jest najÂśliczniejszÂą, najsÂłodszÂą i najmilszÂą partnerkÂą na Âświecie. :D Sam siĂŞ zawsze denerwujĂŞ, Âżeby WesoÂłowski nie odpadÂł, bo w kolejnym odcinku chcĂŞ znĂłw oglÂądaĂŚ EdytkĂŞ. :D Ale teraz to juÂż jasne, Âże odpadnÂą w nastĂŞpnym odcinku i do finaÂłu wejdzie Foremniak & Cichopek, a wygra ta druga. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Jak chcesz to CiĂŞ mogĂŞ jakoÂś z EdytkÂą umĂłwiĂŚ, bo jÂą znam, bo to bliska koleÂżanka mojej siorki ciotecznej! :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Żartowałem.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Marcin pisze:Nawet sobie jeden z nich zapisaÂłem:

"Twoje zdolnoÂści taneczne sÂą odwrotnie proporcjonalne do twoich zdolnoÂści aktorskich". :D :D :D
wg takiej definicji WesoÂłowski byÂłby dobrym tancerzem, bo aktor z niego Âżaden.
w tym programie ewidentnie widac, Âże TVN promuje swoje gwiazdy, tylko tak moÂżna wytÂłumaczyc sukces Janika czy teraz - WesoÂłowskiego.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

zadra pisze: w tym programie ewidentnie widac, Âże TVN promuje swoje gwiazdy, tylko tak moÂżna wytÂłumaczyc sukces Janika czy teraz - WesoÂłowskiego.
JeÂżeli idzie o ÂścisloÂśc to moim skromnym zdaniem Janik nie odniĂłsÂł sukcesu, SLD poleglo sromotnie :D :D :D :D , domyslalm sie jednak iz na mysli mialas Janiaka :twisted: :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Janik i Janiak

Post autor: zadra »

Mocne_ogniwo pisze:
zadra pisze: w tym programie ewidentnie widac, Âże TVN promuje swoje gwiazdy, tylko tak moÂżna wytÂłumaczyc sukces Janika czy teraz - WesoÂłowskiego.
JeÂżeli idzie o ÂścisloÂśc to moim skromnym zdaniem Janik nie odniĂłsÂł sukcesu, SLD poleglo sromotnie :D :D :D :D , domyslalm sie jednak iz na mysli mialas Janiaka :twisted: :twisted: :twisted:
masz racjĂŞ! chociaÂż.....
mo¿na stwierdziÌ, ¿e to taka drobne zlosliwoœÌ :wink: skoro Janiak zmieni³ sobie imiê, to ja mu zmieniam nazwisko, na takie które siê raczej Ÿle kojarzy :wink: oczywiœcie poœwiadomie 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Jakie to tam zlosliwosci :D :D :D , milutki ze mnie chlopczyk, nie bylbym zdolny do jakiej kolwiek zlosliwosci :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Mocne_ogniwo pisze:Jakie to tam zlosliwosci :D :D :D , milutki ze mnie chlopczyk, nie bylbym zdolny do jakiej kolwiek zlosliwosci :)
bo to oczywiœcie chodzi³o o moj¹ zlosliwoœÌ! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na tej stronie>>> http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=469727 jets o ogladalnosci "Tanca z gwiazdami" o tym jak ona rosla, rosla, rosla... i pewnie jeszcze przez te 2 odcinki urosnie troche a w final moze ponad 6 mln :?: :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Na WesoÂłowskiego ludzie wysyÂłajÂą SMSy, bo Edyta HerbuÂś jest najÂśliczniejszÂą, najsÂłodszÂą i najmilszÂą partnerkÂą na Âświecie. :D Sam siĂŞ zawsze denerwujĂŞ, Âżeby WesoÂłowski nie odpadÂł, bo w kolejnym odcinku chcĂŞ znĂłw oglÂądaĂŚ EdytkĂŞ. :D
I tu siê w stu procentach zgadzamy. :D Mogliby zaj¹Ì drugie miejsce, choÌby ze wzglêdu na urodê Edyty, ale nie pierwsze, bo to ewidentnie nale¿y siê Kasi Cichopek, za ca³okszta³t. :D A z pani¹ Foremniak ani trochê nie sympatyzujê. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Maciek pisze:
ÂŁukasz pisze:Na WesoÂłowskiego ludzie wysyÂłajÂą SMSy, bo Edyta HerbuÂś jest najÂśliczniejszÂą, najsÂłodszÂą i najmilszÂą partnerkÂą na Âświecie. :D Sam siĂŞ zawsze denerwujĂŞ, Âżeby WesoÂłowski nie odpadÂł, bo w kolejnym odcinku chcĂŞ znĂłw oglÂądaĂŚ EdytkĂŞ. :D
I tu siê w stu procentach zgadzamy. :D Mogliby zaj¹Ì drugie miejsce, choÌby ze wzglêdu na urodê Edyty, ale nie pierwsze, bo to ewidentnie nale¿y siê Kasi Cichopek, za ca³okszta³t. :D A z pani¹ Foremniak ani trochê nie sympatyzujê. :p
No jasne - po raz kolejny liczy siĂŞ sympatia do danej osoby, a nie umiejĂŞtnoÂści taneczne, ktĂłrych NIE MA WesoÂłowski... JeÂżeli to on wejdzie do finaÂłu zamiast MaÂłgosi to juÂż caÂłkowicie zwÂątpiĂŞ w inteligencje PolakĂłw...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Maciek pisze:I tu siê w stu procentach zgadzamy. :D Mogliby zaj¹Ì drugie miejsce, choÌby ze wzglêdu na urodê Edyty, ale nie pierwsze, bo to ewidentnie nale¿y siê Kasi Cichopek, za ca³okszta³t. :D A z pani¹ Foremniak ani trochê nie sympatyzujê. :p
Tylko tu nasuwa siĂŞ kilka podstawowych pytaĂą i wypÂływajÂący z nich wniosek. JakÂą nazwĂŞ ma program? "Taniec z gwiazdami". Kto w tym programie jest gwiazdÂą? Kuba czy Edyta? Kuba. Kogo w takim razie mamy oceniaĂŚ? KubĂŞ! Taka podstawowa prawda i niÂą powinniÂśmy siĂŞ kierowaĂŚ.

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości