W sprawie niektórych userów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A teraz czas, abyÂście poznali kolejne wcielenie Monstera. Monster pisaÂł ostatnio na forum jako Justynaa.

Zachowanie tego u¿ytkownika by³o bardzo podejrzane. Umieszcza³ na forum adres forum Monstera, przeprosiny od niego, a tak¿e m.in. pisa³ ma³osensowne posty w temacie "Goœcie w Faktach". Jednak szczyt wszystkiego Monster osi¹gn¹³ organizuj¹c na forum kolejn¹ prowokacjê, która p³azem nie mog³a przejœÌ nikomu. W w¹tku "Propozycje zmian w grafice TVN24" Monster umieœci³ obrazki, obra¿aj¹ce bêd¹cych aktualnie u w³adzy w polityków. Na zaproponowanej w prowokacji belce informacyjnej przeczytaÌ mogliœmy m.in., ¿e prezydent Kaczyùski og³osi³ w orêdziu, ¿e "chce mu siê kupê".

Takie zachowanie na forum.tvn.tivi.pl nie moÂże mieĂŚ miejsca i bĂŞdzie tempione. PorĂłwnane zostaÂły adresy IP Justyny i Monstera, po ktĂłrych wszelkie wÂątpliwoÂści redakcji tvn.tivi.pl zostaÂły rozwiane. To jedna i ta sama osoba. Kolejny - nikt nie jest juÂż siĂŞ w stanie doliczyĂŚ ktĂłry - ban dla Monstera.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WiedziaÂłem, wiedziaÂłem, wiedziaÂłem :!: :!: przeczuwaÂłem Âże to jest on. Te posty Justyyny byÂły bardzo podobne do Monstera - nic nie wnoszÂące do tematu i tak dziwnie pisane. :roll: Jeszcze swoimi postani nie raz potrafiÂł mnie wkurzyĂŚ pisaÂł niesamowite gÂłupoty... :lol: Eh...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

I jeszcze na swoim forum pisaÂł, Âże zmieni forum.tvn.tivi.pl w forum o kupie. I co, udaÂło mu siĂŞ :lol: :lol: czĂŞÂściowo... :lol: :brawa: :brawa: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:WiedziaÂłem, wiedziaÂłem, wiedziaÂłem :!: :!: przeczuwaÂłem Âże to jest on.
TVN_FAN i moi moderatorzy teÂż przeczuwali. Dlatego wszystko dokÂładnie sprawdziliÂśmy i porĂłwnaliÂśmy. :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

:devil: :devil: http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 5&start=60 <- po tym byÂłem niemal pewny... skÂąd jakaÂś Justyna znaÂłaby stronĂŞ Monstera?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

ÂŁukasz pisze:(...) Dlatego wszystko dokÂładnie sprawdziliÂśmy i porĂłwnaliÂśmy. :lol:
i zbanowaliœmy mo¿e pó³ Polski :devil: :devil: :devil:

ChoĂŚ mam nadziejĂŞ, ze nie :P
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

PostulujĂŞ zweryfikowanie kaÂżdego nowego uÂżytkownika aby sprawdziĂŚ czy to nie jest Monster.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze zawsze jak siê coœ dziwnego dzieje to nie ma moderatorów do odpowiedznich dzia³ów... :) (nie pomyœlcie ¿e mam to Wam za z³e ;) )

Dziœ jakaœ banda z forum iTV wtargne³a na nasze i zaczê³a zaœmiecaÌ to forum. :neutral: Najgorszy jest Meslin :? niegorszy Przemek_K_13, któty ju¿ zd¹¿y³ mnie obraziÌ. :neutral: :x

Bardzo fajny obrazek nawet pasujÂący do tej sytuacji:

Obrazek :D

Eh... skÂąd siĂŞ bierze aÂż taka gÂłupota. :neutral: :? :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Kurcze zawsze jak siê coœ dziwnego dzieje to nie ma moderatorów do odpowiedznich dzia³ów... :) (nie pomyœlcie ¿e mam to Wam za z³e ;) )

Dziœ jakaœ banda z forum iTV wtargne³a na nasze i zaczê³a zaœmiecaÌ to forum. :neutral: Najgorszy jest Meslin :? niegorszy Przemek_K_13, któty ju¿ zd¹¿y³ mnie obraziÌ. :neutral: :x
(...)
Eh... skÂąd siĂŞ bierze aÂż taka gÂłupota. :neutral: :? :x
Wow !! Nie byÂło mnie tylko 2 dni a tu co widzĂŞ :devil: ale siĂŞ syf porobiÂł :? UÂżytkownicy Ci, ktĂłrzy go zrobili zapewne bĂŞdĂŞ czÂłonkami tego forum do czasu najbliÂższej wizyty ÂŁukasza :devil: :D wiĂŞc PaweÂł spokojnie :P bierz to z przymruÂżeniem oka :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:Wow !! Nie byÂło mnie tylko 2 dni a tu co widzĂŞ :devil: ale siĂŞ syf porobiÂł :?
Oni zrobili to w pare minut mo¿e w pó³ godziny... :roll:
TVN_FAN pisze:UÂżytkownicy Ci, ktĂłrzy go zrobili zapewne bĂŞdĂŞ czÂłonkami tego forum do czasu najbliÂższej wizyty ÂŁukasza :devil: :D wiĂŞc PaweÂł spokojnie :P bierz to z przymruÂżeniem oka :D
No ju¿ jestem spokojny, ale kurcze siê zdenerwowa³em przychodzi jakiœ goœÌ i na "dzieù dobry" pisze ¿e jestem chory umys³owo. :? A dlaczego tak napisa³? bo nie lubie iTV. :neutral: Koniec œwiata... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pawell pisze:No ju¿ jestem spokojny, ale kurcze siê zdenerwowa³em przychodzi jakiœ goœÌ i na "dzieù dobry" pisze ¿e jestem chory umys³owo. :? A dlaczego tak napisa³? bo nie lubie iTV. :neutral: Koniec œwiata... :?
Pawell, nie ma siĂŞ co przejmowaĂŚ, jaka telewizja tacy fani :?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zbanowa³em im nicki i IP z których pisali. W ci¹gu najbli¿szych godzin oka¿e siê, czy te IP maj¹ sta³e, czy te¿ po ponownym po³¹czeniu neostrady bêd¹ mieli inne.

Nie lubiĂŞ jak jacyÂś debile psujÂą mi sobotni wieczĂłr, no ale muszĂŞ po nich posprzÂątaĂŚ :]
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

£ukasz pisze:Zbanowa³em im nicki i IP z których pisali. W ci¹gu najbli¿szych godzin oka¿e siê, czy te IP maj¹ sta³e, czy te¿ po ponownym po³¹czeniu neostrady bêd¹ mieli inne.

Nie lubiĂŞ jak jacyÂś debile psujÂą mi sobotni wieczĂłr, no ale muszĂŞ po nich posprzÂątaĂŚ :]
Nikt nie lubi :D ale dobrze, Âże juÂż ich nie ma :brawa: mam nadziejĂŞ, ze siĂŞ nie pojawiÂą te Monsteropodobne osobniki :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jestem zaskoczony tym, Âże pozwolono pisaĂŚ na tym forum osobie, ktĂłra parĂŞ miesiĂŞcy temu potrafiÂła tylko obraÂżaĂŚ uÂżytkownikĂłw naszego ...yyy... waszego forum w tym mnie,a takze samego administratora. Nie myÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie mĂłgÂł wrĂłciĂŚ szczegĂłlnie po tym gdy w tym temacie rozpoczĂŞÂła siĂŞ dyskusja na temat Monstera. :? KaÂżdy chyba kaÂżdy pisaÂł o nim Âźle co by znaczyÂło, Âże nikt nie chciaÂłby juÂż go tu widzieĂŚ. WrĂłciÂł i odrazu siĂŞ zaczeÂło pisanie o tym jak bĂŞdÂą wygladaĂŚ "Fakty", ktĂłre dopiero za miesiÂąc, gÂłupkowate pytania typu "MyÂślicie, Âże powrĂłcÂą Fakty wieczorne?"... :? Jeszcze zobaczycie bĂŞdÂą z niego kolejne kÂłopoty juÂż pare razy dostawaÂł szanse, zmarnowaÂł je i dostaÂł kolejnÂą i tego nie rozumiem. :?

PowrĂłt Monstera = powrĂłt gÂłupoty na forum... :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Zgadzam siĂŞ w 100% z pawllem.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość