Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Natychmiast wracacie do dyskusji!

I nie bĂŞdziemy tutaj rozmawiaĂŚ ani o Marcinie PawÂłowskim, ani o Justynie Pochanke, ani o Martynie Wojciechowskiej, ani o Kubie WojewĂłdzkim, ani nawet o UFO, tylko o Anicie Werner!
a kogo ja w tym poÂście wymieniÂłam jak nie
wymieniÂł teÂż AnitĂŞ
AnitĂŞ
AnitĂŞ
teÂż AnitĂŞ
[/b] miaÂłam napisaĂŚ samo to co wyÂżej bez nadmieniania kto to powiedziaÂł ??? :twisted: :evil: :twisted: uwaÂżam wiĂŞc ze twoja emotka jest nie na miejscu ... :twisted: :evil: :mad: :<

Nie Black tylko wymieniona po przecinku ale Martyna mówi³a jeszcze o kobietach które równie dobrze albo i lepiej niz ona jerzd¿a samochodem itp moze tu mia³¹ na myœli Anite ;)
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

NaleÂży najprawdopodbniej do tzw. grupy ludzi niewyÂżytych, w dodatku potrzebujÂących zwrĂłciĂŚ na siebie uwagĂŞ, bÂądÂź dziaÂła z premedytajÂą majÂąc na celu:Wystawiasz bardzo zÂłe Âświadectwo fanom Anity
Bogu ducha winnym fanom Anity
Black nie rób mi tak z³ego profilu psyhicznego jak jakiemuœ przestêpcy. Nigdy nie mia³em na celu wystawiania z³ego œwiadectwa fanom Anity (wrêcz przeciwnie), w szczeg³ólnoœci tobie, Black-najwiêkszemu. Uwagi tez nie zamierza³em na siebie zwracaÌ. Funky, mam nadziejê, ¿e szybko z listy tych userów znikne.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Hmmm... Myœlê, ¿e Martyna maj¹c tyle do ''odp³acenia'' Anicie (pamiêtacie zapewne to, ¿e Anita by³a bardzo opiekuùcza wzglêdem Martyny, gdy ta le¿a³a w szpitalu po wypadku), mog³aby Anicie siê w koùcu jakoœ odwdziêczyÌ :?: :? No choÌby coœ zagadn¹Ì o Anicie u Wojewódzkiego - chyba jestem bardziej interesowny ni¿ sama Anita :lol: Ju¿ nie wspomnê o tym, ¿e Martyna ma taaakie PR w tvn, ¿e niejeden móg³by jej pozazdroœciÌ :zdziwko: Wielkie PR, w przeciwieùstwie do Anity oczywiœcie :evil: I gdzie tu sprawiedliwoœÌ :?:

SwojÂą drogÂą.... chciaÂłbym siĂŞ kiedyÂś z AnitÂą poÂścigaĂŚ :hyhy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

SwojÂą drogÂą.... chciaÂłbym siĂŞ kiedyÂś z AnitÂą poÂścigaĂŚ
MoÂże ci siĂŞ kiedyÂś uda. I znowu nic z moich zapowiedzi :evil: Black "ukradÂł" mi pierwszy post na 250 stronie.
pamiĂŞtacie zapewne to, Âże Anita byÂła bardzo opiekuĂącza wzglĂŞdem Martyny, gdy ta leÂżaÂła w szpitalu po wypadku)
Nie tylko w szpitalu . Ja przynajmniej pamiĂŞtam
chyba jestem bardziej interesowny niÂż sama Anita
no z pewnoÂściÂą
Martyna ma taaakie PR w tvn, ¿e niejeden móg³by jej pozazdroœciÌ Wielkie PR, w przeciwieùstwie do Anity oczywiœcie I gdzie tu sprawiedliwoœÌ
no niestety sprawiedliwoÂści nie ma. A moÂże by tak Anite do ktoregoÂś Automaniaka zaprosiĂŚ. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

michaek: Nie moÂżna mieĂŚ w podpisie elementĂłw graficznych!
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

michaek: Nie moÂżna mieĂŚ w podpisie elementĂłw graficznych!
S³uszna uwaga. Muszê coœ na pamiêÌ wzi¹œÌ. A kilka razy ten regulamin czyta³em.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

michaek pisze:A kilka razy ten regulamin czytaÂłem.
MiÂło mi. :P :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Taaa... Anita w Automaniaku powinna co tydzieĂą odgrywaĂŚ rolĂŞ tzw. Stiga :evil2:
DziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt z tvnu jeszcze na to nie wpadÂł :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

DziwiĂŞ siĂŞ, Âże nikt z tvnu jeszcze na to nie wpadÂł
No, wiesz. Ta inteligencja.
A moÂże jakiÂś programik widmo na TVN Turbo.
Black odÂświerz mi pamiĂŞĂŚ jakÂą dokÂładnie Alfe ma Anita.
Mam nadziejĂŞ, Âże jutro w Poranku ja zobaczymy.
Wieczorne wydanie magazynu prowadzÂą:
ÂŁukasz Grass, Anna JĂŞdrzejowska, Piotr Marciniak, Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski i Beata Tadla
Przepraszam, zamiast daĂŚ Anite do wieczornego wydania to oni dajÂą kogoÂś kto robiÂł w TVN Style, i od miesiÂąca jest prezenterem TVN24(choĂŚ idzie jej to dobrze). JeÂśliby zastÂąpiÂła JĂŞdrzejowska to prosze bardzo, ale Anita mogÂłaby zzrezygnowaĂŚ z 1 poranka i magazyn wieczorny porowadziĂŚ. I proszĂŞ o spokojne reakcje na ta wypowiedÂź. WypowiedÂź przeanalizowaÂłem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mysle ze to was bardzo, bardzo, bardzo zainteresuje. :D :arrow:
http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=463465 :wink: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Anita Werner dla Wirtualnemedia.pl pisze: Motto Âżyciowe:
Jedz ¿ycie ma³¹ ³y¿eczk¹. Powoli, ale skutecznie
Mo¿e dlatego Anita nie chce mieÌ Faktów g³ównych? Chce tam dojœÌ powoli i uczciwie, tylko nie jestem przekonany czy takie postêpowanie jest skuteczne :roll: W koùcu dostaÌ siê, a utrzymaÌ w Faktach, to niestety dwie ró¿ne rzeczy.
Anita Werner dla Wirtualnemedia.pl pisze: Ulubiony program w tv:
ByÂł taki. NazywaÂł siĂŞ "PrzeÂświetlenie".
O tak. Jak najbardziej siĂŞ zgadzam z AnitÂą. "Teraz My" jest gorsze.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mniej wiĂŞcej to miaÂłem napisaĂŚ wczoraj, ze wzglĂŞdu na to, Âże forum nie dziaÂłaÂło to napiszĂŞ to teraz :D
Bardzo interesujÂący kwestionariusz, zwÂłaszcza fragment o Âżyciowym wyzwaniu - rodzicielstwie :wow: A wiĂŞc Anita nadal o marzy o dziecku :P
:D Jakby tak wzi¹Ì po rozwagê jej rolê w SG, to sprawa ju¿ by³aby za³atwiona :evil2: Tylko, niech siê postara lepiej o ojca, ni¿ filmowa bohaterka :wink:
Zmiana tematu, czy nikt nie ma ochoty pokomentowaĂŚ ''SÂłodko - gorzkiego'' :?: :hyhy:
No przecieÂż jest co :hyhy: i wczoraj natrafiÂła siĂŞ okazja :D
JakoÂś lÂżej mi siĂŞ po raz x-ty z kolei oglÂądaÂło ten film. Pierwsza sprawa na poczÂątku miaÂłem wÂątpliwoÂści co do tego, czy Anicie przypadkiem nie uÂżyczono czyjegoÂś gÂłosu, ale w scenie, w ktĂłrej Anita... Paulina bÂłagaÂła tego :roll: ''oÂżeĂą siĂŞ ze mnÂą, oÂżeĂą siĂŞ ze mnÂą'' ma juÂż swĂłj gÂłos :D ModulowaÂła nim wtedy i mieliÂśmy alcik, moduluje go teraz i mamy basik :D

NiektĂłre ''odwaÂżniejsze'' sceny :wink: nie podobaÂły mi siĂŞ... szalaÂłem z zazdroÂści o kaÂżdego, mimo Âże fikcyjnego, faceta :wink:
ZaÂś scena z body... taka sztuczna, a ten pocaÂłunek... pchiiiii... taki nienaturalny... Mohr byÂł chyba potwornie spiĂŞty - trudno mu siĂŞ dziwiĂŚ :D Ale ja bym lepiej zagraÂł w tej scenie :] :coll:
:D Ciekawe, czy ta filmowa ''wywrotowoœÌ'', to by³a w 100% kreacja aktorska, czy mo¿e jednak nie do koùca :?: :D
Moja ulubiona scena, to chyba ta z dyskoteki, kiedy Anita ma na sobie sukienkê... tzn. tê jasn¹ sukienko-halkê , która ledwo zakrywa jej ty³ek :D te nogi... :P sposób poruszania siê :P Tak jak nie lubiê taùczyÌ, tak z Anit¹ bym naaapeeewwnnooo z przyjemnoœci¹ zataùczy³ :D He, he... d³ugoœci¹ spódniczek i sukienek w ogóle Anita nie grzeszy³a :cool: Swoj¹ drog¹ Anita mog³aby kilka z tych kiecek wyci¹gn¹Ì z szafy i wyst¹piÌ w poranku :D Mam na myœli np. w tê sukienko-halkê :hyhy: mog³oby byÌ oryginalnie :D I z pewnoœci¹ ogl¹dalnoœÌ by podskoczy³a :tak: ByÌ mo¿e nie prezentowa³aby siê tak dobrze jak 10 lat temu w tych sukienko - halkach, bo mimo i¿ nadal wygl¹da jak szczupak, to wtedy by³a jeszcze smuklejsza, no i chyba bardziej umiêœniona. Sama mówi³a chyba z rok temu, ¿e nie mo¿e sobie wybaczyÌ, ¿e ma tak ma³o czasu na sport... a mo¿e, zw³aszcza teraz przy 3 dniach dy¿uru w tvn, to ju¿ chyba ochoty jej bardziej brakuje :>
W ogĂłle maÂło jej zostaÂło z tych ''wybiegowych'' czasĂłw... inaczej teraz chodzi, inaczej siĂŞ rusza..., wykonuje inne gesty :roll:

BoÂże to byÂło prawie 10 lat temu... Anita byÂła jeszcze dzieckiem... no dziewczynkÂą - teraz tak wydoroÂślaÂła :D Ale wtedy... jak rodzice mogli wyraziĂŚ zgodĂŞ na to, by ich cĂłrka zagraÂła w tak niemoralnym filmie :?:
No, ale film ogĂłlnie rzecz ujmujÂąc beznadziejny, dobrze zrobiÂła nasza Anitka, rzucajÂąc to wszystko w cholerĂŞ, w zawodzie dziennikarki przynajmniej ''coÂś'' osiÂągnĂŞÂła i co najwaÂżniejsze jest w tym dobra Aktorstwo, to jednak nie jest jej najmocniejsza strona.
Aha... œpiew - piêknie Anita œpiewa, ciekawe, czy jeszcze tak potrafi :?: IlekroÌ ogl¹dam tê scenê przy ognisku, mia³bym ochotê z³oiÌ m³odego Olbrychskiego tak, ¿eby siê zamkn¹³ i nie zag³usza³ swoim rykiem kole¿anki z anielskim g³osikiem :evil:

:> tak mnie pochÂłonĂŞÂło omawianie SG, Âże zapomniaÂłem, Âże dzisiaj (czyli we wtorek 22.11) nie byÂło w poranku Anity - skoĂączyÂły siĂŞ dyÂżury we wtorek :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ehh Wy faceci :dobani: Tylko jedno wam w gÂłowie :x :wink:
Ogl¹da³eœ S³odko gorzki, tak? I teraz znowu bêdziesz przek³ada³ sceny z filmu na ,,porankow¹'' rzeczywistoœÌ''? :lol: Zreszt¹ju¿zacz¹³eœ :lol: Stroje....., póŸniej taùce..... póŸniej.... body :lol: :wink: Jak widaÌmnie te¿udzieli³ siê Blackowy nastrój :?
Black, chyba nie zabronisz Anicie marzyĂŚ o dziecku? :D JeÂżeli siĂŞdobrze postara, to moÂże niedÂługo pojawi siĂŞ jako prowadzÂąca Klub mÂłodej mamy w TVN Style :evil2: :evil:
Black Jack pisze:zwÂłaszcza teraz przy 3 dniach dyÂżuru w tvn, to juÂż chyba ochoty jej bardziej brakuje :>
ÂŁadne trzy dni :evil: Anity nie byÂło ani wczoraj w Poranku, ani nie byÂło jej dziÂś :[ Dlaczego!? Nagrywa ,,DamĂŞ Pik''?! :evil: Gdzi ona siĂŞ podziewa? W kwestionariuszu pisze, Âże marzy o urlopie, a jest chyba jedynÂą osobÂą w TVN24, ktĂłra ma tak wiele nieobecnoÂści w dzienniku :evil: WiĂŞc na czym polega jej praca?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TeÂż chciaÂłbym to wiedzieĂŚ :twisted:
W³¹czam telewizor o 6 rano i co :?: :!: K***a maÌ :mad: Gdzie jest Anita :?: :!: :mad: :mad: :mad: :mad:
Przecie¿ te kpiny z niej, jako osoby medialnej, przekraczaj¹ wszelkie granice przyzwoitoœci :mad: Chc¹ siê jej pozbyÌ (z wiadomych wzglêdów :!: ), to niech j¹ zwolni¹ z tvn, niech przestan¹ upychaÌ po k¹tach i wciskaÌ kity, ¿e dali jej misjê do wype³nienia i jakiœ pó³godzinny program pomno¿ony przez 9 musi realizowaÌ prawie rok :!: :mad:

A ten kwestionariusz... :x oj Anitko :x rozczarowujesz mnie :x Fragmenty z kwestionariusza, ktĂłre mnie doprowadziÂły do szewskiej pasji :
Motto Âżyciowe:
Jedz ¿ycie ma³¹ ³y¿eczk¹. Powoli, ale skutecznie.
Z tÂąskutecznoÂści, to moÂże byĂŚ nielada problem :roll: Jakie trzeÂźwe i piĂŞkne podejÂście do Âżycia :P Ale nie z mojej perspektywy :evil: Ja chcĂŞ, Âżeby zamieniÂła tĂŞ ÂłyÂżeczkĂŞ calineczki, na... co najmniej wazĂłwkĂŞ :evil2:
Moja praca to:
WiedzieĂŚ i umieĂŚ opowiedzieĂŚ o tym innym.
Oooo tak - teraz jej praca, to znikn¹Ì na jak najd³u¿ej i jak najdalej od kamer :evil:
Nie chciaÂłabym pracowaĂŚ dla:
Chce mi siĂŞ pracowaĂŚ tu gdzie jestem.
No pewnie, któ¿ by nie chcia³ tak nie przemêczaÌ siê :?: Jeden poraneczek, fakty razy dwa, a jak siê uda to ca³y tydzieù wolny - bomba :evil:
Konkurencja to:
Zdrowa konkurencja to zdrowa adrenalina
PiĂŞkna teoria, gorzej z praktykÂą. Problem w tym, jak to smakuje :roll: :evil:
MarzĂŞ o:
Urlopie.
:mad: :mad: :mad:
Do tej pory pracowaÂłam w:
Wizja Sport, TVN24.
A tvn??????!!! Zabronili wymieniaĂŚ, wykreÂślili z Âżyciorysu :?: :evil:

Kilka nurtujÂących mnie odpowiedzi:
CzujĂŞ satysfakcjĂŞ, gdy:
Gdy satysfakcjĂŞ z mojej pracy czuje mĂłj autorytet.
Tzn. kto :?: Tato Anity, czy moÂże Miecugow, Walter albo Pochanke :?: :evil:
NajwiĂŞksze Âżyciowe osiÂągniĂŞcie:
Mam nadziejĂŞ, Âże najwiĂŞksze jeszcze przede mnÂą - i moÂże nie bĂŞdzie to osiÂągniĂŞcie zawodowe, tylko rodzicielskie...
Zawodowe niekoniecznie... :?: , pewnie, Âże nie - o tym w tvn, nie moÂże marzyĂŚ :evil: ZaÂś rodzicielskie... hmmm... powodzenia :D
Seks to dla mnie:
To miaÂła byĂŚ ankieta do "WirtualnychmediĂłw", prawda?...
:/ A od kiedy sex jest tematem tabu w mediach... wirtualnych mediach :?:

I potwierdzenie mojej teorii:
Najbardziej stresuje mnie:
Kichanie, na ktĂłre czasem mam ochotĂŞ na wizji...
Eureka...!!! MĂłwiÂłem, Âże Anita ma alergiĂŞ na telewizjĂŞ :evil2: Dlatego pojawia siĂŞ na wizji tyle co nic :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Nie chciaÂłabym pracowaĂŚ dla:
Chce mi siĂŞ pracowaĂŚ tu gdzie jestem.
No pewnie, któ¿ by nie chcia³ tak nie przemêczaÌ siê Jeden poraneczek, fakty razy dwa, a jak siê uda to ca³y tydzieù wolny - bomba
NO tym bardziej jeden magazyn 24h wieczorny zamiast Tadli mogÂłaby poprowadziĂŚ. Chyba by siĂŞ nie przemĂŞczyÂła :evil: :evil:
A, zmodernizowaÂłem http://www.awerner.prv.pl Nowa grafika o kilka innych rzeczy dodaÂłem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 31 gości