[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

np. pocz¹tek, kiedy lektor mówi kto ostatnio odpad³ i pokazuja te pary ktore zostaly. A co do g³osowania sms' to ma ono napewno jakiœ wp³yw, ale jest tak ¿e jak ktoœ podnosi im ogl¹dalnoœÌ, tu: Mroczek i Kwaœniewska to nawet sms'y ich nie wyrzuc¹!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Wg AGB ostatni "Taniec z gwiazdami" obejrzaÂło 6 613 000 widzĂłw przy udziaÂłach 18,4 %. To mniej niÂż w pierwszych odcinkach ale i tak wiĂŞcej niÂż w Wielkanoc.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WaÂżne, Âże ogladalnosĂŚ utrzymuje sie na tym samym wysokim poziomie. :P WolĂŞ, Âżeby byÂł taki wynik niÂż ten w Wielkanoc. :roll: Jeszcze myÂślĂŞ, ze oglÂądalnosĂŚ przez te pare odcinkĂłw wzroÂście - bĂŞdÂą wiĂŞksze emocje itp. :roll: Jestem bardzo ciekawy teÂż czy te ponad 100 tys. za 30 sekund spotu opÂłaci siĂŞ firmom. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

pawlle napewno sie oplaci - final bedzie mial ok. 8 - 9 mln. po prostu ostatnie odcinki byly bardzo przewidywalne, choc w ostatnim zaskoczeniem bylo odejscie Rozmusa. Pewnie najblizszy odcinek tez bedzie w okolicach 6 mln bo Koroniewska odpadnie ale polfinal i final juz bedzie wysoki.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

khornik pisze:Wg AGB ostatni "Taniec z gwiazdami" obejrzaÂło 6 613 000 widzĂłw przy udziaÂłach 18,4 %. To mniej niÂż w pierwszych odcinkach ale i tak wiĂŞcej niÂż w Wielkanoc.
Nie, nie, nie - oczywiœcie podajesz niepoprawn¹ informacjê - otó¿ dobra jest liczba widzów, jednak ten udzia³ pomyli³eœ z ratingiem - ostatni odcinek "Taùca z Gwiazdami" obejrza³o 18,4 % wszystkich Polaków, a udzia³ w rynku (liczba osób ogl¹daj¹ca w tym czasie telewizjê) wyniós³ powy¿ej 35 %
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Tzn. wracaj¹c do czêœci, które nie s¹ live, to wiadomo chyba wszystkim, ¿e to pierwsze pokazanie par przed wejœciówk¹ nie jest live, bo czêsto zaraz po wejœciówce wychodz¹ w nieco innych strojach. Wiadomo, ¿e SMSy odzwierciedlaj¹ g³os widowni wiêc w³aœnie daj¹ te¿ informacjê kto robi temu programowi t¹ "wypasion¹ ogl¹dalnoœÌ" cytuj¹c ojca Dyktatora :D. Dlatego nie widzê przes³anek by wywalaÌ nie za kolejnoœci¹ SMSów jeœli to w³aœnie one to odzwierciedlaj¹.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Znalaz³em ciekawa stronê jakiejœ firmy fotograficznej, która robi zdjêcia na ró¿nego rodzaju imprezach, planach filmów, seriali i programów rozrywkowych (np. Taniec z Gwiazdami)

http://www.foto.akpa.pl/
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Fakt pisze:BiorÂą 200 zÂł za godzinĂŞ
"Taniec z gwiazdami" to nie tylko rozrywkowe widowisko, ale rĂłwnieÂż miejsce pracy. Aktorzy i piosenkarze za wystĂŞp w kaÂżdym z odcinkĂłw zgarniajÂą krocie. Ale na "TaĂącu" bogacÂą siĂŞ teÂż tancerze.
Obrazek

200 zÂł za godzinĂŞ to caÂłkiem duÂżo.
Ale sÂłyszaÂłem, Âże gwiazda za jeden odcinek bierze 10 tys zÂł. :roll:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DziÂś odpadla Jablczynska. Kolejna niespodzianka po KrĂŞglickiej i Rozmusie. :( Powinien odpasc Mroczek, nie ma co sie oklamywac zatanczyl dzis najgorzej. :roll:
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

kubasz pisze:DziÂś odpadla Jablczynska. Kolejna niespodzianka po KrĂŞglickiej i Rozmusie. :( Powinien odpasc Mroczek, nie ma co sie oklamywac zatanczyl dzis najgorzej. :roll:
Ja tak myœ³a³em, ¿e odpadnie Jolcia :red: :red: bo tylko oprócz Niej zosta³y aktorzy +M jak Mafia"Mi³oœÌ) i córcia prezydenta, pewnie ona wygra, bo ludzie nieg³osuj¹ chyba na tance ale na aktorów.
A swojÂą drogÂą ciekawe ile pÂłacÂą bukhmaherzy za parĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj bardzo mi siĂŞ podobaÂło. :] Wiele Âładych i fajnych taĂącĂłw oraz strojĂłw. :P I tak myÂślaÂłem, ze odpadnie JabÂłczyĂąska :roll: , a teraz juÂż prawie ponownie w "TaĂącu z gwiazdami" tak jak w 2 edycji wystĂŞpujÂą gwiazdy z TVP - Mroczek i Koroniewska. :roll: Nic dziwnego - wiadomo gdzie grajÂą. :P

No i dziœ mojemu oku nie umknê³a ma³a wpadka - kamera wlecia³a w kadr innej, ale szybko doœÌ ten obraz zdjêli. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:No i dziœ mojemu oku nie umknê³a ma³a wpadka - kamera wlecia³a w kadr innej, ale szybko doœÌ ten obraz zdjêli. :roll: :D
Czy szybko to nie wiem... Kamera sobie wlecia³a i przelecia³a - od pocz¹tku do koùca. Wogóle nie zd¹¿yli prze³¹czyÌ...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dzisiaj bardzo mi siĂŞ podobaÂło


A mi nie :? Wg mnie z programem powinna poÂżegnaĂŚ siĂŞ Koroniewska, ktĂłra chyba litoÂściÂą prĂłbuje zdobyĂŚ sympatiĂŞ widzĂłw bowiem po kaÂżdym werdykcie wylewa litry Âłez do kamery :x
Dla mnie J.JabÂłczyĂąska to byÂła osoba nawet na finaÂł...A tu co ... :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:Czy szybko to nie wiem... Kamera sobie wlecia³a i przelecia³a - od pocz¹tku do koùca. Wogóle nie zd¹¿yli prze³¹czyÌ...
:mhm: Ja widzia³em jak szybko wlecia³a i po chwili prze³¹czyli na jej obraz. :> To trwa³o dos³ownie 2 sekundy. :roll: Chyba, ¿e by³y 2 wpadki. :> :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Mnie dzisiaj bardzo zaskoczyÂła Koroniewska . Nie myÂślaÂłem , Âże tak Âświetnie sobie poradzi . Mroczek troche sÂłabo - szczegĂłlnie pierwszy taniec . Ale najsÂłabiej zataĂączyÂła Joasia JabÂłczyĂąska i sÂłusznie odpadÂła . W finale zataĂączÂą Ola i RafaÂł Mroczek - tak mi siĂŞ wydaje .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości