TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

TVN zawar³ z ITI Media Group N.V. przedwstêpn¹, warunkow¹ umowê nabycia 100 proc. udzia³ów w Grupie Onet Poland Holding BV bêd¹cej w³aœcicielem 82 proc. akcji Grupy Onet.pl za 1,092 mld z³ - poinformowa³ TVN w poniedzia³kowym komunikacie.
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

A teraz jak ITI wziĂŞÂło siĂŞ za mundial i ligĂŞ mistrzĂłw to dopiero umocniÂą swojÂą pozycjĂŞ na rynku :D
TVN - i wszystko jasne
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Luk@sz pisze:TVN zawar³ z ITI Media Group N.V. przedwstêpn¹, warunkow¹ umowê nabycia 100 proc. udzia³ów w Grupie Onet Poland Holding BV bêd¹cej w³aœcicielem 82 proc. akcji Grupy Onet.pl za 1,092 mld z³ - poinformowa³ TVN w poniedzia³kowym komunikacie.
Ciekawe po co Grupa TVN, kupuje akcje od Grupy ITI? :? Chyba tylko po to Âżeby mieĂŚ nad tym portalem wÂładzĂŞ i promowaĂŚ TVN-y tam. :roll: Ale i tak to dla mnie bez sensu - kupowanie akcji od grupy, do ktĂłrej teÂż siĂŞ naleÂży. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

ZagÂłosowaÂłem na BB, bo wiem, Âże i tak sporo osĂłb zagÂłosuje na Fakty.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

khornik pisze:ZagÂłosowaÂłem na BB, bo wiem, Âże i tak sporo osĂłb zagÂłosuje na Fakty.
hhehe podobna taktyke przyjĂŞli wyborcy w 2005 w wyborach na prezydenta RP: " Nie idĂŞ gÂłosowaĂŚ, bo i tak wygra Tusk" 8)
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Tvn

Post autor: Pawcio36 »

no to grupa tvn ma juz telewizje i internet, Teraz czekamy na radio i gazetĂŞ i zrobi nam sie jeden z najwiekszych jak nie najwiekszych koncernow multimedialnych
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bojê siê, ¿e teraz Onet mo¿e staÌ siê za bardzo TVN-owski, a i tak ju¿ sporo tam o TVN-ie. Rozumiem, ¿e maj¹ wspólnego w³aœciciela, ale jeden z najwiêkszych portali powinien zachowaÌ opiniotwórczoœÌ, nawet w sprawach œwiata mediów. Szczególnie, teraz kiedy TVN przejmie nad Onetem kontrolê. Co do radia i gazety - to na gazetê raczej nie ma szans - Walter i Wejchert to nie Berlusconni, poza tym teraz trudno by by³o wprowadziÌ na rynek kolejn¹ gazetê codzienn¹. Co do radia - nigdy nie wiadomo, ale to te¿ raczej ma³o prawdopodobne.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Pawcio36
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 30 maja 2006, 21:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pawcio36 »

khornik pisze:. Rozumiem, ÂżCo do radia i gazety - to na gazetĂŞ raczej nie ma szans - Walter i Wejchert to nie Berlusconni, poza tym teraz trudno by byÂło wprowadziĂŚ na rynek kolejnÂą gazetĂŞ codziennÂą.
kto mówi o nowej gazecie (mozna jakas przej¹Ì)
a stacji radiowych jest w koncu duzo

moÂże jakieÂś propozycje ??

A poza tym taki koncern byÂłby powaznym graczem w Europie
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No tak tylko ciekawe jakÂą gazetĂŞ ogĂłlnopolskÂą? Jedyna, ktĂłra ma nie do koĂąca pewny los (co do wÂłaÂściciela) to "Rzeczpospolita", ale nie wierzĂŞ, aby TVN chciaÂł inwestowaĂŚ w rynek prasowy.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Heh.. tak jak myÂślaÂłem wygraÂły Fakty. :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

TVN HD

Post autor: nightking »

Co myÂślicie o planach TVN-u wdroÂżenia HDTV tzn. jak myÂślicie czy nie powinni siĂŞ z tym poÂśpieszyĂŚ??
Mam smutn¹ wiadomoœÌ ostatnio Polsat rozpocz¹³ nadawanie (TEST) w HDTV.
TVP na przeÂłomie 06/07 ma wprowadziĂŚ ostatecznie HDTV. Co wiĂŞc robi TVN?

Zapraszam do dyskusji 8)
TVN - i wszystko jasne
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Z tego co wiem caÂłe ITI na HDTV jest juÂż przygotowane - wystarczy puÂściĂŚ emisjĂŞ, ew. coÂś dopracowaĂŚ (no na sucho to pewnie jeszcze tego nie robia ;-) ) . No i takim punktem w ktorym TVN rozpocznie HDTV bedzie zapewne start platformy ITI Neovision. A Polsat - testy owszem prowadzi - ale dla kilkunastu osob w kafejkach ;-)
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

Jednak jaby nie patrzeĂŚ Polsat wyprzedziÂł TVN a to mi siĂŞ nie spodobaÂło :evil:
TVN - i wszystko jasne
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Polsat nie ma nic do zaoferowania w tej dziedzinie - niestety - robi tylko szum marketingowy. Moim zdaniem smieszne jest zorganizowanie "pokazow" dla kilku osob. Mieli okazje pojsc na fali mundialu znacznie dalej.
Mam nadzieje ze ITI uderzy mocno ze swoja platforma i ze to bedzie HDTV. Czas rozruszac skostnialy rynek!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

HDTV jesze nie teraz

Post autor: salladyn »

Dobra muszĂŞ was obudziĂŚ z letargu w ktĂłrym jesteÂście.

:arrow: http://hollex.pl/index.php?page=prod&kat=80&id=300 (to najtaĂąszy na polskim rynku dekoder do HDTV)

Za³ó¿my ¿e tvn kupuj¹c masowo dekodery do HDTV zbije cenê o 200 z³
Klient i tak bĂŞdzie musiaÂł z wÂłasnej kieszeni wydaĂŚ 800 zÂł na dekoder.
ZakÂładajÂąc Âże rozbije siĂŞ to na 24 raty (bo zazwyczaj tyle trwa umowa) to miesiĂŞcznie klient za sam deokder bĂŞdzie musiaÂł pÂłaciĂŚ okoÂło 33 zÂł :!: Nie mĂłwiĂŞ juÂż o kosztach abonamentu.
Nie mĂłwiĂŞ teÂż o tym Âże aby cieszyĂŚ siĂŞ HDTV potrzeba telewizora za okoÂło 1600-2000 zÂł

Platforma ITI ma bardzo ograniczone pole manewru jeÂśli chodzi o HDTV.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości