[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

KurczĂŞ, powiedzcie mi na jakim odcinku zakoĂączyli emisjĂŞ 3 serii "Kryminalnych", bo teraz sÂą powt. nie, ja siĂŞ juÂż gubvie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:KurczĂŞ, powiedzcie mi na jakim odcinku zakoĂączyli emisjĂŞ 3 serii "Kryminalnych", bo teraz sÂą powt. nie, ja siĂŞ juÂż gubvie
Ostatni odcinek 3 serii "Kryminalnych":

Obrazek

http://kryminalni.onet.pl/1300457,odcinki.html

Jeszcze dodam Âże powtĂłrki co teraz lecÂą to one sÂą pomieszane ze wszystkich serii - czyli najlepsze. 8) :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet pisze:"Kryminalni: SzykujÂą siĂŞ zmiany!

JuÂż wkrĂłtce wszyscy widzowie ÂśledzÂący losy bohaterĂłw serialu "Kryminalni" przyzwyczajaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą musieli do nowych bohaterĂłw.

W nowych odcinkach pojawi siê miêdzy innymi Dominika KluŸniak (25 l.), która wcieli siê w rolê bardzo energicznej policjantki - Agnieszki Kamiùskiej. Co ciekawe, tu¿ przed rozpoczêciem nagrywania nowych odcinków serialu okaza³o siê, ¿e pani Dominika jest w ci¹¿y, co wymusi³o kilka istotnych modyfikacji w zaplanowanym wczeœniej z najdrobniejszymi szczegó³ami scenariuszu.

Jak jednak ustalili dziennikarze "Faktu" - realizatorom udaÂło siĂŞ bardzo sprawnie nad wszystkim zapanowaĂŚ i w chwili obecnej krĂŞcenie nowych odcinkĂłw popularnego serialu (ktĂłre obejrzeĂŚ moÂżna bĂŞdzie jesieniÂą) idzie juÂż peÂłnÂą parÂą.
Nowe odcinki pewnie bêd¹ na wiosnê a nie dopiero jesieni¹. :] :D Jestem bardzo ciekawy tej energicznej policjantki - no ale pewnie nie bêdzie a¿ tak aktywna, bo jest w ci¹¿y. :roll: Ale najbardziej czekam na akcje starego zespo³u. :wesoly:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Jezu, ta Dominika KluÂźniak jest straszna, a co dopiero z brzuchem :shock:
I'm ready for HD!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bez przesady! Bardzo cieszĂŞ siĂŞ z powodu nowych odcinkĂłw. Mam nadziejĂŞ, Âże wymyÂślili fajne zagadki kryminalne :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

11 marca na TVN wyemitowane zostanie coÂś zwiÂązane z serialem "Kryminalni" raczej to nie bĂŞdzie powtĂłrka odcinka tylko coÂś innego, bo to trwa 20 minut. :roll:

Obrazek


[ Dodano: Nie Mar 12, 2006 7:49 pm ]
No to juÂż wiemy ze ten program to byÂły kulisy Tryptyku ÂŚlÂąskiego - ktĂłrego wczoraj byÂł 1 odcinek. I muszĂŞ przyznaĂŚ ze byÂł "cudny". ÂŚwietna historia i Âświetne wynonanie daÂły fantastyczny efekt. OczywiÂście nie zabrakÂło krzyku o nic - w sobotĂŞ szmatÂławiec "Fakt" napisaÂł Âże nie chcÂą tego ogladaĂŚ itp. jak zwykle przesadzili. :/ MyÂślĂŞ Âże ten wczorajszy odcinek bĂŞdzie miaÂł rekordowÂą oglÂądalnosĂŚ. :roll:

RĂłwnieÂż w sobotĂŞ ukazaÂł siĂŞ w "Super Expressie" plakat kolejnego serialu TVN tym razem "Kryminalnych" po jednej stronie Maciej ZakoÂścialny:

Obrazek

a po drugiej g³ówni bohaterowie oraz capsy z serialu. Ta strona jest fajniejsza. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

Czemu dziÂś byÂła powtĂłrka jakiegoÂś starego odcinka Kryminalnych...?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

iSiO pisze:Czemu dziÂś byÂła powtĂłrka jakiegoÂś starego odcinka Kryminalnych...?
Hm... teÂż mnie to zastanowiÂło sÂłyszaÂłem Âże ten wczorajszy miaÂł byĂŚ dobrze ocenzurowany na dziÂś i miaÂł byĂŚ ze znakiem od 12 lat (ten wczorajszy miaÂł 16). Ale w tym z dziÂś nawet byÂły nieocenzurowane sÂłowa np k**** :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Sobotni odcinek "Kryminalnych" pt. "Grabarz" rozpoczynaj¹cy Trylogiê œl¹sk¹ by³ ca³kiem niez³y. Niektóre momenty sprawia³y, ¿e serce mocniej zabi³o. Dobrze dopracowali efekty dŸwiêkowe, krzyki, wrzaski itp. a tak¿e te trupy (wygl¹da³y jak prawdziwe). Mo¿e dlatego w niedzielê nie powtórzyli tego odcinka bo móg³ byÌ doœÌ przera¿aj¹cy dla m³odszych widzów. Ale s¹dzê, ¿e pod wzglêdem makabrycznoœci i straszenia widza by³ to jeden z lepszych odcinków. Chocia¿ nie by³o w nim zbyt wiele akcji i bardzo czêsto pokazywano mordercê - szczególnie podoba³y mi siê statyczne i spokojne sceny kiedy np. robi³ trumnê, albo (to ju¿ bardziej dynamiczne) kiedy nagrywa³ wrzeszcz¹c¹ ¯anetkê :shock: Akcja rozwija siê powoli i trzyma w napiêciu na pewno dalsze odcinki pozwol¹ rozwin¹Ì skrzyd³a naszym kryminalnym.

"Zabawnie" byÂło jak zakopywaÂł Âżywcem ÂŻanetkĂŞ z "Na wspĂłlnej" :lol:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Z informacji na str. kryminalni.onet.pl
"Informujemy, Âże odcinki z serii „TRYPTYK ÂŚLÂĄSKI” (odc. 41, 42, 43) z uwagi na mocne sceny nie bĂŞdÂą powtarzane w niedzielne popoÂłudnie. W tym czasie widzowie bĂŞdÂą mogli obejrzeĂŚ powtĂłrki innych odcinkĂłw serialu. "
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

chandler pisze:Z informacji na str. kryminalni.onet.pl
"Informujemy, Âże odcinki z serii „TRYPTYK ÂŚLÂĄSKI” (odc. 41, 42, 43) z uwagi na mocne sceny nie bĂŞdÂą powtarzane w niedzielne popoÂłudnie. W tym czasie widzowie bĂŞdÂą mogli obejrzeĂŚ powtĂłrki innych odcinkĂłw serialu. "
Wydaje mi siĂŞ, Âże jest to sÂłuszna decyzja. Tylko zastanawia mnie to dlaczego sobotnie odcinki nie majÂą czerwonego znaczka.

I jeszcze chcia³em siê odnieœÌ do publikacji "Faktu", który po raz kolejny pisze "nie chcemy";"nie bêdziemy".
Dlaczego oni piszÂą w moim imieniu ?? :x Ja chcĂŞ takie sceny oglÂądaĂŚ i nic gazecie, ktĂłra zdobywa siĂŞ na pokazanie otwartej trumny z ciaÂłkiem skatowanego dzieciÂątka do tego !! :x
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
chandler pisze:Z informacji na str. kryminalni.onet.pl
"Informujemy, Âże odcinki z serii „TRYPTYK ÂŚLÂĄSKI” (odc. 41, 42, 43) z uwagi na mocne sceny nie bĂŞdÂą powtarzane w niedzielne popoÂłudnie. W tym czasie widzowie bĂŞdÂą mogli obejrzeĂŚ powtĂłrki innych odcinkĂłw serialu. "
Wydaje mi siĂŞ, Âże jest to sÂłuszna decyzja. Tylko zastanawia mnie to dlaczego sobotnie odcinki nie majÂą czerwonego znaczka.
Chyba starczy od 16 lat... :D :) ZresztÂą dla mnie i tak to nie ma znaczenia i chyba dla wszystkoch. :roll: Rzadko kto zwraca na to uwagĂŞ - tak mi siĂŞ wydaje. :roll:
TVN_FAN pisze:I jeszcze chcia³em siê odnieœÌ do publikacji "Faktu", który po raz kolejny pisze "nie chcemy";"nie bêdziemy".
Dlaczego oni piszÂą w moim imieniu ?? :x Ja chcĂŞ takie sceny oglÂądaĂŚ i nic gazecie, ktĂłra zdobywa siĂŞ na pokazanie otwartej trumny z ciaÂłkiem skatowanego dzieciÂątka do tego !! :x
Tak !! i w³asnie mnie to wkurzy³o. :evil: Pisz¹ ¿e s¹ nieodpowiedne sceny, a sami daj¹ co chc¹. :x :evil: Najlepiej kmouœ zwracac uwagê, a swoich b³êdów nie widzieÌ...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Chyba starczy od 16 lat... :D :) ZresztÂą dla mnie i tak to nie ma znaczenia i chyba dla wszystkoch. :roll: Rzadko kto zwraca na to uwagĂŞ - tak mi siĂŞ wydaje. :roll:
pewnie, Âże starczy. Te znaczki to sÂą... nie wiadomo po co !! Ale skoro juÂż sÂą to sÂądzĂŞ, Âże powinni bardziej wiarygodnie je stosowaĂŚ :) a tak to tylko jeszcze bardziej kompromitowane sÂą te znaczki. I to nie tyczy siĂŞ tylko TVN :P
ZIMA
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

TVN_FAN pisze:
pewnie, Âże starczy. Te znaczki to sÂą... nie wiadomo po co !! Ale skoro juÂż sÂą to sÂądzĂŞ, Âże powinni bardziej wiarygodnie je stosowaĂŚ :) a tak to tylko jeszcze bardziej kompromitowane sÂą te znaczki. I to nie tyczy siĂŞ tylko TVN :P
Mam pytanie a dlaczego niema ich na telewizji trwam
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Fajne byÂło dziÂś przypomnienie na poczÂątku Kryminalnych, co byÂło w poprzednim odcinku.

Je¿eli chodzi o treœÌ (¿e Tryptyk Œl¹ski nie dla dzieci), to dzisiejszy drugi epizod nie zawiera³, a¿ takich drastycznych scen i uwa¿am, ¿e spokojnie mogliby go jutro o 18.00 powtórzyÌ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości