[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mi te¿ siê na pocz¹tku £ukasz nie podoba³, ale w ostatnim odcinku jak pogodzi³ sie z niechlubn¹ przesz³oœci¹ swojego ojca milicjanta, sta³ siê jakiœ taki bardziej przystêpny, ano i stan¹³ wrêcz na g³owie , ¿eby odnaleœÌ Basieùkê
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W sobotĂŞ w "Kryminalnych" jednÂą z modelek - serialowÂą siostrĂŞ Basi - bĂŞdzie graĂŚ prawdziwa siostra Magdaleny Schejbal. :roll: KiedyÂś o tym pisaÂł Onet.pl niestety juÂż tego artykuÂłu nie znalazÂłem. :] :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Naprawde " Tryptyk Œl¹ski " by³ najlepszy . Do samego koùca trzyma³ w napiêciu . Mam nadziejê , ¿e jeszcze kiedyœ zrobi¹ jak¹œ akcjê w 2 lub 3 odcinkach . :tanczy:
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ostatni odcinek "MODELKI" byÂł teÂż fajny trzymajÂący w napiĂŞciu od prawi poczÂątku, siostra Basi Âładna :P , ale nie tak Âładna jak Basia :red:
Kinia1987
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 19:28

Post autor: Kinia1987 »

przylaczam sie do Was i mam nadzieje, ze na tym forum nie ma takich nawiedzonych ludzi jak na tym onetowym :P
do zachwytow sie oczywiscie dolaczam ;)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wczorajszy odcinek nie byÂł aÂż tak ciekawy, jedynie dowiedzielismy sie wiecej o smierci zony Zawady
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

Ja sÂądzĂŞ Âże teraz bĂŞdzie szukaÂł brata PaweÂłka. Wczorajszy odcinek byÂł Âświetny.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Wczorajszy odcinek nie byÂł aÂż tak ciekawy, jedynie dowiedzielismy sie wiecej o smierci zony Zawady
Jak dla mnie byÂł dobry. :D Bardzo fajnie Marek WÂłodarczyk zagraÂł wiĂŞÂżnia. :P Szkoda tylko Âże wczoraj nie ogladaÂłem, bo w dzisiejszej powtĂłrce momentami byÂło tylko piiii i piiii :lol: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
DarkNoir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 13:24
Lokalizacja: szczecin

Post autor: DarkNoir »

czyÂżby do tvn zawitaÂła pis-owska cenzura? ostatnio odcinek byÂł ocenzurowany( chodzi mi o to 'piii' podczas przekleĂąstw) ;] sadze Âże serial troszke utraciÂł swojego typowo sensacyjnego charakteru ;] poza tym troche denerwujacy jest ten dzwiĂŞk ;]
I can, in every way,
illustrate this thing called love inside
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O tak. :? Bardzo zdziwiÂło mnie to ocenzurowali premierowy odcinek po 20:35. :? Rozumiem tÂą powtĂłrkĂŞ przed "Faktami", ale ten :?: ÂŹle siĂŞ oglada serial kryminalny jak jest piii i piii. :?

A jeszcze co do powtĂłrki odcinka w niedzielĂŞ to tam juÂż w ogĂłle wycieli sporo: odciĂŞty palec, trupa w studni i potrÂącenie... :roll:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 kwie 2006, 15:38 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
DarkNoir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 13:24
Lokalizacja: szczecin

Post autor: DarkNoir »

Zgadza sie w tym powtĂłrkowym wycieli najwaÂżniejsze sceny oj nieÂładnie :neutral:
I can, in every way,
illustrate this thing called love inside
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak informuje tvn.tivi.pl ruszy³a dziœ nowa strona internetowa "Kryminalnych" ( http://www.kryminalni.onet.pl ). No i to zamiana na lepsze. :P Dodali parê nowych dzia³ów i odrazu lepiej to wszystko wygl¹da. :P

I teÂż tak myÂślĂŞ, Âże to zapowiedÂź kolejnej juÂż 5 (jeÂśli siĂŞ nie mylĂŞ) serii serialu, bo nie robiliby nowej strony na parĂŞ odcinkĂłw... 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

DarkNoir pisze:Zgadza sie w tym powtĂłrkowym wycieli najwaÂżniejsze sceny oj nieÂładnie :neutral:
Premierowy odcinek zawiera wszystkie sceny, i jest od lat 12.
W powtĂłrce niektĂłre sceny sÂą usuniĂŞte, ale jest od lat 7.
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

ZaczepiÂśty film chyba jeden z najlepszychj pokazujÂących pracĂŞ policji Kryminalnej! Zaczepiosty i do tego najlepsza obsada!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Monster pisze:
Premierowy odcinek zawiera wszystkie sceny, i jest od lat 12.
W powtĂłrce niektĂłre sceny sÂą usuniĂŞte, ale jest od lat 7.
B³¹d!
Premierowy odcinek jest albo od 12 albo od 16(zaleÂży od scen). Niedzielny jest od 12.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości