[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Monster pisze:Wczoraj nawet nie spodziewaÂłem siĂŞ tak dobrego wyniku serialu Na WspĂłlnej. WidaĂŚ byÂło nawet jak Izabela siĂŞ cieszy :lol:
Nie Izabela tylko Anna. Bardzo czĂŞsto pokazywali ekipĂŞ ze WspĂłlnej.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś podczas reklamy w "W11" byÂł spot informujÂący Âże "Na WspĂłlnej" ma 3 lata. :D Podczas tego spotu wystĂŞpujÂą aktorzy z tego serialu m. in. serialowa Maria, ÂŻaneta, pan WÂłodek, Grzegorz, Ewa i Roman. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:DziÂś podczas reklamy w "W11" byÂł spot informujÂący Âże "Na WspĂłlnej" ma 3 lata. :D Podczas tego spotu wystĂŞpujÂą aktorzy z tego serialu m. in. serialowa Maria, ÂŻaneta, pan WÂłodek, Grzegorz, Ewa i Roman. :roll:
Dodam Âże owe spoty emitowane sÂą od wczoraj. Przypominam przy okazji o sobotnim reportaÂżu o godz. 14:25.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Fakt TV" jest artykuÂł o "Na WspĂłlnej" z okazji 3 lat tego serialu. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anula00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 12:45
Kontakt:

Post autor: anula00 »

Oo trzeba bêdzie kupiÌ..zaraz lece do kiosku..a swoja drog¹ ciesze siê ze Na Wspólnej ma 2 miejsce gdy¿ jest o wiele lepsze od tego tandetnego M jak Mi³oœÌ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

... i z okazji 3 lat "Na WspĂłlnej" na tvn.pl pojawiÂł siĂŞ news :D >>> http://www.tvn.pl/2006,01,1309108,nagoraco.html Fajne informacje sa w nim. 8) :D :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Myœlê ¿e urodziny "Na Wspólnej" w tym roku s¹ w bardzo dobrym okresie. 2 miejsce w plebiscycie Teletygodnia, w samym serialu nieoczekiwane zwroty akcji: œlub "pod niepiêciem", wesele z "pijanym wêdrowcem" a ju¿ nied³ugo œmierÌ, pogrzeb i rozpacz - to wszystko wp³ywa na ogl¹dalnoœÌ tymbardziej ¿e serial jest promowany (reklamowany) z okazji trzylecia emisji.
PrzewidujĂŞ Âże mijajÂący tydzieĂą bĂŞdzie rekordowy pod wzglĂŞdem oglÂądalnoÂści NW... a mam na co siĂŞ powoÂłaĂŚ ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:to wszystko wp³ywa na ogl¹dalnoœÌ tymbardziej ¿e serial jest promowany (reklamowany) z okazji trzylecia emisji.
No ale nie tylko ten spot, codziennie (gdy jest NW) jest reklama pokazuj¹ca urywek z dzisiejszego odcinka. :D Wiêc serial ma ogromn¹ promocjê. 8) No a teraz jeszcze wiele gazet o tym pisze, tak¿e w internecie jest sporo artyku³ów no i czasem w radiu mówi¹ o "Na Wspólnej". :P :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Galeria zdjĂŞĂŚ ze specjalnego rocznicowego programu tylko w serwisie http://www.tvn.tivi.pl - zapraszam.
anula00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 26 sty 2006, 12:45
Kontakt:

Post autor: anula00 »

Szkoda tylko Âże tak malo tych zdjĂŞĂŚ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet fajny byÂł ten dzisiejszy program. :roll: Tylko mogli daĂŚ trochĂŞ wiĂŞcej Âśmiesznych sytuacji no i troche wywiadĂłw z aktorami "Na WspĂłlnej". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

MoÂże mi ktoÂś wytÂłumaczyĂŚ czy ÂśmierĂŚ w serialu "Na WspĂłlnej" jaka ma miejsce w tych odcinkach to wymĂłg licencyjny ?? JeÂżeli tak to OK ale jeÂżeli w taki sposĂłb postanowiono pozbyĂŚ siĂŞ aktora z serialu to...gratuluje samopoczucia producentom i reÂżyserom. :?
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pozbywanie siĂŞ bohaterĂłw z serialu nie jest chyba niczym nowym.
to raczej nie jest wymĂłg licencyjny. Sama postac Ani pojawiÂła siĂŞ jako "zastĂŞpstwo" za KarolinĂŞ, a studia aktorskie DamiĂŞckiej nie byÂły czĂŞÂściÂą licencji :wink:
Jak CiĂŞ rusza, to tylko pogratulowac twĂłrcom serialu- znaczy, Âże byÂło dobrze zrobione i Âświetnie zagrane.
Igor-moim zdaniem- wspi¹³ siê na wy¿yny swojego talentu aktorskiego, przy tej scenie.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Monster

Post autor: Monster »

JuÂż 20 lutego 600 odcinek Na WspĂłlnej, a za dwa lata juÂż 1000 !

Jednak Klanu nie dogoniÂą... :wink:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TVN_FAN pisze:MoÂże mi ktoÂś wytÂłumaczyĂŚ czy ÂśmierĂŚ w serialu "Na WspĂłlnej" jaka ma miejsce w tych odcinkach to wymĂłg licencyjny ?? JeÂżeli tak to OK ale jeÂżeli w taki sposĂłb postanowiono pozbyĂŚ siĂŞ aktora z serialu to...gratuluje samopoczucia producentom i reÂżyserom. :?
Chyba nie. Z tego co wiem (choÌ mogê siê myliÌ) to ta licencja obejmuje tylko pomys³ na serial (grupa przyjació³, sierociniec etc.) no i w zwi¹zku z tym ich losy z pierwszych odcinków.

Teraz kiedy jest ich juÂż ponad 600 to przygody bohaterĂłw sÂą pisane przez polskich scenarzystĂłw i przystosowane do polskich realiĂłw. Np. taki Roman w oryginale jest bardzo zÂłym i srogim ojcem, a u nas to teraz taki miÂły Pan ;]

Ja nie oglÂądam "Na WspĂłlnej" - wystarczy mi jeden odcinek na dwa tygodnie, albo przeczytanie streszczeĂą ;P - ale dziÂś siĂŞ pokusiÂłem na seans. I...

Ten aktor, co gra Igora - Weso³owski. No có¿, pewnie teraz bêdzie przez kolejne 600 odcinków op³akiwa³ œmierÌ ukochanej, lamentowa³ i w ogóle... a¿ do momentu ponownego zakochania siê w GwieŸdzie Karolinie ;P A sama scena, no có¿... mo¿e jej nie doceniam, bo aktora œrednio lubiê, ale daleko jej do sceny Bree z 'Zdesperowanych gospodyù domowych'. Tam to by³ dopiero poruszaj¹cy szloch ;]
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości