Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

NO, no, coraz fajniej sie prezentuje Pani Magda. Fryzura tez coraz bardziej mi sie podoba, jakas taka lzejsza sie zrobila :)
Radzi sobie tez niezle, tylko ja chyba jej glosu nie lubie...
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Zastanawiam sie jakim cudem dostrzegacie te kolczyki ;) w taki sposob sie czesze ze nie widze ani uszu ani kolczykow..moja strata :D ale coz...24 h na dobe niestety nie moge jej ogladac ale nastepnym razem na pewno sie przyjrze :) a glos,fakt ma lekko "skrzeczacy" ale bardzo urokliwy!
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Sun pisze:a glos,fakt ma lekko "skrzeczacy" ale bardzo urokliwy!
Mnie najbardziej podoba siê ten g³os do wejœÌ na ¿ywo z sejmu, do rozmowy z goœciem, bo serwisów z Sakowsk¹ nie lubiê.
KiedyÂś straszyÂła jeszcze ponura minÂą- jak byÂła w studiu, ale teraz to zniknĂŞÂło. WidaĂŚ, Âże siĂŞ wyrabia. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

UwaÂżam , Âże jej gÂłos wcale nie jest skrzeczÂący . Sakowska to dziennikarka telewizyjna nie radiowa tu waÂżniejsze jest jak siĂŞ wyglÂąda a ona wyglÂąda bosko.DrugÂą rzeczÂą istotnÂą jest co ma w gÂłowie a ma duÂżo .
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Oczywiscie ze ma COÂŚ w glowie,dziwne by jakikolwiek dziennikarz tak prestizowej stacji w glowie nic nie mial! Magda ma spora konkurencje w TVN24 ale miejmy nadzieje ze sie "wyrobi" na gwiazde pierwszej klasy
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Pani Magda, chyba jest zakochana :) poniewaz z kazdym dniem wyglada coraz atrakcyjniej w TV.
A co do jej glosu, to chyba nie nalezy sie go czepiac, gdyz jest on bardzo melodyjny i dzwieczny, co tez dodaje jej uroku, ciekawe jaki glos ma osoba, ktora krytykuje Pania Magde. Glosu sie nie wybiera!!! Sadze, ze sporo Polek chcialo by miec taki glos jak Pani Magda :)

Cichy Wielbiciel
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

Boreczek pisze:Pani Magda, chyba jest zakochana :) poniewaz z kazdym dniem wyglada coraz atrakcyjniej w TV.
A co do jej glosu, to chyba nie nalezy sie go czepiac, gdyz jest on bardzo melodyjny i dzwieczny, co tez dodaje jej uroku, ciekawe jaki glos ma osoba, ktora krytykuje Pania Magde. Glosu sie nie wybiera!!! Sadze, ze sporo Polek chcialo by miec taki glos jak Pani Magda :)

Cichy Wielbiciel
:D Jak jest zakochana to bardzo dobrze . Mam nadziejĂŞ , Âże jest szczĂŞÂśliwa i nie jest samotna . Pozostaje ÂżyczyĂŚ wszystkiego najlepszego i cieszyĂŚ siĂŞ bo jeÂżeli dziĂŞki temu jest atrakcyjniejsza to dla nas jej fanĂłw to tylko powĂłd do radoÂści. :D JeÂżeli chodzi o jej gÂłos to dajmy juÂż spokĂłj.NaprawdĂŞ jest OK.
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Oczywiscie ze jest Ok! Ba,nawet rewelacyjnie! :D Gdyby tylko ta doskonalosc zauwazyly rowniez wladze TVN24 to moze bysmy podziwiali Magde czesciej,na przyklad w studiu :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Dziœ od rana Sakowska zachwyca swoj¹ anielsk¹ urod¹ :D . Jest jak zawsze boska , ale zauwa¿am pewn¹ zmianê w jej uœmiachu jest on jeszcze badziej ciep³y i jakiœ bardziej radosny. Warto w³¹czyÌ TVN 24 , ¿eby to zobaczyÌ. :D
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

Wywiad z MagdÂą SakowskÂą!
W poniedziaÂłek 6 marca na blogu -X-
zostanie opublikowany wywiad z dziennikarkÂą TVN24,
MagdÂą SakowskÂą.
Tam gdzie jest X powinna byĂŚ nazwa bloga, ale nie wiem czy mogĂŞ jÂą napisaĂŚ :roll:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja myÂślĂŞ, Âże moÂżesz daĂŚ link do tego bloga. To nie jest Âżadne konkurencyjne forum ani strona o TVN.

Ps. Pewnie pytania z wywiadu bĂŞdÂą "kradzione", bo zaÂłoÂżyciel Ăłw bloga nie jest normalny. Jak chcesz o nim pogadaĂŚ to na PW.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

WiĂŞc podaje adres:
http://www.dziennikarstwo.bbs.pl Tam Magda S. udzieliÂła wywiadu :D :wesoly:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WÂłaÂścicielem bloga jest osoba o ktĂłrej moÂżesz sobie poczytaĂŚ w temacie "W sprawie niektĂłrych userĂłw" w dziale forum.tvn.tivi.pl.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ona pewnie doskonale wie kim on jest. :> Moze nawet z nim wsĂłlpracuje - tak mi siĂŞ wydaje. :roll: Dobra ale to nie o tym temat sorry za off topic. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
fuksi
Początkujący
Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 14:45

Post autor: fuksi »

:D Sakowska jest MistrzyniÂą :D
w raporcie popoÂłudniowym okoÂło 16:30 relacjonowaÂła dzieĂą Prezydenta KaczyĂąskiego w Niemczech, to jak Ona potrafi w krĂłtkim czasie przekazaĂŚ tak duÂżo informacji, bez jednego zajÂąkniĂŞcia,bez jednej pomyÂłki, bez kluczenia jest poprostu zadziwiajÂące. Wszystko na temat , bardzo konkretnie a do tego
:D jest najpiĂŞkniejsza :D .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Semrush [Bot] i 13 gości