Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D :D Bardzo dziĂŞkujemy m_nadzieja89. :D :D
Aleksandra pisze:Aha.. ZdjĂŞĂŚ jestem ciekawa tym bardziej, zĂŞ ktoÂś na Gender powiedziaÂł, ze fotograf chyba Kaz nie lubi, bo sÂą nieciekawe..
Faktycznie nie za ciekawe te fotki. :? Szczególnie to 2 musze powiedzieÌ, ¿e Kazia na nim nie ³adnie wysz³a. Ale o to mam pretensje wy³¹cznie do tego fotografa. :nie:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze::D :D Bardzo dziĂŞkujemy m_nadzieja89. :D :D
Aleksandra pisze:Aha.. ZdjĂŞĂŚ jestem ciekawa tym bardziej, zĂŞ ktoÂś na Gender powiedziaÂł, ze fotograf chyba Kaz nie lubi, bo sÂą nieciekawe..
Faktycznie nie za ciekawe te fotki. :? Szczególnie to 2 musze powiedzieÌ, ¿e Kazia na nim nie ³adnie wysz³a. Ale o to mam pretensje wy³¹cznie do tego fotografa. :nie:
Dziwne troche te zdjĂŞcia.. Tzn. te obcasy i strĂłj.. O to mi chodzi :P WÂłasnie wrĂłciÂłam z kiosku i mam tÂą GalĂŞ.. Jakby ktoÂś byÂł uprzejmy zeskanowaĂŚ te duÂże zdjĂŞcia z dwĂłch pierwszych stron wywiadu, byÂłabym wdziĂŞczna ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Aleksandra pisze:Dziwne troche te zdjĂŞcia.. Tzn. te obcasy i strĂłj.. O to mi chodzi :P
Mi teÂż o to chodzi. :P WyglÂąda bardzo dziwnie z tym wszystkim. :roll:
Aleksandra pisze:Jakby ktoÂś byÂł uprzejmy zeskanowaĂŚ te duÂże zdjĂŞcia z dwĂłch pierwszych stron wywiadu, byÂłabym wdziĂŞczna ;)
No wÂłaÂśnie m_nadzieja89 napisaÂła, Âże jak bĂŞdzie miaÂła czas to nam zeskanuje. ;) WiĂŞc czekamy... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

WolĂŞ jÂą jednak w wersji klasycznej, czego nie omieszkaÂłam jej nie zakomunikowaĂŚ ;P

Te obcasy sÂą najdziwniejsze.. Ale widaĂŚ Âże Kaz ma piĂŞkne nogi :) A na pierwszym duzym zdjĂŞciu z tej Gali jest takie cudne zdjĂŞcie, na ktĂłrym widaĂŚ powalajÂące oczy Kaz...

[ Dodano: Pon Maj 08, 2006 5:23 pm ]
Aha.. Teraz przejrzaÂłam tÂą "GalĂŞ" i znalazÂłam jeszzce niewielki zdjĂŞcie Kaz z Borysem Szycem ;>
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

m_nadzieja89 pisze:Obrazek

Obrazek

jak bede miaÂła czas to zeskanuje pozostaÂłe 2 fotki
mi siĂŞ nawet podobajÂą
najlepsza jest ta w niebieskim ;)
Cudnie Kazi w tym niebieskim i bosko wyglÂąda. :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Heh :D
MĂłwisz - masz ;)
Fotki sÂą moÂże trochĂŞ sÂłabe jakoÂściowo, ale musiaÂłam je skompresowaĂŚ, zeby siĂŞ za dÂługo nie ÂładowaÂły ;)

Mi siĂŞ teÂż te zdjĂŞcia jakieÂś dziwne wydajÂą
Najlepsze jest to w niebieskim jak ju¿ zd¹¿y³am raz napisaÌ ;)

A tak BTW - wie ktoÂś ile Ona ma wzrostu? Bo widziaÂłam z wiele jej fotek na ktĂłrych wydaje siĂŞ wysoka i wiele na ktĂłrych wdaje siĂŞ raczej niÂższa i jestem ciekawa jak to jest ;) Bo sama mĂłwiÂła u Kuby, Âże "wysoka teÂż tak Âśrednio"...

Pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

m_nadzieja89 pisze:Heh :D
MĂłwisz - masz ;)
Jeszcze raz dziĂŞkujĂŞ teraz za to, Âże tak szybko znalazÂłaÂś na to czas. :P :D ;)

Nadal podtrzymujĂŞ swoje zdanie, Âże Kazia w tym stroju, fryzurze wyglÂąda nie Âładnie. :( Tak jak Aleksandra wolĂŞ jÂą w wersji klasycznej...

Tam jest tytu³ "Lubiê siê k³óciÌ" - :devil: hehe ja te¿ lubiê siê k³óciÌ. :spiewa: ;) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

a mnie siĂŞ bardzo podoba.
nie tyle zdjĂŞcia, co koncepcja - brawo.
skÂądÂś znam takie posuniĂŞcie - koĂą trojaĂąski wjechaÂł do miasta, by je rozsadziĂŚ od Âśrodka.
mo¿e przesadzam, ale je¿eli wolicie j¹ w wersji 'klasycznej', có¿, to wolcie se dalej.
¿eby zmieniaÌ mentalnoœÌ spo³eczn¹, najprzód trzeba staÌ siê jego czêœci¹.
z ca³ym powa¿aniem - feminizm, jeœli chodzi o g³ówny nurt, dotychczas dryfowa³ sobie po przybrze¿nych mieliznach.
trzeba mieÌ t¹ odwagê, wrzuciÌ siê na g³êbok¹ wodê i p³yn¹Ì z pr¹dem.
jestem pewna Âże Szczuka nie czuÂła siĂŞ szczegĂłlnie swojsko podczas tej sesji, wysyÂła jednak klarowne sygnaÂły, chce byĂŚ czĂŞÂściÂą kultury by mĂłc jÂą modyfikowaĂŚ.
Brawo Kaziu, jestem z TobÂą, identyfikujĂŞ siĂŞ z TwojÂą strategiÂą.

btw, odnoÂśnie wzrostu:
taka koÂślawa sugestia - to bĂŞdzie zadanie dla wprawnego matematyka (tak z grubsza rzecz biorÂąc, z dokÂładnoÂściÂą humanistki :P ):
Jego WysokoœÌ Borys Szyc zredukowany o umowny decymetr daje nam Jej WysokoœÌ Kazimierê Szczukê :rozglada: w skrócie:
BS - 10 = KS

szukajmy zatem niewiadomej BS :mhm:
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

jak na moje oko to Kazia ma gdzieÂś 170-175 cm
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

zadra pisze:jak na moje oko to Kazia ma gdzieÂś 170-175 cm
A ma 160cm,jest drobnej postury. Widzia³am na rzywca,tak wiêc Zdjêcia to tylko zdjêcia,a rzeczywistoœÌ jest inna.Ale w realu wygl¹da równie bosko, co na tych fotkach :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

anialek pisze:
zadra pisze:jak na moje oko to Kazia ma gdzieÂś 170-175 cm
A ma 160cm,jest drobnej postury. Widzia³am na rzywca,tak wiêc Zdjêcia to tylko zdjêcia,a rzeczywistoœÌ jest inna.Ale w realu wygl¹da równie bosko, co na tych fotkach :D :D :D
Tak.. 155-160
SwojÂą drogÂą na gender pojawiÂł siĂŞ kolejny link do artykuÂłu o Kaz:

http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?p ... s_id=86147

Love
Ak
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To raczej niska jest Kazia. :> No widaĂŚ, Âże na zdjĂŞciach hehe nie widaĂŚ wszystkiego. :lol: GdzieÂś wyczytaÂłem, Âże Borys Szyc ma 185 cm wzrostu, a Kazia wyglÂąda na tej ostatniej fotce jakby miaÂła z 10 - 15 cm mniej. :> Ale jednak nie - pewnie staÂła na jakimÂś podeÂście lub coÂś w tym stylu. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

pawell pisze: coÂś w tym stylu. :roll: :P
mogÂła mieĂŚ buty na wyzszym obcasie-w tym stylu :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:To raczej niska jest Kazia. :> No widaĂŚ, Âże na zdjĂŞciach hehe nie widaĂŚ wszystkiego. :lol: GdzieÂś wyczytaÂłem, Âże Borys Szyc ma 185 cm wzrostu, a Kazia wyglÂąda na tej ostatniej fotce jakby miaÂła z 10 - 15 cm mniej. :> Ale jednak nie - pewnie staÂła na jakimÂś podeÂście lub coÂś w tym stylu. :roll: :P
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Oho - myÂślaÂłam, Âże jest wyÂższa...
No, ale nie wzrost siĂŞ liczy ;)


Co do linka z artykuÂłem...
To przechodzi wszelkie pojĂŞcie...
Ale co¿ - taka jest polska spo³ecznoœÌ (a przynajmniej jej czêœÌ...)
Na szczĂŞÂście Kazimiera jest na tyle silnÂą osobÂą, Âże nie bĂŞdzie zawracaÂła sobie tym gÂłowy... (przynajmniej tak myÂślĂŞ...)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości