Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak jak myslalem Marciniak znow prowadzil awaryjnie "Fakty" popoludniowe i ja znow tego nie widzialem... :x Pewnie jutro znow bedzie :roll: i tam mi sie wydaje ze bedzie do konca tygodnia ale moge sie mylic. :]
Black Jack '62 pisze:Cz³owieku, oka¿ odrobinê wspó³czucia :!:
To bylo do mnie ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to juz pewne Marciniak bedzie do konca tygodnia w "Faktach" popoludniowych. A myslalem ze juz dzis go nie bedzie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Wczorajsze wydanie magazynu 24 godziny prowadzone przez Pana Piotra by³o dziwne. Lubiê i ceniê Pana Piotra, ale rozmowa któr¹ prowadzi³ z Panem Rokit¹ lekko :!: mnie zaskoczy³a. Czepia³ siê go strasznie, mo¿e dlatego ¿e Pan Rokita wzi¹³ mu wczeœniej jego kartkê ?:!: Dzisiaj te¿ bêdzie prowadzi³ magazyn, mo¿e bêdzie lepiej :cry: :(
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

No rzeczywiœcie ta rozmowa z Rokit¹ troche dziwna. Ale fajnie siê Rokita wdrapywa³ na stó³ po t¹ kartke. Ale myœle po prostu ze Marciniak za Rokit¹ nie przepada.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Monster

Piotr Marciniak

Post autor: Monster »

Dla mnie najlepszym dziennikarzem nie jest J. Pochanke tylko Piotr Marciniak. Jest Âświetnym, profesjonalnym dziennikarzem. :!:
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

no tak...

Post autor: FAN_TVN »

Jutro ju¿ weekend i jak zawsze co drugi tydzieù spotka siê z nami w ,,Faktach'' Piotr Marciniak. Mi te¿ siê wydaje, ¿e jest on du¿o lepszym prowadz¹cym ni¿ Justyna Pochanke, ale jeszcze lepszym od Grzegorza Kajdanowicza i Bogdana Rymanowskiego. A wydaje mi siê, ¿e Justyna Pochanke nie by³aby taka s³awna, czyli nie prowadzi³aby g³ównego wydania ,,Faktów'' gdyby nie o¿eni³a siê z... wiadomo kim.

W grudniu mogliÂśmy teÂż w jednym z sobotnich wydaĂą ,,FaktĂłw'' zobaczy pewne zmiany. ByÂło napisane na tvn.tivi, Âże bĂŞdÂą takie jakby prĂłby w weekendowych ,,Faktach''. MoÂże jutro bĂŞdzie kolejna?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No Piotr jest najlepszym dziennikarzem, a StyÂśka najlepszÂą dziennikarkÂą. :P Mam nadziejĂŞ Âże niedÂługo tak jak StyÂśce "posypiÂą" siĂŞ nagrody dla Piotra Marciniaka bo naprawdĂŞ zasÂługuje na nie. :D

No i witamy nowego uÂżytkownika o bardzo podobnym nicku do innego uÂżytkownika. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jak usÂłyszaÂłam, Âże jutro (tzn. dzis :D ) Marciniak, to poszÂłam za przykÂładem premiera i wykonaÂłam cos na zasadzie tego jego sÂłynnego : yes! yes! Yes!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: no tak...

Post autor: tobi »

FAN_TVN pisze: Mi te¿ siê wydaje, ¿e jest on du¿o lepszym prowadz¹cym ni¿ Justyna Pochanke, ale jeszcze lepszym od Grzegorza Kajdanowicza i Bogdana Rymanowskiego. A wydaje mi siê, ¿e Justyna Pochanke nie by³aby taka s³awna, czyli nie prowadzi³aby g³ównego wydania ,,Faktów'' gdyby nie o¿eni³a siê z... wiadomo kim.

nagrody przed nim, o ile wÂładze TVN24 i TVN Go nie zdegradujÂą tak jak Anity Werner
poza tym, czy nagrody sÂą dla Piotra najwaÂżniejesze
to tylko element doecenienia, Âże jest odbiĂłr, Âże ktoÂś liczy na jego komente, zauwaÂżenie, bÂądÂź jest vciekaw jak On oceni-przzedstawi dane wydarzenie
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

No i weekend z Marciniakiem za Nami, szkoda :(
-----
----
--
-
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:( Niestety, wielka szkoda!, te weekendy z Piotrem sÂą za zdecydowanie za krĂłtkie. Ale pocieszam siĂŞ, Âże w tygodniu w TVN 24 bĂŞdzie moÂżna go zobaczyĂŚ.
Monster

Post autor: Monster »

Szkoda, Âże w ten weekend ,,Fakty'' prowadzi Grzegorz Kajdanowicz :cry:
Chyba, Âże siĂŞ coÂś zmieni :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:Szkoda, Âże w ten weekend ,,Fakty'' prowadzi Grzegorz Kajdanowicz :cry:
Chyba, Âże siĂŞ coÂś zmieni :D
WÂątpiĂŞ aby coÂś siĂŞ zmieniÂło. Niestety jutro na 100% usÂłyszymy Grzegorz Kajdanowicz "Fakty" witam paĂąstwa. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:D Przynajmniej Piotr byÂł przez piĂŞĂŚ dni z rzĂŞdu w Magazynie 24 godziny, a to ostatnio bardzo rzadko siĂŞ zdarza!! :P
Monster

Post autor: Monster »

Ale w M24h o 17:30... a 21.00 byÂł Bogdanek :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości