Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze jeden artykol tym razem z gazeta.pl "Szczuka najslabszym ogniwem?"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 54694.html
Mocne_ogniwo pisze:Niesamowite brednie. Bylem uczestnikiemt ego teleturnieju i widzialem jak wyglada realizacja. Kazia bardzo dobrze rozumiala sie z ekipa i daje sobie glowe uciac ze wszyscy wspolpracownicy darzyli ja szcunkiem i sympatia, dalo sie to zauwazyc...
A kiedy brales udzial w tym programie ?? moze jak na poczatku to Kazimiera byla inna, uprzejmniejsza a teraz moze byc chamska jak nie wiem co... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:Jeszcze jeden artykol tym razem z gazeta.pl "Szczuka najslabszym ogniwem?"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 54694.html
Mocne_ogniwo pisze:Niesamowite brednie. Bylem uczestnikiemt ego teleturnieju i widzialem jak wyglada realizacja. Kazia bardzo dobrze rozumiala sie z ekipa i daje sobie glowe uciac ze wszyscy wspolpracownicy darzyli ja szcunkiem i sympatia, dalo sie to zauwazyc...
A kiedy brales udzial w tym programie ?? moze jak na poczatku to Kazimiera byla inna, uprzejmniejsza a teraz moze byc chamska jak nie wiem co... :roll:
Nie... Kazia jest mi³a i uprzejma. W teleturnieju te¿, poniewa¿ ca³kiem niedawno by³y w nim moje dwie znajome. Co do kontaktu- nie podajê go. Jeœli bêdziecie chcieli wys³aÌ zbiorowego maila do Ka, to nie ma sprawy, mo¿na napisaÌ. Ale ja chcia³abym siê z tym wstrzymac do momentu a¿ bêdzie coœ wiadomo o dalszych losach Ka w telewizji. Poza tym- je¿eli macie jakieœ pomys³y co do maila musi byÌ chwytliwy- tak temat jak i treœÌ, zeby odpisa³a, bo rzadko to robi :/ Niestety, nawet znajomym rzadko odpisuje, wiêc myœlcie ;) Ona na tym tle nie jest 'porz¹dna' ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:No to sorry jak taka jest dla uczestkikow to dawno powinna wyleciec. Na antenie tego tak bardzo nie widac, ale tu jest napisane jak sie zachowuje Kazimiera. :?
Sorry ale nie bardzo rozumiem, przecie¿ nikt nie kaza³ siê zg³aszaÌ tym ludziom do NO. Mogli iœÌ do wiecznie uœmiechniêtego Ibisza do Polsatu :? Skoro program trwa³ przez bodaj 4 edycje to jednak kilkadziesi¹t tych odcinków mia³. A widocznie tak¹ rolê dosta³a Szczuka od TVN albo tak¹ formu³ê ma ten program, ¿eby prowadz¹ca w ten a nie inny sposób prowadzi³a go.
Swoj¹ droga zastanawiam siê czy teskt w SE nie jest jak¹œ zemst¹ na Szczuce i NO. Mo¿e jakiœ redaktorek(niekoniecznie ten co pisa³ ten tekst) bra³ udzia³ w NO i Kazia go delikatnie mówi¹c zbeszta³a ??:P
ZIMA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

TVN_FAN pisze: Skoro program trwaÂł przez bodaj 4 edycje to jednak kilkadziesiÂąt tych odcinkĂłw miaÂł.
Przez 4 edycje zrealizowano nie kilkadziesiat, a ponad 200 odcinkow :D :D :D :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mocne_ogniwo pisze:Niesamowite brednie. Bylem uczestnikiemt ego teleturnieju i widzialem jak wyglada realizacja. Kazia bardzo dobrze rozumiala sie z ekipa i daje sobie glowe uciac ze wszyscy wspolpracownicy darzyli ja szcunkiem i sympatia, dalo sie to zauwazyc...super expresss znany jest z takich bredni i powolywania sie na sady nigdy niegloszone i nie wypowiedziane... :? :? :? :?
PrzecieÂż Kazia ma zbijaĂŚ z tropu ,udzi biorÂących udziaÂł w"NO",taka konwencja programu :!: :!: :!: Jest Âświetna w tym co robi :!: :!: :D :D
ChcÂą zwyczajnie podÂłoÂżyĂŚ jej Âświnie,jak ktoÂś jest dobry to trzeba go wykopaĂŚ :evil: :evil: :evil: Tak to jest w naszym pie....kraju :!: :evil: :!: :evil: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

OT- A czy s³yszeliœcie, ¿e Instytut Ksi¹¿ki ma byÌ przeniesiony z Krakowa do Warszawy? Tak rozporz¹dzi³ Minister Kultury( z Pisuaru oczywiœcie) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
To bez sensu! Sypnie siê pó³ kultury krakowskiej i setki osób ju¿ nie bêdzie w stanie funkcjonowaÌ tak sprawnie jak kiedyœ! :cry: :cry:
A na przeprowadzkĂŞ idÂą fundusze z naszych podatkĂłw :evil: :evil:
Kazia takÂże jest przeciwna tym zmianom
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

to fatalne
czy Waw nie moÂże pogodziĂŚ siĂŞ Âże stolicÂą coolturalnÂą jest w Polsce KrakĂłw, WrocÂław..i Waw
mimo caÂłej sympatii mojej dla Wawy, to teÂż protestuje :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

tobi pisze:to fatalne
czy Waw nie moÂże pogodziĂŚ siĂŞ Âże stolicÂą coolturalnÂą jest w Polsce KrakĂłw, WrocÂław..i Waw
mimo caÂłej sympatii mojej dla Wawy, to teÂż protestuje :!:
JA teÂż uwielbaim WarszawĂŞ, no ale sorry... I to nie WARSZAWA sobie wymyÂśliÂła tÂą zmianĂŞ tylko minister k.i d.n PoraÂżka ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale mam dla was kolejna bardzo fajna ciekawostke:

Kazimiera Szczuka dnia 26 grudnia wystapi w programie "Szansa na sukces". :D :D Zrodlo "Fakt" i w "Fakcie" jest zdjecie jak siedzi Kazia na tym stopniu. :D :D To bedzie trzeba zobaczyc :!: :wink: [/b]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

:( o kurcze wyglÂąda na to, Âże ominie mnie fajna impreza, szkoda- moÂże puszczÂą kiedyÂś powtĂłrki
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

lilika pisze::( o kurcze wyglÂąda na to, Âże ominie mnie fajna impreza, szkoda- moÂże puszczÂą kiedyÂś powtĂłrki
Moze bedzie kiedys powtorka na TVP Polonia... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
lilika pisze::( o kurcze wyglÂąda na to, Âże ominie mnie fajna impreza, szkoda- moÂże puszczÂą kiedyÂś powtĂłrki
Moze bedzie kiedys powtorka na TVP Polonia... :roll:
Ale chyba ÂśpiewaĂŚ nie bĂŞdzie? ;) Bo nie za specjalnie umie ;) ChoĂŚ na Manifie piekne soprany pozyskiwaÂła ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:Ale chyba ÂśpiewaĂŚ nie bĂŞdzie? ;)
A co innego miala by w tym programie robic ?? :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:
Aleksandra pisze:Ale chyba ÂśpiewaĂŚ nie bĂŞdzie? ;)
A co innego miala by w tym programie robic ?? :wink:
A widzieliÂście piatkowe "Wydanie"? Jak zwykle super ;)

PS. A co z tym mailem? Piszemy?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

czekaÂłem na powtĂłrke w sob o 15.30 I NIE BYÂŁO
bo o 15.50 sÂą fragmenty nowego odcinka DAMY PIIK
i dlatego nie ma juÂż niestety-powtĂłrek Wydania...............
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości