Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

trwam przy rm

Post autor: salladyn »

pawell pisze: A jestem jeszcze ciekawy co odpowiedziaÂł (jeÂśli to zrobiÂł) ten do kogo byÂło kierowane to pytanie wiesz moÂże salladynie??
Mniej wiĂŞcej tak:

Chyba nie muszĂŞ Panu tÂłumaczyĂŚ Âże jest wiosna i ptaki powracajÂą z ciepÂłych krajĂłw i to nie tylko do Polski i do caÂłej Europy.

:lol:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Chyba nie muszĂŞ Panu tÂłumaczyĂŚ Âże jest wiosna i ptaki powracajÂą z ciepÂłych krajĂłw i to nie tylko do Polski i do caÂłej Europy.
O nieee to jest ich wiĂŞcej,niÂż 2? CaÂłe stado? nie uwolnimy siĂŞ od nich nigdy :zalamany:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A teraz maÂłe science-fiction, wizja nieco katastroficzna:

Ojciec Rydzyk omamia Âświat. Zostaje papieÂżem, przyjmuje imiĂŞ Maybach I:

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:O nieee to jest ich wiĂŞcej,niÂż 2? CaÂłe stado? nie uwolnimy siĂŞ od nich nigdy :zalamany:
Nie tam stado - caÂłe stada wiele ptakĂłw pewnie zaraÂżonych ptasiÂą grypÂą leci do naszego kraju... :zalamany: to tylko kwestia czasu gdy tÂą grype wykryjÂą w innym mieÂście w Polsce.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
CrAsH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 17 mar 2006, 15:52
Lokalizacja: London
Kontakt:

Post autor: CrAsH »

Wydanie specjalne programu UWAGA! wyprodukowanego przez telewizje TVN. W tym odcinku dziennikarze ujawniaja prawdziwe oblicze ks. T. Rydzyka i ujawniaja jak trudno jest do niego dotrzec oraz jaka wladze w Polsce ma kler :evil: Polecam wszystkim chcacym poznac druga strone prawdy propagowanej przez "Radio Maryja" i telewizje "Trwam"
Zarzut rasizmu

"Radio Maryja" wzbudza teÂż liczne kontrowersje i sprzeciw wielu Âśrodowisk, ktĂłre zarzucajÂą mu ksenofobiĂŞ, zwÂłaszcza antysemityzm. Kontrola KRRiTv ujawniÂła liczne antysemickie (wg KRRiTv) wypowiedzi na antenie radia. We wnioskach pokontrolnych z przeprowadzonego monitoringu stwierdzono, iÂż Radio Maryja ma „niewÂłaÂściwy stosunek do problemu antysemityzmu, co jest niezgodne z chrzeÂścijaĂąskim systemem wartoÂści".

Zdaniem przeciwnikĂłw Radio to czynnie pobudza do nienawiÂści na tle narodowoÂściowym naruszajÂąc art. 22 a. Dyrektywy Rady Unii Europejskiej i Parlamentu Europejskiego z 19 czerwca 1997 r. Stacja ta w opinii niektĂłrych Âśrodowisk wielokrotnie caÂłkowicie zÂłamaÂła ustawowy zakaz z art. 18 pkt. 1 Ustawy o radiofonii i telewizji, mĂłwiÂący o tym, iÂż "audycje lub inne przekazy (…) w szczegĂłlnoÂści nie mogÂą zawieraĂŚ treÂści dyskryminujÂących ze wzglĂŞdu na rasĂŞ, pÂłeĂŚ lub narodowoœÌ”.
Wiecej pod adresem:

Kod: Zaznacz cały

http://pl.wikipedia.org/wiki/Debata_o_Radiu_Maryja
File : 350 MB (350 MB), duration: 1:03:20, type: AVI, 1 audio stream(s), quality: 36 %
Video : 294 MB, 650 Kbps, 25.0 fps, 448*336 (4:3), XVID = XVID Mpeg-4, Supported
Audio : 55 MB, 122 Kbps, 48000 Hz, 2 channels, 0x55 = MPEG Layer-3, Supported

Pobierz:

Kod: Zaznacz cały

Link do sciagniecia pliku: http://rapidshare.de/files/14856582/uwaga-odcinek.specjalny.fenomen.ojca.tadeusza.rydzyka.pl.tvrip.xvid-bf.www_OSIOLEK_com.part1.rar.html

Link do sciagniecia pliku: http://rapidshare.de/files/14861752/uwaga-odcinek.specjalny.fenomen.ojca.tadeusza.rydzyka.pl.tvrip.xvid-bf.www_OSIOLEK_com.part2.rar.html

Link do sciagniecia pliku: http://rapidshare.de/files/14869292/uwaga-odcinek.specjalny.fenomen.ojca.tadeusza.rydzyka.pl.tvrip.xvid-bf.www_OSIOLEK_com.part3.rar.html

Link do sciagniecia pliku: http://rapidshare.de/files/14872974/uwaga-odcinek.specjalny.fenomen.ojca.tadeusza.rydzyka.pl.tvrip.xvid-bf.www_OSIOLEK_com.part4.rar.html
Archiwum moze byc zabezpieczone haslem :

Kod: Zaznacz cały

www.warezarea.be
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wczoraj w nocy sÂłuchaÂłam sobie radyjka :devil:
I nagle sÂłysze z radia taki oto spot...
ZÂłowieszczy gÂłos pyta. czy chciaÂł byÂś aby Twoje dzieci uczyÂł jerzy Owsiak ?
W polsce rusza kampania na rzecz nauki udzielania 1 pomocy... idea jest to bardz szczytna ale czy chesz by 1 pomocy uczyl Twoje dziecko twĂłrca psychodelicznego przystanku woodstock :devil:

A jeszcze wczesniej dzwonila pani ktĂłra sie skarÂżyÂła ze w polsce jest tyko 1 ÂźrĂłdÂło prawdy RM i ona jest nieszczĂŞsliwa bo miaÂła jedynego syna i on wyjechaÂł do niemiec. On juÂż nie jest polakiem zabraÂł teÂż jej wnukja - polaka :D i teraz on juÂż siĂŞ zniemczyÂł... i jakiez byÂło jej oburzenie gdy syn dzwoniÂł i namwaiÂł jÂą by gÂłosowaÂła na TUSKA a co gorsza jeszcze on ten caÂły WOSP wspiera :/ no i ten wnuk ktĂłry kiedyÂś byÂł polakiem :devil: ma tylko jednego Boga teraz komputer ale ona nie zainstaluje sobie internetu bo to najwiĂŞksze zÂło i Âśmietnik swiata :D


AAA i jeszcze ja pare dni temu s³ucha³am to jedna pani dzowni³a i mówi³a ¿e ona w oczach tuska widzi tak¹ z³oœÌ i ogromn¹ nienawiœÌ :devil: na co ksi¹dz ze tak ju¿ jest z tymi libera³ami :D

[ Dodano: Nie Mar 26, 2006 1:59 pm ]
Marcin czy mĂłgÂłbyÂś otworzyĂŚ ponownie otworzyc temat moherki na gÂłowach ???
Zmien tylko temat . PrzecieÂż jak bys przeczytaÂł te 2 dÂługie posty to widaĂŚ ze nie sÂą o moherach a bardziej o dogmatach wairy...

Zobacz jak siĂŞ z kolegÂą napisaliÂśmy :( ....
A ten wÂątek nie nadaje sie do kontynuowania...
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

onet.pl pisze:"Uwa¿amy, ¿e uci¹¿liw¹ spraw¹ radia z pe³n¹ uwag¹ i ca³¹ stanowczoœci¹ powinni siê zaj¹Ì: biskup toruùski, w³adze zakonu redemptorystów oraz Konferencja Episkopatu Polski" - powiedzia³ abp Józef Kowalczyk, Nuncjusz Apostolski.
Stolica Apostolska zwrĂłciÂła siĂŞ do biskupĂłw polskich, "aby zgodnym dziaÂłaniem przezwyciĂŞÂżali aktualne trudnoÂści spowodowane przez niektĂłre transmisje i stanowiska zajmowane przez Radio Maryja, ktĂłre nie uwzglĂŞdniajÂą w wystarczajÂącym stopniu sÂłusznej autonomii sfery politycznej"
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !! Nareszcie ktoÂś siĂŞ za to weÂźmie !! Mam tylko nadziejĂŞ, ze nie skoĂączy siĂŞ to na apelach a przeistoczy siĂŞ w czyny. MyÂślĂŞ, Âże biskupi nie bĂŞdÂą w tej sprawie spoglÂądaĂŚ na politykĂŞ...Jestem dobrej myÂśli :D
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Emerytka skazana za Radio Maryja


Za zak³ócanie ciszy nocnej musi zap³aciÌ grzywnê. Chyba ¿e pomo¿e jej minister sprawiedliwoœci


O swoje racje chce w ten sposĂłb walczyĂŚ 73-letnia Marianna Olczyk. Mieszka w podczĂŞstochowskiej wsi - w jednym domu z synem i synowÂą. Od lat sÂą ze sobÂą w konflikcie.

Kobieta wolny czas wype³nia sobie, s³uchaj¹c Radia Maryja. - Lubiê odmawiaÌ przy nim ró¿aniec, uczestniczyÌ we mszy œwiêtej - mówi. W czerwcu ubieg³ego roku s³uchana przez ni¹ audycja "Rozmowy niedokoùczone" sta³a siê przyczyn¹ kolejnej rodzinnej awantury. By³o po godz. 22. DŸwiêki z radia przeszkadza³y spaÌ synowi i synowej. Mê¿czyzna przed godz. 23 wezwa³ policjê. W efekcie emerytka trzy miesi¹ce póŸniej stanê³a przed s¹dem grodzkim obwiniona o zak³ócanie ciszy nocnej. Nie pomog³o t³umaczenie, ¿e mimo interesuj¹cej debaty przysnê³a i dlatego nie œciszy³a radioodbiornika. Kobieta zosta³a skazana na 50-z³otow¹ grzywnê. Twierdzi, ¿e s¹d uzna³ j¹ winn¹ z przyczyn politycznych.

Niedawno SÂąd OkrĂŞgowy w CzĂŞstochowie podtrzymaÂł orzeczenie sÂądu grodzkiego. W uzasadnieniu stwierdziÂł m.in., Âże "proÂśby obwinionej nadania sprawie wymiaru religijnego czy politycznego z tego powodu, Âże sÂłuchaÂła Radia Maryja, nie sÂą przekonujÂące".

Pani Marianna zamierza dotrzeĂŚ do ministra sprawiedliwoÂści Zbigniewa Ziobro i poprosiĂŚ, by zbadaÂł jej sprawĂŞ. Ma nadziejĂŞ, Âże wniesie z urzĂŞdu kasacjĂŞ do SÂądu NajwyÂższego.
Patrz ÂŁukaszu, ty oglÂądasz ten program z wielkim zaciekawieniem, a moherki - rydzykfanki juÂż nie. :devil:

Ps. Ciekawe czy sĂŞdzia jest Âżydem :lol:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Google siĂŞ nigdy nie myli :devil:
:devil: Tak :D wczoraj teÂż byÂła mowa o tym w Shout Box'ie. :D MyÂślaÂłem Âże jak siĂŞ wpisze 'siedziba szatana' to wyskoczy coÂś zwiÂązane z TVN-em (bo kiedyÂś byÂła taka fotka gdzie jakaÂś babcia trzymaÂła tablicĂŞ gdzie byÂło napisane TVN = dzieÂło szatana :twisted: ). No ale jednak wÂłaÂśnie google nigdy sie nie myli. :twisted: :twisted: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WyjaÂśnienie (fragment artykuÂłu z gazety.pl):
Jak Radio Maryja staÂło siĂŞ "siedzibÂą szatana"? Na wielu prywatnych stronach internetowych jednoczeÂśnie musiaÂł pojawiĂŚ siĂŞ link o nazwie "siedziba szatana", prowadzÂący do strony radia ojca Rydzyka.
Mo¿e my zrobimy jak¹œ akcjê? Mo¿e na cel weŸmy sobie Magdê Mo³ek stronka o magdzie mo³ek

A link podpiszmy, hmmm... faÂłszywa gwiazda. :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie wiem czy ktoÂś juÂż podawaÂł, ale jeÂśli nie to Polecam stronĂŞ, a szczegĂłlnie klasykĂŞ polskiej literatury- poezje oraz grĂŞ (sprĂłbujcie trafiĂŚ w twarz o. Dyrektora- wychodzi z niego... hm...prawda) :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Nie wiem czy ktoÂś juÂż podawaÂł, ale jeÂśli nie to Polecam stronĂŞ,
Genialna strona. :P :twisted: Nie widziaÂłem jeszcze jej dziĂŞki za linka. :P ;)
terraX pisze:(...) oraz grĂŞ (sprĂłbujcie trafiĂŚ w twarz o. Dyrektora- wychodzi z niego... hm...prawda) :devil:
Bardzo zabawna ta gra szczegĂłlnie podobaja mi siĂŞ komentarze. :twisted: :twisted: A z Rydzyka wychodzi (powiem tym ktĂłrym nie udaÂło sie trafiĂŚ) szatan. :twisted: No i Rydzyk zostaÂł zdemaskowany przed rzeszÂą swoich meherkĂłw... :twisted: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

Tak dziœ wygl¹da pierwsza strona Super Ekspressu :devil: A po szczegó³y zapraszamy do kiosków :P :devil:
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TrochĂŞ przesadzili z tym tytuÂłem... niemoralny pfff... za sÂłabe okreÂślenie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości