Radio internetowe

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Monster

Post autor: Monster »

PabloOoOo_90 pisze:no i chyba tyle bo z miom gÂłosem kariery spikera nie zrobiĂŞ :lol:
Oj, gdybyÂś usÂłyszaÂł mĂłj gÂłos... TeÂż spikerem napewno nie zostanĂŞ :wink:

(teksty do pogody)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tylko musicie pamiĂŞtaĂŚ o muzyce... nieswojej... a raczej o niej zapomnieĂŚ :lol: To tyle ode mnie. Powodzenia! :super:

[edit]

Co do samego radia to miaÂłem kiedyÂś okazjĂŞ mieĂŚ takÂą niby praktykĂŞ :D i byÂło nawet nawet... a gÂłos... myÂślĂŞ Âże pasuje do radia 8) skromnie mĂłwiÂąc.

Oczywiœcie powy¿szy post salladyna jest odpowiedzi¹ na pierwsz¹ czêœÌ mojego ale takie s¹ w³aœnie uroki braku opcji edytowania :?
Btw.: Salladyn: WidzĂŞ Âże nadal masz do mnie jakieÂś... fochy? :>
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Oto propozycja ramĂłwki :
17:10 (po Faktach :D ) PrzeglÂąd medialnych wiadomoÂści dnia - czyli co wydarzyÂło siĂŞ istatnego w Âświecie mediĂłw w ciÂągu ostanich 24h.(7 dni w zaleÂżnoÂści od czĂŞstotliwoÂści nadawania)
17:25 Z Âżycia forum - krĂłtki felieton
17:30 DziÂś - waÂżne daty zwiÂązane z dzisiejszym dniem.
17:32 (?) Chwila muzyki - czyli koncert ÂżyczeĂą zamawiamy sobiĂŞ 1 piosenkĂŞ (kaÂżdy uÂżytownik zamawia 1 piosenkĂŞ) a DJ :D wybiera 1 z propozycji
17:36 coÂś :D (Wasze propozycje)

JA JA ! ZgÂłaszam swojÂą kandydaturkĂŞ :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

Kamil naprawdĂŞ,nie.UwaÂżam ciĂŞ za caÂłkiem sympatycznego uÂżytkownika ktĂłry na dodatek potrafi jasno wyraÂźiĂŚ swoje zdanie,co ceniĂŞ u ludzi.Na jakiej podstawie tak stwierdziÂłeÂś.Co edytowania postĂłw,to przez ich brak jest po prostu pysznie bo ja wÂłaÂśnie skasowaÂłem posta bo baÂłem siĂŞ Âże bĂŞdzie odpowiadaÂł na pytanie ktĂłrego nie byÂło.

Muzyki w naszym radio nie powinno byĂŚ bo ja przynajmniej ZAIS-owi pÂłaciĂŚ nie bĂŞdĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: radio internetowe

Post autor: :: Kamil »

salladyn pisze:Co edytowania postĂłw,to przez ich brak jest po prostu pysznie bo ja wÂłaÂśnie skasowaÂłem posta bo baÂłem siĂŞ Âże bĂŞdzie odpowiadaÂł na pytanie ktĂłrego nie byÂło.
Tak. Teraz to juÂż nie wiadomo co z czego i dlaczego... no ale co... jest porzÂądek. :?
salladyn pisze:Muzyki w naszym radio nie powinno byĂŚ bo ja przynajmniej ZAIS-owi pÂłaciĂŚ nie bĂŞdĂŞ.
Nawet studniĂłwki majÂą kontrolowaĂŚ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PabloOoOo_90 pisze:(...)17:30 DziÂś - waÂżne daty zwiÂązane z dzisiejszym dniem.(...)
Taki podobny program jest na TVP1. Bardzo dobry pomysÂł z nim. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

radio internetowe

Post autor: salladyn »

WymyÂśliÂłem nazwĂŞ.

i24 WedÂług mnie ta nazwa jest krĂłtka, wpadajÂąca w ucho ,i oczywiÂście kojarzÂąca siĂŞ z informacjami.I bĂŞdĂŞ siĂŞ przy niej upieraÂł :)

I oto logo.
Obrazek


Wiem Âże jeszcze dÂługo nie bĂŞdziemy nadawaĂŚ 24 godziny na dobĂŞ ale nawet powaÂżne stacje telewizyjne takie jak CT24 na poczÂątk uswojej dziaÂłalnoÂści nie nadawaÂły 24 godziny na dobĂŞ.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

salladyn pisze:WymyÂśliÂłem nazwĂŞ.

i24 WedÂług mnie ta nazwa jest krĂłtka, wpadajÂąca w ucho ,i oczywiÂście kojarzÂąca siĂŞ z informacjami.I bĂŞdĂŞ siĂŞ przy niej upieraÂł :)

I oto logo.
Obrazek
Nazwa moÂże byĂŚ.
Ale nad logiem trzeba jeszcze trochê popracowaÌ. To "i" w kó³eczku jest ³udz¹co podobne do tego z loga itvp.
Obrazek
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: radio internetowe

Post autor: michal641 »

:: Kamil pisze:
salladyn pisze:Muzyki w naszym radio nie powinno byĂŚ bo ja przynajmniej ZAIS-owi pÂłaciĂŚ nie bĂŞdĂŞ.
Nawet studniĂłwki majÂą kontrolowaĂŚ...
Nie dotyczy to darmowych mp trĂłjek. Na http://www.mp3.wp.pl jest ich mnĂłstwo. Wiadomo, Âże robiÂą je twĂłrcy amatorzy, ale niektĂłre nawet sÂą fajne.... a przy tym oni nie sÂą zrzeszeni w stowarzyszeniu ZAiKS, tak wiĂŞc za ich wykorzystanie nie musicie pÂłacic kasy...
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Re: radio internetowe

Post autor: redaktor »

salladyn pisze:WymyÂśliÂłem nazwĂŞ.

i24 WedÂług mnie ta nazwa jest krĂłtka, wpadajÂąca w ucho ,i oczywiÂście kojarzÂąca siĂŞ z informacjami.I bĂŞdĂŞ siĂŞ przy niej upieraÂł :)
MyÂślaÂłem, myÂślaÂłem i coÂś wymyÂśliÂłem.
A moÂże tak po prostu:
InfoRadio
I to przykÂładowe logo:
Obrazek
Kolory moÂżna oczywiÂście zmieniĂŚ. :lol: :lol: :lol:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja jestem za taka nazw¹, kolory te¿ s¹ w po¿¹dku:)
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a moze INternet Radio ?
Android <3
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Nazwa info radio jest w porzadku, logo tez mi sie podoba. Bylem przed chwila na stronie zaiksu i dowiedzialem sie ze juz za 100 zl miesiecznie mozna miec mozliwosc puszczania muzyki w radiu internetowym. Mysle, ze jezeli dobrze sie rozreklamujemy to bedziemy w stanie zarobic na reklamach i innych bajerach tyle, ze wystarczy na oplaty. Muzyka licencyjna przyda sie o tyle, ze nie wiele rozglosni internetowych ma mozliwosci i pozwolenia azeby ja odtwarzac, bylibysmy na tym polu konkurencyjni :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: radio internetowe

Post autor: :: Kamil »

michal641 pisze:Nie dotyczy to darmowych mp trĂłjek. Na http://www.mp3.wp.pl jest ich mnĂłstwo. Wiadomo, Âże robiÂą je twĂłrcy amatorzy, ale niektĂłre nawet sÂą fajne.... a przy tym oni nie sÂą zrzeszeni w stowarzyszeniu ZAiKS, tak wiĂŞc za ich wykorzystanie nie musicie pÂłacic kasy...
Ale muzyka z tamtÂąd raczej siĂŞ do niczego nie nadaje... czasem siĂŞ coÂś trafi ale rzadko.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: radio internetowe

Post autor: salladyn »

redaktor pisze: MyÂślaÂłem, myÂślaÂłem i coÂś wymyÂśliÂłem.
A moÂże tak po prostu:
InfoRadio
I to przykÂładowe logo:
Obrazek
Kolory moÂżna oczywiÂście zmieniĂŚ. :lol: :lol: :lol:
Kurcze,miaÂłem siĂŞ mupieraĂŚ ale tak naprawdĂŞ to rzeczywiÂście inforadio jest niezÂłe.A kolory niech jaknajbardziej zostanÂą.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości