TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Kolejne info o powtorkach - juz w przyszlym tygodniu tvn7 nada poraz kolejny serial ktory lecial rok temu - " Wczoraj jak dzis "
To juz jest smieszne ,zobaczcie od pewnego czasu pisze o tych powtorkach seriali komediowych na tym forum i zauwazcie ,ze prawie co tydzien daje info. wam o tym ,ze jest powtorka. moze od marca tvn7 ruszy z czyms nowym i moze zaczna wkoncu kozystac z zasobow rtl7

I zaraz znowu wysle maila wysmiewajacego ta sytuacje do tvn7
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Od marca "nowoœÌ" w TVN Siedem - "Ostry dy¿ur"... sezon pierwszy ;P

A poza tym nic, kompletny brak zmian. ToÂż to nawet TV4 zaÂłatwiÂło sobie jakieÂś reality (nawet dwa) i sport w postaci FormuÂły Pierwszej...

MoÂżesz wysÂłaĂŚ kolejnego wyÂśmiewajÂącego maila, choĂŚ rĂłwnie dobrze, moÂżna pogadaĂŚ w tej sprawie z telewizorem albo ze ÂścianÂą. I da to mniej/wiĂŞcej taki sam efekt, a raczej jego brak. ;P
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

£a³ coœ nowego na tej stacji - i tyle nowoœci w wiosennej ramówce... :/ No ale oczywiœcie zosta³o to zepchniête z TVN. :? A ogl¹dalnoœÌ spada, spada i spada... :roll: I nic na to nie wskazuje ¿e wzroœnie. :? Szkoda tej stacji...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

szkoda to mi jest rtl7 bo oni przynajmniej mieli jakies nowosci co jakis czas - nie majac tego a archiwum a tvn ma bogate swoje archiwum oraz archwium rtl7.
to juz nawet nie mowie o nowosciach ale np mogliby zaczac nadawac bewerlly hills 90-210 - stare ale nie bylo w powtorkach
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

¦MIAÆ SIÊ CZY P£AKAÆ???!!!
PowtĂłrek ciÂąg dalszy !!!!
w przyszlym tygodniu w pasmie komediowym ( tu sie powtorze juz sam ) TO LECIALO JUZ W ZESZLYM ROKU - serial " Randka z gwiazdÂą "
BLE BLE BLE BLE - DO ZNUDZENIA TVN 7!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a-j-p pisze:¦MIAÆ SIÊ CZY P£AKAÆ???!!!
Nie przejmowaĂŚ siĂŞ. :]

a-j-p pisze:w przyszlym tygodniu w pasmie komediowym ( tu sie powtorze juz sam ) TO LECIALO JUZ W ZESZLYM ROKU - serial " Randka z gwiazdÂą "
BLE BLE BLE BLE - DO ZNUDZENIA TVN 7!!!!


Ale chyba pojawiajÂą siĂŞ tam nowoÂści filmowe, ktĂłrych na TVN Siedem nie byÂło (chyba) a ktĂłre wiele razy byÂły na TVN i to nawet niedawno. PromujÂą na TVN np. "Cast Away: Poza Âświatem" czy "Lara Croft: Tomb Raider".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

no fakt - ale ja uwielbiam seriale komediowe usa a z polskich stacji to obecnie tylko tvn7 cos emituje a jak wala te pwotorki to az sie we mnie krew gotuje. tym bardziej ,ze maja to archiwum rtl7 gdzie sa dwa fajne sitcomu - COACH oraz 3RD ROCK FROM THE SUN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ich hasÂłem reklamowym moÂże byĂŚ "TVN Siedem - do siedmiu razy sztuka". :evil2:

Ja nie rozumiem, dlaczego "SiĂłdemka" jest takim (przepraszam) zadupiem. Same powtĂłrki powtĂłrek powtĂłrek. Jak juÂż majÂą coÂś wÂłasnego (idiotyczne teleturnieje interaktywne, Na osi, Hydepark), to leci o jakichÂś dziwnych godzinach...

Kiedyœ oferta "Siódemki" by³a bardziej przystêpna. Pamiêtam "Klub przygód" z Gulewiczem w Turcji zdaje siê, the Trip, realizowane wspólnie z MTV. No i jeœli teleturnieje interaktywne to ciekawsze. Trele morele, Szybka forsa, £amis³ówka, a nie te coœ, co mamy obecnie. By³o ma³o powtórek, nadawali ciekawe filmy, seriale. No i wyniki ogl¹dalnoœci by³y 2 razy wy¿sze, ni¿ obecnie. Emitowali te¿ "Œwiat na dzieù dobry" TVN24 i "Aktualnoœci".

"Siódemka" mog³aby byÌ przecie¿ normaln¹ telewizj¹. Z programiami informacyjnymi, publicystycznymi, nowymi serialami, filmami, programami rozrywkowymi, reality-shows. A powstaje zapchajdziura w stylu Polsatu 2. Przecie¿ obecnie ciekawsz¹ ofertê od "Siódemki" ma TVN Style (patrz np. "Miasto kobiet", "Telewizja od kuchni", "Œwiat wed³ug...", "Polska od kuchni", czy "Miejski ogrodnik"), a nawet TVN Turbo, o TVN24 nawet nie wspominaj¹c. Dlaczego "Siódemka" nie nadaje ¿adnego programu informacyjnego? Mogliby chocia¿ (w TVN24 zamist "Wieczornego raportu") np. o 20 emitowaÌ jakiœ 20minutowy "Dziennik" (taki, jak mia³o keidyœ TV4), w którym pokazywaliby materia³y dzienniakrzy Faktów i TVN24. Mo¿na przecie¿ daÌ jakiœ talk-show, program rozrywkowy (spokojnie mo¿na kontynuowaÌ w TVN7 "Drogê do gwiazd", czy "Jak ³yse konie" albo "Moj¹ krew" w odœwie¿onej formie). Ca³oœÌ warto uzupe³niÌ ciekawymi serialami. ZwróÌmy uwagê np. na Tajemnice Smallville. Ka¿dy wie o jakiej porze nadaje to TVN, w TVN7 mog³oby byÌ o normalnej porze, a w TVN najwy¿ej dawaÌ powtórki. Zdajê sobie sprawê z tego, ¿e to kosztuje, ale gdyby tak myœlano to TVN, czy TVN24 nie osi¹gnê³yby takiego sukcesu jaki osi¹gnê³y. Do TVN7 pasowa³aby kontynuacja programó w stylu "Mojej krwi", "£ysych koni", czy "Ananasów z mojej klasy". W TVN Siedem mog¹ te¿ nadawaÌ np. ukryt¹ kamrê, w Polsce nie ma ju¿ takiego programu, a jest wielu wielbicieli ukrytej kamery.

ReasumujÂąc ramĂłwka "SiĂłdemki" to bagno, dno dna. Wydaje siĂŞ, Âże gorzej byĂŚ nie moÂże, ale sÂądzĂŞ, Âże osoby odpowiedzialne za ofertĂŞ programowÂą TVN7 jeszcze nie osiÂągnĂŞÂły szczytu bujnej wyobraÂźni i marzeĂą o wyÂższej ogladalnoÂści przy powtĂłkach powtĂłrek i nieznoÂśnej nudzie. Jak widaĂŚ nie pomogÂły nwet spoty reklamujÂące TVN7 na antenie TVN. I ja siĂŞ nie dziwiĂŞ. To poraÂżka, Âżadna reklama, ani 2 fajne filmy tego nie zmieniÂą.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Dokladnie :)
Z programiami informacyjnymi, publicystycznymi, nowymi serialami, filmami
Wiesz ja juz nie mowie o nowosciach - bo jest sporo fajnych seriali komediowych z lat 80 i 90 wiec wcale nie trzeba wydawac kasy na nowosci bo mozna emitowac cos fajnego a starszego.
np serial Grace w opalach albo jak juz wiele razy pisalem - Trener lub 3 Planete od Slonca.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PodpisujĂŞ siĂŞ pod tym, szczegĂłlnie za poruszenie problemu "Smallville" :D

ChoÌ od siebie dodam, ¿e program informacyjny w TVN Siedem - moim zdaniem - nie jest za dobrym pomys³em. Pewnie by siê nie przyj¹³, poza tym po co robiÌ konkurencjê "Faktom"? Wystarczy³yby "Aktualnoœci".

Rano mogliby puszczaĂŚ jakieÂś teledyski, popoÂłudniu seriale z gatunku Anime (na przykÂład Dragon Ball, ktory - kiedy leciaÂł - oglÂądaÂło chyba 300 tysiĂŞcy widzĂłw; albo Pokemony nowe - na niemieckim RTL leci juÂż z Ăłsma seria!! ;P)

Bardzo mi siĂŞ podobaÂł teleturniej "Podaj dalej" w RTL7, dlaczego tego nie puszczÂą? Nawet nie mĂłwiĂŞ o nowych odcinakch, ale w ogĂłle nie dajÂą powtĂłrek z RTL. ByÂły teÂż programy w stylu "ÂŚmiechu warte" tyle, Âże o niebo lepsze od tego na TVP.

PS: Wszystkim, ktĂłrzy majÂą niemiecki RTL polecam "Oops - die Superpanneshow" - w soboty o 22:45. To jest dopiero "Âśmiechu warte". MaÂło gadania - prawie same filmiki ;)
:)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja bym chciaÂł, Âżeby na TVN siedem byÂł program "OtwĂłrz oczy z ManuelÂą". Taki jak ten z gagu z MaÂłgorzatÂą OstrowskÂą. :P :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:(...)Trele morele, Szybka forsa, £amis³ówka, a nie te coœ, co mamy obecnie.(...)
Te teleturnieje interaktywne z Endemol - Neovision byÂły dobre o wiele lepsze niÂż te co teraz sÂą chociaÂż daÂło siĂŞ je oglÂądaĂŚ...

Dzieù móg³by siê zacz¹Ì programem porannym na ¿ywo np. "Otwórz oczy z Manuel¹" podobne coœ jak by³o w gagu z "Mamy Ciê" - oczywiscie móg³by byÌ jakiœ inny prowadz¹cy/a. A w nim przegl¹d prasy, serwisy informacyjne, goœcie itp. :) Potym jakies dobre ale dobrze teleturnieje interaktywne podobne do "£amis³ówek". Mogliby przenieœÌ parê programów z TVN do Siódemki np. "Maraton uœmiechu". Mogliby w³aœnie robiÌ kolejne edycje programów których s¹ powtórki. A moze jakieœ porozumienie ze stacj¹ muzyczna która bêdzie tworzyÌ dla TVN Siedem program muzyczny coœ w stylu "Viva Polska" na TVN. :roll: Mo¿na zakupiÌ pare licencji zagranicznych i zrobiÌ polskie edycje. No i oczywiœcie dobre filmy i seriale i ramówka by³aby ciekawsza wyniki by siê zwiêkszy³y przychody te¿ i po pewnym czasie inwestycja by siê zwróci³a. I jak sie by coœ zarobi³o to dalej inwestowaÌ aby widzowie nie uciekli. Jednak to marzenia. :cry: :evil: :?

Edit: £a³ jakaœ nowoœÌ na TVN Siedem od marca:

Wirtualne Media pisze:Od 4 marca na anetnie TVN Siedem najbardziej kontrowersyjny komik brytyjski ostatnich lat w budzÂącym wiele emocji autorskim programie "Da Ali G Show".

Program bĂŞdzie sie pojawiaÂł w kaÂżdÂą sobotĂŞ okoÂło godz. 22.00.

Sacha Baron Cohen czyli tytu³owy Ali G to jeden z najzabawniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych brytyjskich komików ostatnich lat. PopularnoœÌ zdoby³ dziêki wymyœlonej przez siebie postaci, swojego alter ego, przezabawnego londyùczyka z egzotycznymi korzeniami i szalonymi pomys³ami. Ali G - 'wyluzowany' dziennikarz, to postaÌ wzbudzaj¹ca wiele emocji. Dla Brytyjczyka nie ma œwiêtoœci. Œmieje siê on dos³ownie ze wszystkiego. W swoim programie sam wciela siê w wiele, bardzo ró¿norodnych postaci. Przeprowadza wywiady, czêsto zadaj¹c swoim goœciom bardzo zaskakuj¹ce i podchwytliwe pytania. Przeœmiewa popkulturê, u¿ywa czêsto
slangu, ¿artuje z bie¿¹cych wydarzeù, nawi¹zuje do ró¿nych kultur.

Autorski program z serii 'Da Ali G Show' pojawi³ siê po raz pierwszy w 2000 roku w brytyjskim Channel 4. Program odniós³ wówczas ogromny sukces i przyniós³ jego twórcy a¿ dwie nagrody British Academy Award w kategorii najlepszy komik oraz najlepszy program satyryczny oraz kilka innych cennych wyró¿nieù.


Chyba to jest podobne do "Szymona Majewski SHOW" no zobaczymy moze byĂŚ ciekawie... :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Chyba nie bede oryginalny jesli poinforumje was ,ze od przyszlego tygodnia w pasmie komediowym bedzie znowu - PORAZ KOLEJNy nadawany serial Drew Carey Show.
DO ZNUDZENIA :) :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nareszcie TVN siedem nie nadaje kolejnej powtĂłrki. Tego wieczora moÂżna obejrzeĂŚ Mistrzostwa Polski w TaĂącach LatynoamerykaĂąskich.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

To ja coÂś napisze od 29 marca (to jest 2 termin) bĂŞdÂą kolejne odcinki kultowego serialu "Przyjaciele"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości