POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A chyba od dziÂś polszmat ma juÂż (!) ÂświÂątecznÂą oprawĂŞ. :roll: WidziaÂłem 2 wersje:

> KogoÂś rĂŞka ÂłyÂżeczkÂą wsadza jajko do garnka gdzie jest jakiÂś barwnik po chwili wyjmuje je i jajko ma kolor czerwony nawet ciemny - coÂś takiego i na nim oczywiÂście jest logo stacji. :roll:

> I jakaÂś dziewczynka "bawiÂła" siĂŞ z krĂłlikiem... :roll:

(!) - napisaÂłem to bo siĂŞ zdziwiÂłem Âże juÂż jest Âświateczna oprawa. :roll: Gdy byÂły ÂświĂŞta BoÂżego Narodzenia polszmat specjalnÂą oprawĂŞ wprowadziÂł chyba dzieĂą przed WigiliÂą. :roll: MyÂślaÂłem Âże teraz bĂŞdzie podobnie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
martinz13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 22:09
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

wydarzenia - pozytywne zmiany

Post autor: martinz13 »

DziÂś i wczoraj oglÂądaÂłem Wydarzenia o 18:50 i zaskoczyÂły mnie pozytywnie dwie rzeczy, ktĂłre wczeÂśniej nie miaÂły miejsca (nie wiem od kiedy one weszÂły w Âżycie bo na co dzieĂą oglÂądam fakty):

1. Podczas wyÂświetlania napisĂłw koĂącowych w serialu ekran byÂł podzielony na dwie czĂŞÂści w prawej byÂł rzut na studio wydarzeĂą i podpis „Za chwilĂŞ Wydarzenia”.

2. Przed Wydarzeniami Polsat nie emituje reklam!

3. Wydarzenia rozpoczynajÂą siĂŞ punktualnie!

Swoj¹ drog¹ wszystkie te rzeczy ju¿ dawno wprowadzi³ TVN w stosunku do g³ównego wydania Faktów o 19:00 ale, o ile mnie pamiêÌ nie myli, Polsat zawsze by³ z tym na bakier.
Pozdrawiam,
martinz13
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tak jak myœla³em... Wyniki SHOW!TIME zapewne s¹ s³abe bo emisja programu zosta³a przeniesiona na 19:30 w sobotê... wogóle bez najmniejszego sensu by³o dawanie takiego programu w pi¹tek po 20 gdy w publicznej "leci" znany ju¿ "Za³ó¿ siê".
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

:: Kamil pisze:Tak jak myœla³em... Wyniki SHOW!TIME zapewne s¹ s³abe bo emisja programu zosta³a przeniesiona na 19:30 w sobotê... wogóle bez najmniejszego sensu by³o dawanie takiego programu w pi¹tek po 20 gdy w publicznej "leci" znany ju¿ "Za³ó¿ siê".
Emisji nie przenieÂśli - w sobotĂŞ zostanie wyemitowany tylko ÂświÂąteczny odcinek tego programu, pozostaÂłe majÂą pozostaĂŚ tak jak dotychczas - w piÂątki po 20:00.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Tak jak myÂślaÂłem... Wyniki SHOW!TIME zapewne sÂą sÂłabe (...)
Napewno sÂą sÂłabe. :] Od poczÂątku programu pokazali 2 razy wyniki 15 najpopularniejszych programĂłw stacji i w przypadku polszmatu najsÂłabszy w 1 tyg. miaÂł ok. 2,1 mln - "Show!Time" do 15 siĂŞ nie dostaÂło, a w drugim najsÂłabszy wynik to ok. 2,4 mln tu rĂłwnieÂż tego programu nie byÂło. :]

Poszmat ma w tej sytuacji pecha w poniedzia³ek i we wtorek nie mo¿e (oczywiœcie moze ale post¹pi³ by bardzo g³upio) bo po 20 jest "M jak Mi³oœÌ" :D , w œrodê i czwartek wysokie wyniki ma "W11" :D , pi¹tek to czas na "Superkino" i w³asnie "Za³ó¿ siê" :D , sobota to "Niania" i "Kryminalni" :D , a niedziela to "Taniec z gwiazdami". :lol: :D Powinni pomysleÌ ¿eby daÌ to gdzieœ o 21... :roll: :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja uwazam ShoW!TimE za dosyc dobry program lecz za malo w nim ruchu jaki na przyklad panuje w TzG
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: wydarzenia - pozytywne zmiany

Post autor: pawell »

:shock: Faktycznie sÂą zmiany:
martinz13 pisze:1. Podczas wyÂświetlania napisĂłw koĂącowych w serialu ekran byÂł podzielony na dwie czĂŞÂści w prawej byÂł rzut na studio wydarzeĂą i podpis „Za chwilĂŞ Wydarzenia”.
Tego akurat dziÂś nie byÂło, a moÂże nie widziaÂłem... :roll: No ale jak tak jest to sporo ÂściÂągneli z "FaktĂłw". To tam to siĂŞ pierwsze pojawiÂło i tam teÂż pisze za chwilĂŞ "Fakty". TrochĂŞ za duÂżo tych podobnych "elementĂłw". :?
martinz13 pisze:2. Przed Wydarzeniami Polsat nie emituje reklam!


Jak to przeczytaÂłem pomyÂślaÂłem niemoÂżliwe! wiec musiaÂłem to zobaczyĂŚ na wÂłasne oczy i naprawde nie ma reklam. :shock: ByÂła tylko zapowiedÂź jednego filmu. :roll:
martinz13 pisze:3. Wydarzenia rozpoczynajÂą siĂŞ punktualnie!
A to juÂś chyba od jakiegoÂś czasu siĂŞ punktualnie zaczynajÂą gdy oficjalnie pisaÂło wszĂŞdzie (w programach tv itp.) Âże o 18:50 sÂą "Wydarzenia".
martinz13 pisze:(...) o ile mnie pamiĂŞĂŚ nie myli, Polsat zawsze byÂł z tym na bakier.
O tak :lol: nawet na tym forum jest temat O której rozpoczynaj¹ siê Wydarzenia?. :lol: Gdy by³o napisane ¿e o 19:45 siê zacznie program informacyjny polszmatu to zaczyna³ siê 5 minut póŸniej nawet póŸniej... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:A chyba od dziÂś polszmat ma juÂż (!) ÂświÂątecznÂą oprawĂŞ. :roll: WidziaÂłem 2 wersje:

> KogoÂś rĂŞka ÂłyÂżeczkÂą wsadza jajko do garnka gdzie jest jakiÂś barwnik po chwili wyjmuje je i jajko ma kolor czerwony nawet ciemny - coÂś takiego i na nim oczywiÂście jest logo stacji. :roll:

> I jakaÂś dziewczynka "bawiÂła" siĂŞ z krĂłlikiem... :roll:
Mi sie bardzo podoba oprawa graficzna POLSATU chociaz troche nie pasuje do tej TV
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Mnie siĂŞ bardzo podoba nowa oprawa.Mimo Âże bardzo lubiĂŞ TVN to muszĂŞ powiedzieĂŚ Âże do nowej oprawy polsatu bardzo szybko siĂŞ przyzwyczaiÂłem i polubiÂłem jÂą.WywoÂłuje u mnie miÂłe skojarzenia i jest ciepÂła, wiĂŞc wielki plus dla polsatu.Szkoda tylko Âże raczy swoich widzĂłw takimi "hitami" jak "Grasz czy nie grasz". :x Ciekawi mnie tylko jedna rzecz.Dlaczego na stronie velvet.de nie ma jeszcze tej oprawy :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mam nadzieje Âże TVN zmieni swojÂą oprawĂŞ na jesieni. 4 lata z tymi latajÂącymi kropkami to za duÂżo. Oprawa Polsatu rzeczywiÂście bardzo dobra - miÂło siĂŞ oglÂąda. A co do "Grasz czy nie grasz" to wÂłaÂśnie jest jedna z tych niewielu produkcji Polsatu ktĂłra jeszcze jest do przyjĂŞcia i zarazem jedyny teleturniej z prawdziwego zdarzenia w polskiej stacji komercyjnej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak ju¿ coœ khornik'u to TVN zmieni swoj¹ oprawê na przysz³y rok - gdy bêdzie 10-lecie TVNu. Je¿eli chodzi o Grasz czy nie grasz, to nie lubiê tego programu g³ównie ze wzglêdu na prowadz¹cego. Ten pan powinien zostaÌ akwizytorem, a nie prezenterem TV.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:(...)Szkoda tylko Âże raczy swoich widzĂłw takimi "hitami" jak "Grasz czy nie grasz". :x
Dlaczego salladynie nie podoba Ci siĂŞ ten teleturniej. Ja uwaÂżam Âże to jest wÂłasnie jedyny ciekawy i fajny program w tej stacji. Inne to dopiero "hity". :?
salladyn pisze:Ciekawi mnie tylko jedna rzecz.Dlaczego na stronie velvet.de nie ma jeszcze tej oprawy :?
Pewnie pod koniec roku siĂŞ pojawi - przy podsumowaniu 2006 roku :?: :roll: To znaczy daniu wszystkich grafik jakie zrobili w tym roku... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

JuÂż ci mĂłwiĂŞ dlaczego nie lubiĂŞ tego programu.

a) jest wieÂśniacki-zÂłote walizki, taĂączÂące panienki, wystĂŞpujÂący w nim ludzie majÂą IQ rĂłwne numerowi buta noworodka

b) jest dziwny- polega na czystym hazardzie i nic nie zaleÂży od wiedzy zawodnika

c) jest w nim mĂłj znienawidzony prowadzÂący-PrzestaÂłem go trawiĂŚ,przyswajaĂŚ i tolerowaĂŚ po reklamie proszku do prania w ktĂłrej mĂłwi Âże miska moÂże przydaĂŚ siĂŞ na mecz.Ciekawy jaki kretyn wybraÂł siĂŞ kiedykolwiek z miskÂą na mecz :?:

Nie mĂłwiĂŞ juÂż o jego prostackim poczuciu humoru, przylepionym uÂśmiechu na twarzy i sztucznoÂści.

Mam podaĂŚ jeszcze jakieÂś argumenty :?: :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Mam podaĂŚ jeszcze jakieÂś argumenty :?: :)
Nie, mi te wystarczÂą. ;)
salladyn pisze:a) jest wieÂśniacki-zÂłote walizki, taĂączÂące panienki, wystĂŞpujÂący w nim ludzie majÂą IQ rĂłwne numerowi buta noworodka
:> panienki sÂą fajne oni postawili bardziej na show... :roll: I nie wiem jakie IQ maja ludzie ktĂłrzy tam sÂą, ale napewno wiĂŞksze. :roll: Polacy to wkoĂącu najinteligentniejszy narĂłd :D - tak mĂłwili wczoraj w "Faktach". :roll:
salladyn pisze:b) jest dziwny- polega na czystym hazardzie i nic nie zaleÂży od wiedzy zawodnika
:roll: No tak to jest akurat prawda... :roll:
salladyn pisze:c) jest w nim mĂłj znienawidzony prowadzÂący-PrzestaÂłem go trawiĂŚ,przyswajaĂŚ i tolerowaĂŚ po reklamie proszku do prania w ktĂłrej mĂłwi Âże miska moÂże przydaĂŚ siĂŞ na mecz.Ciekawy jaki kretyn wybraÂł siĂŞ kiedykolwiek z miskÂą na mecz :?:
:hahaha: :D nooo z tÂą miskÂą przesadzili - ci od reklamy - on miaÂł tylko graĂŚ... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

OczywiÂście sam program "Grasz czy nie grasz" ma wady, ale patrzÂąc na tle innych "przebojĂłw" Polszmatu nie jest najgorszy. Jedyny porzÂądny program tej stacji to byÂła "Fala zbrodni" jednak ostatnio siĂŞ robi coraz gorsza.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości