[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dziwi mnie, ¿e a¿ 2 mln. Ja ten serial ogl¹da³em i nawet by ciekawy, ale teraz zupe³nie nic sie nie dzieje. ŒmiaÌ mi sie chcia³o wczoraj jak wymyœlili ch³opakowi, ze ma iœÌ do wojska jak przeciez mamy wrzesien wiec nawet rok akademicki sie nie zacz¹³ (serial dzieje sie w tym czasie jaki mamy teraz), nie by³o mowy o ¿adnych badaniach itp., a ju¿ dosta³ bilet. :lol: :lol: :lol: Serial raczej straci widzów ni¿ zyska.

Jeœli chodzi o zimê to naturalne, ze wtedy jest wiêksza wodownia. "M jak Mi³oœÌ" miewa wtedy ponad 10 mln widownie :D

Teraz to "Samo ÂŻycie" ma juÂż 3 mln. widownie, a nie tak dawno nawet przegrywaÂło kilka razy z "Na WspĂłlnej".
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A mnie w ogóle dziwi, ¿e wiêkszoœÌ mê¿czyzn z tego forum zna dok³adne perypetie ka¿dego serialowego, polskiego klanu, rodziny etc. Rozumiem znaÌ powierzchownie jeden - dwa seriale ale, ¿eby kazdy? Nie wiedzia³em, ¿e sa one a¿ tak popularne wœrod m³odych ludzi... :P

A dwa miliony "Na WspĂłlnej" i "Samego Zycia" to i tak maÂło.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO pisze:ŒmiaÌ mi sie chcia³o wczoraj jak wymyœlili ch³opakowi, ze ma iœÌ do wojska jak przeciez mamy wrzesien wiec nawet rok akademicki sie nie zacz¹³ (serial dzieje sie w tym czasie jaki mamy teraz), nie by³o mowy o ¿adnych badaniach itp., a ju¿ dosta³ bilet. :lol: :lol: :lol:

Teraz to "Samo ÂŻycie" ma juÂż 3 mln. widownie, a nie tak dawno nawet przegrywaÂło kilka razy z "Na WspĂłlnej".
Nie znam siĂŞ za bardzo na tym, kiedy wzywajÂą do wojska i wogĂłle, ale z tego co wiem to Igor byÂł juÂż na badaniach :)

Pozatym "Samo zycie" i tak przegrywa z "Na WspĂłlnej" w grupie wiekowej 16 -49. W jednym z wywiadĂłw przeczytaÂłem, Âże Na WspĂłlnej oglÂądajÂą zaskakujÂąco modzi widzowie -serial do nich jest kierowany :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kaseta nie oglÂądam aÂż tak czĂŞsto i faktycznie moÂże byÂł, ale ja tego nie widziaÂłem wiec wydaÂło mi sie to Âśmieszne.

Fajnie, ze w jakies tam grupie "Na WspĂłlnej" prowadzi, ale i tak liczy siĂŞ ogĂłlna klasyfikacja.


Ktoœ powyzej pisa³ o tym, ze znamy w¹tki wszystkich seriali. Ja juz pisa³em, ze ogl¹dam "M jak Mi³oœÌ, "Samo ¯ycie" oraz sporadycznie "Na Wspólnej". Tyle jeœli chodzi o nasze polskie tasiemce.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Tak wiem :wink: Najwa¿niejsza jest ogólna klasyfikacja. A tam "Na Wspólnej nie wypada rewelacyjnie"... Pozatym zdaje mi siê, ¿e TVN jakoœ nie dba o ogl¹dalnoœÌ serialu :o Wiosn¹ serial emitowany by³ tylko 3 razy w tygodniu (od maja znów 5 razy), na wakacje przerwali emisje nowych odcinków. Szkoda, bo serial móg³by zyskac widowniê w³aœnie w wakacje...

Teraz jesieni¹ "Na Wspólnej" emituj¹ 4 razy w ci¹gu tygodnia o 21:00... Zmienili porê. Wbrew pozorom, mo¿e to dobra decyzja, ale nie dla wszystkich widzów. W czwartki i pi¹tki o 20:10 serial potrafi³ przyci¹gn¹Ì blisko 3 mln widzów, a narazie w poniedzia³ek o 21:00 serial ogl¹da³o 2,1 mln...

Tego co siĂŞ spodziewam w najbliÂższym czasie to jakiegoÂś rodzaju ewakuacji TVn -u (jeÂżeli nowe programy bĂŞde miaÂły widowniĂŞ jakÂą majÂą) do starych pĂłr nadawania...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja wole zeby ogniwo bylo o 20 wtedy jakos lepiej mi sie oglda, mysle ze ogldalnosc podskoczy spokojnie dopiero mija drugi tydzien nowego sezony poczekajmy jescez 2 i wtedy mozna wysuwac jakies wnooski i propozycje :lol: :lol: ja trzymam kciuki za polskiego widze zeby wresczie wyrwal sie zpod kurateli panienki lepkowskiej i przelaczyl w tym czasie na ogniwo
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W sobotĂŞ 28 stycznia o godzinie 14:25 zostanie na TVN nadany program "Z planu Na WspĂłlnej - To juÂż 3 lata". :P :D Bardzo fajny pomysÂł aby na tÂą rocznicĂŞ daĂŚ kulisy z planu tego popularnego serialu. :P ja wierny fan "Na WspĂłlnej" napewno zobaczĂŞ ten program. :wesoly: :p Szkoda tylko Âże tak ktĂłtko bo 30 minut. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

jak dla mnie jeszcze tylko na wspĂłlnej trzyma jakiÂś poziom wÂśrĂłd polskich seriali obyczajowych, tzn. coÂś siĂŞ dziejĂŞ i jest dynamicznie
Nie rozumiem ludzi ktĂłrzy zachwycajÂą siĂŞ nad mjm. Ten serial byÂł dobry ale do czasu, teraz jest nudny i dÂłuÂży siĂŞ jak niewiem co
ogĂłlnie serale to kicz i tandeta, chociaÂż teÂż czasem lubiĂŞ oglÂądaĂŚ 8)
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

Witajcie. Kiedyœ czyta³em ¿e Na Wspólnej jest nadawany na licencji jakiejœ zagranicznej stacji telewizyjnej, wiêc serial ten musi lecieÌ w jakiœ innych krajach. Ma ktoœ mo¿ê dostêp do zdjêÌ z Na Wspólnej w innych krajach? Bêdê bardzo wdziêczny. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja na kompie mam cala obsade wegierskiej wersji - Baratok kotz (jakos tak to sie pisze - "Miedzy przyjació³mi" ) i przypuszczalnie kto jest kim w porownaniu do polskiej wersji --> wlasnie stamtad sie dowiedzialem ze basia bedzie miala bobasa i ze roman i ewa sie spikna :P - tam jest juz 2000 odcinek a moze i wiecej, a emisje rozpoczeto na kanale RTL Klub w 1997 roku - wtedy kiedy u nas ruszyl "Klan"
Monster

Post autor: Monster »

DziÂś w programie pierwszym Polskiego Radia byÂł bardzo fajny i ciekawy materiaÂł o ,,Na WspĂłlnej''. GoÂściem programy byÂła m.in. BoÂżena Dykiel, i rozmawiano gÂłownie o tym jak powstaje serial. :P
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Na Wspolnej 2 miejec w Telekamerach ! :P pokona³o go ... co by³o wielkim zaskoczeniem :D serial m jak mi³oœÌ < :mad: > NW POKONA£O min. Kaln ! Œwietnie za rok mo¿e Telekamerka :D !
Oby tak dalej ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze: NW POKONAÂŁO min. Kaln ! ÂŚwietnie za rok moÂże Telekamerka :D !
Myslê ze w³aœnie tak bêdzie za rok. :] "M jak Mi³oœÌ" ostatni raz by³o nominowane wiêc nic nie stoi na przeszkodzie. :D :D Brawo dla NW. 8) :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

JuÂż ptaki lecÂące do Polski na wiosenne roztopy ĂŚwierkajÂą o tym Âże za rok "Na WspĂłlnej" otrzyma TeleKamerĂŞ :D
Monster

Post autor: Monster »

Na 100% za rok bĂŞdzie Telekamera. Wczoraj nawet nie spodziewaÂłem siĂŞ tak dobrego wyniku serialu Na WspĂłlnej. WidaĂŚ byÂło nawet jak Izabela siĂŞ cieszy :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 7 gości