[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kulisy pierwszego razu Jolany PieĂąkowskiej w "DzieĂą Dobry TVN" we wtorek o 22 oczywiÂście w "Telewizji od kuchni" na TVN Style. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Magma70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 20:46

Post autor: Magma70 »

WITAM, CHCIALABYM SKOMENTOWAC WYSTÂĄPIENIE PANI PIENKOWSKIEJ W "DZIEN DOBRY TVN" CZYTAM JAKA ONA JEST SWIETNA I WOGOLE...
MOIM ZDANIEM PANI NIE NADAJE SIE DO TEGO PROGRAMU,JEST SZTYWNA ,MALO LUZU,NIE DALA M.MOLEK DOJSC DO GLOSU.MAM WRAZENIE ,ZE UWAZA ,ZE WIE WSZYSTKO NAJLEPIEJ,NA WSZYSTKO ZNA ODPOWIEDZ WIEC PO CO JEST W TYM PROGRAMIE.MOZE DO ROZMOW O POLITYCE SIE NADAJE ,ALE TU? ABSOLUTNIE!JEST NA MAXA SZTUCZNA ,SPOD IGLY ,BEZ SENSU ,ZERO LUZU!ZERO USMIECHU ,A JAK JUZ JEST TO MA SIE WRAZENIE ,ZE WYMUSZONY.TROCHE NA NIÂĄ "NAGADAÂŁM" ALE TAK WLASNIE JÂĄ ODBIERAM .NIE TEN PROGRAM. JESTEM CIEKAWA WASZEGO ZDANIA .
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Po pierwsze - tutaj nie piszemy capslookiem. Jest to zÂłamanie regulaminu foeum

Po drugie - moÂże byÂś to napisaÂła w temacie o Joli PieĂąkowskiej, a nie w temacie o DDTVN

Po trzecie - nie zgadzam siĂŞ z tobÂą. UwaÂżam, Âże pani wypadÂła w DDTVN wyÂśmienicie. WyrĂłwnuje nam mierne prowadzenie sztucznej Magdy M. Ciekawe kiedy jej siĂŞ wtrÂącaÂła w sÂłowo. OglÂądaÂłem rĂłwnieÂż DDTVN i nie przypominam sobie takiego momentu. Nie zgodzĂŞ siĂŞ takÂże z brakiem uÂśmiechu. ByÂł i to przez caÂły czas. Jest jeszcze nieco sztywna, ale czego oczekiwaĂŚ po dwĂłch latach nieobecnoÂści na wizji.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Blond duet w DDTVN

Kolejna gazeta pisze o debiucie nowej pary w DDTVN. I jak pisz¹ napewno to nowoœÌ w naszej tv ale jak dla mnie nowoœc nieudana.
ZIMA
Magma70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 20:46

Post autor: Magma70 »

sory za ten capslook,nie wnikalam w regulamin , moj blÂąd.BedĂŞ uparta w twierdzeniu ,ze J.Pienkowska jest mdla i zarozumiala,a co do tego ,ze miala przerwe na wizji? taka profesjonalistka ,bez przesady.Molek jest miÂła ,spokojna, nienarzucajÂąca sie .J.Pienkowska powinna zajÂąc sie radiem.Lepiej jak jej nie widac ,nawet wlos jej na glowie nie zadrzy,jest super sztuczna.Ale niech probuje zobaczymy cZym jeszcze "zablysnie".
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Magma70 pisze:sory za ten capslook,nie wnikalam w regulamin , moj blÂąd.BedĂŞ uparta w twierdzeniu ,ze J.Pienkowska jest mdla i zarozumiala,a co do tego ,ze miala przerwe na wizji? taka profesjonalistka ,bez przesady.Molek jest miÂła ,spokojna, nienarzucajÂąca sie .J.Pienkowska powinna zajÂąc sie radiem.Lepiej jak jej nie widac ,nawet wlos jej na glowie nie zadrzy,jest super sztuczna.Ale niech probuje zobaczymy cZym jeszcze "zablysnie".
No i widaĂŚ, ze dalej nie dokoĂąca wczytaÂłaÂś siĂŞ w regulamin bo to jest wÂątek o DDTVN a nie wÂątek Jolanty PieĂąkowskiej. Ta ma swĂłj i tam pisz lepiej opinie na jej temat a nie tu jak nie chcesz terraX albo ÂŁukasza zdenerwowaĂŚ :devil:

A ju¿ w sobotê kolejne DDTVN z Jolant¹ Pieùkowsk¹ i Magd¹ Mo³ek choÌ ciekawe dlaczego raz w reklamach zapowiadaj¹cych program widzia³em Kingê i Marcina :D ale to pewnie dlatego, ¿e nie zd¹¿yli jeszcze nagraÌ reklam z Pieùkowsk¹.
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:A ju¿ w sobotê kolejne DDTVN z Jolant¹ Pieùkowsk¹ i Magd¹ Mo³ek choÌ ciekawe dlaczego raz w reklamach zapowiadaj¹cych program widzia³em Kingê i Marcina :D ale to pewnie dlatego, ¿e nie zd¹¿yli jeszcze nagraÌ reklam z Pieùkowsk¹.
Hmm :> SÂą nagrane. JuÂż przed debiutem Joli emitowali.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro w "Dzieù Dobry TVN" goœÌmi bêd¹:

> Marek Jurek, BronisÂław Komorowski i Wojciech Olejniczak czyli marszaÂłkowie po cywilnemu
> Mariusz Pudzianowski
> ÂŁukasz i PaweÂł Golec

Z tymi marszalkami moze byĂŚ nawet fajnie. :D Niestety nie zobacze tego. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kiedy wreÂściĂŞ troche polityki ja musze jechaĂŚ rano na zakupy:(:( :?
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kowal pisze:Kiedy wreÂściĂŞ troche polityki ja musze jechaĂŚ rano na zakupy:(:( :?
PorannÂą politykĂŞ do zostaw Bogdanowi Rymanowskiemu i jego programowi "Kawa na ÂŁawĂŞ". :devil:

Ps. MiÂło, Âże wrĂłciÂłeÂś po dÂługiej nieobecnoÂści. :brawa:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

DziĂŞki, mam nadzieje, Âże juÂż tu zostane:):) A wÂłaÂśnie dÂługo mnie nie byÂło kiedy "Kawa na Âławe"?

A tak pozatym to ja apeluje do wÂładz TVN...Wywalcie MoÂłek!! PrzecieÂż ona jest straszna, juÂż bym wolaÂł by PieĂąkowska (ktĂłra radzi sobie nieÂźle) prowadziÂła program z Bogdanem Rymanowskim i pewnie nie byÂło by tak kiepsko. MoÂże tylko ja tak mam ale jak widze jak ona to prowadzi to myÂśle, Âże oglÂądam kolejny gÂłupkowaty program Polsatu :devil:
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A tak pozatym to ja apeluje do wÂładz TVN...Wywalcie MoÂłek!! PrzecieÂż ona jest straszna, juÂż bym wolaÂł by PieĂąkowska (ktĂłra radzi sobie nieÂźle) prowadziÂła program z Bogdanem Rymanowskim i pewnie nie byÂło by tak kiepsko. MoÂże tylko ja tak mam ale jak widze jak ona to prowadzi to myÂśle, Âże oglÂądam kolejny gÂłupkowaty program Polsatu
Kr¹¿¹ plotki, ¿e we wrzeœniu TVN nie przed³u¿y z ni¹ umowy. 8)
DziĂŞki, mam nadzieje, Âże juÂż tu zostane:):) A wÂłaÂśnie dÂługo mnie nie byÂło kiedy "Kawa na Âławe"?
news z tvn.tivi.pl:
23 kwietnia po magazynie "Dzieù Dobry TVN" na antenie stacji Waltera wyemitowany zostanie pierwszy odcinek politycznego talk-show Bogdana Rymanowskiego. "Kawa na ³awê" - bo tak nazywa³ siê bêdzie program - przyj¹Ì ma formê telewizyjnego œniadania, spêdzonego razem z najwa¿niejszymi politykami kraju.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Moim Zdaniem pieĂąkowska radzi sobie swietnie a molek jest milczaca i tylko chrzaka z boku

PS. witam wszystkich bardzo serdecznie
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No ja mam nadzieje, ¿e rozwi¹¿¹ z ni¹ umowê. Tylko ciekawe kto j¹ zast¹pi.
Wróciłem!!
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Dzisiaj Magda byÂła nawet fajna . SÂłyszeliÂście jak mĂłwiÂła , Âże sÂą plotki iÂż nie lubi siĂŞ z JolÂą a to podobno nieprawda . :tanczy:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości