Atak TVN na RM, czy RM na TVN?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Polecam to szczegolnie Kamuii osobie ktora nikt w wiekszej zawzietosci na RM nie pobije :D
Niezrzeszony
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Podobno Rydzyk poszedÂł po rozum do gÂłowy i wprowadziÂł kwote minimalnÂą. WiĂŞc ten myk prawdopodobnie nie dziaÂła.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

SÂłyszaÂłam Âże moÂżna wpÂłacaĂŚ, tzn Âże ktoÂś wpÂłaciÂł 5x1 gr... ale ja chyba nie bĂŞdĂŞ tego robiĂŚ, z litoÂści dla paĂą na poczcie :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dobre,dobre !! Podoba mi siĂŞ ten pomysÂł :P :D
sumeryjczyk pisze:Polecam to szczegolnie Kamuii osobie ktora nikt w wiekszej zawzietosci na RM nie pobije :D
ee...nie doceniasz moich upodobaĂą... :) wiesz !! jak moÂżesz !! :D
ZIMA
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

terraX pisze:SÂłyszaÂłam Âże moÂżna wpÂłacaĂŚ, tzn Âże ktoÂś wpÂłaciÂł 5x1 gr... ale ja chyba nie bĂŞdĂŞ tego robiĂŚ, z litoÂści dla paĂą na poczcie :wink:
Dla nich nie mo¿na mieÌ litoœci. Te panie powinno siê wystrzelaÌ - têpe c..y. ¯eby czekaÌ na zap³acenie jednego rachunku pó³ godziny bo pani musi wyjœÌ jak wróci to nie wie jak tam coœ wpisaÌ do komputera, a to przyjdzie kole¿anka która akurat szuka taœmy klej¹cej której nie ma w ¿adnym okienku przez co powstaje ogólne poruszenie wœród paù kasjerek. A ludzie stoj¹ i siê wku....j¹. Kocham odwiedzaÌ urzêdy paùstwowe. Zastanawiam siê czy one przechodz¹ jakieœ szkolenie w kierunku podnoszenia ciœnienia petentom?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mnie najbardziej na poczcie podoba siĂŞ ten wybĂłr- wiĂŞkszy niÂż w hipermarkecie. Flamastry, podpaski, rajstopy, gry planszowe, Âśrodki czyszczÂące.... ostatnio nie kupiÂłam karty telefonicznej, bo nie byÂło. Ale sory za off topic. To wÂątek o RM. A co do opÂłat za przekaz wydaje mi siĂŞ, Âże majÂą ryczaÂłt na takie usÂługi.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Z przeglÂądu mediĂłw rydzykowych. Cykl "JeÂśli chcesz byĂŚ zbesztany, to najlepiej niech zrobi to duchowny" :evil2:

RM, wczoraj.
SÂłuchaczka: DzwoniĂŞ ze Szwecji, mam prawie 80 lat.
ProwadzÂący: Witamy, witamy...
SÂłuchaczka: UwaÂżam Âże nie do pomyÂślenia jest, aby pan Ziobro stawiaÂł siĂŞ ponad prezydentem i prawem. ProponujĂŞ mu, Âżeby zaÂłoÂżyÂł dwie komisje.
KsiÂądz milczy i sÂłucha
SÂłuchaczka: PierwszÂą- do zbadania ludzi z prawomocnymi wyrokami- braci KaczyĂąskich. DrugÂą- do wyjaÂśnienia naduÂżyĂŚ na miliardy, ciĂŞÂżkie miliardy zÂłotych wÂśrĂłd ksiĂŞÂży katolickich.
KsiÂądz prowadzÂący(bez namysÂłu): I trzeciÂą do zbadania pani. KomisjĂŞ lekarskÂą oczywiÂście. DziĂŞkujemy za telefon.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX to ty sluchasz Radia Maryja ?? :evil2:

Wracajac do tematu to nie spodziewalbym sie uslyszec takiego tekstu od ksiedza :/ :? No ale takie rzeczy moga sie zdarzyc chyba tylko w Radiu Maryja... :? Ale gdyby ta pani mowila o kims z PO a nie z PiS i nie o ksiezach to by bylo dobrze... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pawell, to jest tzw monitoring wrogich mediĂłw :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Pawell, to jest tzw monitoring wrogich mediĂłw :wink:
Aha rozumiem... :wink: :lol:

Monitoring - skad ja to znam... :lol: :lol: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny atak TV TRWAM na TVN tym razem zrobili repotra¿ pt. "Uwaga na "Uwagê!" - ksi¹dz ofiar¹ TVN". :roll: Nie wiem dokadnie o co chodzi, ale jest to zwi¹zane z zakaldami pogrzebowymi z jak¹œ facetk¹ i ksiêdzem. :roll: Dziennikarka TV TRWAM pyta³a mieszkaùców miasta czy ogl¹dali to wydanie "Uwagi!" i wszyscy odpowiadali tak :shock: ³a³ cieszy mnie to ¿e ten program tam jest tak popularny. :evil2: I jeszcze przed koœcio³em zgromadzili siê ludzie z jakiegoœ kó³ka i gadali i gadali s³uchaÌ sie tego nie da³o wiêc prze³aczy³em... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

DziÂś w Faktach relacja JarosÂława Kostkowskiego sprzed siedziby Radia Maryja:

Obrazek

A za nim, z drugiej strony operator TV Trwam i relacja live "z drugiej strony". :lol:

Obrazek

Tu juÂż po zakoĂączeniu relacji dla FaktĂłw:

Obrazek

Potem jeszcze przez pewien czas na podglÂądzie z boku przypominano o liberalnym dziele szatana:

Obrazek

Nie wiem, czy tak ca³y dzieù, bo tylko na kilkanaœcie sekund prze³¹czy³em, ale z tego, co mówi³ reporter TVN, to ca³y czas za nim biegaj¹. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:devil: To byÂło dobre... :D Ciekawe kto na taki genialny pomysÂł w TV TRWAM wpadÂł. :devil: Na Âżywo mieliÂśmy kulisy relacji dla "FaktĂłw". :devil: :P Gdymy nie JarosÂław Kostkowski to bym to przegapiÂł. :devil: :D

A TRWAM to nadaje prawie caÂły dzieĂą - tak w przerwach. :roll: 2 razy widziaÂłem materiaÂły pokazujÂące czekajacych pod siedzibÂą dziennikarzy i operatorĂłw i nie byÂło to na Âżywo. :D Ale ciÂągle na dole na pasku leciaÂła ta informacja, Âże liberalne media nachodzÂą Radio Maryja i pielgrzymĂłw. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No wÂłaÂśnie ja czekam na jakiÂś serwis informacyjny czy coÂś, bo z przyjemnoÂściÂą porobiÂłbym jeszcze fotki ekipie TVN zaskakiwanej przez wysÂłannikĂłw Trwam. :D Bardzo ciekawie Kostkowski potem spojrzaÂł w stronĂŞ kamery Trwam. WidaĂŚ, Âże go to zdenerwowaÂło ale i rozÂśmieszyÂło.

A oglÂądaÂł ktoÂś moÂże WiadomoÂści? Bo mieli tam swĂłj wĂłz, wiĂŞc i pewnie live byÂł na poczÂątku? Ciekawe, czy na Trwam teÂż tak pokazywali reportera TVP.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:A oglÂądaÂł ktoÂś moÂże WiadomoÂści? Bo mieli tam swĂłj wĂłz, wiĂŞc i pewnie live byÂł na poczÂątku? Ciekawe, czy na Trwam teÂż tak pokazywali reportera TVP.
Nie byÂło w "WiadomoÂściach" Âżadnego live'a. :] Ale za to TRWAM pokazaÂła nam z bliska i z daleka ich wĂłz. :D Nawet to co jest w Âśrodku... :lol: :D

P.S. jak bĂŞdziesz miaÂł ÂŁukszu capsy jakieÂś z reporterami od tyÂłu to siĂŞ podziel. :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość